Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Amulecik ciesze sie strasznie :D Wiedziałam, ze los nie może być aż tak okrutny.Zyczę powodzenia i wiele radości z dzidziusia. Wzetka, gratuluje i już Ci zazdroszcze parki ;) Pozdrawiam. Jeśli chodzi o mnie to nadal mam te plamienia (już 7 dzień) Myślę, że mogę to zaliczyć do nowego cyklu bo gdzes tak w 4dniu było więcej krwi i myślę, ze to jednak okres taki mizerny. Zaczyna się też pojawiać śluz płodny. Zobaczymy za kilka dni. A faktycznie ostatnio mam trochę stresu w pracy i w domu. Muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Berniu chyba musisz poobserwować parę cykli żeby dojść do ładu z owulką jeśli planujesz dziewczynkę :)ale czekanie i obserwacja samej siebie daje rezultaty jak u WUZETKI tak że warto chyba :) A u mnie 29 dc i nic ale myśle że przyjdzie to jest nie możliwe że pierwszy cykl i juz skuteczny a pozatym plemniki musiały by przeżyć 5 dni to nie możliwe ale jak na razie żadnego pobolewania brzucha pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 3 synusiów u mnie ostatnio prawdopodobnie 5 dni plemniki przeżyły jednak ciąża zakończyła się pechowo niestety... Myślę, ze jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernu ja na razie żadnych objawów ciazowych nie mam jedynie co to lekkie zawroty głowy ale nie sądze ze to objaw ciąży może dlatego mi się poprzestawiało bo miałam przed owulką wysoka temperature bo byłam chora zobaczymy do jutra jak nie przyjdzie to jednak muszę kupić test ciążowy bo u mnie 29 i zawsze przychodziła Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3 synusiów, kurcze ja wierze że udało się:) pisz do nas zaraz po testowanku:) trzymam mocno kciuki. amuleceiku, widzisz, uśmiechnęło się do was szczęście, będziesz miała zdrowego syneczka:) cieszę się ogromnie, zasługujesz na to:) ściskam Cię serdecznie i życzę spokojnych jeszcze tych kilku miesiećy z dzidzią w brzuszku, i ogłaszaj całemy światu szczęście jakie Cię spotkało:) wzeta, no proszę, każdy marzy by mieć parkę:) gratuluje synka:) u mnie dziś 11 dc, straszni mi się ciągnie ten cykly, , a to 7 cykl staranek, działamy w tm cyklu co 2 dni, 6,8,10,12,14 tak przynajmniej zamierzam. w tamtym miesiącu byly staranka co dzien ale neistety nic z tego nie wyszło;( wierzę mocno ze w koncu się uda. tylko u mnie jeszcze problem tkwi w tyłozgięciu macicy, nie wiem nawet jaką pozycję po przyjmować, różne opinie,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka 85 to dobry sposób co 2 dni mam nadzieje że też ci się uda trzymam kciuki i mam nadzieje że razem będziemy spodziewać się naszych maluszków U mnie nadal nic dzisiaj kupie test i jutro będę testować ale to dziwne bo z chłopakami czułam że jestem w ciąży a tu nic nawet piersi mnie nie bolą nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia. Planowaliśmy chłopca i się udało. Nie wiem na ile ta metoda jest skuteczna ale u mnie zadziałała :) Przytulanki były co dwa dni od potencjalnego dnia owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi czy jak mam cykle 31 dniowe to owulka wypada mi gdzieś około 17- 18 dnia cyklu czy staranie o córeczkę w 15 dniu cyklu to za wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę a może jednak za pózno :( już sama nie wiem !!! testy robiłam od 14 dnia cyklu do 23 dnia cyklu i w 17 dniu cyklu wyszły mi 2 kreski ale mimo to jedna byla słabsza trochę, a na opakowaniu pisze że mają być 2 wyrazne potem jak robiłam już coraz bardziej była słabsza ta druga nie wiem co o tym myslec !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziś jest piątek 13 !!! cholera skasowałam autko na szczęście mi nić nie jest ale do tej pory się trzęsę jak galareta masakra !!! to mój pierwszy wypadek no ale co zrobić kiedyś musi być ten pierwszy raz :( :( a... autko lepiej nie gadać.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulecik jejku jak sie ciesze :D zresztą wiedzialam ze wszytsko sie dobrze skończy i maluszek okaże sie zdrowiutki :) :D Dbaj o siebie mocno kobitko :) , qrcze tak mysle niedawno testowalysmy a tu ejszcze pare miechów i anm rodzić przyjdzie :D Na kiedy wogóle masz termin ? Ja na 9 grudnia , ale dzieć jest duzy takze myślę że wczesniej sie urodzi . Jozka30 faktycznie pech z tym autem :( i to jeszcze w piatek 13 współczuje bardzo :(. Jozka kreski nie zawsze musza byc identyczne poniewaz kazdy ma inne stezenie LH w tym momencie beirzesz pod uwage najmocniejsze kreski jakie sie pojawiły , nie musza byc identyczne . Według tego co piszesz owulacje mogłas miec pomiedzy 18-19 dniem cyklu. Qrde a mnie ostanio kregoslup nawala :( i nie moge sobie miejsca znalezc :( Mimo wszytsko latam cidziennie dosłownie po sklepach i wyszukuje ciuszki , juz mam tyle tego ze sie zastanawiam czy wogole chociaz 2 razy dziec to zalozy , no ale nie moge sie powstrzymac :D Takie slodkie sa malutkie ubranka i te wszytskie gadżety . pozdrawiam dziewczynki i czekam na nastepne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mamunia30 rzeczywiście ten czas leci bardzo szybko ja mam termin na 16 grudnia a maluch też jest duży bo w poniedziałek ważył ok 430g. Wydaje mi się że urodzę szybciej gdyż w poniedziałek już był dwa palce powyżej pępka dużo wyżej niż u mojej siostry córeczka gdzie ona termin ma chyba na 11 grudnia. Tym że tak wysoko jest sam lekarz był zaskoczony. Ja się nawet cieszę byle urodził się nie wcześniej niż w 9 miesiącu. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za starające się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka:) Najserdeczniejsze gratulacje:) Twój synek nosi takie samo imię jak mój:) Bardzo się cieszę ,że choć Tobie jednej z tamtego feralnego okresu się udało. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę owocnych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka GRATULUJĘ!!! Świetne wieści :)) Wpadaj do nas jak tylko będziesz mogła i chwal się bobaskiem :) Niech malutki zdrowo się chowa !!! Ściskam mocniachno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh mi nie wyszło...
Hej dziewczyny Ja mam owulację 13 dnia, starania były przed owulacją 3 razy Bedzie synek Czy żeby mieć większą szanse na córkę trzeba próbować tylko raz przed owulacją? Czuje jakiś niedosyt, mogliśmy spróbować tylko raz... Mam synka, bardzo ale to bardzo chciałam mieć drugą córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Moja droga, nie mozesz teraz myśleć co by bylo gdyby!!! czy bys raz się starała czy trzy przed owulacją tak musiało być ! wazne że maluch jest zdrowy nic pozatym się nie liczy . i masz czyste sumienie że planowałaś córunię że coś robiłaś w tym kierunku a skoro nie wyszło widocznie Bóg miał jakiś w tym interes ;) Ja też planuje na całego robie wszystko co się da i jak będzie syn to też super !!! jesnego bym tylko nie zniosła wpadki i gdyby był to syn była bym tylko troche smutna że mogłam coś zrobić dać sobie większe szanse na córeczkę !!! Ale planuje i mam nadzieję że wyjdzie ;) pozdrowionka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemiii
Częśc dziewczyny,wczoraj przesiedzialam cały dzień aby was poczytać.Mam dwóch chłopców i chcemy postarac sie o córcie,z tego co wyczytałam o ile dobrze zrozumialam ,najlepiej zaraz po @ przytulanki? I jeszcze jedno jak zauwaze śluz bardzo rozciagliwy to wtedy juz nalezy przerwac czy najlepiej w tym czasie,jestem taka zakręcona od tego czytania że nie wiem co moze mi pomozecie,dzieki,buziaki dla wszystkich mam starających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kemiii ! masz racje najlepiej staranka zacząć po @ ale musisz wiedzieć kiedy masz owulację , ja naprzykład owulke mam tak 18-19 dnia cyklu a cykle mam 31-32 dniowe jeżeli masz cykle krudsze to owulka może być wcześniej ale najlepiej trochę siebie obserwować!! wiesz mierzenie tempki testy owulacyjne to wszystko pomorze ci w ustaleniu owulki !!!! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemiii
Józka witaj!Dzieki za odpowiedz,to jak to jest z ta temperaturą im wyzsza tym bliżej owulacji?? ja @ mam tylko przewaznie 3 dni,czyli po tych trzech dniach moge spokojnie ruszyć do dzieła:D i jak zaczne robic zaraz te testy i piszecie że nie ma tej drugiej kreski to dalej przytulanko,tak? a jak juz jest to koniec,sory że tak pytam ale jestem w tym całkiem pogubiina:)dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemiii
Witaj Józka!:) Mam jeszcze pare pytań jak bede mierzla temperature i jak zacznie wzrastać czy to znaczy ze zblizają sie dni płodne i powinnam zaprzestac przytulanka?a co do testów to jak je zaczne robić zaraz po @ i wyjda dwie kreski ale słabe to przytulanko może byc czy poczekac na 2 grube kreski i wtedy?Wiecie najlepiej spytac się was doswiadczonych w tych sprawach bo takie poczytanie to do nieczego nie prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemiii
o kurcze wysłalam dwa razy wiadomość,byłam pewna ze mi zjadło ta pierwsza bo jej nie było a teraz jest.....no nic dwa razy te same pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz trudno mi powiedzieć jak to może być u Ciebie !! ale u mnie przed owulką tempka spada a po zaraz gwałtownie rośnie i tak pozostaje już do @ dopiero mierze 4 cykl i tak samo mam w każdym cyklu!!! co do testów to faktycznie na opakowaniu pisze niby że muszą być 2 wyrażne kreski niestety u mnie ich nie było zawsze jedna była bladsza przed owulką nie wiem czemu ale była, potem jej już nie było więc to musiało oznaczać że nadchodzi owulka !!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kemiii! Z tymi przytulankami zaraz po @ to też bym patrzyła z lekkim dystansem. Jeśli owu masz np. 14 dc to przytulanki ok 6, 7, nawet 8 dc niewiele Ci dadzą. Plemnik nie jest w stanie nawet od 8 dc do 14 przeżyć. A z dużą częstotliwością przytulanek zbyt wcześnie "wykończysz" M i nie będzie miał siły w odpowiednim czasie :) :) :) Tak jak pisała Józka musisz najpierw poobserwować cykl i określić jakie długie masz cykle i kiedy przypada owu. Owu jest zazwyczaj 14 dni przed @. A może masz jakieś symptomy owu? Może boli cię brzuch czy pobolewa któryś jajnik? O śluzie już wiesz. W owu baaardzo ciągliwy :) A, i jeszcze jedno: Na dziewczynkę ponoć przydaje się dieta wzbogacona o wapń. Witaj wśród starających się mamusiek :) Ja też mam synusia a marzę o córeczce. Jednak niedawno przekonałam się że starania płeć schodzą na bok i marzenia przede wszystkim o zdrowym dzidziusiu są najistotniejsze. Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny teraz to już zgupiałam do reszty wczoraj robiłam znowu test ale cos takiego to mi się jeszcze nie zdarzyło :( na początku była tylko jedna kreska więc sobie myśle nie bedzie jeszcze owulki i gdy poszłam za pare minut jakieś 10 były już dwie jedna słabsza ale wyrazna z kolei na teście pisze żeby nie czytać wyniku po 10 minutach. Ale martwi mnie to że nigdy tak nie miałam zawsze jak na początku nie było to potem się nie pojawiała tak nagle kreska nie wiem juz sama co robić :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od bardzo dawna was podczytuje!!!! bardzo wam kibicuje i przezywam gdy cos pojdzie nie tak!!!! sama mam dwoch synkow 5 i 10 lat i staralam sie o dziewuszke....duzo z waszej strony sie nauczylam co i jak.... ale tez dzieki wam zrozumialam ze jesli chcemy ciazy to musimy miec na uwadze kazda ewentualnosc!!! bo planowac mozemy a bog da nam i tak to co jest nam pisane od zawsze!!!! bardzo szybko mi sie udalo zajsc w ciaze no i czekam na efekty....widzialam juz swojego dzidzia na usg ma 1cm z hakiem...to 7 tydz wedlug OM zaczelam 9-ty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak zrobic by nie byl widoczny meil...??? wcale nie chcialam go tu ...mozna go zlikwidowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jest bez...czemu sie pojawil?? moge dodac ze moje staranka byly zakonczone na 11dc w polodnie.test owulacyjny byl pozytywny 14dc i 15tez. przy cyklu 29 dniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemiii tak jak dziewczyny pisza najwazniejsze jest okreslenie owulacji bez tego nici z planowania!! takie wstrzelenie sie nie jest latwe i na oko sie nie da!! wiec najpierw musisz sie troche poobserwowac zanim zaczniesz staranka!!! polecam mierzenie temp zawsze o tej samej porze rano przed wstaniem z lozka+robienie testow owulacyjnych...jak robimy testy to mniej trzeba pic by miec pewnosc ze test dobrze wyszedl.... testy robily od ktoregos tam danego dnia cyklu nie od poczatku...jest to zalezne od dlugosci cyklu twojego!!!! temperatura nie mowi nam o tym czy zbliza sie owu czy nie ...najczesciej zaraz przed owulacja lekko sie obniza choc nie musi, by zaraz potem skoczyc w gore!!! skok z regoly oznacza odbyta owulacje ,choc zdarza sie ze owulacja jest i podczas skoku...wiec jak widac to malo precyzyjnie mozna okreslic owulacje sama temperatura. najlepiej jak do tego pokrywa sie sluz i testy owu...to latwiej okreslic kiedy ona miala miejsce!!!! powodzenia!!!! jak cos zagmatwalam to poprawcie dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×