Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

soryyyyy tak sie odgrażałam a sama dałam ciała - nie wkleiłam Agusi - buuu jeszcze raz przepraszam TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika1976......Monika.....................lew..............28 Teraz jest już chyba dobrze - sprawdzcie czy jesteście wszytskie Kobietki bo znalazłam kilka wersji ale ta jest moim zdaniem ostateczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
witaj Tratwa:):) tutaj możesz sprawdzić kiedy jest ten dzień http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089979.html A jeśli chodzi o dzidzie to myśle że zrobisz jak zechcesz bo to tylko twoja decyzja fakt jest jednak taki że wg mnie nie ma na co czekać bo dzidzia i tak pojawi sie jak będzie chciała. Ja np. mam 29 lat i staram sie od 3 m-cy i już żałuje że nie zaczęłam wcześniej bo tak jak mówisz latka lecą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz też spadam bo jeszcze nie czuje sie najlepiej i musze poleżeć w ciepłym łóżeczku - żeby nabierać sił na następny miesiąc staranek :-) Do usłyszenia Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika1976......Monika.....................lew..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
oj widze że Tratwa zniknęła hmmm a jak tam dziewczynki co robicie już za chwile wekend, wreszcie ufff. Mnie sie już nie chce pracować hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja też pracuje jeszcze, ale myśle że kolo 16 to juz uda mi się wyjść także nie jest źle :) a Tobie jak sie nudzi to pochodź pijaczkiem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratwa
nie zniknelam tylko kafeteria chodzi mi fatalnie po prostu ! dzieki za odzew, zycze powodzenia Wam i sobie tez :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratwa
nie zniknelam tylko kafeteria chodzi mi fatalnie po prostu ! dzieki za odzew, zycze powodzenia Wam i sobie tez :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasia!!!!!!!!pijaczkiem tak? no wiesz:):) ale nawet nie moge musze siedzieć na tyłku do 15 15 . Widze Kasiu że ci sie humorek wyostrzył hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja tez jeszcze jestem... siedze i pisze i juz mi sie nie chce! Ja chce zeby juz był maj... a najlepiej koncowka maja! Faktycznie dzis piatek... ale ja i tak spedze caly weekend nad ksiazkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No humorek mam dość dobry :) w końcu piątek dzisiaj :) a w pijaczka fajnie się chodzi :) tylko kafeteria kijowo działa wiecpisać sie naweet nie chce Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja jednak juz musze mieć wekend hi hi Kasiu ja nie zajarzyłam że chodzi ci o tą gre:):):) jarzenie mam straszne oj:):) Sylwia współczuje ci że takie wkuwanie cie czeka ale jak wkujesz to będziesz miałą czyste sumienie że nie zmarnowałąś czasu:) Dobrze że ja już mam nauke z głowy ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nika1976
Czesc Kobietki! Dzis kończę brać Duphaston i czekam na miesiączkę. A w 12 -13 dniu na cyklu na usg mam sie stawić. Czy któraś z Was brała Duphaston? Okropnie się po nim czuję. Ale mam w sobie dużo zapału, by się leczyć i coś ze sobą zrobić sensownego, aby tylko móc być w ciązy. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że jak instynkt chwyci to trzyma mocno i nie puszcza. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
hej, hej to ja trzymam się dzielnie , choć już miałam momenty że chciaąłm lecieć do apteki , ale nie :)) jutro zrobię i koniec nadrobiłam lekturkę i przypomniałam sobie jak sama dreptałam na zajęcia i płakać mi się chciało że tyle zakuwania :)) to chyba były najbardziej wesołe i beztroskie czasy ;)) tratwa nie czekaj, ja tak czekałam a teraz myślę że jestem już za stara na maleństwo , różnia między moimi dziećmi jak dobrze pódzie będzie wynosić 11 lat , normalnie to przepaść, a moj mąż śmieje się że będzie starym ojcem ;) a na wieść że może się udało to stwierdził że pewnie następna baba w domu i sam zostanie tylko z psem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
hej, hej to ja trzymam się dzielnie , choć już miałam momenty że chciaąłm lecieć do apteki , ale nie :)) jutro zrobię i koniec nadrobiłam lekturkę i przypomniałam sobie jak sama dreptałam na zajęcia i płakać mi się chciało że tyle zakuwania :)) to chyba były najbardziej wesołe i beztroskie czasy ;)) tratwa nie czekaj, ja tak czekałam a teraz myślę że jestem już za stara na maleństwo , różnia między moimi dziećmi jak dobrze pódzie będzie wynosić 11 lat , normalnie to przepaść, a moj mąż śmieje się że będzie starym ojcem ;) a na wieść że może się udało to stwierdził że pewnie następna baba w domu i sam zostanie tylko z psem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gdzie się wszystkie podziały? Rozumiem,że jak zaczął się weekend to panienki nie raczą siedzieć w domach a tym bardziej w pracy?:) ja siedze w domku i troche sie nudze. Zaraz wezmę się za sprzątanie. piersi olbrzymie i wrażliwe jak nie wiem co. J utro wielki dzien Meg!!!! Będę czekała na werdykt! Powodzenia Meg! Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna figiel
a ja próbuje byc juz 2 raz i jakos nie idzie. maz tez chce ale sie boi ja tez bym chciała ale sie boje i czekamy na "wpadkę". :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY :) :) witam nowe kolezanki 🌻 Chyba rok sie mi zle zaczyna wlasni dzis moje kochnie gdzis podzialo swoj telefon mysle ze moj mezus poprostu go zgubil wiec chodzil caly dzien zly :( Ja sie nie denerwuje bo doszlam do wniosku ze przez glupi telefon bede sie denerwowac to moje jajeczka tez sie zdenerwuja i padna (zaczynaja mi sie dni plodne ) gorzej z jego plemniczkami te chyba dzis szalaly z nerwow ale moze przez to beda bardziej zywotne :) i ruchliwe Pozdrawiam pa Meg jutro rano czekam przed komputerem daj zaraz znac pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY :) :) witam nowe kolezanki 🌻 Chyba rok sie mi zle zaczyna wlasni dzis moje kochnie gdzis podzialo swoj telefon mysle ze moj mezus poprostu go zgubil wiec chodzil caly dzien zly :( Ja sie nie denerwuje bo doszlam do wniosku ze przez glupi telefon bede sie denerwowac to moje jajeczka tez sie zdenerwuja i padna (zaczynaja mi sie dni plodne ) gorzej z jego plemniczkami te chyba dzis szalaly z nerwow ale moze przez to beda bardziej zywotne :) i ruchliwe Pozdrawiam pa Meg jutro rano czekam przed komputerem daj zaraz znac pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
witam! znowu już wszystkie śpicie :-( ja ostatnio zasypiam z moim małym i budzę sie ok północy, a na forum pustki - wszystkie śpią albo się przytulają - życzę owocnych przytulanek! meg - z całego serca ci życzę tych dwóch kreseczek jutro!!! Paula 23 - bardzo cię przepraszam nie było mnie tu wczoraj, ale już sobie odpisałam twoje dane i zaraz rano ci policzę ten cykl Jonasa! całuski i pozdrowienia dla wszystkich coś nie chodzi kafeteria, mam nadzieję, że jednak to wyślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
UDAŁO SIĘ , UDAŁO SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURA , no więc się udało i to w miesiącu w którym nic nie było liczone, mierzone , żadne tesy , monitorigi , poprostu to miał być miesiąc luzu przed badaniami ;) więc jedyny sposób to chyba odpuścić sobie i zająć się czymś innym, ja planowałam wyjazdy , robiłam generalne porządki , piłam winko które miało być do świątecznego bigosu :)) a i zamieniłam się z córką pokojami bo zamierzaliśmy w lecie przenieść całkowicie tam naszą sypialnię i chcieliśmy teraz tam trochę pomieszkać i zastanowić się jak postawić łóżko i jak zmienić ustawinie mebli , może to jest sposób :)) no to czekamy na kolejne kandydatki , cieszę się a jednocześnie się boję jak to będzie , co powie moja córka ? mąż się cieszy , teściowa nie miała zbyt wyrażnej miny :( ale to jej problem - może się martwi a moze mi się tylko wydaje , ale jedno jest najważniejsze ja się ciesze i mam nadzieję że to będzie chłopiec - Mikołaj lub Miłoszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Meg, wiedziałam, naprawdę, czułam, że tak będzie, tak się cieszę, składam Ci gratulacje, wszyscy będziemy trzymać kciuki, tylko nie opuszczaj nas tak szybko, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
ależ nigdzie się nie wybieram , co będę robiła w pracy ? w domku tez mam internet więc czemu mam was opuszczać , dzieki za kibicowanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg wielkie gratulacje! Strasznie się cieszę!!!! Życzę zdrówka i dobrego samopoczucia! mam nadzieję, że przerwałas naszą złą passę. jeszcze raz serdeczne gratulacje:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie az sie poplakalam jak to przeczytalam! A ja dzis robie porzadki poswiateczne :( A potem znow zasiadam do ksiazek. JESZCZE RAZ SERDECZNE GRATULACJE DLA MEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
meg, kochanie, mam prośbę, opisz mi proszę swoje ciążowe objawy, od którego dnia cyklu zaczęłaś coś podejrzewać i tak dalej, jestem ciekawa, jak u Ciebie się to odbyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×