Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kochana999

Oglądałam najnowszego vloga. Dalej nie je chleba na ś. Obiad też jakiś taki. Keto diera? 

Tak na buzi jakby przytyła? Że znowu pokazuje jak gotuje. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
Napisano (edytowany)

Żale że kolby kukurydzy brak w klepach a ochota jest. Na wsi mieszka poszła by w pole 🤣 na pewno jakiś sąsiad ma 

Nawet w tle jest pole kukurydzy jak to mówi 😁

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy vlog to porażka 🤦🏻‍♀️ 🙊 

Ta dziewczyna Marta taka sympatyczna , miła opanowana da się słuchać . Przy niej Karolina to po prostu taka "wieśniara " co też dziwnie wygląda ,bo to Marta pochodzi z wioski ,a Pancia z miasta 🤦🏻‍♀️ zresztą te pierdoły o rozmiarach ubrań nie da się tego słuchać . Serio to jest zaburzenie nikt normalny w kółko o tym nie mówi , że nosi np rozmiar 38 lub 40 . Takie rzeczy się zachowuje dla siebie ,a nie pitoli głupoty . Już przez chwilę myślałam , że będzie lepiej. Jednak łatwo się pomylić . Szkoda nabijać oglądalność . Ona się nie zmieni jest tylko gorzej 🙄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że wzięła spodnie PAPER BAG , które z założenia mają być luźne i w pasie i w nogach, rozmiar XS, wbiła się w nie i zdziwiona, że beznadziejnie się kieszenie układają 😆 no a jak mają się układać, jak te spodnie są co najmniej 2 rozmiary za małe 😏 i leżą jak rurki jakieś, brzuch obciśniety, a ta rozmiar przeżywa. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ona wraz z utratą otyłości wpadła w zaburzenia postrzegania siebie i niezdrowego dążenia do rozmiaru XS. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona w XS się chce zmieścić? To już chyba obsesja. Uważam, że po jej nadwadze, którą miała, to sukcesem jest  rozmiar L albo M. Czego chcieć więcej 😁

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
12 godzin temu, marzena19768 napisał:

Ona w XS się chce zmieścić? To już chyba obsesja. Uważam, że po jej nadwadze, którą miała, to sukcesem jest  rozmiar L albo M. Czego chcieć więcej 😁

Zwłaszcza że nie ćwiczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest tak nie wyjściowa,ze az razi po oczach. Naubiera sie w te kiece od Bułgarów i do tego to przasne słownictwo na każdym kroku 🤦 Dobrze że te wlosy ścięła. Wieś tańczy i śpiewa,nie urażając ludzi ze wsi bo sama ze wsi jestem.o

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Szara mysz napisał:

Ona jest tak nie wyjściowa,ze az razi po oczach. Naubiera sie w te kiece od Bułgarów i do tego to przasne słownictwo na każdym kroku 🤦 Dobrze że te wlosy ścięła. Wieś tańczy i śpiewa,nie urażając ludzi ze wsi bo sama ze wsi jestem.o

Brakuje do tego tych bazarowych loków które nosiła. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tonący brzytwy się chwyta, zatrudniła nawet koleżankę do filmów, wyświetlenia nie te co kiedyś a do roboty iść się nie chce,

widzę, że obsesja xeski nadal w toku, to jest zaburzenie na maxa

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, marzena19768 napisał:

Ona w XS się chce zmieścić? To już chyba obsesja. Uważam, że po jej nadwadze, którą miała, to sukcesem jest  rozmiar L albo M. Czego chcieć więcej 😁

A mówiłam, wróciłaby do gotowania, to jej wychodziło. Ma wyspę, można wygodnie nagrywać filmiki, a tu nic. I do kotów, coś tam i nich opowiadała, to już by były takie tematy. Bo zwykle zycie ma mało niestety kliknięć. Na wakacje gdzieś jadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Luiza55 napisał:

tonący brzytwy się chwyta, zatrudniła nawet koleżankę do filmów, wyświetlenia nie te co kiedyś a do roboty iść się nie chce,

widzę, że obsesja xeski nadal w toku, to jest zaburzenie na maxa

W ogóle u wszystkich youtuberek nie na już takich wyświetleń co dawniej. Przykładem jest Boogisilver, której wyświetlenia spadły z kilkuset tysięcy na kilka tysięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One myślą że łatwy pieniądz będzie na zawsze, zostają potem z niczym bo doświadczenia zawodowego zero. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luiza55 napisał:

One myślą że łatwy pieniądz będzie na zawsze, zostają potem z niczym bo doświadczenia zawodowego zero. 

Ciekawe, czy ten yt faktycznie przynosi tyle zysków. Nie mówię o kanałach wielkości Andzuaks i Luka, ale o tych zwyklychvtypu Szarlot, Myśliwiec, Boogie, Malinowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
Dnia 1.08.2024 o 10:01, Luiza55 napisał:

tonący brzytwy się chwyta, zatrudniła nawet koleżankę do filmów, wyświetlenia nie te co kiedyś a do roboty iść się nie chce,

widzę, że obsesja xeski nadal w toku, to jest zaburzenie na maxa

Raczej nie zatrudniła tylko za free 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
Dnia 1.08.2024 o 10:28, Paryz London napisał:

A mówiłam, wróciłaby do gotowania, to jej wychodziło. Ma wyspę, można wygodnie nagrywać filmiki, a tu nic. I do kotów, coś tam i nich opowiadała, to już by były takie tematy. Bo zwykle zycie ma mało niestety kliknięć. Na wakacje gdzieś jadą?

Było gotowanie jak była reklama. A tak to ja myślę że ona nie gotuje bo jest na diecie głodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A ja jestem ciekawa co może być w tej jej dzisiejszym 50min filmiku na YT... Mam nadzieję, że wreszcie jakiś kontent ciekawy wleci, bo chyba nikt nie dałby rady gadać 50min o niczym?

Edytowano przez Detektywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Detektywka napisał:

A ja jestem ciekawa co może być w tej jej dzisiejszym 50min filmiku na YT... Mam nadzieję, że wreszcie jakiś kontent ciekawy wleci, bo chyba nikt nie dałby rady gadać 50min o niczym?

nie doceniasz jej, wleci jakaś reżyserka na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Luiza55 napisał:

nie doceniasz jej, wleci jakaś reżyserka na bank

Fakt, nie doceniłam jej 🫣 park i mierzenie ciuchów. Nawet zaczynać oglądać mi się tego nie chce, bo żal mi godziny życia 

Edytowano przez Detektywka
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2024 o 18:18, marzena19768 napisał:

Ona w XS się chce zmieścić? To już chyba obsesja. Uważam, że po jej nadwadze, którą miała, to sukcesem jest  rozmiar L albo M. Czego chcieć więcej 😁

Ja w ogóle nie rozumiem tego cyrku z rozmiarami. Raz pasuje S, gdzie indziej M albo L. Przecież liczy się co jak leży. Marta też w opiętych spodniach. O co chodzi?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anitka napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem tego cyrku z rozmiarami. Raz pasuje S, gdzie indziej M albo L. Przecież liczy się co jak leży. Marta też w opiętych spodniach. O co chodzi?

Tu jak na dłoni widać jej zaburzenia na tle własnej wagi. Sama mam w szafie ubrania w rozmiarze od S do XL i jakoś nie doktoryzuję się nad tym. A ona przeżywa jak stonka wykopki bo wcisnęła się w eskę. I co z tego że źle leży, bo opięte na maksa. Ważne że się wcisnęła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Nowe długie vlogi szarlotka są dziwne. Kolejny filmik tym razem z siostrą. I jak ona mierzy ciuchy i tak bardzo podkresla rozmiary szmat. Zamiast zobaczyć jak wygląda 😆 

A w kolejnym vlogi farbuje córce włosy? A sama ma na sobie rozowy dres 🤣

Kryzys wieku średniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2024 o 11:02, marzena19768 napisał:

W ogóle u wszystkich youtuberek nie na już takich wyświetleń co dawniej. Przykładem jest Boogisilver, której wyświetlenia spadły z kilkuset tysięcy na kilka tysięcy .

Nie ma się co dziwić. Zero zainteresowań, rozwoju tylko pokazywanie dzieci i plastiku. Ileż można oglądać badziewia. Zresztą u Bugsona zawsze tak było. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kochana999 napisał:

Nowe długie vlogi szarlotka są dziwne. Kolejny filmik tym razem z siostrą. I jak ona mierzy ciuchy i tak bardzo podkresla rozmiary szmat. Zamiast zobaczyć jak wygląda 😆 

A w kolejnym vlogi farbuje córce włosy? A sama ma na sobie rozowy dres 🤣

Kryzys wieku średniego?

A co innego może pokazywać prosta baba siedząca w domu, której największym wyjściem jest buszowanie w ...ch w sinsayu. Przecież ona nie ma żadnych zainteresowań oprócz żarcia i szmat. Nawet te kwiaty chyba jej przeszły bo ścianka w kwiatuszkolandii jakoś zmizerniala.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, ale_kicha napisał:

A co innego może pokazywać prosta baba siedząca w domu, której największym wyjściem jest buszowanie w ...ch w sinsayu. Przecież ona nie ma żadnych zainteresowań oprócz żarcia i szmat. Nawet te kwiaty chyba jej przeszły bo ścianka w kwiatuszkolandii jakoś zmizerniala.

A co ma pokazywać? Większość ludzi tak żyje. Praca dom dzieci sprzątanie zakupy zwierzęta kwiaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2024 o 19:43, ale_kicha napisał:

A co innego może pokazywać prosta baba siedząca w domu, której największym wyjściem jest buszowanie w ...ch w sinsayu. Przecież ona nie ma żadnych zainteresowań oprócz żarcia i szmat. Nawet te kwiaty chyba jej przeszły bo ścianka w kwiatuszkolandii jakoś zmizerniala.

Przede wszystkim kto normalny interesujący się kwiatami robi im taką krzywdę by były tam gdzie jest klimatyzacja 🤪😱 mało światła słonecznego 🙄

O rozmiarach szkoda słów i kółko to pitolenie i temat jem chleb nie jem chleba masakra . 

Jednak temat którego nigdy nie zrozumiem to FARBOWANIE włosów dziecku 4 letniumu !!!! No hello taką farbą też chrzesniaczce robiłam włosy ale miała wtedy 12 albo 13 lat i była świadoma ,po prostu chciała . A tutaj małe dziecko te włoski delikatne no szok ! Gdy to zobaczyłam to się nazywa naprawdę ...izm !!! 

A jeszcze lepsze ,gdy żal dupę ścisnął gdy ludzie chwalili Laurę że ładnie wygląda ,a jej nie i te komentarze straszne to ! To jest matka?! Która zamiast cieszyć się , że ktoś docenił urodę i ubiór dziecka jest zazdrosna i piszczy że jej nikt nie pochwalił jaka to ona jest "pikna " !!!!  Dziecko to nie jest koleżanka ! To ktoś kogo rodzice mają za zadanie wychować na dobrego i porządnego człowieka z szacunkiem do drugiej osoby ! No i mówienie do Pauliny "Paula " nie ciocia no coś tu chyba nie gra co ? 😁🙄 Do Dawida też powinna mówić ładnie "tatuś " lub " tata " a mówi "Dawid " i zero reakcji MATKI !!!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Papuga napisał:

Przede wszystkim kto normalny interesujący się kwiatami robi im taką krzywdę by były tam gdzie jest klimatyzacja 🤪😱 mało światła słonecznego 🙄

O rozmiarach szkoda słów i kółko to pitolenie i temat jem chleb nie jem chleba masakra . 

Jednak temat którego nigdy nie zrozumiem to FARBOWANIE włosów dziecku 4 letniumu !!!! No hello taką farbą też chrzesniaczce robiłam włosy ale miała wtedy 12 albo 13 lat i była świadoma ,po prostu chciała . A tutaj małe dziecko te włoski delikatne no szok ! Gdy to zobaczyłam to się nazywa naprawdę ...izm !!! 

A jeszcze lepsze ,gdy żal dupę ścisnął gdy ludzie chwalili Laurę że ładnie wygląda ,a jej nie i te komentarze straszne to ! To jest matka?! Która zamiast cieszyć się , że ktoś docenił urodę i ubiór dziecka jest zazdrosna i piszczy że jej nikt nie pochwalił jaka to ona jest "pikna " !!!!  Dziecko to nie jest koleżanka ! To ktoś kogo rodzice mają za zadanie wychować na dobrego i porządnego człowieka z szacunkiem do drugiej osoby ! No i mówienie do Pauliny "Paula " nie ciocia no coś tu chyba nie gra co ? 😁🙄 Do Dawida też powinna mówić ładnie "tatuś " lub " tata " a mówi "Dawid " i zero reakcji MATKI !!!! 

Założyła kiecę jak na wesele i myślała, że każdy jej będzie rzucać kwiaty pod nogi, taka bogini 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wsedno napisał:

Założyła kiecę jak na wesele i myślała, że każdy jej będzie rzucać kwiaty pod nogi, taka bogini 😆

Bo ma kompleks siostry- od małego to Paula była chwalona, bo jest ładniejsza, uzdolniona, skończyła szkołę i pracuje. Pancia nie panuje nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Papuga napisał:

 

Jednak temat którego nigdy nie zrozumiem to FARBOWANIE włosów dziecku 4 letniumu !!!! No hello taką farbą też chrzesniaczce robiłam włosy ale miała wtedy 12 albo 13 lat i była świadoma ,po prostu chciała . A tutaj małe dziecko te włoski delikatne no szok ! Gdy to zobaczyłam to się nazywa naprawdę ...izm !!! 

Tez nie rozumiem po co tym bardziej, że nie było żadnego efektu. I jeszcze jej głupie tłumaczenie, że trzymała tylko chwile żeby Laurze nic się nie stało. Taka kochająca mamusza. Więc droga Szarlot, bo pewnie to czytasz, troskliwa mama nie kładzie małemu dziecku chemii na głowę tylko dlatego, że nie ma czego pokazać w swoich gniotach.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2024 o 19:43, ale_kicha napisał:

A co innego może pokazywać prosta baba siedząca w domu, której największym wyjściem jest buszowanie w ...ch w sinsayu. Przecież ona nie ma żadnych zainteresowań oprócz żarcia i szmat. Nawet te kwiaty chyba jej przeszły bo ścianka w kwiatuszkolandii jakoś zmizerniala.

Nuda nic ciekawego . Trochę filmy z Pauliną ratują sytuację ,ale dziecko widać , że rozpieszczone co wypiszczy to ma . Będzie czysta matka ,a szkoda ... Może w końcu ktoś z rodziny męża zauważy i jakoś zareaguje . By małą wychować na kulturalne dziecko

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ona tylko siostrze umie łatkę przyczepic niech na siebie spojrzy, super pomysłem jest założenie na te wielkie odstające uszy tych okropnych kolczykow kółek 🤦 ona nigdy nie przestanie zaskakiwać.

Edytowano przez Szara mysz
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×