Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Luna_ napisał:

Zaraz popatrzę to co piszecie! 

Ja zawsze enel med albo lux med bo mam dosłownie 2 minuty od domu. A tu taka niespodzianka 😡

Dlatego ja zrezygnowalam z pakietu w lux medzie bo wydawalo mi sie to chore ze w prywatnej przychodni za ktora placilam niemale pieniadze musze umawiac sie na badanie na ktore czekam pare dni a w diagnostyce mam to od reki 🤷‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Ależ jestem zła, przez tą pandemie nie mogę iść sobie zbadać bety w najbliższej placówce bo wszędzie koło mnie w enel medach itp. trzeba się zapisywać i uwaga pierwszy wolny termin (prywatnie 😮 nie ma NFZ żaden ) jest kolo mnie 15.06 😱🤬 muszę przez pół Warszawy jechać do invimedu... 🙄 Dobrze że chociaż tam robią od ręki ehh... 

U Was sobie też tak jest w prywatnych klinikach? 😮 Przecież to głupota czekać na płatne badanie krwi 2 tygodnie 😮

U mnie tez w klinice trzeba się zapisywać na pobranie. Też mieszkam w Warszawie, ostatnio bez zapisu robiłam w ALABIE i w Goldenmedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Luna_ napisał:

Ależ jestem zła, przez tą pandemie nie mogę iść sobie zbadać bety w najbliższej placówce bo wszędzie koło mnie w enel medach itp. trzeba się zapisywać i uwaga pierwszy wolny termin (prywatnie 😮 nie ma NFZ żaden ) jest kolo mnie 15.06 😱🤬 muszę przez pół Warszawy jechać do invimedu... 🙄 Dobrze że chociaż tam robią od ręki ehh... 

U Was sobie też tak jest w prywatnych klinikach? 😮 Przecież to głupota czekać na płatne badanie krwi 2 tygodnie 😮

Multimed- robi od ręki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Luna_ napisał:

Ależ jestem zła, przez tą pandemie nie mogę iść sobie zbadać bety w najbliższej placówce bo wszędzie koło mnie w enel medach itp. trzeba się zapisywać i uwaga pierwszy wolny termin (prywatnie 😮 nie ma NFZ żaden ) jest kolo mnie 15.06 😱🤬 muszę przez pół Warszawy jechać do invimedu... 🙄 Dobrze że chociaż tam robią od ręki ehh... 

U Was sobie też tak jest w prywatnych klinikach? 😮 Przecież to głupota czekać na płatne badanie krwi 2 tygodnie 😮

Nie masz nigdzie koło siebie alabu? Albo Synevo. Oni robią od ręki. Sprawdzalam. Poszukaj. Może akurat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, pierwszy raz udzielam się na forum. W tym miesiącu powinnam rozpocząć stymulację. 32 lata. Pco, endometrioza, leczenie i próby od okolo 5 lat... w sumie nie liczę. Mieszkam i leczę się w Szwajcarii. Podobno najlepsza klinika a przysięgam jak czytam jak się Wami zajmują to mam wrażenie że tutaj metody i podejście jak za króla Ćwieczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czarnamamba777 napisał:

Dzień dobry, pierwszy raz udzielam się na forum. W tym miesiącu powinnam rozpocząć stymulację. 32 lata. Pco, endometrioza, leczenie i próby od okolo 5 lat... w sumie nie liczę. Mieszkam i leczę się w Szwajcarii. Podobno najlepsza klinika a przysięgam jak czytam jak się Wami zajmują to mam wrażenie że tutaj metody i podejście jak za króla Ćwieczka...

Ja właśnie skończyłam stymulację , wczoraj punkcją ;) trzymam kciuki ! Niestety nie wiem jak jest w Szwajcarii ale ja rzeczywiście na klinikę w Gdyni nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Ja właśnie skończyłam stymulację , wczoraj punkcją 😉 trzymam kciuki ! Niestety nie wiem jak jest w Szwajcarii ale ja rzeczywiście na klinikę w Gdyni nie narzekam 😉

No to chwal się jak po punkcji 🙂 pewnie transferujecie lada chwila jakiegoś małego świeżaka? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, czarnamamba777 napisał:

I dopełniając mojego pierwszego wpisu Życzę każdej powodzenia 😊 🍀🍀🍀

Tobie tez! 🙂 🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, czarnamamba777 napisał:

I dopełniając mojego pierwszego wpisu Życzę każdej powodzenia 😊 🍀🍀🍀

Wzajemnie! ✊🏻✊🏻✊🏻 Ja wlasnie zabieram sie za aplikowanie pierwszego zastrzyku ovaleap, oby mi sie udalo bo na razie jestem przerazona tym penem 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Milach napisał:

Wzajemnie! ✊🏻✊🏻✊🏻 Ja wlasnie zabieram sie za aplikowanie pierwszego zastrzyku ovaleap, oby mi sie udalo bo na razie jestem przerazona tym penem 🤪

Luzik. Potraktuj to jak nowe doświadczenie. I fajna przygodę. Dasz radę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

No to chwal się jak po punkcji 🙂 pewnie transferujecie lada chwila jakiegoś małego świeżaka? 

 

Strasznie się stresowałam ale chyba same zastrzyki są gorsze niż punkcją 😆 pobrali 14 dojrzałych komóreczek i narazie 5 zapłodniło się. Wiec bardzo się cieszę 🤩 dziewczyny ile dni po stymulacji odczuwalycie ból W podbrzuszu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Strasznie się stresowałam ale chyba same zastrzyki są gorsze niż punkcją 😆 pobrali 14 dojrzałych komóreczek i narazie 5 zapłodniło się. Wiec bardzo się cieszę 🤩 dziewczyny ile dni po stymulacji odczuwalycie ból W podbrzuszu ? 

Piękny wynik! Oby się rozwijały dalej! 😃

U mnie nie było dramatu, nie miałam żadnej hiperki ani nic więc kilka dni i było ok 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Strasznie się stresowałam ale chyba same zastrzyki są gorsze niż punkcją 😆 pobrali 14 dojrzałych komóreczek i narazie 5 zapłodniło się. Wiec bardzo się cieszę 🤩 dziewczyny ile dni po stymulacji odczuwalycie ból W podbrzuszu ? 

Ja po dwóch cyklach okolo tydzien po punkcji czulam brzuch, taki wzdety, spięty, lekkie bóle. Jeden cykl był taki, ze zero bólu po punkcji, zero spietego brzucha. Nospe weź i odpoczywaj. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy któraś z Was robila badanie Kir w Warszawie? Gdzie i ile czekałyście na wynik? I czy trzeba być w którymś dniu cyklu czy to nie istotne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2020 o 14:06, kiteras napisał:

Obawiam się, ze do transferu niedojdzie 😞 dzwonili z laboratorium, że dwie komórki się zdegradowały, także została nam tylko 1, bardzo marne szanse 😢nie sądziłam, ze będzie aż tak zle. 

Kiteras a jak Twoje komórki? Myślę o Tobie, mam nadzieję, że ciągle jest ta jedna ✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pacjentka Invimed napisał:

Pytanie czy któraś z Was robila badanie Kir w Warszawie? Gdzie i ile czekałyście na wynik? I czy trzeba być w którymś dniu cyklu czy to nie istotne? 

A ty nie jesteś przypadkiem po transferze i czekasz na betę? Na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, margareta napisał:

Kiteras a jak Twoje komórki? Myślę o Tobie, mam nadzieję, że ciągle jest ta jedna ✊

Ja też. ✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aja napisał:

A ty nie jesteś przypadkiem po transferze i czekasz na betę? Na dniach...

Czekam, ale mam zaklepaną wizytę u Pasnika i chce zrobić te badania aby omówić. Beta w sobotę i raczej wiem jaki wynik będzie, wiec czas na plan B 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Strasznie się stresowałam ale chyba same zastrzyki są gorsze niż punkcją 😆 pobrali 14 dojrzałych komóreczek i narazie 5 zapłodniło się. Wiec bardzo się cieszę 🤩 dziewczyny ile dni po stymulacji odczuwalycie ból W podbrzuszu ? 

Ja miałam 3 stymulacje. W pierwszej nie czułam nic. W drugiej umierałam przez tydzień i potem jeszcze drugi tydzień dochodziłam do siebie. W trzecim m koło tygodnia, ale ja dziś delikatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pacjentka Invimed napisał:

Czekam, ale mam zaklepaną wizytę u Pasnika i chce zrobić te badania aby omówić. Beta w sobotę i raczej wiem jaki wynik będzie, wiec czas na plan B 🙂

Mam nadzieję, że się jednak pozytywnie zaskoczysz;) 

3 minuty temu, Aja napisał:

Ja też. ✊

Aja a jak u Ciebie? Robisz teraz jeszcze jakieś badania immuno ? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pacjentka Invimed napisał:

Czekam, ale mam zaklepaną wizytę u Pasnika i chce zrobić te badania aby omówić. Beta w sobotę i raczej wiem jaki wynik będzie, wiec czas na plan B 🙂

Trochę nie za wcześnie na plan b? Skąd u ciebie tą pewność że nie wyszło? Masz jakieś przesłanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aja napisał:

Trochę nie za wcześnie na plan b? Skąd u ciebie tą pewność że nie wyszło? Masz jakieś przesłanki?

Nadzieja jakaś jest, aczkolwiek zarodki sredniej jakosci wiec nie oczekuje cudu tymbardziej, że to 5 transfer (łącznie podanych 8 zarodków). Tyle czasu sie czeka na te badania, wizyty ze wolę być przygotowana wcześniej 🙂 ale z tyłu głowy cały czas chciałbym pozytywnie sie zaskoczyć w sobotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Pacjentka Invimed napisał:

Nadzieja jakaś jest, aczkolwiek zarodki sredniej jakosci wiec nie oczekuje cudu tymbardziej, że to 5 transfer (łącznie podanych 8 zarodków). Tyle czasu sie czeka na te badania, wizyty ze wolę być przygotowana wcześniej 🙂 ale z tyłu głowy cały czas chciałbym pozytywnie sie zaskoczyć w sobotę 🙂

Może błąd. Może właśnie powinnaś na cud liczyć. Spójrz na Betę. 

A tak na serio to miałaś teraz podane 2 zarodki prawda? Wiesz jak to mówią o tych słabych zarodkach. Czasem częściej jest z nich ciąża niż z tych lepszych. Wiesz dokładnie jakiej klasy były? Zaskakiwalas wogole w jakimś transferze? Czy nie ma zagnieżdżenia?

A jak się czujesz? 

Mocno i z całego serca życzę ci aby jedyny plan b jaki będzie ci potrzebny, to jak sobie poradzić z bliźniętami. 😘

Edytowano przez Aja
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy która z Was orientuje się po jakim czasie przyjmowania regulatora homocysteiny warto ponownie zbadać homocysteine? Mam podwyższona delikatnie i lekarz zalecił mi brać ten regulator ale w sumie nie powiedział kiedy ponownie badac albo ja z tych emocji nie uslyszalam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Aja napisał:

Może błąd. Może właśnie powinnaś na cud liczyć. Spójrz na Betę. 

A tak na serio to miałaś teraz podane 2 zarodki prawda? Wiesz jak to mówią o tych słabych zarodkach. Czasem częściej jest z nich ciąża niż z tych lepszych. Wiesz dokładnie jakiej klasy były? Zaskakiwalas wogole w jakimś transferze? Czy nie ma zagnieżdżenia?

A jak się czujesz? 

Mocno i z całego serca życzę ci aby jedyny plan b jaki będzie ci potrzebny, to jak sobie poradzić z bliźniętami. 😘

Po pierwszym beta 9 ale to moze po lekach, po 3 beta doszla do ponad 600 i zaczela spadać. Czuję się bardzo dobrze, zero bólu brzucha, nic kompletnie, czuję się jakby transferu nie było.  Oby Twoja wróżba z bliźniakami sie sprawdzila 😘 😘 😘 😘 co do klasy zarodka to nie wiem bo od marca nie otrzymalam karty informacyjnej ktora leży w stosie papierów u lekarza do podpisu, ale embriolog mówił ze sredniej jakosci są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Pacjentka Invimed napisał:

Po pierwszym beta 9 ale to moze po lekach, po 3 beta doszla do ponad 600 i zaczela spadać. Czuję się bardzo dobrze, zero bólu brzucha, nic kompletnie, czuję się jakby transferu nie było.  Oby Twoja wróżba z bliźniakami sie sprawdzila 😘😘😘😘 co do klasy zarodka to nie wiem bo od marca nie otrzymalam karty informacyjnej ktora leży w stosie papierów u lekarza do podpisu, ale embriolog mówił ze sredniej jakosci są.

Rozumiem. . . 

Trzymaj się ciepło. I do soboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Milach napisał:

Dziewczyny czy która z Was orientuje się po jakim czasie przyjmowania regulatora homocysteiny warto ponownie zbadać homocysteine? Mam podwyższona delikatnie i lekarz zalecił mi brać ten regulator ale w sumie nie powiedział kiedy ponownie badac albo ja z tych emocji nie uslyszalam 

Najprawdopodobniej po miesiacu. Ja musze badac regularnie co miesiac. Jaki mialas wynik jesli moge spytac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pacjentka Invimed napisał:

Pytanie czy któraś z Was robila badanie Kir w Warszawie? Gdzie i ile czekałyście na wynik? I czy trzeba być w którymś dniu cyklu czy to nie istotne? 

Ja robiłam,w Centrum Medyczne MEDGEN, Warszawa, ul. Królowej Marysieńki. Nie pamiętam niestety ile czekałam na wynik, ale na pewno nie musiałam być w jakimś konkretnym dniu. Wydaje mi się, że KIR robi też Synevo na ul. Dzikiej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, margareta napisał:

Kiteras a jak Twoje komórki? Myślę o Tobie, mam nadzieję, że ciągle jest ta jedna ✊

Bardzo dziękuje ❤️ Tak, wczoraj dostaliśmy informacje, że udało się ją zapłodnić, jutro kolejne wiadomości. Mam nadzieje ze pozytywne. Trzymajcie kciuki 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×