Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

1 godzinę temu, GoskaSamoska napisał:

Jakieś wskazówki od Was na najbliższe dni?

Trochę coś mnie brzuch pobolewa, jakby jajniki ale to może podświadomość...

Najważniejsze to chyba nie dźwigać ciężkich  rzeczy.. Trzymam kciuki !!! 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GoskaSamoska napisał:

Jakieś wskazówki od Was na najbliższe dni?

Trochę coś mnie brzuch pobolewa, jakby jajniki ale to może podświadomość...

ważne oczywiście ze teraz na ból możesz tylko paracetamol,  dla mnie to będzie szczególnie uciążliwe bo mam migreny. Odpadają tez moje ulubione kąpiele w wannie, zostaje prysznic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, PolaMela napisał:

Nie stresuj się teraz tym, masz się pięknie zagnieździć. Jakie leki teraz masz stosować? 

To samo co miałam czyli Luteina i Estrofen... Nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PolaMela napisał:

ważne oczywiście ze teraz na ból możesz tylko paracetamol,  dla mnie to będzie szczególnie uciążliwe bo mam migreny. Odpadają tez moje ulubione kąpiele w wannie, zostaje prysznic. 

Mnie migrena już przyszła, chyba gdzieś tam w środku się stresowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam dylemat. Dzisiaj pierwszy dzień jak leci mi żywa krew. Ale od kilku dni miałam brudne plamy na papierze toaletowym. Wiec jak mam liczyć od dzisiaj mam okres? Bo nie wiem jak mam brać te progynova. Bo jeśli miałabym liczyć od dzisiaj to biorę leki od jutra. Chciałabym nie stracić tego miesiąca i zacząć jak najszybciej przygotowanie endometrium. 
I jeszcze jedno: którego dnia od pierwszego dnia okresu miałyście transfer? Bo mi wychodzi 16 dnia, ostatnim razem jak planowaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PolaMela napisał:

ważne oczywiście ze teraz na ból możesz tylko paracetamol,  dla mnie to będzie szczególnie uciążliwe bo mam migreny. Odpadają tez moje ulubione kąpiele w wannie, zostaje prysznic. 

Najlepsza rada to zapomnij ze miałaś transfer. Ale wiem ze ciężko o tym nie myśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Celli77 napisał:

Dziewczyny mam dylemat. Dzisiaj pierwszy dzień jak leci mi żywa krew. Ale od kilku dni miałam brudne plamy na papierze toaletowym. Wiec jak mam liczyć od dzisiaj mam okres? Bo nie wiem jak mam brać te progynova. Bo jeśli miałabym liczyć od dzisiaj to biorę leki od jutra. Chciałabym nie stracić tego miesiąca i zacząć jak najszybciej przygotowanie endometrium. 
I jeszcze jedno: którego dnia od pierwszego dnia okresu miałyście transfer? Bo mi wychodzi 16 dnia, ostatnim razem jak planowaliśmy. 

U mnie w klinice poprzedniej, zawsze kazali liczyc pierwszy dzien od czerwonej krwi. Tego bym sie wlasnie trzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pamela Zwariowala napisał:

U mnie w klinice poprzedniej, zawsze kazali liczyc pierwszy dzien od czerwonej krwi. Tego bym sie wlasnie trzymala.

Dziekuje ci! Ok, No to od jutra zacznę brać progynova. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Celli77 napisał:

Dziewczyny mam dylemat. Dzisiaj pierwszy dzień jak leci mi żywa krew. Ale od kilku dni miałam brudne plamy na papierze toaletowym. Wiec jak mam liczyć od dzisiaj mam okres? Bo nie wiem jak mam brać te progynova. Bo jeśli miałabym liczyć od dzisiaj to biorę leki od jutra. Chciałabym nie stracić tego miesiąca i zacząć jak najszybciej przygotowanie endometrium. 
I jeszcze jedno: którego dnia od pierwszego dnia okresu miałyście transfer? Bo mi wychodzi 16 dnia, ostatnim razem jak planowaliśmy. 

Ja pytałam lekarza to mówił że plamienia się nie liczą i że pierwszy dzień to obwite krwawienia. Bo ja mam okres że pierwszy dzień to tak spokojnie na wkładkach da radę a dopiero na drugi mocne krwawienie j kazał liczy od mocnego krwawienia.

Ja miałam transfer w 16 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Celli77 napisał:

Najlepsza rada to zapomnij ze miałaś transfer. Ale wiem ze ciężko o tym nie myśleć. 

No właśnie tak się nastawiałam ale poczytałam teraz trochę i wszędzie pisze o odpoczynku itd... w sobotę ładna pogoda ma być i myślałam o wyjeździe i spacerze po górach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz mnie zestresowalyscie bo mi wychodzi transfer w 19 dniu. Zarodek 5-dniowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, PolaMela napisał:

To teraz mnie zestresowalyscie bo mi wychodzi transfer w 19 dniu. Zarodek 5-dniowy. 

Mi napisali ze podaje się zarodek od 16-19 dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GoskaSamoska napisał:

Ja pytałam lekarza to mówił że plamienia się nie liczą i że pierwszy dzień to obwite krwawienia. Bo ja mam okres że pierwszy dzień to tak spokojnie na wkładkach da radę a dopiero na drugi mocne krwawienie j kazał liczy od mocnego krwawienia.

Ja miałam transfer w 16 dniu.

No właśnie. Ja mam od 5 dni tylko plamienia i w dodatku tylko na papierze toaletowym, nawet wkładka jest czysta. I co ja mam robić? W klinice nie odpisują. Jest na urlopie a na podany mail zastępczy nikt nie odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Celli77 napisał:

No właśnie. Ja mam od 5 dni tylko plamienia i w dodatku tylko na papierze toaletowym, nawet wkładka jest czysta. I co ja mam robić? W klinice nie odpisują. Jest na urlopie a na podany mail zastępczy nikt nie odpowiada. 

To nie masz okresu. Uznaje się u mnie ze okres to zywoczerwona krew więcej niż przy podcieraniu. I jeśli wystąpi po godzinie 16 to jako pierwszy dzień cyklu liczy się dzień następny. Ja mam czasem tak jak Ty ze najpierw kilka dni plamienia. Podobno to oznaka niedoboru progesteronu, jak wezmę wtedy luteinę to szybciej krwawie normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, PolaMela napisał:

To nie masz okresu. Uznaje się u mnie ze okres to zywoczerwona krew więcej niż przy podcieraniu. I jeśli wystąpi po godzinie 16 to jako pierwszy dzień cyklu liczy się dzień następny. Ja mam czasem tak jak Ty ze najpierw kilka dni plamienia. Podobno to oznaka niedoboru progesteronu, jak wezmę wtedy luteinę to szybciej krwawie normalnie. 

Super odpowiedz! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Celli77 napisał:

No właśnie. Ja mam od 5 dni tylko plamienia i w dodatku tylko na papierze toaletowym, nawet wkładka jest czysta. I co ja mam robić? W klinice nie odpisują. Jest na urlopie a na podany mail zastępczy nikt nie odpowiada. 

Celli77, ja tez tak mialam w moim zmarnowanym cyklu. Ledwo co mialam na wkladce. Niby mi sie wydawalo, ze widze czerwone krwawienie no pozniej mialam tragiczne endo. Najgorsze jakie mialam pod kazdym wzgledem. Teraz bardzo zaluje, ze sie pospieszylam...

 

Chyba dostaje sie progresteron na wywolanie krwawienia jak go nie ma. Z drugiej strony jak nie mialas owu i male endo, to tez moze byc byle jakie krwawienie. Bardzo szkoda, ze klinika nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, PolaMela napisał:

To nie masz okresu. Uznaje się u mnie ze okres to zywoczerwona krew więcej niż przy podcieraniu. I jeśli wystąpi po godzinie 16 to jako pierwszy dzień cyklu liczy się dzień następny. Ja mam czasem tak jak Ty ze najpierw kilka dni plamienia. Podobno to oznaka niedoboru progesteronu, jak wezmę wtedy luteinę to szybciej krwawie normalnie. 

Totalnie masz racje 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Celli77 napisał:

Dziewczyny mam dylemat. Dzisiaj pierwszy dzień jak leci mi żywa krew. Ale od kilku dni miałam brudne plamy na papierze toaletowym. Wiec jak mam liczyć od dzisiaj mam okres? Bo nie wiem jak mam brać te progynova. Bo jeśli miałabym liczyć od dzisiaj to biorę leki od jutra. Chciałabym nie stracić tego miesiąca i zacząć jak najszybciej przygotowanie endometrium. 
I jeszcze jedno: którego dnia od pierwszego dnia okresu miałyście transfer? Bo mi wychodzi 16 dnia, ostatnim razem jak planowaliśmy. 

Mi wychodzi 19 dzień i obawiam sie czy to nie za poźno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lala34 napisał:

Mi wychodzi 19 dzień i obawiam sie czy to nie za poźno...

Sprawdzilam jednak jak to bylo przy poprzednim -udanym transferze i bylo dokladnie tak samo, transfer w 19 dniu cyklu... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lala34 napisał:

Mi wychodzi 19 dzień i obawiam sie czy to nie za poźno...

Nie za późno. Wszystko jest dobrze, nie martw się. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Lala34 napisał:

Sprawdzilam jednak jak to bylo przy poprzednim -udanym transferze i bylo dokladnie tak samo, transfer w 19 dniu cyklu... 

Właśnie miałam napisać ze transfer tez miałam 19 dnia cyklu. Pierwszy raz beta drgnęła - jest 8 dzień po transferze i właśnie przyszły wyniki - 128. Trzymajcie kciuki!!! Kiedy sprawdzić kolejny raz?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Aaga39 napisał:

Właśnie miałam napisać ze transfer tez miałam 19 dnia cyklu. Pierwszy raz beta drgnęła - jest 8 dzień po transferze i właśnie przyszły wyniki - 128. Trzymajcie kciuki!!! Kiedy sprawdzić kolejny raz?

Jesuuu super!! Trzymam bardzo mocno kciuki! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pamela Zwariowala napisał:

Celli77, ja tez tak mialam w moim zmarnowanym cyklu. Ledwo co mialam na wkladce. Niby mi sie wydawalo, ze widze czerwone krwawienie no pozniej mialam tragiczne endo. Najgorsze jakie mialam pod kazdym wzgledem. Teraz bardzo zaluje, ze sie pospieszylam...

 

Chyba dostaje sie progresteron na wywolanie krwawienia jak go nie ma. Z drugiej strony jak nie mialas owu i male endo, to tez moze byc byle jakie krwawienie. Bardzo szkoda, ze klinika nie odpisuje.

No właśnie dlatego dam sobie spokoj w tym cyklu już. Zaczekam na to właściwe. Zadzwoniłam do kliniki. Odpowiedziała mi jedna koordynatorka. Zapewniła ze na dniach napiszą do mnie co robić w takim razie. Ale według niej to tez nie jest właściwy okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Celli77 napisał:

Jesuuu super!! Trzymam bardzo mocno kciuki! 

Zdążyłam napisać pobiegłam do łazienki po Luteinę a tu czerwone plamki na wkładce 😭😭😭mam nadzieje ze to implementacyjne …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aaga39 napisał:

Zdążyłam napisać pobiegłam do łazienki po Luteinę a tu czerwone plamki na wkładce 😭😭😭mam nadzieje ze to implementacyjne …

Plamienia lekkie są częste. Nie martw się tak mocno bo to szkodzi. Najważniejsze ze beta jest ładna! Myśle ze nie jest za niska jak na 8 dzień. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Aaga39 napisał:

Zdążyłam napisać pobiegłam do łazienki po Luteinę a tu czerwone plamki na wkładce 😭😭😭mam nadzieje ze to implementacyjne …

Zgadzam się z Celli, to się zdarza, bo wszystko w środku jest teraz bardziej ukrwione i delikatne. Mówią nawet, żeby nie używać aplikatora do luteiny, bo też może podrażniać i powodować plamienia. Trzymam kciuki, pojutrze sprawdzasz betę znów?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rewolucja napisał:

Zgadzam się z Celli, to się zdarza, bo wszystko w środku jest teraz bardziej ukrwione i delikatne. Mówią nawet, żeby nie używać aplikatora do luteiny, bo też może podrażniać i powodować plamienia. Trzymam kciuki, pojutrze sprawdzasz betę znów?

Ja chciałam już jutro ponownie… zobaczymy co przyniesie noc bo plecy mocniej bola 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Aaga39 napisał:

Zdążyłam napisać pobiegłam do łazienki po Luteinę a tu czerwone plamki na wkładce 😭😭😭mam nadzieje ze to implementacyjne …

Gratuluje ciąży !!! Plamienia będą, niektóre miały je wiele tygodni. Alez się cieszę ze Ci się udało! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rewolucja napisał:

Zgadzam się z Celli, to się zdarza, bo wszystko w środku jest teraz bardziej ukrwione i delikatne. Mówią nawet, żeby nie używać aplikatora do luteiny, bo też może podrażniać i powodować plamienia. Trzymam kciuki, pojutrze sprawdzasz betę znów?

Ja wkładam tym aplikatorem. Zrezygnować z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×