Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

Przed chwilą, Kasja78 napisał:

Według mnie akurat wyjątkowo dobrze wygląda, może poza włosami.

Wygląda lepiej, gdy ma trochę więcej tkanki tłuszczowej. Ale to chyba większość osób na jesień i zimę trochę tyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kasja78 napisał:

Ale to chyba było tylko klejenie jakichś kopert? Praca bardziej ręczna. Chyba, że nie zrozumiałam, bo przeskakiwałam. Może wiedzą, ze Żulia bezrobotna, to ją poprosili, bo inni w pracy pewnie w środku dnia.

Może też dzieci coś w szkole powiedziały, że babcia zmarła i mama ma doła i chciały ją zaangażować. Może z litości. Who knows. A Julka jak zawsze wyolbrzymia i myśli, że chcą ją angażować do Bóg wie czego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasja78 napisał:

Według mnie akurat wyjątkowo dobrze wygląda, może poza włosami.

to prawda, że wcześniej to była taka chorobliwie chuda a teraz odpowiednio do wieku 🙂
tyylko jeszcze te syfy i włosy ogarnąć by musiała

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zyx00 napisał:

 

Jeśli tak to zwracam honor 😄

tak, ona na początku mówi tak jakby nie wiadomo jakie to papiery i nie wiadomo co by tam takiego ważnego robiła, a potem jak już leży w łóżku zmęczona życiem to mówi że składała koperty XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komentarz pod filmem "Trzeba mieć fantazję, żeby Rocket wymawiać "rokiet" i nie, to nie kwestia francuskiej wymowy, jak mi nie wierzycie, sprawdźcie w tłumaczu" 
i ponad 11 odpowiedzi typy - co się czepiasz?! 

ale ja nie wiem jak się wymawia po francusku ale tak czy siak to imię kota brzmi dziwnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kotusdf napisał:

komentarz pod filmem "Trzeba mieć fantazję, żeby Rocket wymawiać "rokiet" i nie, to nie kwestia francuskiej wymowy, jak mi nie wierzycie, sprawdźcie w tłumaczu" 
i ponad 11 odpowiedzi typy - co się czepiasz?! 

ale ja nie wiem jak się wymawia po francusku ale tak czy siak to imię kota brzmi dziwnie 

To mój komentarz. Czyta się "roket", tylko z francuskim r. Ona mogłaby mówić totalnie niezrozumiale, a wyznawczynie by ją broniły, bo przecież MIESZKA WE FRANCJI, MÓWI GŁÓWNIE PO FRANCUSKU, WE FRANCJI TAK SIĘ MÓWI 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, MaGo2 napisał:

To mój komentarz. Czyta się "roket", tylko z francuskim r. Ona mogłaby mówić totalnie niezrozumiale, a wyznawczynie by ją broniły, bo przecież MIESZKA WE FRANCJI, MÓWI GŁÓWNIE PO FRANCUSKU, WE FRANCJI TAK SIĘ MÓWI 

Dokładnie, a fanki (w większości) znają Francję wyłącznie z filmów Emily w Paryżu. Niestety pod postem Julki nie można nic napisać, bo albo Julka usuwa komentarze albo jej fanki przystępują do ataku. 🤣🤣🤣

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaGo2 napisał:

To mój komentarz. Czyta się "roket", tylko z francuskim r. Ona mogłaby mówić totalnie niezrozumiale, a wyznawczynie by ją broniły, bo przecież MIESZKA WE FRANCJI, MÓWI GŁÓWNIE PO FRANCUSKU, WE FRANCJI TAK SIĘ MÓWI 

Widziałam to. I ten brak argumentów, więc stwierdzenie, że jesteś nauczycielką xD W sumie jesteś, ale i tak się nie znasz, bo Julka wie lepiej xD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Beatrycze541 napisał:

Dokładnie, a fanki (w większości) znają Francję wyłącznie z filmów Emily w Paryżu. Niestety pod postem Julki nie można nic napisać, bo albo Julka usuwa komentarze albo jej fanki przystępują do ataku. 🤣🤣🤣

Emily w Paryżu to szkodliwy społecznie serial. One myślą, że życie Julki to "Julia in Paris"? Czy co?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zamowienia1900 napisał:

Aniołkowy biznes hula jeszcze ?

Nic na to nie wskazuje, u Julii tylko bezczynność i słomiany zapał hula na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zamowienia1900 napisał:

Aniołkowy biznes hula jeszcze ?

biznes i tak był rodziców, ona tylko im instagrama założyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś wrzuciła rolkę do sieci jak to lubi jesień, i jedyne co sobie pomyślałam - nawet tej rolki nie mogłaś nowej nagrać, tylko jakiś zlepek starych filmików. ciągle stoi w miejscu. 

Edytowano przez kotusdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ktoś zauważył pod filmem: kanał znowu nazywa się "Kobus", a nie "Mendes". Bo chyba miała to zmienione? Na insta dalej Mendes.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2024 o 20:50, kotusdf napisał:

to prawda, że wcześniej to była taka chorobliwie chuda a teraz odpowiednio do wieku 🙂
tyylko jeszcze te syfy i włosy ogarnąć by musiała

Co to jest w ogóle za chory komentarz. Poza tym obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu o mam wrażenie że autorka ma problemy ze soba bo podejrzewam że założyła kilka kont i prowadzi ten wątek, odpowiadając sama sobie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz się nie moge doczekać, zeby słuchać znowu o jej żałobie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kasja78 napisał:

Juz się nie moge doczekać, zeby słuchać znowu o jej żałobie.

I jak to JEJ jest ciężko. Nie Loro, teściowi, szwagierce, szwagrowi. JEJ. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, piekielneoczy napisał:

I jak to JEJ jest ciężko. Nie Loro, teściowi, szwagierce, szwagrowi. JEJ. 

Już ma kij komu, ale trąbi o tym na youtubie, instagramie, nadawczym. Czy coś nowego powie? Nie, bedzie powtarzać jak papuga, a fanki i tak będą piały jaka jest prawdziwa.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kasja78 napisał:

Dobrze ktoś zauważył pod filmem: kanał znowu nazywa się "Kobus", a nie "Mendes". Bo chyba miała to zmienione? Na insta dalej Mendes.

sprawdziłam, zmieniła to bo było Mendes, może jej spadała oglądalność na nazwisku męża XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podcast jest o selebrowaniu i romantyzowaniu jesieni, a także wegetyzowaniu. I nie musi robić włajaż dookoła świata, wystarczy Hały Poteł 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście o książkach "Kolin Hołweł" (Colleen Hoover). Ona tak kaleczy ten angielski, ale oczywiście, niech każdy mówi jak chce

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MaGo2 napisał:

Podcast jest o selebrowaniu i romantyzowaniu jesieni, a także wegetyzowaniu. I nie musi robić włajaż dookoła świata, wystarczy Hały Poteł 

Powiedz, że nie masz planu na życie, żadnych pasji i choćby minimalnych ambicji bez mówienia, że nie masz planu na życie, żadnych pasji i choćby minimalnych ambicji. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal przeżywa tę trzydziestkę, no ileż można 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaGo2 napisał:

Nadal przeżywa tę trzydziestkę, no ileż można 

Spokojnie, stuknie jej 30, to zacznie przeżywać zbliżającą się 40. Ależ ona się zdziwi jak nic się w jej życiu nie zmieni po 30. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba mieć ego, żeby sądzić, że ktoś będzie miał wyrzuty sumienia, bo Julka TYYYLE robi. Podcast bez przekleństw to podcast stracony. No i słucha się radia, by posłuchać ulubionego reprezentatora. No tępota 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MaGo2 napisał:

Ale trzeba mieć ego, żeby sądzić, że ktoś będzie miał wyrzuty sumienia, bo Julka TYYYLE robi. Podcast bez przekleństw to podcast stracony. No i słucha się radia, by posłuchać ulubionego reprezentatora. No tępota 

Ileeeeee!? XD Przeciętny człowiek w ciągu jednego dnia robi więcej niż ona w tydzień, ale to przecież ona jest zarobiona po pachy. 

Te jej przekręcanie słów to nie wiem, co to jest? Lenistwo? Braki w edukacji? Dobra, mieszka za granicą, ale znam mnóstwo osób, które mieszkają i nie walą takich byków jak ona. O ile jak raz na jakiś czas się zdarzy coś przekręcić, ok. Zdarza się. Można się nawet czasem zaśmiać. Ale ciągle? Jak na osobę, która tyle czyta ma ubogi zasób słów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to siamto tamto - jak to słyszałam w podcaście - to wyłączyłam :classic_wacko: takie książki - takie słownictwo. ale jak to mówi Ona - to wina tego że czyta po francusku XD 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotusdf napisał:

to siamto tamto - jak to słyszałam w podcaście - to wyłączyłam :classic_wacko: takie książki - takie słownictwo. ale jak to mówi Ona - to wina tego że czyta po francusku XD 

Jedyne wina w jej życiu to chyba te, które wypiła, że poczuła, że musi rzucić alkohol. 

Brak słownictwa i merytoryka godna pożałowania. Może to i jednak lepiej, że nie uczy dzieci polskiego, bo jeszcze by im krzywdę zrobiła.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×