Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

witam wszystkich !!! ja już na wakacjach . Przesyłam buziaczki !!! Będzie piękna pogoda. Dajcie mi dwa dni - czaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem z plażowej imprezy z.. 18-latkami:) To było grono młodych dziewczyn, później przyszli jacyś kolesie i wszycy piliśmy na plażowej wieży, gdzie był przepiękny widok na całe morze.. ...I tak wlaśnie myślę sobie, jaki jestem już stary i potwornie sztywny i drętwy.. i nie chodzi o ten wiek, że oni prawie dwa razy młodsi.. tylko o samo życie, o to kim jestem i co robię, jak żyję i czy potrafie żyć.. bo już chyba nie... Patrzyłem na nich, kiedy po 15 minutach znajomości już tworzyli zakochane pary:) Może ktos to nazwie szczeniackie, głupie, ot zwykłe wakacje i jednonocne romanse, ale im bardzo zazdrościłem.. Nigdy taki nie byłem. Całe życie, z jakimiś sztywnymi, głupimi zasadami... w imie czego??? może i zasypiam z czystym sumieniem, ale z poczuciem strasznego żalu, że zaprzepaściłem tyle pięknych chwil.. Każdej niemal nocy chciałbym już się nie obudzić, przestać istnieć, albo wszystko od nowa. Nowe imie, tożsamość, życie.. Żyję gdzieś niewyobrażalnie daleko, jak na bezludnej wyspie, i nawet na widok człowieka nie potrafię powiedzieć witam.. Co mnie trzyma tu jeszcze na tym świecie..? Złudna nadzieja, że bedzie kiedyś lepiej, że to wszystko minie, że znowu zacznę sie śmiać, a nie tylko uśmiechać.. Mogę to wszystko skasować.. wiem, że będzie mi głupio później po tym co napisałem. Pewnie się długo tu nie pojawię ze wstydu:)..ale mam to gdzieś.. Dokładnie tak właśnie chciałbym żyć - przestać myśleć za innych i przejmować sie, co pomyślą inni.. Idę już spać, a jutro dzień pewnie będzie taki sam jak zwykle.. Jak odnaleźć siebie i innych..??? Jak zacząć w końcu żyć? Miłej nocy i niezapomnianych snów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący ja też bym chciała przestać się przejmować. Zrobić się egoistyczna i próżna, czerpać z życia całymi garściami. Zafundować sobie faceta z Lexsusem. I pokazać język paru osobom. Ale tak nie będzie. Ani ja się nie zmienię ani się lexus nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, te \"sztywne, głupie zasady\" są właśnie tym, co odróżnia nas od zwierząt, wiesz?? Wolisz złowić w oceanie jedną prawdziwą, szlachetną perłę, czy kupić w sklepie z pamiątkami tysiąc podróbek?Jakość, nie ilość.Tyle mam Ci do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> bardzo Ci dziękuję za to co napisałeś !!! To takie chwile zadumy nad sobą, które czasami nas ogarniają (tzn. Ciebie i mnie:) ) Masz prawo do takich refleksji jak każdy z nas tutaj i świadczą one tylko o tym że jesteś naprawdę poukładanym normalnym facetem:) Trzymaj się, znajdziesz jeszcze swoją miłość. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wrocilam:) moj wyjazd to byla niezla szkola przetrwania ale przez to docenilam to co mam:) kiedys nadrobie zaleglosc 20 stron w czytaniu narazie pozdrawaim i milego weekendowania zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex gratuluje:) zamowilam wczoraj z przezornosci ukrainska artemide poziomkowa chyba:) popijemy ojj popijemy:) widze ze tu sporo mnie ominelo:) picica rowniez:) Mi ...zdasz jak nic:) jak ja zdalam to i tu zdasz:) Cordula zazdroszcze wakacji tez chee mad morze:)))))))))) Watra... bo to zly facet byl ja mam bejzbola na takich w szafie:) tez ukrainski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki...Biegnący a może to właśnie o to chodzi żeby miec te pieprzone zasady? Żeby nie sypiać z mężem kumpelki i móc jej spokojnie patrzeć w oczy? Żeby nie mieć super czegoś tam i nie rozmieniać się na drobne? A jak siegać to po towar z górnej półki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo tak zle przeczytalam usmialm sie do lez bo nowe zycie na topiku i jakby mniej pamietamy o jego temacie:) co do \"cyckow\" okropne slowo (ale ja ich nie mam ale jakos zadnemu nie przeszkadzalo )i jestem z kadarka:) dziekuje wszystkim za zyczenia i w zwiazku z tym tequile stawiam spozniona tylko wyskocze po cytrynki:) w koncu raz w zyciu przezywa sie 28 urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 lat a może mniej la la la laaaaaa lala la la................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 lata bede mlodniec a teraz pozwole sobie na troche zmarszczek boc mam takie same zdanie co do faceta i operacji jak ty kadarko:) i juz za rolkami sie rozgladam:) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani moi... ja juz po egzaminie 3 dni stresu jeszcze rozmowa o prace , a przyszlam dzisiaj i mama do mnie z pretensjami jak tylko przkroiczylam prog .... to mi dolozyla :( Kadarka... Tak o piersiach ... ja na tym punkcie nie mam jakiegos fiola ( moze nie musze ;) ) ale za to inna operacje bym sobie zrobila np .... ;) .Nie powiem ,ze jestem za ale nie jestem przeciw.Pewnie jak bym miala duzo kasy to polepszylabym sobie duuuuuzo w swoim wygladzie ale musze sie zadowolic a moze raczej niezadowalac tym co mam albo jak wygladam. Niestety :( ... kiedys znajomosci internetowe czy szukanie milosc przez neta byla abstrakcja i budzilo zgorze a teraz ;) .... hihihihi ;) ... Biegnacy... no wlasnie ja tez te cholerne zasady chcialabym czasem schowac do kieszenie ale... nie umiem poprostu .... nawet jak mialam 18 lat ( a w sumie to bylam w powaznym zwiazku i mysleniu o slubiew i wspolnej przyszlosci) to tak nie robilam a czasmi by sie chcialo ;) ... Ala... kurde nie wiem czy to zdalam napisalam duzo zadowolona a wracam do domu a mama mi wyjezdza z ...... niewazne ale mnie dobila ona potrafi chyba tylko jako jedyna osoba wyprowadzic z rownowagi. ... pije tequile. Aalex... kurde wiesz co faceci teraz sie stali wygodni i wiekszosc takich znam. Ja ci moge pomodz juz jestem po sesji i mam wolny czas ;) Nie wiem co mam dzisiaj ze soba zrobic... moze zakupy :D... wlasnie sie dowiedzialam ,ze kolejna moja kolezanka ze szkoly sredniej wychodzi za tydzien za maz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI tylko mi nie rozpaczaj z tego powodu ze jakas laska ze szkoly pcha sie do miodu:) Cytrynka juz jest ja musze cos strzelic na poprawe nastroju i moze mi goraczka spadnie bo prze te pogode chora jestem a doprawialm sie na szkole przetrwania:)) chwala za to:) no wiec sip z samego ranca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) czary mary jutro będzie słoneczko ;) Duży buziak dla Biegnącego...ale Cie chłopie wzięło. Przytule i już ok. Śnieżyna a Ty co ? gdzie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo proszę o zakręcenie tego deszczu...Przypominam, że to lato, wakacje a nie pora monsunowa. A i jeszcze jedno. W Gdańsku są nadal nieczynne studzienki. Od ostatniej powodzi nikt tego nie naprawiał.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą w Gdyni pewno też nie. Znów pod moim oknem przejdzie fala......Na kawę z Cordulą dopłynę pontonem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Postanowiłem zrobić dziś coś bardzo szalonego, co wstrząsnie potomnymi i zmieni bieg historii.. Wziąłem gruby portfel i wiedziałem już, że teraz wszystkie będą moje, także te z najwyższej półki.. Będę sie nimi długo rozkoszował, o one oddzadzą mi się bez słowa sprzeciwu.. cudownie słodkie, jedwabiste.. Tak więc wstałem, ubrałem się i poszedłem... kupić sobie lody:) Kadarko, Szarku, Czarownico dziękuję za słowa wsparcia:) Jesteście kochani:) W tym wszystkim jest coś więcej niż tylko zasady, tak byłoby mi znacznie lepiej, ale nie będę już się rozpisywał. Powiem tylko, ze chodzi o otwarcie sie na innych i branie zycia takim jakie jest, to jest dla mnie najtrudniejsze. Mi.. gratuluję mam nadzieję, że wszystko będzie OK:) Trzymam kciuki Alu, miło Cie widzieć po przerwie i w takich radosnych nastrojach:) Kadarko pozdrów Cordulkę, pomacham wam jak będziecie przepływać kolo Ustki;) Śnieżynko, samo zło, i wszyscy inni milusińscy, którzy gdzieś się podziewają🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis nawet slonecznie deszczu nie ma:))mam nowe krzeslo takie wielkie drrewniane ogrodowe czuje sie na nim taka maluska:) nie spelnia moich wszystkich wymagan ale jak sie nie ma co sie hce to sie lubi co sie ma i tym sie zadowala:)) rzeczony fagas z duzym poftfelem od spelniania zachcianek narazie zwial gdzie pieprz rosnie wymawiajc sie nawalem pracy:)) tequila o 10 zbila mnie z nog:) dopiero odzywam:) ale co tam zostalo wam kapke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo zapomne w Okunince nad J. Białym sa dzis Dni Krokodyla:) full ludziow:) pewnie ich znad morza wywialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezyna Ty laczku !!! a kto ostatnio wychodził z imprezy na czworaka i tyłem co i w dodatku ostatnia ? no nie ja koleżanko :) Mam coś dla Ciebie - masz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nakapie wam jeszcze troche:) cytrynke prosze tylko sol sie gdzies zapodziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownico, jaki jest szczyt prezyzji? utrzymać ten piasek w stringach, no nie?:)dobrze, że nasi chłopcy-topikowcy oglądają wieczorynkę-przynajmniej możemy pogadać sobie w babskim gronie bez tzw. krępacji:) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×