Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość Kasia09
Sprzedaż tabletek Jeanine już nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SingleDava
Hej dziewczyny! Mam pytanie, ponieważ czytam opinie na temat Jeanine i Diane -35, jutro wybieram sie do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, ponieważ mam straszny problem z trądzikiem z ktorym walcze juz od 3lat i niestety żadne mazidła od dermatologa ani tabletki mi nie pomagaja... Czy branie tych tabletek to dobry pomysł ? bo czytam rozne opinie i mam mętlik w głowie... Dodam, ze problem nasila sie gdy zbliża mi sie okres i moze ten tradzik spowodowany jest jakas burza hormonow w moim organizmie... Słysze rozne rzeczy od dermatologow i chcialabym przeczytac Wasze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
SingleDava- Jak już pewnie zauwązyłaś czytając opinie, wiele dziewczyn odczuło po nich znaczną poprawę cery. Dobrze dobrane tabletki antykoncepcyjne powinny mieć pozytywny wpływ zarówno na cerę jak i np. problemy z bólami menstruacyjnymi. A z tego co piszesz wydaje się iż Twój prblem może być związny z hormonami. Dlatego tez według mnie tabletki antykoncepcyjne mogłby Ci pomóc. Pozostaje tylko kwestia by były one odpowiednio dobrane, co niestety przebiega czazsem metoda prób i błędów, wszytsko zalezy od tego jak przyjmie je Twój organizm. Mojej kumpeli lekarz przepisal Harmonet i skutek był odwrotny- zaczęła miec straszne problemy z cerą. Dlatego mam nadzieję ( i życze Ci tego) by Twój ginekolog przepisal Ci takie, które pomogą rozwiązać problem z cerą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SingleDava
Dziękuje za odpowiedz :) ktore ze środkow mi odradzacie a ktore Waszym zdaniem są najlepsze ? Wiem, ze kazdy organizm jest inny, ale tak ogólnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksannna
Tabletki to b. indywidualna sprawa, jednej dziewczynie pomogą na cerę innej nie. Niestety lekarze często przepisują tabletki za które otrzymują wyciecki od przedstawicieli lub inne cuda. Z tego co zaobserwowałam na cerę dobrze działają właśnie jeanine (mają silniejsze działanie antyandrogenne niż yasmin- który zawiera drospirenon), regulon- tu jest jakiś składnik który pozytywnie działa na cerę, ale ma mniejsze działanie antyandrogenne. No i jest jeszcze yasmine i cyprest- nowsza wersja diane, niby ten sam skład, ale składniki są produkowane wg nowej procedury, co ma powodować mniej skutków ubocznych. Moja ginekolog strasznie uparła się na yasminelle i yaz- które mi nie odpowiadają, a ten głupi babsztyl twierdził że będa dla mnie najlepsze, mimo, żre zgłaszałam że mi nie pasująwięc powiedziałam kobiecie co o tym sądzę i po prostu zmieniłam ginekologa. Najpierw poszukaj dobrego ginekologa- endokrynologa bo może masz nadprodukcję androgenów i stąd trądzik, lekarz powinien zrobić odpowiednie badania i dopiero na ich podstawie przepisać tableki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksii
Dziewczyny ja płace 31 zł za opakowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli209
Witajcie, CZy po JEANINE wypadają włosy? ja brałam przez dwa lata yasminell. Jak przestałam to włosy zaczęły mi sie sypać ( nie wypadać tylko sypac) Od ponad roku staram się zatrzymać to potworne wypadanie włosów. Niestety bez skutku. Latam po lekarzach, robię ciagle badania, wcieram rózne preparaty zapisane przez lekarzy, ale efektów brak. Srednio przy myciu leci mi 500- 700 włosów (dalej nie liczę. Są krótkie okresy poprawy i od nowa. Jestem już u kresu wytrzymalości. nikt nie potrafi mi pomóc. Ostatnio endo-gin zapisała mi jeanine. mówiła, że są mniej antyandrogenne od jasminell. Ale boję się znowu wchodzić w tabsy. Czy którejś z was po jeanine wypadają włosy ( w trakcie brania lub po zaprzestaniu)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli209 ja bralam przez 4 miesiace Novynette i gdzies w polowie 2 miesiaca zauwazylam ze strasznie leca mi wlosy. Poszlam do innej lekarki i zapisala mi wlasnie Jeanine. W polowie pierwszego miesiaca brania juz zauwazylam poprawe :) mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej. Aha i od pierwszego opakowania zadnych skutkow ubocznych, plamien itp wiec bardzo sobie chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli209
Dzięki Hiaci za odpowiedź. Strasznie boję sie wchodzić znowu w tabsy. Już ponad rok nie biorę a wlosy wciąz lecą. Majatek wydaje na rożne preparaty na włosy i nic nie pomaga. Są chwilowe poprawy, które trwaja 2-3 tygodnie a potem na nowo to samo przy myciu garsć włosów. W domu moje włosy są wszędzie. Ale to podobno po tabletkach często sie zdarza i to podobno szczególnie po yassminell ( jest podobno mocno antyandrogenne i jak sie przestaje brać to androgeny w górę i wlosy lecą jak szalone. Tylko nie wiem dlaczego tak długo. Bo badalam trzy razy hormony w różnych dniach cyklu i wyniki mam super. Tarczycowe też super, żelazo i cynk o.k. Dlatego żaden lekarz nie potrafi mi pomóc. No cóż chyba musze wyłysieć. Jak któraś z was ma jakies złe doświadczenia z jeanine to napiszcze. Będe wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... a bylas tez u dermatologa? To bardzo nie pokojące ze pomino dobrych badan i tak dlugim czasie bez tabletek nadal wypadaja. Ja wyczytalam ze Jeanine maja jakis skladnik poprawiajacy cere i wlosy. Tylko ze wlosy sie poprawily a z cera troche gorzej ale nie jest jeszcze zle. Jesli tyle juz sprobowalas to moze a noz to pomoze. Trzymam kciuki za poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli209
Dzięki za słowa wsparcia. chyba spróbuję bo i tak chyba nie mam już nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny powiedzcie mi, czy któraś z was miała silne bóle głowy po tabletkach Jeanine? Nigdy nie miałam jakichś migrenalnych bólów głowy a teraz odkąd łykam Jeanine mam potwornie mocne bóle trwające po dwa dni nawet... a mój lekarz nic z tym nie robi, stwierdza ze tak czasem może być... przeraża mnie to... może któraś miała podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wzielam pierwsza tabl jeanine,a dzisiaj nadal mam obfite krwawienie i bol brzucha jak przy okresie,czy to normalne?zwykle mam obfite krwawienie,ale czy przy tabl nie powinno ustapic???moze poczekac jeszcze kilka dni???wczesniej nie bralam zadnych tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam pierwsza tabl jeanine i nadal mam obfite krwawienie i bol brzucha jak przy okresie.zwykle tez mam obfite krwawienia,ale czy po tabl nie powinny ustapic,czy to normalne,moze poczekac jeszcze z kilka dni..pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam pierwsza tabl jeanine i nadal mam obfite krwawienie i bol brzucha jak przy okresie.zwykle tez mam obfite krwawienia,ale czy po tabl nie powinny ustapic,czy to normalne,moze poczekac jeszcze z kilka dni..pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
do hanii11: Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych może załagodzić bóle menstruacyjne oraz sprawić że krwawienie będzie mniej obfite, jednak zmiana taka nie nastąpi przecież natychmiast. Poprawę możesz odczuć w trakcie kolejnych cyklów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 2 tabl i w sumie nie widze zadnych skutkow,tylko,ze mam lodowate nogi,skurcze w lydkach,czy to przypadkiem nie jakies klopoty z krazeniem,powinnam odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 2 tabl i w sumie nie widze zadnych skutkow,tylko,ze mam lodowate nogi,skurcze w lydkach,czy to przypadkiem nie jakies klopoty z krazeniem,powinnam odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila12
Skonczylam drugie opakowanie piersi mi sie powiekszyly cera poprawila.ale od wczoraj bola mnie piersi a szczegolnie prawa, nie wiem co sie dzieje,mialyscie cos takiego? pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Witam kobitki-dawno tu nie zaglądałam, bo nic się nie działo...ale teraz widzę, ze w końcu coś ruszyło ;] Odnośnie do dziewczyny z migrenami ;] (Aneczka_24) Jak długo tak masz? :) I ile w ogóle bierzesz Jeanine? Ja np. przy 3 i 4 opakowaniu codziennie, powtarzam CODZIENNIE miałam powalające migreny...mój chłopak i rodzice już nie dawali ze mną rady...nie mówiąc o mnie samej. Bóle przechodziły w momencie tygodniowego odstawienia a jak zaczynałam opakowanie-wracały. Ale to tylko przez dwa opakowania...może postaraj się to przetrzymać ;] A teraz mój problem...może ktoś mi coś doradzi ;] Otóż nagle w połowie 5 opakowania zaczęłam krwawic jak przy normalnym okresie...nawet jeszcze gorzej, bo zaczęły ze mnie "wypływać" skrzepy krwi...Potem trochę się uspokoiło i zostało plamienie i brudzenie...byłam u gina i przepisał mi takie tabletki na zmniejszenie krwawienia...jest jakby mniej...tylko, że po jakimś wysiłku (np. spacerze czy po prostu po stosunku) z powrotem zaczynam plamić...Z dziewczyn, które dłużej biorą Jeanine-miałyście coś takiego? Należy się tym martwić czy przetrzymać tak jak te migreny? Poproszę o radę... Z góry dziękuję za przeczytanie tych wypocin (;P) i serdecznie Was pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1233
Witam, czytałam wcześniej że dziewczyny miewają bóle głowy. Ja biorę te tabletki od pół roku i niestety też mam straszne migreny. Nigdy wcześniej takie bóle mi się nie zdarzaly. Ale martwi mnie coś jeszcze. Podczas tygodniowej przerwy nie dostałam oczekiwanego okresu :( Wystąpiło ledwo widoczne plamienie i to w trakcie brania 2 ostatnich tab przed przerwą. A nie wydaje mi się żebym przypadkiem byla w ciąży, ponieważ wcześniejszy okres był w porządku a od tamtej pory nie współżyłam. Czy komuś się to przydażyło?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylianka
Biorę jeannine od 2 tygodni. Zaczęłam w pierwszym dniu okresu. Ogólnie jest ok, był jakby mniej obfity i tak bardzo nie bolał mnie brzuch. Ale po zakończeniu okresu miałam przez kilka dni plamienia o których tutaj pisałyście, więc widzę że to normalne. Mam jednak pytanie. W moim przypadku ból piersi zwiastujący nadejście okresu jest naprawdę spory. Już dawno po okresie, a mnie piersi nieustannie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Fajnie, że ktoś podbił topic, bo ja mam jedną poważną wątpliwość i nie wiem co z tym zrobić. Otóż jestem przy swoim trzecim opakowaniu jeanine. Wszystkie skutki uboczny do których zaliczał się w sumie tylko ból głowy i piersi minęły w połowie drugiego opakowania. Zastanawia mnie czy to możliwe, żebym przez te pigułki miała stany depresyjne - generalnie obniżenie nastroju przez większość czasu. Niepokoi mnie to, bo dopiero teraz się zorientowałam, że czuję się psychicznie lepiej właśnie w przerwie między pigułkami, a jak biorę to czuję ciągle zmęczona i zniechęcona wszystkim. Może ktoś miał podobnie? W styczniu idę po receptę i nie wiem czy szukać dalej odpowiednich pigułek, czy zostać przy jeanine a powodów swego nastroju szukać gdzie indziej. Tym bardziej, że czuję się bardzo dobrze poza tym a moje krwawienie jest pierwszy raz w życiu krótkie i bezbolesne. Co o tym myślicie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawampowiem
Ja biorę jeanine od 14 dni i żadnych skutków ubocznych nie zauwazyłam,poza tym,że okres trwał 8 dni i był koszamarem(do tej pory miałam 4-5deni max).Lekarz musiał zapisac mi tabsy na zahamowanie krwawienia.Jestem ciekawa jaki bedzie następny,mam nadzieję,ze już krótszy.Poza tym wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka22
Hej dziewczyny. Ja biore Jeanine od tygodnia i tak jak piszecie mam male plamienia:( niestety mam tez wiekszy apetyt ale mam nadzieje ze to sie unormuje. No i bola mnie piersi-dotknac sie nie moge i masowac moich pacjentow tez(jestem fizjoterapeuta) ale z tego sie akurat ciesze mimo bolu:) Ogolnie wiem,ze to bardzo dobre tabl. i polecane. Ja kupilam za 36 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolla
Ja również biorę Jeanine i po przesiadce z Logesta czuję się o niebo lepiej. Przede wszystkim jestem w dużo lepszym nastroju, nie odczuwam za bardzo negatywnych skutków stosowania tabletek i łatwiej było mi się do nich przyzwyczaić niż do wspomnianego Logesta. Zwracałyście również uwagę na ceny. Ja u siebie w warszawie kupuję Jeanine za 31 zł w aptece za grosze na złotej. Przeglądając wasze posty dochodzę do wniosku że jest to bardzo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niqella
Jeanine bierze moja znajoma i nie odczuwa skutków ubocznych, choć na samym wstępie jak zaczęła brać to się trochę pochorowała, ale ciężko powiedzieć czy to miało związek z tablektami czy był to zbieg okoliczności. Ja osobiście biorę Yasminelle i też nie miałam żadnych problemow, teraz leci 3 opakowanie i zero problemów a to ważne. Yas jest ciut droższy niż Jeanine choć z tego co widziałam w manufakturze w aptece juventy to różnica jest raptem kilka zł, a że generalnie mają tam super tanie leki to nie ma co wybredzać ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avoncia
Ja również kupuje Jeanine za 31 zł w Olsztynie. Biore je 3 lata z przerwa na ciąże ale po porodzie wróciłan do nich spowrotem bo po co próbowac innych skoro te mi pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesli chodzi o negatywne dzialanie tych tabletek, to mnie rowniez przytrafily sie stany depresyjne. Generalnie po tych tabletkach zanikla jakas chec do zycia, wszytsko wydaje sie jakies nie tak, bardziej niz zwykle denerwuja mnie zwykle rzeczy. To niestety skutek uboczny tych tabletek. Poza tym, jesli krwawienie wystepuje przy ostatnich tabletkach, a pozniej jest znikome badz w ogole go brak, oznacza to, ze tabletki nie trzymaja cyklu. Zdarzylo mi sie to przy innych i musialam je Yasminelle i musialam je zmienic na inne. A co do migren, jesli wystepuja to trzeba poprostu zmienic tabletki na inne. Po co sie meczyc? Bralam juz wiele rodzajow tabletek, wiec mam jakies tam doswiadczenia. Gdybyscie mialy jakies pytania to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blak
po jakim czasie zażywania znika trądzik , przestają przetłuszczać się w łosy i powiekszają sie piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×