Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość Kasia
KO:) Dzięki za Mustafę! Otworzyłam dopiero 2 linki ale strona czeka więc otwieram :) W drugim linku z 10:40 nie tylko oczy , ale i serce płacze gdy się patrzy na Mustafę... Od Narin wieje takim chłodem , że aż do szpiku kości przeszywa..... ...a na domiar złego jeszcze ta druga w 4:15 ?! Och... kochany Mustafo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Basia 13:10 :) Cyt.:"W KPA odniosłam wrażenie, że ona bardzo, ale to bardzo chciała grać pierwsze skrzypce w tym serialu (tak jak Elif w ich związku) i chlubić się tym, że to ona przyciąga rzesze fanów a nie Engin. Może jednak jestem niesprawiedliwa". :) No to okazuje się Basiu,że nie tylko ja odniosłam takie wrażenie. ...ale może też jestem niesprawiedliwa? Ale to i tak WINA ;)ENGINA ♡ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, właśnie, żeby trochę się działo . To może , powróćmy.... jak za dawnych lat .... w zaczarowany bajek świat ... Fajny klip dzisiaj widziałam .... Rosyjska fanka przygotowała fragmenty GF i połączyła je ze znanymi, popularnymi kawałkami muzyki poważnej i zrobiła z tego " Nastroje". Żebyście nie łamali sobie głowy, skąd je znacie - to pokrótce przypomnę. Najpierw dramatyczne "Bolero" Maurice'a Ravela i dramatyczne fragmenty serialu. Potem dynamiczny "Taniec z szablami" Arama Chaczaturiana i dynamiczny Engin. Z kolei "Alla Turca" czyli "Marsz turecki" W. A. Mozarta , a oni wędrują w różne miejsca . I na koniec wesoły kankan Jacques'a Offenbacha i różne weselsze sytuacje i .... miny Kerima. A więc przyjemnego oglądania ( 9,54 min) : https://youtu.be/JNdmV4URyZs Trzeba przyznać, że autorka napracowała się przy tym klipie. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA:)-dzięki za linki z odrobiną "prywaty" EA ;) oraz za zabawny link z m.in.kankanem. Ubawiłam się :D > Ja nie mam bladego pojęcia o montowaniu takich filmików ale domyślam się ,że jest to bardzo pracochłonne. Rzeczywiście , autorka naprawdę się napracowała ! (muzycy chyba też...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA - uczciwie trzeba przyznać, że i Ty się dzisiaj napracowalas! Ostatni link - mega kompilacja! Dziękuję! Kasiu - witaj ponownie! :-) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Basiu, Michale... już to kiedyś pisałam anonimowo w odpowiedzi na Twoje Basiu pytanie "dlaczego" ;) Nie wiem, po prostu w którymś momencie drugiego sezonu zaczęłam się męczyć patrząc na Beren. Chodzi mi zarówno o wygląd zewnętrzny czyli o tę nieszczęsną fryzurę czy makijaż niby niewidoczny, ale czasami sprawiający wrażenie małej opuchlizny na twarzy :P, ale też i o grę taką dosyć przewidywalną: jak będzie płakać- wiem jak będzie płakać, jak będzie smutna - wiem jak będzie wyglądać, itd. Do tego często skrzeczący głos i pojawiający się jakiś taki grymas niezadowolenia czy nudy na twarzy. Oczywiście, jest sporo pięknych momentów, bo Beren potrafi się np. pięknie uśmiechnąć czy po prostu popatrzeć. Ale generalnie mam wrażenie jakby ona w tej drugiej serii (nie od początku, trochę później) nie miała tak do końca pomysłu na Fatmagul. No ale to są tylko moje subiektywne odczucia :) W pierwszej serii bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam klip, który, tak mi się wydaje , będzie pasował do ostatniego odcinka KPA. Piękną piosenkę Jacquesa Brela " Nie opuszczaj mnie " śpiewa tym razem Patricia Kaas ( It You go away ) : https://youtu.be/RWhsTuBHiU0 GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nadszedł czas na Dobranockę. W pierwszym klipie fragmenty GF i rosyjska piosenka "Silna miłość trzyma mnie ". Kolejną już piosenkę śpiewa u nas - W. Leontiew : "https://youtu.be/jb6FzCmy8OE W drugim klipie fragmenty z KPA i Madonna z piosenką " Beautiful Stranger" czyli " Piękny nieznajomy " : "https://youtu.be/1KBD38QN4Ao W trzecim klipie zdjęcia Engina i arabska piosenka , którą śpiewa znana już nam, popularna libańska piosenkarka - Nancy Ajram : "https://youtu.be/fETC5sSdZXM I na koniec ....znowu ...trochę Engina i turecka piosenka " Emret oleyim " czyli " Rozkazuj mi ", którą śpiewa Sibel Can : "https://youtu.be/mkWgFdEd_Uc Znowu było dużo Engina. Jeszcze popatrzmy na gorące linki od Pani KO z wczoraj (21:36) i ....niech nam się przyśni. Miłych snów z Enginem. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, dziękuję za odpowiedź :). Moje subiektywne odczucia co do Beren są całkiem inne niż Twoje. Czytając Twoją wypowiedź, w duchu się do siebie uśmiechałam, ale zapewniam, że nie złośliwie :), bo prawie wszystkie Twoje zastrzeżenia do Beren i jej gry, ja mogłabym powtórzyć pisząc o Tubie, poza jednym wyjątkiem rzecz jasna. Jej włosy są zawsze wspaniałe w każdej fryzurze i zawsze byłam nimi zachwycona. Co najwyżej zastanawiałam się ile czasu zajmuje ich ułożenie. W sprawie „opuchlizny” na twarzy Beren/Fatmagul, to ja widziałam urocze zaokrąglenie buzi, wynikające z odmiany jej losu i szczęścia, które stało się jej udziałem w drugim sezonie :P. No, cóż w kwestii pań nie jesteśmy zgodne, ale co do pewnego Pana już chyba tak. Jest najlepszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA -Jeszcze nie słuchałam dobranocki , za to... ...zasłuchałam się w Patricii Kaas.....Przepiękne! Dziękuję :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnese - dzięki! Po części Twoje zarzuty są zasadne. Fryzura - pisaliśmy o tym nie raz, faktycznie kiepska była ta potargana, ale z drugiej strony, czyż nie przez to jeszcze bardziej nam się podobala Fatmagul w prostych włosach, które idealnie okalają jej śliczną, dziewczęca buzię? Co do przewidywalności min i gry aktorskiej to uczciwie należy stwierdzić, że Engin ma zdecydowanie lepszy i bogatszy arsenal tych aktorskich środków wyrazu, ale Beren w porównaniu do swoich Koleżanek po fachu i tak wypada o niebo lepiej... Może faktycznie masz rację, że Beren straciła nieco koncept na zagranie roli Fatmagul, niemniej jednak ja nie miałbym nic przeciwko temu, aby polskie aktorki grały tak jak Beren w nieco słabszej formie. Poza tym w drugiej serii Beren parę razy też pokazała kunszt, np.w scenie nocy poślubnej... Pozdrawiam serdecznie! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dzisiaj po południu dokończyłam odcinek 40 KPA i trochę jestem spóźniona z komentarzami. KO, znalazłam malusieńki błąd w Twojej wypowiedzi z 1:03. To nie Ipek zapytała Omera czy on nie boi się nowej miłości Elif tylko Pelin. To była bardzo wzruszająca i piękna rozmowa. Czy nie wydaje się Wam, że kłamstwo Omera wobec Elif niesie konsekwencje nie tylko dla nich samych co jest oczywiste, ale również dla Ipek? Początkowo ona nie chce ulec prośbie Omera i usilnie namawia go, żeby odważnie wyjawił Elif prawdę o Huseyinie. Nadal kocha Omera, chociaż udaje przed sobą i Pelin, że tak nie jest. Widząc jak Omer cierpi godzi się na swoje pośrednictwo w okłamaniu Elif, że Yagiz jest jego synem. Jednak coś dostrzegłam w scenie w szpitalu (albo mi się przywidziało), gdy Ipek objęła Omera z radości, że z Elvan jest już lepiej i chciała z nim porozmawiać o wspólnej wersji dla Elif. Ciekawi mnie jak chciała uwiarygodnić tę wspólną wersję dla Elif. W żadnym wypadku nie podejrzewam jej o rozmyślne działanie na szkodę Elif, bo uważam ją za kobietę szlachetną, niezdolną do podłości, ale wydaje mi się, że zakiełkowało w niej pragnienie a może i nadzieja, na wspólną przyszłość z Omerem. Teoretycznie rozstanie Omera z Elif daje taką szansę, ale Ipek chyba nie docenia potęgi ich miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Pięknie dziękuję za dobranockę GRA :) ! ..a tę arabską piosenkę to chyba sobie skopiuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu Jeszcze nie śpisz ? Mam nadzieję, że po takiej dawce Engina będziesz spała .....spokojnie i może .... Ci się przyśni . Dobranoc i ...zdrowiej... GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu A ten arabski klip to sobie skopjujesz ze względu na piosenkę .... czy raczej na piękne zdjęcia uśmiechniętego Engina ????? GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Basiu,nie mam pojęcia jak mogłaby ta ich wspólna wersja wyglądać :) Teraz tylko Ipek myśli trzeźwo i bierze wariant dociekliwości Elif pod uwagę.Może gdyby nie jej rozmowa z Fatihem to zgodnie z przewidywaniami Ömera , Elif nie zaczęłaby sprawy drążyć? On pomyślał,że ona będzie na to zbyt dumna a Ipek wzięła pod uwagę,że może gdy Elif ochłonie mimo wszystko spróbuje walczyć o miłość. Widziała jak oni nawzajem się kochają i dziewczyna może nie będzie chciała odpuścić. Dlatego myślę,że Ipek jednak nie liczy na związek z Ömerem. Może by i chciała bo teoretycznie mogłoby tak się stać ale ona zdaje sobie jednak sprawę,że gdyby nawet( w co rzecz jasna wątpię) to Elif zawsze byłaby między nimi , a nie podejrzewam jej o masochizm. Poza tym , poza wspomnieniami i to właściwie jej wspomnieniami, bo Elif "przesłoniła Ömerowi cały świat,nic ich już nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA:)- :D Dziś już mnie tak bardzo nie bolało i nie potrzebowałam leków... no i jeszcze nie śpię:) Ale światło tabletu trochę przeszkadza a pisanie pod kołdrą jest ciut niewygodne :)więc zaraz się pożegnam. > Z obu powodów,które wymieniłaś skopiuję tę arabską piosenkę ? Pierwszy powód jest chyba jasny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Jak ja mogłam przegapić te linki od KO z wczoraj z 21:36 ??!!! KO przepraszam:( ...ale oczywiście już słuchałam! ...i obejrzałam:P...OMG!! >> Dziś to chyba ja gaszę światło :) Wszystkim życzę dobrze przespanej nocy i słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Wszystkim, w szczególności Tobie Kasiu! Zostawiam włączoną małą lampkę nocną, bo nie chce mi się wierzyć, że KO jeszcze tu nie zajrzy! ;-) Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Basiu, ale ja absolutnie nie jestem fanką Tuby jako aktorki! :) Zresztą nie porównywałam obu pań pod tym względem :) Po prostu wizualnie bardziej pasuje mi do Engina Tuba :) Jeśli chodzi o Engina to pełna zgoda: jest najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauni KO
Ja tylko na chwilę, bo muszę się wyspać ;) GRA, TY miałaś pracowitą niedzielę, dziękuję za wszystkie linki :) A ja miałam rodzinną niedzielę, ale miło było popatrzeć też na rodzinę i życie Engina. O 20:07 to na prawdę fajny klip :D Ciekawy i widać ciężką pracę autorki. GRA, klip z 22:07 idealnie pasuje do scen z 40 odc. KPA Dzięki, a piosenka przepiękna :) Dobranocka! :) Bez niej trudno zasnąć ;) Dziękuję za wszystkie piosenki, a Engin na pewno się kiedyś przyśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Basiu, oczywiście masz rację, że to Pelin rozmawiała na komisariacie z Omerem o obrączce i jego obawach :) Mój błąd, za często myślałam o Ipek ;) ;) Basiu pytałaś, czy kłamstwo Omera niesie również konsekwencje dla Ipek? Na pewno tak. Choć ona wie, dlaczego on skłamał i stara się nie robić sobie żadnych nadziei, to trudno jej było nie pomyśleć o szansie dla nich. Objęcie Omera w szpitalu, było z radości o polepszenie stanu zdrowia Elvan, ale może też próbą zbadania jego reakcji na jej bliskość. Również nie uważam by celowo działała na szkodę Elif, a wspólna wersja co do ich kłamstwa, to po prostu ustalenie szczegółów na wszelki wypadek, ona nie zna Elif tak, jak Omer. Nie wiem, czy pomiędzy wierszami można dostrzec próbę wybadania jego dalszych zamiarów wobec Elif. Ipek chce by ich kłamstwo nie budziło podejrzeń. Chyba wie, że nie ma już szans u Omera, a on teraz na pewno nie ma ochoty na kolejny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese :) Przeczytałam Twój szczery wpis o Beren. To całkiem naturalne, że w czymś musimy się różnić, dobrze, że nie we wszystkim ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) O nic się nie gniewam ;) :D Dziś byłaś aktywna, choć goście pewnie też do Ciebie zaglądali ;) Cieszę się, że czujesz się lepiej i niech tak już będzie z każdym dniem :) Pozdrawiam Cię gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał :D Ty już mnie znasz! ;) Dzięki za zostawione światełko, nie musiałam szukać latarki w telefonie ;) > Z chwilki na pożegnanie zrobiła się godzina, ale za to jutro na spokojnie zacznę oglądanie GF. Nie lubię mieć zaległości ;) > Czas na spokojny, błogi sen dla nas wszystkich. Michale, gaszę światło, pamiętaj o latarce ;) ;) Pstryk! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) Widzę,że niektórzy:D są już nieźle zorientowani w topografii kafe i nie mają problemu z odnalezieniem włącznika nawet po ciemku:) Zgasiłam wczoraj światło ! Oszczędzamy energię !Nie przykładamy ręki do globalnego ocieplenia.Acha, sorry-tu są ledy ;) > Najpierw pouśmiechałam się do uśmiechniętego Kerima( przy wtórze arabskiej piosenki )a potem jeszcze popodglądałam pod prysznicem (i nie tylko )pewnego niezmiernie przystojnego pana :P Wiem,że nieładnie ale nie mam wyrzutów sumienia.Naprawdę:) To TEN w linku od KO ! Ale po co ja to właściwie zaznaczam? OMG !! https://m.youtube.com/watch?v=pHeC70dCa9A&feature=youtu.be > POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH i życzę uśmiechniętego dnia :) > GRA:) Jak u Ciebie?Jak Ty się czujesz? > Barnaby:) Mam nadzieję , że nie przeforsowałaś się podczas niedzielnego spaceru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! Jupiiii! Poniedziałek! Wybaczcie, chyba zgłupiałam :P :D Zobaczyłam za oknem śnieg i straciłam orientację w terenie ;) Kasiu, dla Michała ciemności nie straszne! ;) Zdarzało się, że gasiłam mu światło, przypadkiem oczywiście, ale on tym się zrażał, lecz spokojnie mi o sobie przypomniał ;) ;) ;) Michale, gdyby nie latarka w telefonie, to miałbyś pobijaną głowę, wybacz ;) ;) No i ja, czasem późno, ale nie gubię się w ciemnościach forum ;) Michale, dzięki za lampkę! :) > Zabieram się za GF, a najtrudniej jest zacząć pisanie ;) Wszystkim miłego, uśmiechniętego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie Br tylko GRA Muszę się pilnować , bo ciągle mi przestawia. < Kasiu, bierz leki i odpoczywaj - dużo zdrówka ! U mnie też po "japońsku" czyli "jako-tako". Pozostali - ubierajcie się ciepło , żeby się teraz nie przeziębić. Pozdrawiam wszystkich. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×