Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diana30

KLUB SAMOTNYCH RODZICÓW

Polecane posty

witam wszystkich cieplutko :) delphi witaj w klubiku;) no nie wiem, zastanów się mocno, czy aby na pewno sama sobie poradzisz,. hmmmm chociaż raczej powinnaś, a co masz nieporadzić ;) Chcę pochwalić się, że mamy za sobą swięto palenia Pampersa :P ;) Malutka od tygodnia chodzi na nocniczek, w domu zakładamy już majteczki, tylko jeszcze na spacerek używamy pampersa. Jestem dumna i blada , z postępów swojej pociechy. hahahaha Coś nika1969 milczy .............. hmmmmmmmmmm, no własnie hmmmmmmmmm Zyczę Wam i waszym pociechom zdrówka, niestety ja coraz mniej mam czasu na net. Ale za to coraz więcej czasu dla Malutkiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda M
Witam wszystkich. Jestem w 5 miesiacu ciazy co prawda mam meza ale niestety obecnie wyjechal i wroci dopiero w lipcu wiec pomyslalam ze ja tez moge zaliczyc sie do samotnych bo narazie takowa jestem :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mloda M :) och nasz mały klubik hihihihih chyba bardzo elitarny, bo mały ;) przyjmuje wszystkich chętnych. Jak tam znosisz ciążę??? Kiedy termin. Delphi 31, no cóż każdy z nas ma rozterki co dalej, le teraz najważniejsze to Twoje zdrowie i maluszek , reszta się sama ułoży. Nie ma co poganiać czasu. hihihihi a może zmieniłabyś futerko na czarne ???? piękny ten pomarancz, ale my tu często w czerni chadzamy;) HEYYYYYYYYYYYY, odzywać się reszta!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tomek, Ewa, ola, aoh, asia i pozostali, opowiadac co się tam u Was dzieje !!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich, i zmykam zmykam. ps. chyba zmieniamy plany urlopowe- hmmmmmm no własnie , pewien bardzo miły Pan , zaproponował nam spędzene urlopu z Malutką we Francji. Na razie się zastanawiamy. To tak odnośnie tego co dalej robić w tym swoim życiem prywatnym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoh
witam z pochmurnej warszawy i zimnej brrr..... u nas przygotowania do chrzin i o dziwo niespodzianka - moje dziecko pozna swoich drugich dziatków - a ja chyba nie mam ochoty ich poznawac, ale wymigac mi sie nie uda bo głupio by było nie pojsc hihihi. Jakos to bedzie narazie staram sie tym nie przejmowac. Choc troche mnie to zaskoczylo i co mialam powiedziec ze nie zgadzam sie aby przyjechali zobaczyc "swoja" wnuczke, szlag by to trafił!!! Zachcialo im sie odwiedzin - malutka niedlugo skonczy 3 miesiące a Ci sie obudzili z reka w nocniku - no ale to sprawka "tatusia" z ktorym wlasnie sie pokłóciłam ... Ilya gratuluje pozbycia sie pampersiaków ;) no i FRANCJA..... trzymam kciuki co by sie udało i było milutko:):) Delphi 31 to niedlugo poznasz płec - oczywiscie jezeli bedziesz chciala - koniecznie daj znac czy zasili grono kobietkowe czy facecikowe:) :) Pewnie ze sobie poradzisz sama - skoro ja jakos daje rade to dlaczego Tobie ma sie nie udac - choc czasem fakt jest taki ze przydala by sie pomoc. Ale jest jak jest. Niedlugo jedziemy do moich rodzicow - jezeli w koncu uda mi sie kupic jakis samochod ... ale to juz inna historia. Kochani moi zycze udanego wieczoru sciakam was gorąco w ten pochmurny popołudniowy wtorek... Ania z Majeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda M
witam! Ilya dziekuje za mile przywitanie. Ciaze znosze dobrze. W pierwszych miesiacach nie mialam zyt duzo dokuczliwych objawow wiec jets ok. Czasami mam tylko humorki no ale to chyba normalne:) Termin mam na 26.09.2005r. a juz niedlugo bo w przyszlym tygodniu bede wiedziala co w tym moim brzuszku siedzi:) Podziwiam was jak sobie wszystkie same radzicie z dziecmi:) Mojego meza nie ma zaledwie miesiac a ja sie gubie i smuce bo nie moge wytrzymac juz z tesknoty. Trzymam kciuki by twoj wyjazd do Francji sie powidl:)POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to ja NOcny MArek :P trochę przedłużylo mi sie gadanie z moim francuzem, ale w sumie jest baaaaardzoooo symaptycznie. ;) Malutka tak slicznie spi ząbkami do sciany;), SŁUCHAJCIE !!!! rewelacja, nareszcie przespane noce!!! ufffff jak przyjemnie. aha, dzisiaj kupiłam wspaniałą ksiązeczkę i wszystkim zdecydowanie polecam, \"TWOJE NOWE DZIECKO po 12 miesiącach uzytwkowania - poradnik użytkownika\" Martin Baxendale wydawnictwo STAPIS usmiałam się niesamowicie. Kupiłam nawet kilka kompletów, mam znajomych , co mają dzieci w tym wieku, będzie to taki fajny upominek. Na pewno ją zachowam. hihihihihi baaaardzo prawdziwa. aoh :) spokojnie , fajnie że przynajmniej Twoi dziadkowie zechcieli przyjechać, moja Malutka nie ma pojęcia, jak wyglądają jej dziadkowie ze strony exa. ale czy to jest aż tak ważne . To jest święto Twoje i Twojego dziecka, i niech Wam nic nie zachmurzy pogodnego nastroju. No no samochód to dobra rzecz , nie znam lepszego usypiacza, niż wrzucenie małej do samochodu i zrobienie kilku kilometrów - nie musiałam ją nosić na rękach;) M - ależ my musimy sobie radzic!!!!, i jak widzisz całkiem sprawnie nam to idzie:P , powoli, powoli i jakoś te nasze modele zaczynją dzialać :P hahahaha przepraszam, to wpływ tej ksiązeczki. W każdym razie Moje dzicko Model 1001A-dziewczynka, sprawyje się nader fajnie. Pzdrawiamy wszystkie Modele 1001A - dziewczynki i 1001B - chłopczyków. hehehehe trochę już przechodzony model 1001A miłych i kolorowych snów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 23
Witam Was Wszystkich 🌼 Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale miałam trochę kłopotów z małą. Coś się tam u niej w dziąsełkach zaczęło dziać i mała była strasznie marudna. Jeszcze żaden ząbek nie wyszedł, ale dziąsełka bolały ją mocno. No cóż ząkowania nadszedł czas. Tatuś niestety się na razie nie odzywa. Zaczyna mnie to już trochę wkurzać. Jeśli zaś chodzi o moje życie prywatne, to postanowiłam być i mamusią i pomyślałam też o sobie. Jadę na weekend z małą do Wawki. W sobotę mam bal na zakończenie studiów (powinnam nie być do niego dopuszczona - moja praca znowu stanęła w miejscu ;)). Najpierw będą zakupy - mam ochotę trochę poszaleć i obowiązkowo odwiedzę Smyka :), a później wieczorem pójdę na bal. Wszystko udało mi się tak zorganizować, że w trakcie balu będę mogła "wyskoczyć", żeby nakarmić małą, bo załatwiłam nocleg bardzo blisko i w razie czego będę w kilka minut przy małej. A razem ze mną jedzie młodsza siostra, która będzie się małą opiekowała w nocy. Aoh jak po chrzcinach? Z tymi piąstkami to masz chyba rację - na razie nie udało mi się wygrać. Witam nowe ciężaróweczki bardzo gorąco - fajnie, że pojawiły się nowe brzuszki na naszym forum. Moja mała ma już prawie 4 msc. Ilia cieszę się że wojnę pieluchową macie uż za sobą. Zazdroszczę wyjazdu do Francji. Kończę, bo mała obudziła się i zaczęla marudzić. Pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no i słoneczko dziś wyszło !! Podobno od soboty ma byc baardzo ciepło, mam takową nadzieję. Trzymac kciuki!!! :) :) Wlasnie wróciłysmy ze spacerku, było troche marudzenia ale zapobiegawcza mama zabrala grzechotki i Majeczka dzielnie spacerowala 3 godziny. Ilya czekamy na wieści co z Przystojnym Francuzikiem sie dziać będzie - a na poważnie to trzymam z calego serca kciuki co by wam sie powiodło. :) :) :) :) No ale chyba nas nie opuscisz???? Co do ksiazki to az sie skusze.... zdam relacje:) Pozdrawiamy gorąco Majcik i Ania (ale jestem padnieta....) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja hihihi, Asiu 23 skoro wybierasz sie do Warszawy to zamiast odwiedzac Smyka z czystym sumieniem moge Ci polecic H&M w Wola Park (nie mylic z Fortem Wola) gdzie napewno bardziej bedziesz zadowolona z ubranek a maja tam najwiekszy wybór dzieciowych ubrań no i gatunkowo przedewszystkim rewelacja...no i cenowo, ale co ja sie bede wymądrzac przeciez napewno wiesz. Jeszcze ktos pomysli ze przemądrzala jestem (odwala mi chyba ze zmeczenia) buzka - sciskam gorąco :) :) No i obowiązkowo czekamy na relacje z balu.... ahhh .... (chociaz troche powzdycham) :( Zycze baaaaaaaardzo udanej zabawy. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo fajnie , Asia idziesz na potupajkę ;) JA TEŻ CHCĘ !!!!!!! bardzo!!!! ;(;(;( hihihihi nic to odbije sobie to w lipcu, mam wyjazd do Rygi, via Vilno jedę samochodem, więc cały tydzien poza konferencją będzie ogrom zwiedzania. Cóż Malutka niestety zostanie z dziadzkami:( Ciągle jest za młoda na tak długie wycieczki samochodem :(, ale to już niedługo, jeszcze parę latek i będziemy wszedzie razem śmigać :) A od czerwca czeka mnie genralny remont !!!!!! KOSZMAR!!!!! postanowiłam,że jednak muszę wszystko zrobić na nowo. Skuwanie kafelków, wymiana całej elektryki, i jeszcze full innych spraw i wydatków. hahahahah ciekawe skąd ja wezmę takie pieniądze???? ;) chyba będę musiała drugi etap przyjąć ;) eeeeeeeee tam, poradzimy sobie. Tylko ten kurz, i to całe zamieszanie ale co mi tam, za to potem będzie tak fajnie . aoh, wszystko będzie w porządku takie coś często się przydarza maluszkom. pozdrawiam Was cieplutko. I niech w koncu będzie słonce!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda M
witam wszystkie dobrze radzace sobie samotne mamy. Dzisi mialam troszke nie przespana noc bo moje malenstwo strasznie sie wiercilo heh ale na szczescie na dworze jest slonce:) Zazdroszcze wam tych wszystkich wyjazdow...ja tylko siedze w domku i niemam co ze soba zrobic:( Ciagle jem a jak ide na spacer to sama z duzym brzuszkiem. Jestem z niego dumna ale milo byloby sie do kogoss przytulic. Potrzebuje teraz tyle milosci a tu dupa!!!...::( Jednak grunt to sie nie zalamywac. Pozdrawiam. Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja znów wpakowałam się do Was, co by Was obudzić !!!! Piękne słonko, tylko zimnica. Oby week-end nam dopisał. Hodowla kotków nadal trwa;) łazi takich czworo łaciatych, no ale wszystkie mają już zapenionych przyszłych włascicieli:) Przynajmniej pójdą w dobre ręce. MY TEŻ CHCEMY KICIUSIA !!!!!!!!!! no ale na razie nasz rodzinny lekarz na to nie pozwala :( nic to jeszcze troszeszczkę, będzie i kot i pies :) Miłego week-endu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie mnie j weekendowo - dzis mialam ciezki dzień - mnostwo spraw do zalatwiania no a co za tym idzie wszedzie ze mna była Majeczka no i efekt wieczorem był - mala nie mogla zasnąć i ryk był przez godzine - w ciagu dnai bardzo malo spala - nowe miejsca - nowi ludzie - pełno wrazeń - a ona ciekawa wszystkiego. Ehh ale pieknie na dworze, pachnie latem, oj pachnie - mili moi czy nie pieknie by bylo wyjsc na dwor zrobic grilla, napic sie zimnego piwka, posiedziec i pogawedzic - moze kiedys.... sciskam was nie mniej gorąco i udanego weekendu, dzis pierwsi goscie sie zjechali - jutro kolejni a w niedziele WIELKI dzien... trzymajcie kciuki...:) Buzka odemnie i Majeczki :) :) Ps. Mloda M - coz mozna powiedziec - mąż wróci to nadrobi czułości :) A co do spacerów to zwerbuj jakas kolezanke a co :) (kolegi nie doradzam bo jeszcze mnie o cos posądzą:) hihihi) ILYA - kobieto Ty to masz zycie :) Ciagle w podrózy... ale ciesze sie razem z Toba, usciskaj maluszka swojego - a swoja droga to pokazalabys to Swoje szczescie:) buzka:) ehh... czas na odpoczynek jutro tez jest dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika1969
witajcie!! Idąc za radą dobrych dusz :P, rozpaczliwie poszukuję na topiku,dziewczyn mających za sobą trudne sprawy o alimenty na dziecko. Ja, bedę miała tę "przyjemność" przed sobą.Zapowiada się ciężka i krwawa walka o udowodnienie Tatusiowi wysokości dochodów. Super Tatuś będzie robił machloje,składał fałszywe zeznania,przedstawiał fałszywe koszty - abym uzyskała jak najniższe alimenty na dziecko. Mój eks,prowadzi działalność gospodarczą,kupuje sfingowane faktury kosztowe,przedstawi oświadczenia na sfingowane koszty,jakie ponosi na życie.Wszystko po to,aby nie płacić na swoje własne dziecko!!A żeby mu wystarczyło na sex,dragi i rock&roll w swoim nowym życiu. BŁAGAM!!!odezwijcie się i pomóżcie,jeżeli ktoś miał tak ciężkie doświadczenia.Jak mogę udowadnić swoje racje,jakich świadków mam powołaś w pozwie i co właściwie powinni zaświadczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no to ja już po wspaniałym, ale jakże krótkim , dla nas zdecydowanie za krotkim :P heh, co ja mam pisać sprawozdanie ;) proponuję obejrzeć zdjątka mojego Szkrabika na jej własnej stronce www.beibikowo2.blog.onet.pl A co, :P czas idzie, a ja już pierwszy blog wykonczyłam - zabrakło miejsca:P wieć piszę dalej. Mało tego wędrując po rónych dziwnych stronkach znalazłam możliwość pisania takiego blogu, który potem mogę sciągnąc na komp i nagrać na płytkę. hihihihihi mam nadzieję, że dla Mojej Malutkiej, kiedyś w przyszłości będzie poczytać i obejrzeć siebie z czasów dzieciństwa:) Słuchajcie, trzeba pomóc Nice!!! ja niestety strałam się o alimenty dla pro forma ---> wiecie po co. Ale u Nikusi jest inna sytuacja. Tak więc moi mili, trza pomóc koleżance. A w ogóle to wspaniała pogoda , nie mogę się doczekać srody !!!! Znów będzie chlapanie w wodzie!!!!! :P i całe mokre ubranka. pozdrawiam i sciskam Was wszystkich mocno i ODZYWAĆ SIĘ< ODZYWAĆ SIĘ !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA !!!! POBUDKA !!! WSTAWAĆ !!!! Kawka dla dorosłych , ewentualnie herbatka ziołowa dla pryszłych mam Dzieciakom kompocik :) o jezu, przeczytałam poprzedni swój post, hahahahahah pozjadałam słowa, błędów jak mrówków :P TO CHYBA WTÓRNY ANALFABETYZM :( Wczoraj połaziłam sobie po necie, teraz to już chyba w nałóg wpadam. znalazłam fajną stronkę: no i tam jest dział, który bezposrednio mnie dotyczy, Mamy prawie dwulatka !!!!! przeczytałam, złapalam się za głowę , to chyba z mojego dziecka wszystko zostało napisane ;) Malutka , mimo swojego wyglądu aniołka, to jednak wcielony diabełek. Już weszła w ten wredniejszy okres no i daje mi popalić . na wszelki wypadek podrzucam Wam linka, może kogoś zainteresuje . www.babyboom.pl calkiem ciekawe artykuły mozna tam znalezć , polecam \" miłą lekturkę\" Artykuł o dwulatku mnie załamał ;) hahahahahahaahh Tiaaaaaaaa dzisiaj pogoda dopisała, Malutka jedzie do konika i na koniki !!!! Juz wczoraj wieczorkiem jej to obiecałam i wyobraźcie sobie, Moj Ukochany Wredot jak tylko otworzył oczka rano, pierwsze co zawołał - koNIKI !!!!! No więc dzisiaj spędza cały dzien z konikami. Niania ma już kupiony fotelik na rower i zabierze ją do siebie na cały dzien. p.s Musze się pochwalić, znow w naszym domku zamiszkały jaskółki !!!!! jedno gniazdo za oknem Malutkiej, drugie w mojej sypialni, ale koncerty poranne mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wielki dzień za nami...:) i wiecie co ... było swietnie, bardzo mi sie podobało, w kosciele było bardzo uroczyscie, nawet nie sadziłam ze az tak pieknie sie bedzie odprawiała msza. Była naprawde poświęcona tym dzieciaczkom ktore dołączyło do tego wielkiego grona:) :) Majeczka usmiechala sie od ucha do ucha do księzy a oni do niech i wyglądało to naprawde komicznie bo moje dziecię smieje sie niesamowicie. :) Gdy Majcia sie rodziła była 12 dzieckiem narodzonym tego dnia przy czym 11 pozostałych dzieci to byli chlopcy i wszyscy sie smiali ze bedzie miala wzięcie. No i ma - faworyzuje facetów okropnie usmiecha sie do nich smieje - mała kokietka:) Co do \"tatusia\" zostawie to bez komentarza.... popłakałam sobie tylko troszke do podusi:) Ale rano było juz lepiej. Dziatkowie po mszy zostali 2 godziny i sie zwineli. Tyle ich było widac. Nawet nie było tak sztywno jak sie tego obawiałam - nie było głupich komentarzy. Ale pięknie było wczoraj podoga dopisała nam niesamowicie - wybyłyśmy z malutka na cały dzień - udałam sie na zakupowe szleństwo, odwiedziłam H&M no i obkupiłam malutka w letnie rzeczy. Ehh ... pozniej byłysmy na obiedzie i do domku... skutki mozna było zauwazyc juzdzis w nocy - malutka ma nosek zapchany - centra handlowe maja to do siebie ze klimatyzacja jest za bardzo podkręcona. No ale mam nadzieje ze nic sie z tego nie rozwinie. A dzis siedziałysmy cały dzień w domku - bo pochmurnie było okropnie i myslalam ze bedzie padało. W przyszłym tygodniu szczepienie i wyjezdzamy do dziatków na miesiąc. A co - dookoła lasy i jeziora i tylko by pogoda nam dopisala to troche sobie odpoczniemy od tej warszawy. Nika 1969 niestety ja Ci nie pomoge - bo mnie dopiero czeka sprawa o alimenty i sama nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac ale mysle ze ktos Ci napewno pomoze. Ilya - MALUTKA jest ŚLICZNA - masz udana córcię a i blog mamusi jest bardzo fajny pozwoliłam sobie poczytac:) A co do ksiązki o ktorej ostatnio wspominałac - niestety nie moge jej nigdzie dostac - a z checia bym przeczytala. Gdzie Ci sie udalo ja dostac???? Ale sie rozpisałam, ostatni goscie dzisiaj wyjechali, Majcia śpi, mieszkanie posprzatane, dzis dostalam kolejne zlecenie wiec bede siedziec i znow rysowac te moje kreseczki... Asiu 23 czekamy na relacje z balu... no jak było??? kochani pozdrawiamy was gorąco i odezwijcie sie czasem, Tomku, Asiu,Olu, i reszta samodzielnych rodziców:) sciskam was gorąco Ania z Majeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) Aoh ANeczka jak fajnie, tyle informacji naraz ;) bravo Słonko. Co do książeczki, znalazłam ją przypadkiem w jakims kiosku. Moze w necie poszukać, bo jest naprawdę rewelacyjna:) kawałek jej widziałaś w moim blogu. No to masz już chrzciny za sobą :) a malutka dołaczyła do grona ochrzczonych diabełków :P . No cóż tatusiem się nie przejmuj, zobaczysz z czasem, inaczej będziesz na to patrzyła, ale niestety na to jest potrzebny czas. Masz rację, klima, to jest jeden wielki koszmar dla naszych maluszków. Jezeli chodzi o katarek, to jak wspominałam najlepiej zakrapiać nosek własnym mleczkiem, naprawdę bardzo pomaga!!! Na tempertaraturę dobra jest BRYONIA 9CH ( granulki rozpuszczasz w wodzie, są słodkie) ale to do 38 stopni, jak powyżej, to niestety już trzeba włzić w inne leki. Powieś jej pieluszki dookoła łożeczka, będzie jej lżej oddychać. Rewelacja, obowiązkowo do dziadków , jak najdalej od wawy, latem w wawie, mozna oszaleć od tego zanieczyszczenia. hahahah taka sama kokietka jak moja :) co zresztą widać na zdjątkach. Wczoraj przyszedł fachowiec od remontu, załamka najniższym kosztem muszę się przygotować na minimum 10 000!!!!!! cholera, obawiam się , że zero wyjazdu do ciepłych krajów w tym roku:( nie wiem, zobaczymy jeszcze, co z tym zrobić. HEY RESZTA < co się dzieje z Wami ??????? Odzywać się , odzywac się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlad
nie jestem samotnym rodzicem tylko samotnym mezczyzna.mimo ze dro gie panie preferujecie kase/co zrozumiale/w wiekszosci swojej,szukam jednak takiej z ktora potrafie ulorzyc zycie jesli dolozymy wspolnych sta ran.i nie szukam zamoznej,byloby zbyt prosto,ale niezaleznej i ambitnej jak ja.moze rowniez czasowo boryka sie z problememi finansowymi?propo nuje takiej pani/lat 30-35/zalozenie i wspolne prowadzenie szkoly jezy kow obcych,byc moze szermierki japonskiej/inne pomysly?/.oczywiscie zycie uczuciowe i emocionalne fundamentem.nie wybredzam ale szukam pania o apparycji/ w przyblizeniu/sh.doherty,s.marsau,k.z.jonson.juz prosze mi wybaczyc te slabostke.ale juz jak na dluzej razem to warto po szukac,no nie?wszystkie jestescie super a to jeno kwestja palitry.pozdra wiam was goraco i zycze nam wszystkim powodzenia.wlad nowak. lat 41 173/145,joging i rozne tam... wylacznie dla mam,no bo sam jestem ojcem,rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KURCZE !! Chłopaku zycze Ci powodzenia, i wytrwalosci w szukaniu tej naj naj naj... pozdrawiam Ania z Majeczka:) p.s. Mam nadzieje ze wieczorkiem uda mi sie skrobnąć wiecej, Maja mi zlapala infekcje i wlasnie wyruszamy do pana doktora, do milego mili moi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam po dluzszej nieobecnosci !!! Mam nadzieje, ze sobie troszke odpoczniecie przez ten weekend. U mnie jest nawet niezle. Junior przestal spac w dzien - przechodze lekkie zalamanie nerwowe :( Musze sie po raz kolejny dostosowac do niego. Na razie jest i tak niezle, w dalszym ciagu wypijam tylko 2 kawki dziennie - co przy moim niskim cisnieniu jest cudem. Junior juz nie korzysta ze smoczka !!! i z pieluch, choc tu sie jeszcze zdazy popuscic w majtki.... Piszecie o trudnych sprawach o alimenty :( szczerze wspolczuje, u mnie odbylo sie to w miare w miare. Najwazniejsze jest, o ile nie stac Was na wynajecie dobrego adwokata, samemu porzadnie sie doinformowac czy siegnac po porade u adwokata i tam napisac fachowo pozew. Porada ssama w sobie to koszt 50-150 zl. Nie tak tragicznie, a mozna uniknac paru bledow. Nika!!! Moja wskazowka dla Ciebie: jesli wiesz, ze ojciec dziecka przedstai w sadzie zafalszowane zaswiadczenie o zarobkach - MASZ PRAWO SADOWNIE PODWAZYC WIARYGODNOSC ZASWIADCZENIA - w praktyce przedstawia sie to w ten sposob, ze zglosisz pani/panu sedziemu swoje watpliwosci i sad nakaze sprawdzenie autentycznosci ( Urzad Skarbowy, praca itp. ) Moja kolejna wskazowka dla Ciebie jest taka: skoro robi problem z placeniem pieniedzy na dziecko - szukaj haka na niego. W razie watpliwosci, pytaj, postaram sie pomoc. A teraz moi mili, lece na kawke....:) Odezwe sie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim!Z miłą chęcią dopiszę się do klubu...Ja też jestem samotną mamusią.Mam 8 letniego synka.Z okazji dzisiejszego święta życzę mamusią dużo zdrówka,spełnienia marzeń,pociechy ze szkrabów i duuuużo siły,aby sprostac tak wielkiemu wyzwaniu jakim jest samotne macierzyństwo.Pozdrawiam,dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam witam wszystkich cieplutko:) Fajnie teraz, pogoda dopisuje, idealna dla naszych maluszków :) Moja Malutka chlapie się w wodzie bez opamiętania :) No a ja mam chwilkę spokoju. Podjęłam hahaahah \"męską \" decyzje hmmmmm no własnie, dlaczego mówi sie MĘSKĄ ???? Wchodzę w remont!!!!!! Od lipca zaczynam , LUDZIE RATUNKU !!!! My się z Malutką na 2 miesiące wyprowadzamy sie z domu. No i niestety rezygnujemy jak na razie z urlopu. Ale nic to :) Ola 26 jak fajnie , gratuluję pożegnania pieluch i smoka !!!! My też buegamy z gołą pupcią, ale czasem niestety zapominamy się i wtedy jest kałuża ;) ale i tak wielkie postępy. Pisz więcej co tam u Ciebie. Jak już zakończę remont, to zapraszam na kawkę !!!:) taką parzoną w tygielku, miejsca Ci u nas dostatek :) Nellyss witaj w klubie :) Wzajemnie Ci wszystkiego najlapeszego z okazji Dnia Mamuś!!!:) pewnie dostałaś sliczną laurkę :) !!!!! aoh :) Niech Majeczka trzyma się zdrowo!!!!!, zdrowiec, zdrowiec, nie poddawac się choróbskom !!!! wlad!!!! hahahaahah z czego to wywnioskowałeś ???;) że preferujemy kasę ??? O JEZU TO MY TAKIE PAZERNE JESTEŚMY ????? Hej przyznawac się która to taka pazerna ???? ;) Z tego co widzę, i słyszę, to raczej żadna z nas nie preferuje kasy, jesteśmy dość samodzielne, same zarabiamy na utrzymanie swoje i naszych dzieci!!!! Niektóre z nas , dopiero są na etapie zdobywania pracy. hahahahah ale nie kryję, jakiś Rockeffeler by się przydał ;) zawsze to lżejsze życie :P . No ale Tobie, jak najbardziej życzę powodzenia w poszukiwaniach Twego ideału : ) tiaaaaaaaaa ja nie pasuję do niego :( bo ja blondi jestem :P no i własnie przekroczyłam tę magiczną 35 :P hahahahaha Natomiast może opowiesz coś więcej nam o Sobie i Twoim dziecku :). Kochani, ja niestety nie mam długiego week-endu, ale za to staram się wykorzystać każdą chwilkę jak najlepiej !!!!. Pozdrawiam Was mocno wszystkich !!!! p.s. dzisiaj oddałam ostatniego kotka, Malutka będzie niepocieszona, ja też płakałam jak wiozłam go do nowej rodziny :(. Ale trafił w dobre ręce, więc będzie OK, no i zawsze będę miała najświeższe informacje co się u niego dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baaaardzo slonecznie, ale mnie ta pogoda nastraja - kocham lato -kocham slonce i te piekne zielone drzewka i ptaszki spiewajace mi za oknem jak sie rano o 5 karmimy... pewnie dlatego ze sie urodzilam w lipcu w pewien sloneczny i piekny dzien. Kochani moi wlasnie szukam fajnego miejsca nad morzem - bo chce pojechac na cały lipiec z Majeczka. Moze cos godnego polecenia??? Olu moje gratulacje - czyzby koniec pieluchwania i smokowania?:) Bardzo sie ciesze. To wszystko przedemna. Mam nadzieje ze bedziecie mnie wspierac:) Witaj Nellyss moze cos więcej o nowym klubowiczu - co tam u was? Ilya - znalazlam ksiazeczke w jakiejs ksiegarni internetowej i zakupilam czekam teraz na przesyleczke, a przy okazji kupijam jeszcze ejdna tegoz samego autora. Gratuluje podjęcia \"babskiej\"; decyzji a zjakze - ja swoje mieszkanie zaczełam remontowac jak bylam w 4 miesiacu i nie powiem prawie skonczyłam - zostal tylk oprzedpokoj - wizytówka mojego mieszkania - wygląda fatalnie ale jak wyjedziemy na urlopik to mam nadzieje ze ktos mi tego dopiluje coby magicy niespieprzyli (ups). Majcia trzyma sie dzielnie - ma lekki katarek - jak narazie kaszlisko przeszlo w zapomnienie - to chyba dosc szybka reakcja na witaminki ktore dostala. Ja jeszcze pognije w tej stolicy pare dni ale juz bym uciekla do rodzicow - 3 mamy szczepienie a dnia nastepnego fru... wyjezdzamy na cały czerwiec i na poczatku lipca jak juz pisalam chce wyruszyc nad morze. Wrócic pod koniec miesiaca i szykowac sie do pracy:( :( Jej jak ja to przezyje??? Juz terazmi sie łzy cisna jak pomyślę... wiec lepiej nie bede myślec .... buzka moi drodzy i do milego:) wyszperalam moje zdjęcie ciazowe- oto ja z taaakim brzuchem, http://foto.onet.pl/upload/29/8/_476610_n.jpg a ponizej moj sens zycia ... jakze kochany przezemnie... http://foto.onet.pl/upload/42/49/_480986_n.jpg http://foto.onet.pl/upload/42/12/_480987_n.jpg http://foto.onet.pl/upload/20/16/_480990_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaa
Witam mój 8-miesięczny synek przemówił dzisiaj powiedział "mama" wow jakie super uczucie słyszeć to z jego ust:)) Pozdrawiam was mamusie i miłego wieczorku życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delphi 31
Witajcie Kochani:) Właśnie wróciłam z włóczęgi górskiej, tydzień w Beskidach..Było wspaniale. Myślałam że nie dam rady ale udało mi się przejść szlakiem, a co niech Delfinek połknie bakcyl podróży wraz z wodami płodowymi hihihih. Czuję coraz silniejsze ruchy, Del ma już 17,5 cm wedle mądrych ksiąg, a czuję jakby mi tam wierzgał młody źrebak.Zauważyłam że odczuwam ruchy przeważnie przy leżeniu, prawie nigdy przy chodzeniu. Mam tyle czasu na myślenie..I tak sobie myślę czy mamy wspólne sny? Kim Del jest?I czy tańczy jak ja tańczę..:) Aoh, widziałam Twoje zdjęcie w ciąży :) niedługo pewnie będę mogła pochwalić się podobnymi rozmiarami. Na razie jest L. Poradźcie poznawać płeć czy nie? Jak Wy czułyście? Przesyłam wszystkim najpiękniejsze sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) delphi 31 tylko pozazdroscic, ale co tam ja tez niedlugo bede sie urlopowac, no ja osiagnelam w ciazy chyba rozmiar XXL :) Malutka urodzila sie naprawde duza dziewczynka, a płec chcialam znac od poczatku, bo nie wiedzialam jak sie to tego \"ktosia\" zwracac. Jak juz sie dowiedzialam ze to dziewczynka to wtedy wybralam imię, tak naprawde zrobilam sondaz wsród znajomych i zsotała MAJA - wiec moglam juz z nia rozmawiac, glasakac brzusio i nie bylo to takie bezosobowe. To moje zdanie i ja bardzo chcialam wiedziec, ale skubaniutka moja nie chciala pokazac co tam sie kryje miedzy nózkami wiec pan doktor nam pomógł i ja troszke poobracał. Co do snów to ... nie wiem ale jednej rzeczy nie zapomne przez cały okrec ciazy mialam bardzo sugestywne sny, ciagle mi sie cos sniło - przezycia z calego dnia oj roznie bywało, i miałam nieodpare wrazenie ze ona czuje jak do niej mówie, zwlaszcza juz w tych ostatnich tygodniach ciazy jak czasem sie budziłam w nocy i czekałam az sie poruszy i czy wszstko w porzadku, ja sie budzilam i po pewnym czasie czulam kopnięcie. Dawała mi znac ze wszystko ok... i gadalam do niej i gadałam ehh... fajnie było a teraz jest jeszcze fajniej , do milego moi kochani i cos tu pustką zawiewa.... hello gdzie jestescie???? Buzka :) :) Ania z Majeczka (ale kluseczka juz duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutti
Witam Was serdecznie ja juwniez wychowuje samotnie moja 4 miesieczna coreczke pozdrawiam Moja córcia http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=24325826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutti
Boze widze i oczom nie wierze jak ja moglam tak napisacoczywiscie rowniez!!! Sam poczatek i taka gafa przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×