Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowywmieście

Dlaczego kobiety boją się podbijać do facetów?

Polecane posty

Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Przed chwilą napisałeś:

Mogę włączyć priva jeśli chcesz wysłać mi zdjęcie do oceny. (Nie zrewanżuję się tym samym.)

Pisałem o zdjęciu legitymacji, nie swoim. Do wysłania swojego nie przekonała mnie ani onko, ani nikt inny, a wiele osób próbowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Po co miałbym pobierać zdjęcie legitymacji z internetu? Swojego zdjęcia nie mam zamiaru wysyłać.

to w jaki sposób mam zweryfikować czy to Twoja legitymacja ? 🙂  Czy nie jest dziwne, że chcesz podesłać legitymację (w dodatku bez zdjęcia....a  mimo deklaracji  i tak tego nie zrobiłeś ) ale ciężko Ci napisać kierunek  ? 

nieważne. NIE JESTEŚ dla mnie autentyczny. Jak ktoś jest głupi nich sobie pisze z prowokatorem, niech mu tłumaczy wyjaśni a on dalej będzie udawać głupiego i pisać "żadna mnie nie chce" i wyprowadzać z równowagi... on na to liczy.  Ja z Tobą skończyłam. DEFINTYWNIE. 

Edytowano przez kejtred
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kejtred napisał:

to w jaki sposób mam zweryfikować czy to Twoja legitymacja ? 🙂  Czy nie jest dziwne, że chcesz podesłać legitymację (choc mimo deklaracji  i tak tego nie zrobiłeś mimo deklaracji) ale ciężko Ci napisać kierunek ? 

nieważne. Nie JESTEŚ dla mnie autentyczny. Jak ktoś jest głupi nich sobie pisze z prowokatorem, niech mu tłumaczy wyjaśni a on dalej będzie udawać głupiego i pisać "żadna mnie nie chce" i wyprowadzać z równowagi... on na to liczy.  Ja z Tobą skończyłam. DEFINTYWNIE. 

Nie zrobiłem, bo nie było mnie w domu, chwila. Mogę dorzucić do zdjęcia jakiś przedmiot, ale swojej twarzy nie pokażę.

Jestem całkowicie autentyczny, a jak nie wierzysz, to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie jestem żadnym projektem i z nikogo się nie śmieję.

Nie wątpię, mimo wszystko nie ufam randomom z neta.

Czarming😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MlecznaCzekolada6 napisał:

Ludzie bez przesady. Wymagacie od kolesia żeby wysłał wam foto twarzy, serio? 🙂

Dziękuję, jedna normalna 🙂 Ładna sylwetka na profilowym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

nie moja, ale podobna. 😉

Szkoda, że nie twoja, no ale skoro podobna, to można uznać, że twoja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie miałem ambicji być jedynym, który zaproponuje Ci obejrzenie Twojej facjaty, jeśli uważasz, że z nią jest problem, nie pojmuję zatem, czemu tak to podkreślasz. 😂😈

Nie wymagam. Proponuję gościowi, który twierdzi, że jego problemem jest niewyjściowy wg kobiet wygląd, bezstronną ocenę tegoż wyglądu, jeśli chce. 

Ja nie uważam, że z nią jest problem, mi się moja twarz podoba, niestety kobiety mają inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
48 minut temu, taki obraz wasz napisał:

 

Albo tobie 😄

Mnie  ciekawość nie zżera. Chcesz podsyłaj, nie chcesz to nie pokazuj ( zdjęcie to nie wszystko)🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pari napisał:

Mnie  ciekawość nie zżera. Chcesz podsyłaj, nie chcesz to nie pokazuj ( zdjęcie to nie wszystko)🙂

Cały czas piszemy o legitymacji, swojego zdjęcia to nawet tobie bym nie wysłał 🙂 ale jak widać niektórzy nie potrafią uwierzyć, że nie jestem botem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Ludzie bez przesady. Wymagacie od kolesia żeby wysłał wam foto twarzy, serio? 🙂

Po tmy jak sie obnażył z problemem. Ciekawe ilu z was by wysłało

To nie o to chodzi. Tak naprawdę nikogo nie obchodzi zdjęcie randomowego marudy z netu.

Nawet nie wiesz ile osób autentycznie chciało gosciowi pomóc. Każda propozycja jest zgrabnie bądź mniej zgrabnie zbywana. Nawet kiedy jesteś dla niego uprzejma, to gościu potrafi obracać kota ogonem i wmawiać jakies bzdury, że rzekomo Ty mu coś wmuszasz, wmawiasz itp, bywa nieuprzejmy, tak jak przed chwilą do Agenta. I zawsze twierdzi że jest taaaaki kulturalny. Rozmowa z nim jest pozbawiona sensu. Mówię Ci, że to nie jest człowiek. Co ma przysłać, skoro fizycznie nie istnieje?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Nawet nie wiesz ile osób autentycznie chciało gosciowi pomóc.

I dziękuję za to.

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Każda propozycja jest zgrabnie bądź mniej zgrabnie zbywana.

Nieprawda.

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Nawet kiedy jesteś dla niego uprzejma, to gościu potrafi obracać kota ogonem i wmawiać jakies bzdury, że rzekomo Ty mu coś wmuszasz, wmawiasz itp, bywa nieuprzejmy, tak jak przed chwilą do Agenta.

Co niby było nieuprzejmego w mojej wypowiedzi? Nie obracam kota ogonem, po prostu odpowiadam i wyjaśniam wątpliwości.

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

I zawsze twierdzi że jest taaaaki kulturalny.

Bo tak jest.

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Co ma przysłać, skoro fizycznie nie istnieje?

Istnieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Nikt normalny, mając za przykład świry jakie tu przesiadują i ich multikonta, nie zdecydowałby się chyba na przesłanie foto twarzy. chyba, że zaufanej osobie po wielu godiznach rozmów na priv

Co innego jakby miał np. kanał na yt , to jego twarz w zasadzie jest publiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pari napisał:

Co innego jakby miał np. kanał na yt , to jego twarz w zasadzie jest publiczna.

Ale gdybym miał kanał na yt, to każdy by uznał, że się podszywam pod youtubera, bo nie chcę twarzy pokazać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

To nie o to chodzi. Tak naprawdę nikogo nie obchodzi zdjęcie randomowego marudy z netu.

Nawet nie wiesz ile osób autentycznie chciało gosciowi pomóc. Każda propozycja jest zgrabnie bądź mniej zgrabnie zbywana. Nawet kiedy jesteś dla niego uprzejma, to gościu potrafi obracać kota ogonem i wmawiać jakies bzdury, że rzekomo Ty mu coś wmuszasz, wmawiasz itp, bywa nieuprzejmy, tak jak przed chwilą do Agenta. I zawsze twierdzi że jest taaaaki kulturalny. Rozmowa z nim jest pozbawiona sensu. Mówię Ci, że to nie jest człowiek. Co ma przysłać, skoro fizycznie nie istnieje?

Może zapytać się jego, ile to jest dwa dodać trzy?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Wiem, że macie dobre intencje, ale rozumiem tez jego podejście i strach. Bo sama bym się na to nie zdecydowała.

Tu ejst tak, że rozmawiasz z kimś w jednym wątku względnie normalnie, a w drugim okazuję się być..brutalnąboni blue 😛 czy innym przemoo

Akurat po takim czasie spędzonym na forum, jaki przesiedzial taki obraz wasz, odkąd ja tu jestem, to można spokojnie wyczuć kto jest normalny a kto nie. I trzeba być nienormalnym, żeby Agenta nazwać niegodnym zaufania randomem z neta. Albo botem, pozbawionym funkcji "kultura"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ale gdybym miał kanał na yt, to każdy by uznał, że się podszywam pod youtubera, bo nie chcę twarzy pokazać 😄

Ale słownictwo zdradziłoby cię:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pari napisał:

Może zapytać się jego, ile to jest dwa dodać trzy?😉

Hmmmm, po co?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Ale słownictwo zdradziłoby cię:classic_rolleyes:

A kto by tam zwracał uwagę na takie szczegóły 😉

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Akurat po takim czasie spędzonym na forum, jaki przesiedzial taki obraz wasz, odkąd ja tu jestem, to można spokojnie wyczuć kto jest normalny a kto nie. I trzeba być nienormalnym, żeby Agenta nazwać niegodnym zaufania randomem z neta. Albo botem, pozbawionym funkcji "kultura"

W internecie każdy może udawać. Nie twierdzę, że agent zrobiłby użytek z tych zdjęć, ale po prostu nie ufam nikomu i już.

3 minuty temu, pari napisał:

Może zapytać się jego, ile to jest dwa dodać trzy?😉

Myślę, że boty znają odpowiedzi na takie pytania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Ludzie bez przesady. Wymagacie od kolesia żeby wysłał wam foto twarzy, serio? 🙂

Po tmy jak sie obnażył z problemem. Ciekawe ilu z was by wysłało

ja tylko poprosiłabym by napisał nazwę kierunku (nawet bez podania nazwy szkoły) to tego nie zrobił...pewnie by wyszło przy pierwszym pytaniu z zakresu pierwszego roku, że to nie jest żaden student dlatego tak nie chce...a zresztą. Miałam sie już nie odzywac odnośnie tego czegoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

ja tylko poprosiłabym by napisał nazwę kierunku (nawet bez podania nazwy szkoły) to tego nie zrobił...pewnie by wyszło przy pierwszym pytaniu z zakresu pierwszego roku, że to nie jest żaden student dlatego tak nie chce...a zresztą. Miałam sie już nie odzywac odnośnie tego czegoś. 

Jestem studentem trzeciego roku, więc żadne pytania z pierwszego mi niestraszne. To mam ci wysyłać tą legitkę?

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Ok, być może. Nie wiem od kiedy on tu siedzi. 

Ale tylko z tego powodu, że chce pozostać anonimowy nie trzeba mu dopier.. w końcu jesteśmy tu wszyscy żeby mieć tutaj rodzaj "oazy" i móc być sobą, mówimy o rzeczach, o których w realu nie koniecznie mówimy nawet najbliższym wiec..

Jak uważasz. To dyskutuj z nim. Bardzo budujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

A czy ja dyskutuję? 🙂

Hmmm, poznaję ten styl... o nie, on jest zaraźliwy!😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Hmmm, poznaję ten styl... o nie, on jest zaraźliwy!😉

Bardziej niż 👑 🙂

Ale przecież ty ze mną dyskutowałaś długo i się nie zaraziłaś, więc nic ci nie grozi 😉

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jestem studentem trzeciego roku, więc żadne pytania z pierwszego mi niestraszne. To mam ci wysyłać tą legitkę?

ale czego ? jakbyś był studentem wiedziałbys, że na legitymacji nie ma kierunku (tylko nazwa uczelni) a o kierunek pytam

i co, że wyslesz mi wydrukowaną gdzieś z neta legitymację, na której nie będę widziała ani zdjęcia, ani nazwiska, ani czego ? 

ja nie uważam Cie z bota, uważam że jesteś zyyebanym prowokatorem czerpiącym z tego frajdę, że wk)oriwasz ludzi  - żal mi Ciebie. 

Edytowano przez kejtred
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kejtred napisał:

jakbyś był studentem wiedziałbys, że na legitymacji nie ma kierunku (tylko nazwa uczelni)

wiem, że nie ma

Przed chwilą, kejtred napisał:

i co, że wyslesz mi wydrukowaną z neta legitymację, na której nie będę widziała ani zdjęcia, ani nazwiska, ani czego. 

Nie wyślę ci z neta, bo jakbym chciał wysłać z neta, to już dawno bym to zrobił. Co ma się znaleźć na zdjęciu dla wiarygodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

ja nie uważam Cie z bota, uważam że jesteś zyyebanym prowokatorem czerpiącym z tego frajdę, że wk)oriwasz ludzi  - żal mi Ciebie. 

Nie jestem żadnym prowokatorem i nie piszę niczego dla frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

wiem, że nie ma

Nie wyślę ci z neta, bo jakbym chciał wysłać z neta, to już dawno bym to zrobił. Co ma się znaleźć na zdjęciu dla wiarygodności?

ale mnie nie interesuje Twoja legitymacja. Pytam sie jaki kierunek studiujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×