Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
ona nie dostaje od zadnej firmy paczek PR.Na innych kanałach o znacznie mniejszej ilości subów,dziewczny dostają rożne rzeczy a ona nic prócz Semilaca.O czym to świadaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A body boom, mojo, szczoteczka foreo to co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 jakiś znajomych ? Teraz też ma znajomych, nie rozumiem co mają na celu Twoje wypociny. Znajomi z korporacji ? :D Hahahaha dawno sie tak nie uśmiałam :D w korpo nie ma znajomych, a tym bardziej przyjaciół. Tam jest tylko rywalizacja, wyścig szczurów, wiecznie porównywanie sie z innymi, obgadywanie, fałsz, donoszenie na siebie nawzajem do kierownika. Wszystkiego tego od ludzi doświadczyłam. Nigdy więcej korpo i pseudo znajomych z pracy. Już wole mieć kilku dobrych przyjaciół niż mnóstwo znajomych, dla których nic nie znacze. Kiedyś może i cieszyło mnie wychodzenie na imprezy firmowe, ale z takich rzeczy sie wyrasta szczególnie kiedy człowiek orientuje sie, że ludzie wokół odzywają sie tylko jak mają jakiś interes albo żeby poplotkować o 'Baśce', z którą to pare chwil później będzie obrabiać mój tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A body boom, mojo, szczoteczka foreo to co? smiech.gif xxxxx racja :-) (ale to bardzo niewiele) w nowym vlogu wygląda jak by szła na wesele(stypę?) co to quwa za strój.... poza tym opowiada to wszystko po raz któryś,brakuje już tematów Olfa? Może nagraj coś x sexmasterką ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda trochę jak inspirowana greyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś z Hania i majka na kolacji i z bratem / Hania pokazała go ba swoim instastory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie poszedł tam jako ekipa doroty, tj. operator drugiej kamery, żeby mogła wrzucić do vloga ujęcie swojego profilu na 2 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah faktycznie ! Nawet go oznaczyła ! Olfa wszędzie z bratem haha Może dlatego na ślub Szusz nie poszła bo musiałaby z bratem, a to już trochę głupio ! Hahahah Ale mam bekę z tego Januszowania Kłamstwo ma krótkie nogi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nigdy nr Janusza nie kłamała. Zawsze mówiła o nim "mój partner". To celowy zabieg. Nie nazwie go swoim facetem - bo głupio. A partner jest pojęciem szerszym - wszak razem"pracują", więc w pewnym sensie jest jej patnerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej rozbawiło jak pokazała paragon z restauracji. A potem pytanie widzki kto płaci w knajpie jak wychodzi z koleżankami. I powiedziała, że dzisiaj płaciła ona. Tylko jeden drobny szczegół.... Ta "widzka" dodała pytanie godzinę temu, a zaraz potem Olfa odpowiedziała. Hahahhahahahha Ona sama pisze sobie pytania i na nie odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna sprawa z tym Januszem... Dorosła kobieta, a zachowuje się jak 13latka... Udaje że jej brat to jej facet. To jest naprawdę bardzo, bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dooooopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wam płaci za to śledztwo w sprawie Dżanusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Robimy pro bono dla wasnej przyjemnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest w kazirodczym związku z dariuszem? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w q&a, w którym powiedziała, że jest permanentnie zajęta, wytłumaczyła, że "zajęta" znaczy "w zwiazku". Śmieszna sprawa z tym dariuszem-januszem. A podobno w ciągu ostatnich 10 lat "wolna" była tylko przez kilka miesięcy. To ładny związek muszą tworzyć z bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:34 na to wygląda :D bo co?ona siedzi w knajpie ze znajomymi i w tym samym czasie odpisuje na pytania widzów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwnym zbiegiem okoliczności "widzka" dodała to pytanie dokładnie godzinę przed tym jak Olfa jej odpowiedziała - właśnie kiedy wróciła z restauracji z koleżankami :D hahahaha jaka żenada! Uwielbiam Olfaktorie. Naprawdę. Kocham ją i jej życie. Dostarcza mi tyle zabawy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dariusz G. CV - facet Olfaktorii rola pirrwszoplanowa, kamerzysta Olfaktorii, montażysta Olfaktorii, fotograf Olfaktorii, asystentka Olfaktorii, prawnik Olfaktorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.51-szkoda ze twoje zycie najwyrazniej nie dostarcza ci zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dostarcza bardzo dużo, ale wiadomo - zabawy nigdy dość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z jedną wypowiedzią. Dorota używa słowa 'partner' i można to różnie interpretować, np jej brat może nim być w biznesie. Ale co jeśli ona pokazuje , że dostała od Janusza ciastko na Walentynki z napisem "kocham Cię " ? Na snapie pokazywała kilka dni temu razem z rzeczami z Natural mojo. Brat raczej takich niespodzianek nie robi. Prawdopodobnie sama kupiła, żeby pokazać coś od Janusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowila tez kiedys ze idzie na randke z Januszem, bo czasem chodza na randki. To byl vlog "moj pierwszy raz z Januszem". Randki z bratem czy z partnerem biznesowym to troche dziwne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na snapie nudy... Olfakatoria z bratem zabrali psa na spacer. Olfa podjarana, bo brat kupił samochód, więc w końcu moga jeździć po Warszawie, a nie łazić wszędzie na nogach. Potem brat zabrał Astona do domu, a Olfa polazła do Złotych Tarasów pooglądać sobie drogie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nie mogę z tego jak Hania ją wyrolowała! :D Olfa tak stara się ukryć brata, a Hania po prostu wrzuciła zdjęcie z Darkiem, jeszcze podpisane hahah :D Oj Olfa, widzisz jakie kłamstwo ma krótkie nogi?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honka dodała filmik, w którym opowiada o otwarciu nowego biznesu (sklepu internetowego), kupnie nowego mieszkania inwestycyjnego, wakacjach na Szeszelach i Walentynkach na które dostała wielki bukiet czerwonych róż. Olfa, masz coś jeszcze do powiedzenia o luksusie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 Olfa powie, że to jej montażysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi to zwisa czy ma faceta czy nie. ACZKOLWIEK wg mnie nie ma, więc dziwi mnie to udowadnianie widzom że z kimś chodzi. A biorąc pod uwagę że stała się rozpoznawalna dzięki filmowi o tym że szuka kogos o konkretnych cechach to tym bardziej dziwne. No ale to nie mój problem jak Olfa kreuje sobie wizerunek na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, a to już nie można iść do restauracji z koleżankami i z bratem bez swojego faceta ? Też nie wierze w żadnego Janusza, ale wasze szukanie sensacji na siłe robi sie już żałosne. Olfa przecież siedziała przy tym samym stole z Hanią i na pewno widziała, że ta wrzuca snapa z Darkiem i jakoś jej w tym nie przeszkodziła, a z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że niektórzy jej fani obserwują również Hanię, którą sama promowała na swoim kanale więc o co wam chodzi ? Widocznie nie zależy jej na tym czy ktokolwiek wierzy w Janusza czy Dariusza. Sama odpisała komuś w komentarzu ostatnio, że to jego problem, że nie wierzy w Janusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto w tych czasach jeśli komuś zależy na tym żeby prywatność pozostała prywatnością to stosuje ku temu różne 'zabiegi'. Wiadomo, że w dobie internetu trudno jest ukryć coś przed ludźmi dlatego uważam, że nawet jeśli Janusz istnieje w co watpię to bardzo możliwe, że już go pokazała we vlogu, ale skłamała, że to tylko jej znajomy więc wszyscy nadal dopatrują sie Janusza, o którym już każdy wie ewentualnie sama zrzuca podejrzenia na Darka żeby ludzie myśleli, że Janusza nie ma. Coś wiem na temat ukrywania swojej prywatności więc dziwie sie, że łykacie wszystko jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×