Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Biegnący jak się cieszę, że Cię widzę Śnieżynka, lecę po koparkę i będę dalej kopał ;-) Czarownica, reflektujesz na piekielnego czardasza na cztery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy........ pod koniec sierpnia to nie tylko F-16 bedą oj bedzie sie dzialo trzeba przyjechac i zobaczyc;) kurcze mocny ten winiak jak rany tu juz panie z paniami tancują;) czarowniczko to co idziemy do tej piwniczki ja latarke załapałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to polewam jeszcze winka - nadstawiać szkło proszę! I sam łyknę na odwagę - bo się Śnieżynka obiecanego utworu dopomina ;) Nie ma jak odgłos stukających obcasów po parkiecie...... Zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście idę z Wami po te winko, a pózniej jeszcze ostatni taniec i zmykam w krainę snów. Czarownico wyczaruj dla mnie jakąś piękną niewiastę, tak abym już nie chciał się obudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ........ chodz chodz z nami bo my sie boimy ciemności mimo tej latarki ;) jak by nie było bedziesz miła obstawe w piostaci nas dwóch pieknych niewiast;):D leo poczekaj z tym polewaniem bo z piwniczki trzeba winko przytargac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, ty to chyba Harry Poter jesteś bo sie stale czarów dopominasz :-) Dzisiaj musiałem się koić przed Canarinios. Dopadli mnie bez biletu. Mam już swoją kartoteke na MPK. Ze startu do sejmu nici. Kiepskawo. Co mi pozostaje na resztę lata? Śnieżynka wypowiedz słowo a \"w\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka, uwielbiam jak wypowiadasz słowo kanikuła :-) Czarownico, autobus był czerwony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło:)> to powinni ci dac jakis znizkowy bilecik na awtobusik ;) jak by nie było czesto korzystasz z komunikacjii przeciez maja twoja kartoteke czyli czarno na białym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę was wspomóc w tej piwniczce, bo się jakoś nie wyłaniacie :p A jak wrócę, to porywam Czarowniczkę do tańca - tylko coś żywego poproszę, bo widzę że Czarowne nożki do tańca sie wyrywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowali, a na pocieszenie powiedzieli, że jeszcze dwa razy to będzie platynowa karta. Na dowcipy im sie zebrało, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo:)> kurcze nózki jakos nie chca nas nieśc z tej piwniczki;) dobrze nam tam;) samo zło:)> platynowa karta to juz cos przynajmniej nie beda sie czepiac i bedziesz mógł jezdzic niebieskimi ale nie z niebieskimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy........pozwól że się złapie Ciebie bo jakos tak to podłoze nierówne;) i cudownych snów spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula - nie ma to tamto - ludzie wina na sali są rządni, a tu jakieś przesiadywanki w piwnicy - a może tam degustację uskuteczniacie?? - jeśli tak to trzeba imprezkę na poziom \"-1\" przenieść ;) A swoją drogą to się nie migaj - jeszcze po deskach musimy razem pohasać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze nogi mi sie gną i ja was opuszcze kochani bo rano musze wstac,co by sie na pociąg nie spóznic;) nie bedzie mnie tu troszkę ale mam nadzieje ,ze mnie niezapomnicie:) macie robic imprezy i dobrze sie bawic;) a jak przyjade to sprawdzę no to dobrej zabawy misiaki pluszaki;):D dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej wiosce niebiescy są tak niebiescy, że aż czarni i municypalni, a ich ulubiony ruch to pierwsze trzy kroki do \"tańca z pałami\". Ale karta się przyda idzie zima, będę miał czym skrobać szybę samochodu :-) Albo szybę autobusu, bo podobno paliwko ma kosztować około 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżyna tchij proszę chłodem, bo mnie winna dusza pali po polikach i piętno znaczyć zaczyna. Syndrom dnia następnego nieunikniony. Za jakie grzechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo_zło pragnie zdementować pogłoski o dwóch liniach, gdyż jego żywot jest prosty jak jedna linia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×