Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Ja chodzę do ginekologa prywatnie, wizyta 180 zł, a jak są badania czy to te po 1 trymestrze czy połówkowe badanie genetyczne place 250. Do tego badania płatne, nie zlicze kosztu duphastonu przez 2 miesiące, witamin, kwasów, magnezow itp. Teraz jeszcze znowu laboratorium i obciążenie glukoza. A to 20 tydzień ciąży więc kasa jeszcze poleci. Ale lekarz ten pracuje w szpitalu i ma najlepszy aparat usg w mieście i okolicach. Place sporo chociaż to miasto powiatowe zaledwie. Przynajmniej nie ma żadnych niedomówień jeżeli chodzi o cokolwiek. Pewnie mogłabym korzystać z na can na NFZ, ale nie chce 2crazy chodzić do lekarza, nie chce niedomówień, a do mojego lekarza a usg przychodzą pacjentki od innych lekarzy. Poki co jestem w stanie sprostać finansowo, więc nie będę ciągnąć badań na NFZ iwydluzac do lekarza kolejek kobietom które nie liga tyle płacić za lekarza, też przeżywają i się martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą, jeżeli stać Cię na to, to czemu nie. Muszę przyznać że dobrą kase bierze Twój gin. Niestety ja nie skorzystam z prywatnego lekarza, bo mnie na to nie stać. Owszem mam prywatną opiekę medyczną w pracy i z tego może skorzystam bo mam tam full, ale jeszcze nie zastanawiam się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Ja jutro ide na badania, morfologia,mocz, cukier, HIV, HCV, PTA, VDRL, toxoplazmoza IgM i toxoplazmoza IgG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Ja jutro rano szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Nie wiem co bedzie. Po oddaniu moczu plamie lekko na brazowo ,brzuch lekko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Witam dziewczyny. Ja niestety leżę w szpitalu. Dostałam plemienia w postaci krwi i przyjechałam od razu do szpitala :/ jak narazie jestem na podtrzymaniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza już wywaliłam :( ale powiem tylko tyle: w kalkulatorze na dzidziusiowo.pl wyszło mi że okres płodny mam od 7 do 12go. a test jeszcze 16.02. pokazał mi bladę drugą kreskę jednak dzień później już była tylko jedna kreseczka. Od tego miesiąca wszystkie testy owu robię wieczorem. @ Co do lekarzy to ja chodzę u siebie w Luxmed bo w firmie mojej dają nam wykupiony tam pakiet świadczeń medycznych. Jednak ja bym chodziła na NFZ poszukałabym tylko dobrego lekarza. Jak bym jednak może miała większe kłopoty czy ze zdrowiem czy np z z zajściem w ciążę to poszukałabym może i prywatnie. Do tych co przyjmują prywatnie można często iść i Państwowo tylko odczekać trzeba swoje do tych dobrych. Ja znalazłam jak szukałam właśnie swoją ginekolog taką lekarz która przyjmuje tylko prywatnie a i tak wolny termin był do niej za 2 miesiące dopiero.. ta musiała być naprawdę dobra :) jak zresztą było widać po opiniach na znanylekarz.pl U mnie na ciążę się nie zanosi. Rano zrobiłam test i był negatywny a jest 10dni po owulacji więc raczej już pozamiatane.. :( trudno. Rozmawiałam z koleżanką powiedziała że się może za bardzo nakręcam a to znacznie utrudnia.. :( ale jak mam przestać chcieć zajść w ciążę jak ja tego chce ? to dość trudne :) no nic zobaczę jeszcze w dzień okresu jak ten się nie pojawi na czas.. eh.. a jak nic z tego nie wyjdzie pozostanie mi czekać na rozpoczęcie 3 cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa Czarnula trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!! Martuszkin moim zdaniem jeszcze za wcześnie na pozytywny test, bądź cierpliwa. Ja teraz chyba odpuszcze, bo w pracy lekkie zamieszanie mam. Mnóstwo rotacji, muszę to wszystko poogarniać i poukladać w całość. Gosia bien a co u Ciebie? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Jutro powinnam zacząć 7 tydzień według ostatniej miesiączki ale wczoraj miałam iść i jest 5 i pol tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
miałam usg wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Jak narazie dostaje luteine. Jutro znów usg i może jutro już wyjdę. Wczoraj usg pokazało że są jakieś małe krwawiaki. I to może one się oczyszczaly. Pozostało mi czekać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Gosia, ja czekam do wizyty w srode. Nie plamie,nie krwawie, chyba ze za plamienie mozna uznac, przezroczysty sluz, chwilami bialy, czasem.kremowo zolty. Mdłości z wymiotami.przeszly czasem sa same mdlosci,ale o dziwo dzis moglam jeść wszystko, piersi bola, sa nadal wieksze i nabrzmiale. Myślę pozytywnie gadalam z kuzynka ktora twz jest teraz w ciazy z tym ze mieszka na drugim koncu swiata,ona na usg w 7t4d tez nie slyszala serca, ale nikt jej nie straszyl, ze dzidzia przestala sie rozwijac pomimo tego ze crl miała juz 14mm, moja fasola miala crl 10mm. Więc uspokoilam.sie zresztą zamartwianiem.sie czy choćby niepokojem nic nie.zmienie. NIE MAM NA TO WPLYWU. Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza co do lekarzy i ja znam nawet gorsze przypadki. Smiertelne a lekarz tez mial super opinie ( prawdopodobnie nie miala zlych przypadkow w swojej karierze ) poza tym pacjentki czesto wybieraja z tego co jest na miejscu I miałaś jak ja. Brazowe plamienie!! ( nie pamiętam bym kiedys tak miala ..moze nie zwracalam uwagi) Ja czuje sie dobrze po owulce tym razem ..o dziwo! Jedynie zatwa... Jak ta lala wrrrrr Dzis krew pobrali a jutro do lekarza zajrzeć do srodka brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza no nie wiem 10dni po owulacji.. coś powinno już wyjść. Daje sobie już spokój będzie co ma być jak nie dostanę @ na czas to zacznę robić sobie nadzieje póki co jej nie mam. Nie chcę się nakręcać przynajmniej się staram :( doła mam bo myślałam że wszystko będzie hop siup a tu niestety.. zresztą pewnie wszystkie tak myślałyśmy :) Pozdrawiam Was dziewczyny miłego dnia! piszcie jak tam po wizytach u lekarza czy wszystko ok. @Aa81 i @JoannaAsia mam nadzieję że wszystko ok u Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
czesc kochane wkoncu do was zawitalam dlugo mnie nie bylo:-)mam pytanie do was....a mianowicie.bylam 12 lutego u gin na kontroli.wszystko wporzadku.okreslila ze w tym cyklu jestem tuz przed owu i od 12 lub od 13 lutego zaczynaja sie dni plodne.oraz ze w tym cyklu mam 3 pecherzyki w lewym jajniku.caly tydzien staralismy sie o maluszka.kochane od niedzieli mam tępe bóle w lewym jajniku oraz w dole brzucha czasem robi mi sie niedobrze od tego bólu .mialyscie tak po owu?czy to cos groznego?nie mialam takich boli ewentualnie przed okresem sporadycznie ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przestał boleć brzuch, mdłości mam i zaczął sie dzisiaj jakis żółty śluz. Za tydzien mam.wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa, czarnula co u Was? Dziś w pracy zrobiliśmy pewne ustalenia w związku z kadrą i jestem o jeden stres lżejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1990 mialam tak tydzien po ovu jak zaszlam z córką a ze nigdy mnue jajniki nie bolaly to jyz czulam ze to ciaza Martuszkin no ja 2 razy mialam to szczezcie! ze nie przezywalam porazek bo sie chcialo i w pierwszym cyklu bylo ale poczulam co to znaczy z trzecim heee kiedy nie wyszlo w pierwszym a teraz Juz 7cykl :) Dzis odebrałam wyniki..hormonow wszystkich! W 18dc robione jakies 5dpo .. Wszystkie w normie ..ani malo ani za duzo Jedynie lh mam 18,3 mUI/ max 11.4!!! Hmm??? Prolaktyna 372.00 mUI/ml gdzie max to 0.496 I ona tez mnie zastanawia ? I progesteron 16.300ng/ml gdzie srodek cyklu do 12 a faza lutealna do 23.9 Takze mysle ze ladny a martwilam sie czy nie za maly Szkoda ze nie zrobilam tegobadania w 7dpo Jajniki czyste . plyn w prawym takze owulka z prawego byla i ginekolog trzyma kciuki ze juz okres nie przyjdzie Co prawda dobrze sie czuje po tej owulce .. Sluz melczny od dzis wiecej na zewnatrz i jak do tej pory nie pojawilmi sie rozciagliwy jak to było w tamtych cyklach Czas pokaze Ciesze sie ze nic nie mam w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość(dzis 17:44) obecnie w którym dniu cyklu jesteś? U mnie dziś 15dc ok 16 robiłam test ovu i nadal nic...chyba pyrgne te testy do kosza, bo raz kreski widać dobrze raz bardzo słabo...i tak na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza z tymi upławami i mam grzybice :/ i wcale nie musi być nieprzyjemny zapach ani nie musi Cie piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
to moj 21 dc mam nadzieje ze te bole jajnikow ktore trwaly 2 dni cos znacza....moze wko cu sie udalo.czy ktores z was tez mialy takie bole a potem okazalo sie ze zaszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam, jakieś 3-4 dni po stosunku no i po owulce nagle mnie zaczął boleć jajnik lewy, ktory czuje do tej pory :) Zołza w ciazy tez miałaś to ? Dostałam tabletki dopochwowe przed snem mam wkładać. A81 co u Ciebie jak po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prolaktyna 496 Zolza moj test owu wyszedl 2 razy w 12dc a w 13dc juz kreska byla bledsza Teraz jestem w 19dc Zmien testy . pamietaj by min 2h badz dluzej nie pic i zmien moze pore nast. Razem Jak dlugie masz cykle? Moze tym razem owu bedzie pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam ze tez tak mialam jak zaszlam w ciaze tylko ok tydzien po a 10dpo test wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gdzieś już te testy, będzie co ma być. Nie będę się zbytnio starać bo mam małe zawirowania w pracy. Jak zaskocze to bosko, jak nie to trudno... Dwoje dzieci urodziłam bez żadnych testów, więc jak mam urodzić trzecie to urodze. Asiu ja grzybice miałam bardzo często, tylko że zazwyczaj z pieczeniem a nawet bólem. Nawracaly kilka razy w roku, bardzo upierdliwe i niekomfortowe. A teraz ( odpukać) od dłuższego czasu mam spokój. W ciąży również przez to przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj byłam na samolocie, miałam usg i lekarz ani złotówki ode mnie nie wziąl. Powiedział mi tylko na koniec bym poszła spokojnie do domu i hodowała dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×