Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Laura123

Problem z zaakceptowaniem przeszłego życia seksualne go męża.

Polecane posty

Margo, "obawiam sie", ze ta historia to nie bajka, takie osoby rzeczywiscie istnieja, rozkoszuja sie rola ofiary i zawracaja innym dupe. Najgorsze, co mozesz dla nich zrobic, to zaproponowac jakies rozwiazanie. Ja z tym problemu nie mam, chetnie tylko przekaze autorce, ze nie kazdy na forum jest ...a, ktorym mozna manipulowac.

"Geny potrafią się za nami ciągnąć do 7 pokolenia więc nie wiem co w tym dziwnego że w genach zarazę się przenosi. Chcesz wiedzieć jaki los z dużym prawdopodobieństwem Cię czeka z facetem to spójrz na jego ojca i związek jaki miał z jego matka."

Mozliwe, wiec wspolczujmy autorce, zaraza przeniosla sie prawdopodobnie na dzieci.

Dalej nie rozumiem dlaczego z takim dziwnym tekstem do mnie wyskoczyłeś.  Spytałam się autorki jak do 23 roku życia zdążyła mieć 2 narzeczonych i męża.  Dość wcześnie zaczęła być narzeczoną dlatego historia wydaje się bajką.  

Najgorsze jest to że coś co jest powtarzane przez jakiś czas, że nikt nie zechce matki z dziećmi, rozwódki, z takim skłonnościami do problemu jaki przedstawiałam to niestety w mojej głowie staje się to bardzo realny problem, mimo że wcześniej byłam pewna siebie i się tego nie bałam. 

nie jest źle,  ani nie jest błędem wykazać się roztropnością i rozwagą,  albo mieć wątpliwości i działać ostrożnie...Także mieć obawy do do rzeczywistych następstw naszych decyzji...

takim daunom nie powierzyłbym prowadzenia wozu dla świń.   Raczej jako żarło dla świń.

Na szczęście to nie ty ani tobie podobni decydują o powierzeniu komuś odpowiedzialnych zadań. Wy możecie sobie co najwyżej pohajlowac w urodziny Adolfa.

Tutaj pokazujesz właśnie właściwości lgbtq+a. Jesteście jak prawo i sprawiedliwość. Kamieniem ciążącym na trupie w rzece.

😛

Odzywając się do mnie powinieneś podać ilość kobiet, które ty zniewoliłeś.   Przy drugiej kobiecie możesz już się pożegnać ze zbawieniem za cudzołożenie.

Nie chce mi się pisać, gdzie mam twoje zbawienie.

"Przy drugiej kobiecie możesz już się pożegnać ze zbawieniem za cudzołożenie".

Ja mam twoje zbawienie chyba jeszcze glebiej, niz dePeyrac. Uwazam tez, ze ludzi, ktorzy maja wyimaginowanych przyjaciol, powinno sie przymusowo leczyc.

Leczyc mozna sie na chorobe, za chorobe lecza sie wylacznie analfabeci. Ale sprobuj, lepiej niz nic.

Znowu ten cap tu się popisuje. 

Uważaj,bo zaraz do administracji wyladujesz przez Resa

Dokładnie za chwilę kończę 32 lata. Nie uważam że to taki wiek w którym mogłabym już zostać sama i niczego nie żądać od życia, a zwłaszcza milosci. Dziękuję za wsparcie:) 

Naprawdę ????  Wczoraj pisałaś cyt "Mam okrągłe 30 urodziny za 5 dni."

Kłamać to trzeba umieć .  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się