Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiowie puszyści

Poważne pytanie

Polecane posty

Dodajecie cebuli do placków ziemniaczanych? Ja dodaję startej oraz tłuczonego pieprzu. Lubię nadać im lekkiej pikanterii. Bardzo też lubię smak pieprzu dlatego daję tłuczony by przy jedzeniu natrafić co jakiś czas na drobny kawałek i go rozgryźć. Nie rozumiem jednej rzeczy. Niektórzy lubią posypać cukrem placki ziemniaczane. Dla mnie to kosmos. Jak można lubić je na słodko???

Pytanie jest całkiem poważne. Lubię je czasem zadawać nowo poznanym ludziom. Takimi pytaniami o proste lecz poważne rzeczy, mogę się dowiedzieć czy da się z kimś poważnie rozmawiać. No jak np o plackach ziemniaczanych się nie da to co tu ... mówić o czymś ważnym. Taki niby głupawy teścik czasem robię.  Macie takie swoje dziwaczne sposoby do rozmowy z nowo poznaną osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z różnymi smakami przecież rozumiem. Po prostu zawsze mnie intrygowały upodobania kulinarne osób posypujących cukrem placki ziemniaczane. Patrząc się zawsze myślałem co jeszcze dziwnego dla mnie lubią jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wierzę, że wszystko. Każdy ma swoje "dziwactwa". Ja przykładowo latem bardzo lubię frytki, ale takie drobne, a na nie nałożoną sałatkę z czerwonej papryki i pomidorów w kefirze. Zresztą frytki najrzadziej jadam z keczupem. Nie jem ich często a z keczupem jadłem chyba 4 lub 5 lat temu. Lubię też frytki z musztardą lub posypane pieprzem mielonym 😁 Z rzeczy których nie znoszę to np krewetki. Dla mnie to takie duże, morskie robaki i niedobrze mi się robi gdy ktoś przy mnie je krewetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee chyba nie. Dziwne by było jakby ktoś wszystko lubił słodzić, ale może masz rację.

Przyznam się też do czegoś. O tym nigdy nikomu nie mówiłem. Nigdy nie jadłem pierogów ruskich. Jakoś nie miałem okazji. Jak ktoś się pyta czy lubię to kłamę, że tak 😁 Głupio mi się przyznać, że nigdy ich nie jadłem i czasem mam przy tym nadzieję, że pyta bo chce mnie poczęstować.

Kończę już na dzisiaj. Może jutro dowiem się czegoś o ludziach posypujących cukrem placki ziemniaczane

Edytowano przez Misiowie puszyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Misiowie puszyści napisał:

frytki z musztardą

I Ty masz odwagę dowalić się do cukru na plackach? 😂

Do placków dodaję cebulę, nie dodaję cukru ani śmietany. Ogólnie nie jem obiadów na słodko oprócz racuchów na kefirze z jabłkami i cynamonem. 

Myślę namiętnie i chyba nie mam żadnych dziwacznych upodobań kulinarnych. Mam za to dziwactwo z jajkami🙆‍♀️😅

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TenX napisał:

jem placki ziemniaczane z chlebem

Ja pierdziu, ale połączenie😅 Miałeś pomysły za dziecka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Misiowie puszyści napisał:

Dodajecie cebuli do placków ziemniaczanych? Ja dodaję startej oraz tłuczonego pieprzu. Lubię nadać im lekkiej pikanterii. Bardzo też lubię smak pieprzu dlatego daję tłuczony by przy jedzeniu natrafić co jakiś czas na drobny kawałek i go rozgryźć. Nie rozumiem jednej rzeczy. Niektórzy lubią posypać cukrem placki ziemniaczane. Dla mnie to kosmos. Jak można lubić je na słodko???

Pytanie jest całkiem poważne. Lubię je czasem zadawać nowo poznanym ludziom. Takimi pytaniami o proste lecz poważne rzeczy, mogę się dowiedzieć czy da się z kimś poważnie rozmawiać. No jak np o plackach ziemniaczanych się nie da to co tu ... mówić o czymś ważnym. Taki niby głupawy teścik czasem robię.  Macie takie swoje dziwaczne sposoby do rozmowy z nowo poznaną osobą?

Dodajesz składniki po swojemu i tyle.Efekt wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE jem placki ziemniaczane z cukrem. Jadam ruskie pierogi, ale ku rozczarowaniu Onaj, nie posypuję ich cukrem 😉

Z dziwacznych połączeń to lubię bułkę posmarowaną masłem i...musztardą. 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kulfon napisał:

A jakie?

Nie pytaj🙏 😅

Wyciągam z jajek namiętnie chalazę (te białe skrętki trzymające żółtko), to leczy się 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TenX napisał:

Ale to nie mój pomysł... mama zawsze tak jadła i tak już zostało, z chlebem mi bardzo smakują. 😀

Jeśli tak smakują to trzeba tak jeść🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

Dodajecie cebuli do placków ziemniaczanych? Ja dodaję startej oraz tłuczonego pieprzu. Lubię nadać im lekkiej pikanterii. Bardzo też lubię smak pieprzu dlatego daję tłuczony by przy jedzeniu natrafić co jakiś czas na drobny kawałek i go rozgryźć. Nie rozumiem jednej rzeczy. Niektórzy lubią posypać cukrem placki ziemniaczane. Dla mnie to kosmos. Jak można lubić je na słodko???

Pytanie jest całkiem poważne. Lubię je czasem zadawać nowo poznanym ludziom. Takimi pytaniami o proste lecz poważne rzeczy, mogę się dowiedzieć czy da się z kimś poważnie rozmawiać. No jak np o plackach ziemniaczanych się nie da to co tu ... mówić o czymś ważnym. Taki niby głupawy teścik czasem robię.  Macie takie swoje dziwaczne sposoby do rozmowy z nowo poznaną osobą?

Jak mozna sypac pieprz I dodawac cebule do plackow ziemniaczanych??? Tylko cukier. Taki gruby zeby sie szybko nie rozpuscil I “chrzescil” miedzy zebami 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Piu napisał:

ZAWSZE jem placki ziemniaczane z cukrem. Jadam ruskie pierogi, ale ku rozczarowaniu Onaj, nie posypuję ich cukrem 😉

Z dziwacznych połączeń to lubię bułkę posmarowaną masłem i...musztardą. 🙃

Bulka posmarowana gesta smietana z cukrem..😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Electra napisał:

I Ty masz odwagę dowalić się do cukru na plackach? 😂

Mam! Chowając się za internetami odwagi mi nie brak a frytki z musztardą dobre są 😂

 

9 godzin temu, TenX napisał:

Ja np. jem placki ziemniaczane z chlebem, co dla niektórych też jest to kosmos. Tak jadłem od dziecka i tak mi zostało, czasem zjem z cukrem, ale to może raz na kilka lat.  

Masz fajny motyw na bajer do lasek. Kotleciki wegetariańskie do kanapek, twojego pomysłu 😎 Przepisu nie zdradzaj, do siebie na degustację zapraszaj 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BoniBluBobi napisał:

Frytki z octem 🤤

Pytanie czy chcę octu do frytek już przestało mnie dziwić. Teraz z kamienną twarzą, bez żadnego zdziwienia odpowiadam "Nie, dziękuję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Jak mozna sypac pieprz I dodawac cebule do plackow ziemniaczanych??? Tylko cukier. Taki gruby zeby sie szybko nie rozpuscil I “chrzescil” miedzy zebami 😁😁

O!!! Ciekawy okaz wreszcie się pojawił. Interesuje mnie np czy ludzie posypujących cukrem placki ziemniaczane jedzą rosół z ziemniakami. Jesz rosół z ziemniakami Lolu14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Misiowie puszyści napisał:

frytki z musztardą

Wierzę na słowo 😅

16 minut temu, Misiowie puszyści napisał:

motyw na bajer

Jednocześnie będzie mógł sprawdzić na ile jej zależy, bo jeśli zmusi się do tego to naprawdę coś z tego będzie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

Z różnymi smakami przecież rozumiem. Po prostu zawsze mnie intrygowały upodobania kulinarne osób posypujących cukrem placki ziemniaczane. Patrząc się zawsze myślałem co jeszcze dziwnego dla mnie lubią jeść.

Kapusta pekińska z ananasem chrzanem i śmietaną.odrobina soku z cytryny. smufy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TenX napisał:

Ejjjj, no nie gadaj, że placki z chlebem to taki extreme? 😂

Wybacz🥺, ale cholerne extreme😅 to musi być miłość jeśli poradxi🙂 tylko miej też serce i daj jej sporo picia do tego, lepiej wejdzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzieciństwa, placki ziemniaczane z cebulą i śmietaną, mniam. Koleżanka posypuje je cukrem i popija kakao, ble. Ja nie rozumiem jej, a ona mnie.

Inne babcine jedzenie to kromka chleba ze śmietaną i cukrem,  kogelmogel z jajka i jeszcze podpiwek na odpust.

Pierogi ruskie u mnie z tłuszczem, skwarkami i cebulką, a u teściowej ze śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię chrupiącą bułę posmarowaną gęstą śmietaną ale posoloną!

Placki ziemniaczane koniecznie cienkie i chrupiące ale żadnego  cukru i śmietany.

Mieszkam w UK kupę czasu ale nigdy nie zjem frytek z octem i nie wypiję herbaty z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaje cebulę, z cukrem lub śmietana jeszcze nie jadłam moja mama w dzieciństwie zajadała się takimi z cukrem : ) zamiast takich jadłam też inne placki bez cebuli a zamiast niej był dodany koperek, bardzo smaczne choć nie wiem czy lepsze od tych tradycyjnych : ) z cebulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TenX napisał:

😔no ok, zapamiętam o tym piciu. 🙃

Od teraz robiąc dzieciom placki będę widzieć kanapkę z plackiem i wiadro wody 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TenX napisał:

Wody nie zalecam, bo by musieli od razu na toalecie jest te placki. 🙃

Próbowałeś? 😉 ziemniaki z chlebem,  hardcorowy Teniks🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TenX napisał:

smażone ziemniaki z chlebem

I wszystko jasne😃 mary z dzieciństwa wpłynęły na Twoje kulinarne zboczenie łączenia ziemniaka i chleba 🤢😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

O!!! Ciekawy okaz wreszcie się pojawił. Interesuje mnie np czy ludzie posypujących cukrem placki ziemniaczane jedzą rosół z ziemniakami. Jesz rosół z ziemniakami Lolu14?

Kiedys lubilam ale teraz nie lubie bo sie ziemniaki rozpackuja w rosole 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TenX napisał:

Ejjjj, no nie gadaj, że placki z chlebem to taki extreme? 😂

Jakby ten chleb posmarowac maslem to moze I to by dobre bylo🤔. Ziemniaki z chlebkiem🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×