Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Mysz jest w szklance, włos na szczocie, chodnik suszy się na płocie

Polecane posty

33 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Fajnie właśnie to napisałaś. Też ostatnio mam takie wrażenie oglądając jej najnowsze produkcje po ostatniej przerwie. Nic nie lepiej, a nawet się pogarsza.

W sumie to komentarz do komentarza, ktory skomentowałas 😆 nieważne.

czy ich zwiazek byl normalny?

ja np nie widze nic normalnego w pokazywaniu i sprzedawaniu prywatnosci -  a oni sie tym zajmowali. "zawodowo".

Bycie w zwiazku, np małżenskim, nie daje "gwarancji" na normalność. a i przeciez gorsze charaktery/ludzie maja partnerow (z papierkiem czy bez). takze nie wiem.😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Pomóżcie mi zrozumieć. Powiedziała że chce zrobić sos, ale nie ma mąki ziemniaczanej, poszła więc do sklepu i nie kupiła mąki ziemniaczanej tylko gotowy sos w proszku, żeby dodać do swojego sosu?

Czy ona już nie panuje nad tym co mówi?

to szypki musk, astygmatyzm i te hdmi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Pomóżcie mi zrozumieć. Powiedziała że chce zrobić sos, ale nie ma mąki ziemniaczanej, poszła więc do sklepu i nie kupiła mąki ziemniaczanej tylko gotowy sos w proszku, żeby dodać do swojego sosu?

Czy ona już nie panuje nad tym co mówi?

*Logika Siwey*

Wyobraziłam sobie, jaką przykładowa rozwielitka z grzybkowej armii przyjęłaby linię obrony w tej sprawie:

"wy jusz naprawdę nie macie się czego czepiać, larwy - prawdziwe kucharki, Ha ha. Może właśnie chciała sobie kupić mniejsza ilość, nie poczebuje całej paczki to wzięła coś takiego co ma mąke w składzie, każdy ma prawo sobie kupowsc co chce a larwy jakzwykle mają bol dooooopy 🐛"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

to szypki musk, astygmatyzm i te hdmi.

Ja robię na odwrót, tzn. jak w przepisie jest "dodaj budyń waniliowy do masy serowej", to dodaję mąkę ziemniaczaną i ekstrakt wanilii. Działam w kierunku natury, a busza na kopyrtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wyszlonamoje napisał:

*Logika Siwey*

Wyobraziłam sobie, jaką przykładowa rozwielitka z grzybkowej armii przyjęłaby linię obrony w tej sprawie:

"wy jusz naprawdę nie macie się czego czepiać, larwy - prawdziwe kucharki, Ha ha. Może właśnie chciała sobie kupić mniejsza ilość, nie poczebuje całej paczki to wzięła coś takiego co ma mąke w składzie, każdy ma prawo sobie kupowsc co chce a larwy jakzwykle mają bol dooooopy 🐛"

A pewnie! Akurat mąka / skrobia ziemniaczana się przydaje przy robieniu budyniu / tofu zmieniającego życie i wielu innych... Ale można przecież zapłacić o wiele więcej za mniej zdrowe i przydatne rzeczy 🙂 Kto bogatemu zabroni 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

"Fajnie mi się pod tym śpi. Fajnie, że ma taki kolor, że ... No."

Chciała zapewne powiedzieć, że nie widać brudu, ale ugryzła się w język 😄 

Czy ja dobrze rozumiem że ona spi na dole na po . rno kanapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona celowo tak właśnie ubiera to w słowa, że twórczymi cookbooka kupiła chemiczny sos...itd bo ona sama wie, że to jest popieprzone. Ona widzi ten zgrzyt i uważa, że jak pierwsza sama to powie, to wyjdzie na mniejszą idi*otke niż w rzeczywistości jest. Tak często wypowiadają się, z pewnym wyprzedzeniem, osoby toksyczne. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, evoiva napisał:

Czy ja dobrze rozumiem że ona spi na dole na po . rno kanapie?

Tak. Pewnie na górze zimno i elektryczny koc nie wyrabia. Wyobraziłam sobie, jak na niej śpi bez rozłożenia i od razu skojarzyła mi się scena pod prysznicem. Pewnie komfort identyczny. Jestem od niej dużo mniejsza, a bym się bała w nocy przekręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Tak. Pewnie na górze zimno i elektryczny koc nie wyrabia. Wyobraziłam sobie, jak na niej śpi bez rozłożenia i od razu skojarzyła mi się scena pod prysznicem. Pewnie komfort identyczny. Jestem od niej dużo mniejsza, a bym się bała w nocy przekręcić.

U moich rodziców są kanapy ze skóry naturalnej,  średnio przyjemnie się na nich leży a już tym bardziej śpi, no ale siwek zawsze na opak, dlaczego nie śpi w cozy kozowni??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evoiva napisał:

U moich rodziców są kanapy ze skóry naturalnej,  średnio przyjemnie się na nich leży a już tym bardziej śpi, no ale siwek zawsze na opak, dlaczego nie śpi w cozy kozowni??

To jest dobre pytanie, przecież kupiła dmuchany materac na Temu? Czy mi się coś przyśniło? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, madziuszek napisał:

Wzięła sosy grzybowe z proszku. Do sosu. Chodzi codziennie, dwa razy dziennie na grzyby, ale kupuje sos grzybowy z proszku. I obrane, gotowane ziemniaki. Do tego chałka ze słodkim serkiem, 2 monte, jakieś 2 kg cukierków, 2 wina... 

Dieta siedmiolatki pozostawionej bez opieki.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, evoiva napisał:

Czy ja dobrze rozumiem że ona spi na dole na po . rno kanapie?

Dobrze zrozumiałaś kotecku 😁😋😉 tłumaczyła się, że to przez mysz, żeby być w razie co na posterunku, ale najprawdopodobniej chodzi o to,że na górze jest już bardzo zimno. Może nie pali mocniej w kominku, bo oszczędza drewno (słynne: " wiecie jakie jest drogie drewno?!?"), które jeszcze jakiś czas temu mówiła, że musi wypalić 😂🤦🤷 logiczne,nie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Dobrze zrozumiałaś kotecku 😁😋😉 tłumaczyła się, że to przez mysz, żeby być w razie co na posterunku, ale najprawdopodobniej chodzi o to,że na górze jest już bardzo zimno. Może nie pali mocniej w kominku, bo oszczędza drewno (słynne: " wiecie jakie jest drogie drewno?!?"), które jeszcze jakiś czas temu mówiła, że musi wypalić 😂🤦🤷 logiczne,nie?

A może po spotkaniu z sąsiadami wchodzenie na pięterko jest zbyt ekstramalnym wyzwaniem? No nieważne.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, evoiva napisał:

U moich rodziców są kanapy ze skóry naturalnej,  średnio przyjemnie się na nich leży a już tym bardziej śpi, no ale siwek zawsze na opak, dlaczego nie śpi w cozy kozowni??

Jezuuuu... Wyobraziłam sobie spanie na wykafelkowanej, zimnej podłodze, na materacu dmuchanym... Brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!Forsal pisze o umowie, o której nie wiedzą Polacy. Polska podpisała umowę o zabezpieczeniu socjalnym nie tylko z ua. Po przepracowaniu jednego dnia obywatele ze wschodu otrzymują polską emeryturę z ZUS i inne świadczenia. Również podpisana została podobna umowa z Izraelem. Na portalach Izraelczycy piszą, że chcą opuścić swój kraj z powodu na 100% pewnego konfliktu zbrojnego z Iranem i jako cel obierają Polskę. Z uwagi na fakt zapewnionej emerytury z ZUS i darmowych świadczeń na nasz koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

Jezuuuu... Wyobraziłam sobie spanie na wykafelkowanej, zimnej podłodze, na materacu dmuchanym... Brrrr...

Mazurskie luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Dobrze zrozumiałaś kotecku 😁😋😉 tłumaczyła się, że to przez mysz, żeby być w razie co na posterunku, ale najprawdopodobniej chodzi o to,że na górze jest już bardzo zimno. Może nie pali mocniej w kominku, bo oszczędza drewno (słynne: " wiecie jakie jest drogie drewno?!?"), które jeszcze jakiś czas temu mówiła, że musi wypalić 😂🤦🤷 logiczne,nie?

Logiczne w wuj 😉 jak wszystko u siwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

Jezuuuu... Wyobraziłam sobie spanie na wykafelkowanej, zimnej podłodze, na materacu dmuchanym... Brrrr...

Cesarzowa ma podłogófke, chyba że to tylko w angielskiej łazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZnadBuga napisał:

!!!!Forsal pisze o umowie, o której nie wiedzą Polacy. Polska podpisała umowę o zabezpieczeniu socjalnym nie tylko z ua. Po przepracowaniu jednego dnia obywatele ze wschodu otrzymują polską emeryturę z ZUS i inne świadczenia. Również podpisana została podobna umowa z Izraelem. Na portalach Izraelczycy piszą, że chcą opuścić swój kraj z powodu na 100% pewnego konfliktu zbrojnego z Iranem i jako cel obierają Polskę. Z uwagi na fakt zapewnionej emerytury z ZUS i darmowych świadczeń na nasz koszt.

Milusio ja 3 lata temu zamknęłam firmę po 11 latach prowadzenia, z urzędu pracy nawet grosza nie dostałam, a obcy popracuje miesiąc i będzie miał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×