Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowywmieście

Dlaczego kobiety boją się podbijać do facetów?

Polecane posty

10 minut temu, bebe111 napisał:

mnie jak jakas odrzucala, to nie szufladkowalem sie jako "prawdziwy paszczur", tylko "widocznie nie jestem w jej typie" i zylo sie dalej...no ale rozumiem, ze kobieca psychika pod tym wzgledem nie jest az tak twarda jak męska 😄

No niestety. Całe życie próbuję się utwardzić i, cholera, nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

No niestety. Całe życie próbuję się utwardzić i, cholera, nic!

im wiecej ran bitewnych i negatywnych doswiadczen, tym pozniej wiecej rzeczy splywa jak po kaczce, wiec glowa do gory 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bebe111 napisał:

im wiecej ran bitewnych i negatywnych doswiadczen, tym pozniej wiecej rzeczy splywa jak po kaczce, wiec glowa do gory 😄

Byleby znieczulenie nie objęło też innych rejonów powiązanych. Bo niebezpiecznie blisko do tego, żeby nic już nie czuć i żeby wszystko było obojetne😏 To tylko taka luźna refleksja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, AntyBazyl napisał:

Ty każdego oceniasz, oskarżasz, traktujesz z wyższością.

Nie, nikogo.

37 minut temu, AntyBazyl napisał:

Znam twój starszy odpowiednik. 41 lat, stary kawaler, niski, z ginekomastia i dużym brzuchem, wiecznymi wzdęciami, łysy, roszczeniowy i zakochany w sobie.

Ja tak nie wyglądam i nie jestem roszczeniowy.

37 minut temu, AntyBazyl napisał:

A sam na przeciętna nie spojrzy.

Ja właśnie takiej przeciętnej szukam. Ale chyba muszę się ograniczyć do niewidomych, bo tylko one nie patrzą na wygląd 😉

38 minut temu, AntyBazyl napisał:

 kobiety puste materialistki, kobiety szmaaty niewierne, kobiety podle.

A nie ma takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Co dokładnie z Twoim wyglądem jest nie tak?

Nie wiem, ja uważam, że wyglądam normalnie, przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Wobec tego dlaczego uważasz, że jest jakiś problem z Twoim wyglądem?

A co innego może być przyczyną odrzucania mnie z góry, zanim pozna się mój charakter czy cokolwiek innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

A co może być przyczyną odrzucania Ciebie, zanim się pozna Twój wygląd? 😈

Wygląd poznaje się od razu. Jakoś nie mam problemu, by korespondować przez internet z osobami, które nie widziały mnie na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Wygląd poznaje się od razu. Jakoś nie mam problemu, by korespondować przez internet z osobami, które nie widziały mnie na oczy.

acha,  wyślij mi tę legitymację na zdjęciu ( o ile faktycznie to zrobisz), na którym masz palce ułożone w znak zwycięstwa "vicotry" i postaw ją obok pasty do zębów.   Na wypadek jakbyś chciał pobrać obrazek legitymacji z Internetu 😉  To nie są jakieś nie wiadomo jakie wymagania a skoro chodzi o zweryfikowanie tego, że nie jesteś botem/prowokacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Ty każdego oceniasz, oskarżasz, traktujesz z wyższością. Znam twój starszy odpowiednik. 41 lat, stary kawaler, niski, z ginekomastia i dużym brzuchem, wiecznymi wzdęciami, łysy, roszczeniowy i zakochany w sobie. Też ze Śląska. Każdego by oceniał, każdy, zły, kobiety puste materialistki, kobiety szmaaty niewierne, kobiety podle. A sam na przeciętna nie spojrzy. Te same teksty, te same mechanizmy. Oto twoja przyszłość. 

Zapomniałas o zaburzeniach erekcji. Z których oczywiscie go wyleczę😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, Santee napisał:

To może czas na wizytę u psychologa?

Być może cierpisz na autyzm

( lub faktycznie jesteś botem )

End theme

Raczej nie cierpi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Wygląd poznaje się od razu. Jakoś nie mam problemu, by korespondować przez internet z osobami, które nie widziały mnie na oczy.

nikt Ciebie tutaj nie lubi, jesteś irytujący...i powie Ci to każdy TU - więc nie do końca się zgadza. Ja się męczę pisząc z Tobą a co dopiero gadac z Tobą w real...oczywiście to wszystko o ile nie jesteś botem, który ma na celu wk)ooooriwanie ludzi - bo może taki był cel. 

Edytowano przez kejtred
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Tam, gdzie mieszkałem 🙂 pytałaś już kiedyś, nic się nie zmieniło 😉

Aha!🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

nikt Ciebie tutaj nie lubi, jesteś irytujący - więc nie do końca się zgadza. Ja się męczę pisząc z Tobą a co dopiero gadac z Tobą w real...oczywiście to wszystko o ile nie jesteś botem, który ma na celu wk)ooooriwanie ludzi - bo może taki był cel. 

Taka jest reguła - jeśli jest użytkownik, który odpowiada w sposób niby logiczny, kulturalny, ale absolutnie wkurrwiajacy, to zazwyczaj to nie jest człowiek😏  Zdjęcia się też raczej nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, kejtred napisał:

nikt Ciebie tutaj nie lubi, jesteś irytujący...i powie Ci to każdy TU - więc nie do końca się zgadza. Ja się męczę pisząc z Tobą a co dopiero gadac z Tobą w real...oczywiście to wszystko o ile nie jesteś botem, który ma na celu wk)ooooriwanie ludzi - bo może taki był cel. 

Czekaj! Ja go lubię🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Taka jest reguła - jeśli jest użytkownik, który odpowiada w sposób niby logiczny, kulturalny, ale absolutnie wkurrwiajacy, to zazwyczaj to nie jest człowiek😏  Zdjęcia się też raczej nie doczekasz.

Można złamać bota, tylko trzeba zadać wyrafinowane pytanie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Ty każdego oceniasz, oskarżasz, traktujesz z wyższością. Znam twój starszy odpowiednik. 41 lat, stary kawaler, niski, z ginekomastia i dużym brzuchem, wiecznymi wzdęciami, łysy, roszczeniowy i zakochany w sobie. Też ze Śląska. Każdego by oceniał, każdy, zły, kobiety puste materialistki, kobiety szmaaty niewierne, kobiety podle. A sam na przeciętna nie spojrzy. Te same teksty, te same mechanizmy. Oto twoja przyszłość. 

Nad interpretujesz. Nigdy nie napisał, że kobiety to szmaty😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Haha, przypomniała mi się jedna sytuacja.

Gdzie młody chłopaczek: takie chucherko, niższy o pół głowy ode mnie, czyli na oko 150cm w kapeluszu 😛 podbijał uparcie do mojej znajomej (ona blisko 180cm) komedia 😄

Koles świecie musiał wierzyć, że ma wszelkie predyspozycje żeby sobie poderwac modelkę. A to jeden z wielu takich rpzykładów na pewno 🙂

Nie przesadzaj, mozna by z tego nakręcić filmik na sadola, dział hard. Ja mam zaznaczone, że ma mi pokazywać tylko seks i fekalia, wypadków i morderstw nie chcę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pari napisał:

Można złamać bota, tylko trzeba zadać wyrafinowane pytanie😄

Niby jakie? Cholera oświeć mnie jak się to robi...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Niby jakie? Cholera oświeć mnie jak się to robi...😏

Zaraz to zrobię tylko muszę pomyśleć😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Jestem w 100% miastowy i cały czas przebywam w mieście. Nie jestem żadnym projektem, a wszystko co piszę, to fakty.

Podaj tego maila.

Oszalałeś? Nic jej nie wysyłaj. Jak już, to wyślij agentowi of Asgard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Que?

nie chcesz wiedzieć, uwierz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

 

..Jej preferens grożą stałym uszkodzeniem wzroku i dlugotrwałą traumą..na co Ci to? <rotfl>

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pari napisał:

Oszalałeś? Nic jej nie wysyłaj. Jak już, to wyślij agentowi of Asgard.

może i mu, wszystko jedno, niech ktoś potwierdzi autentyczność tego czegoś 🙂 Niech Agnet tylko pamięta by to nie było samo zdjęcie legitymacji (bo to nie problem pobrać foto jakiejś legitymacji z neta) tylko takie ( ułożenie rak, jakiś dodatkowy przedmiot którego obecność wcześniej się ustali), które daje wiarę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, pari napisał:

Raczej nie cierpi na to.

Ja juz określił i zalecił co trzeba. Wiecej czasu na niego nie będę tracił, bo nie ma to sensu. Arogant pozostanie arogantem, choćbyś mu w oczy zaświeciła golą doo/pa..

Ew bot, na którego szkoda czasu bo w kółko to samo powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie "bot" tylko czyjś "projekt". Oczywiście autor tego pomysł równie niedorozwinięty jak i sam wymysł...wy  mu udzielacie porad, wysilacie się,  a on się śmieje i sie cieszy jak głupi że was wkręcił...jakie smutne trzeba mieć życie by coś takiego uskuteczniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
32 minuty temu, kejtred napisał:

niekoniecznie "bot" tylko czyjś "projekt". Oczywiście autor tego pomysł równie niedorozwinięty jak i sam wymysł...wy  mu udzielacie porad, wysilacie się,  a on się śmieje i sie cieszy jak głupi że was wkręcił...jakie smutne trzeba mieć życie by coś takiego uskuteczniać. 

DARMOWY VOUCHER DO HOTELU - ROBOT UDAJE CZŁOWIEKA I NACIĄGA LUDZI (yt.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kejtred napisał:

acha,  wyślij mi tę legitymację na zdjęciu ( o ile faktycznie to zrobisz), na którym masz palce ułożone w znak zwycięstwa "vicotry" i postaw ją obok pasty do zębów.   Na wypadek jakbyś chciał pobrać obrazek legitymacji z Internetu 😉  To nie są jakieś nie wiadomo jakie wymagania a skoro chodzi o zweryfikowanie tego, że nie jesteś botem/prowokacją. 

Po co miałbym pobierać zdjęcie legitymacji z internetu? Swojego zdjęcia nie mam zamiaru wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Aha!🙂

Jeśli nie pamiętasz, to napisz, przypomnę 🙂

2 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Podeślij foto do oceny. 😈

Żartujesz? Nie chcę, by moje zdjęcie latało po internecie.

1 godzinę temu, kejtred napisał:

nikt Ciebie tutaj nie lubi, jesteś irytujący...i powie Ci to każdy TU - więc nie do końca się zgadza. Ja się męczę pisząc z Tobą a co dopiero gadac z Tobą w real...oczywiście to wszystko o ile nie jesteś botem, który ma na celu wk)ooooriwanie ludzi - bo może taki był cel. 

Nie pisałem o kafe.

1 godzinę temu, pari napisał:

Można złamać bota, tylko trzeba zadać wyrafinowane pytanie😄

😄

1 godzinę temu, pari napisał:

Czekaj! Ja go lubię🙂

I wzajemnie ❤️

1 godzinę temu, pari napisał:

Oszalałeś? Nic jej nie wysyłaj. Jak już, to wyślij agentowi of Asgard.

Albo tobie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kejtred napisał:

niekoniecznie "bot" tylko czyjś "projekt". Oczywiście autor tego pomysł równie niedorozwinięty jak i sam wymysł...wy  mu udzielacie porad, wysilacie się,  a on się śmieje i sie cieszy jak głupi że was wkręcił...jakie smutne trzeba mieć życie by coś takiego uskuteczniać. 

Nie jestem żadnym projektem i z nikogo się nie śmieję.

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nigdy nie ujawniłem danych, przesłanych mi przez kogoś w zaufaniu.

Nie wątpię, mimo wszystko nie ufam randomom z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×