Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
O dziwo, bardzo dobry film o top model zrobiła. Wcale moim zdaniem nie mówi nerwowo, zważywszy jak emocjonalny to temat. I co najważniejsze, powiedziała cos o manipulacji w telewizji, co niektórych moze przestrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze nic ciekawego w jej życiu się nie dzieje bo odgrzewa stare tematy. Ciagle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ona jeszcze będzie pierdolić o tym jak to jest ze wsi, nie miała internetu, historie z liceum itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo bedziecie ja ogladac tak dlugo bedzie gadac to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo będziesz na tym forum tak długo będziemy tutaj rozmawiać o jednym i tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona była w śpiączce zaraz po studiach ? Ciagle te same historie z liceum, studiów itp Co za nudziara x Dokładnie! Ona ma 32 lata, a wszystkie historie opowiada z czasów jak miała 18-24 lata. Co się działo w jej życiu między 24 a 32 rokiem życia? Kompletnie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kółko to samo ile można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokłaaadnie, po co ona znowu o tym samym? :D Faktycznie, ona nie robiła n i c, mając 27 czy 28 lat :O Moglaby zrobić film o negocjowaniu podwyżki czy coś z cyklu relacje damsko - męskie. Olfaaaa Kafeterianki proszą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, Olfka zapomniała, że już kiedyś wypowiadała się o swoim udziale w TM. Alkohol zmienia umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:14 jak ona może nagrać film o negocjowaniu podwyżki, jak nie pracuje na etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:32 zupełnie jak w Twoim życiu, kompletnie nic skoro spać w nocy nie możesz bo musisz komentować Olfe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:39 ale kafeterianki są ciekawe, bo boją sie nawet wyjść na przerwe albo iść na zwolnienie jak zachorują, a co dopiero podwyżkę negocjować. Ludzie ze wsi pracujący na etat zgodzą sie na każdą pensje i doniosą na każdego aby praca była. Negocjowanie podwyżki w pale im sie nie mieści :D jak tak można wymagać od swojego pracodawcy ? :D mentalność niewolnika robi z ludzi zawistnych przygłupów całe życie zdanych na widzimisie pracodawcy. Codziennie obserwuje to u mnie w korpo w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobało w tym filmie o top model, ze była szczera. Powiedziała prawdę, ze człowiek nie wie jak zachowa sie w stresującej sytuacji dopóki sie w niej nie znajdzie. W ogole nie udawała silniejszej niz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lał, całe jest nowe video jest jakby zaprzeczeniem jej poglądów ze której jej nie lubiłam. Szczerze mówi o swoich słabościach. Kiedy mówiła o tym jak dziewczyny sa traktowane przez agencje modelek zabrzmiało to jakby miała jakaś wiedzę na temat feminizmu. Przynajmniej bardzo podobne słowa na ten temat słyszałam z ust feministek. Duży plus generalnie. Porównując to do nieszczęsnego filmu o 8 cechach to niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, według mnie też dobrze wypadła w tym filmiku, na całkiem rozsądną osobę. Oprócz fragmentu gdzie opowiadała a swojej patologicznej rodzinie, wsi bla bla bla. Skoro było aż tak źle to skąd jej lekcje śpiewu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:23 może rodzina z Niemiec pomagała finansowo, skoro przysyłali paczki z ubraniami to mogli też kase, poza tym patologia nie dotyczy tylko i wyłącznie bardzo ubogich rodzin, zdarza sie czasami nawet w zamożniejszych rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wie o co chodzi z jej niemieckim obywatelstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest agentką niemieckiego wywiadu, stąd jej błędy składniowe i dziwny akcent (przeciąganie samogłosek itp). Olfa jest tak naprawdę Niemką. Widać z resztą po nazwisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest spod Opola, tam dużo osób ma jakieś niemieckie pochodzenie. Stąd może się starać o obywatelstwo. Ja niby tez mogę (jestem ze Sląska, babcia ma podwójne, chociaż uważa się za Polkę) chociaż nigdy nic mnie nie łączyło z Niemcami ;) Ma to sens jeżeli np. chciałabyś pojechać do USA, wtedy nie musisz robić wizy. No ale... Doris nigdzie nie wyjeżdża, a już na pewno nie tak daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona była w śpiączce zaraz po studiach ? Ciagle te same historie z liceum, studiów itp  Co za nudziara x Dokładnie! Ona ma 32 lata, a wszystkie historie opowiada z czasów jak miała 18-24 lata. Co się działo w jej życiu między 24 a 32 rokiem życia? Kompletnie nic? Xxxxxxx Wydaje mi sie ze ona czula sie szczesliwa w tym okresie kiedy byla kelnerka czy sprzedawczynia. Chodzila do pracy, codziennie byla wsrod ludzi, miala tego swojego faceta, ktorego poznala w czasach kelnerowania, jak pisala, jej wieka milosc, ktory mial byc jej mezem. Kupowal jej drogie prezenty, wychodzili razem, zabieral ja na wakacje. Potem sie wszystko slonczylo i Olfa faktycznie jakby wpadla w spiaczke. A teraz - wciaz wraca do tamtych czasow i bylego partnera jakby nigdy nic innego nie dzialo sie w jej zyciu. I teraz tez nic sie nie dzieje. Wiecznie siedzi w domu, ani faceta, ani pracy, upija sie winem i opowiada o tym, ze nie chce wyjsc za maz, udaje ze jest zamozniejsza niz jest itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś widzka napisała jej że wolałaby 5 filmów po 10 minut niż jeden godzinny, a Olfa jak zwykle po chamsku odpisała niech się przeniesie na kanał jakiegoś gimnazjalisty. Ona nie byłaby sobą gdyby nie te jej chamskie, aroganckie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38 Dokładnie tak! Widać, że Dorota najlepsze lata życia ma za sobą, teraz na resztę życia zostały jej jedynie wspomnienia i jak widać, nic sensownego nie jest w stanie zrobić ze swoim życiem. Gdyby pracowała w tej korporacji tak jak kiedyś chciał i to nie za 10 tysięcy a np. za 5 tysięcy byłaby dużo bardziej szczęśliwa. Byłaby między ludźmi, miała jakiś znajomych, rozwijała się, coś by się w jej życiu działo. A tak to całe dnie fotel - złote tarasy - pasta z łososiem w knajpie - fotel. Ile tak mozna? Wszak to jak życie emeryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie rze chodzi o to ze gimby nie moga sie skupic wiecej niz 10 minut na czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was są głupie krówska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:33 cześć Dorotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:37 czesc krowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wrażenie, że ostatnio w jej życiu nic się nie dzieje... Ciągle wspomina byłego chłopaka i czasy studenckie kiedy pracowała jako kelnerka czy sprzedawczyni. A teraz, tak jak zauważyłyscie - nie ma faceta, nie podróżuje, nie ma znajomych (oprócz kilku młodszych koleżanek z yt)... Jak widać, pozytywem tej znienawidzonej przez nią pracy na etat jest fakt, że w pracy poznaje się nowych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same wszystkie nie macie faceta idiotki zasrane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do d**y se wsadźcie ten cały wątek kurwa! zazdrościcie jej głupie lampucery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×