Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

robie sobie przerwe w sprzataniu... Elfik: tez ogladasz What not to wear? Bo ja jestem wielka fanka tego programu!! Nick jest odlotowy. A widzialas ten odcinek z DJem radiowym Mattem? On jest z naszej lokalnej stacji w Charlotte, 107.9 The Link. On i jego kolezanka Ramona prowadza moj ulubiony popoludniowy program The Matt & Ramona Show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Jestem tak wypompowana, ze zaraz ide spac! 😴 Pozdrawiam wszystkich i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Dark Elf, ten fryzjer to byl Wietnamczyk, ze zdolnosciami geniusza. Kiedy mi obcial wlosy to przez rok mozna bylo nic nie robic i wygladalo jakbym co dopiero byla podcieta. On mial swoj oddzielny pokoj w tym salonie i pracowal za zamknietymi drzwiami. Mnie sie wydaje ze sie bal aby inni nie podpatrywali jego techniki. Ale jak mnie obcinal to sie musialam nagimnastykowac bo obcinal mnie na siedzaco,lezaco i przechylona do przodu i do tylu. Marzenusia, dzieki za zdjecia, ale sliczne..widze ze i Ty jestes artystka..widzialam nawet tripod !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki K-11. :) ;) Ide dalej sie bawic. ;) Wysylalam do tych, co mam e-meil. Jak ktos nie dostal, to wolac! :D ;) Musze sie cwiczyc, zeby Piwonia widziala, ze probuje. Zaczyna mnie to wciagac jak mnie ocenia dobrze. Samo: \"juz widac poprawe\" podnosi czlowieka na duchu. Moze cos ze mnie jeszcze bedzie. LOL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Marzenusia ze masz taka dobra nauczycielke :-) Ja wlasnie dostalam zdjecia swojej pracy takiego piosenkarza ktorego robilam do jego sesji zdjeciowej. On okazalo sie ze jest slawny facet tylko ze ja jego muzyki nie slucham i nie mialam pojecia kim jest. Czasami mi przyprowadzaja gosci i dopiero po programie wiem z jakimi ciekawymi ludzmi przebywalam i ich robilam..ale nie wczesniej:-( Zdjecia sa super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka niezle niezle:)Fajne te zdjecia najbardziej podoba mi sie ostatnie:)Prosze o wiecej:) k11-wow to niezla mial technike ten fryzjer:)Ja chce do takiego...... Squrley ten Dj nie ubieral sie profesjonalnie do pracy tylko bardziej w stulu krotkie spodenki i podkoszulki z logo roznych firm?to ogladalam.Wogole uwielbiam ten program jak takze inny nowy 10 years younger makover.Swietny jest. Kitty gdzie jestes?Wracaj tu do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne czekaja do oceny. Ale wieczorem. Dzieki Elfiku. K-11 no czasem tak bywa. Moze najpierw zapytaj kim dzisiaj sie bedziesz zajmowac? Zartuje oczywiscie. ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik: no wlasnie wlasnie!!! on sie zawsze chwalil w radio, ze caly rok nosi spodenki az do Thanksgiving i dopiero po swiecie sie przerzuca na dlugie spodnie i wszyscy w studio sie z niego smiali. A potem mu zrobili taka niespodzianke!! Cool. To jest strasznie smieszny facet, a ich audycja jest naj naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeszlam z wagi....jak ?!!! skad?!!!dlaczego?!!! przybylo mi az tyle???? No nic,biore sie za siebie,na powaznie.Od jutra przechodze na dietke kopenhaska.Zyczcie mi powodzenia:P Squirley-nie ,no nie gniewam sie o fotke,ale wiedzialam ze to bedzie ta wlasnie:P Przypadkiem sie dowiedzialam co dostane od szefowej (mamy Benniego)pod choinke...szczeka mi opadla,ona chce zaplacic za szkole muzyczna dla mnie!!! i to jedna z tych najlepszych w miescie!!!Zupelnie niewiem jak mam zareagowac,bo to dosc drogie,z drugiej strony...zawsze chcialam wiedziec o co chodzi w tych nutach ,bo od dziecka gram ze sluchu i znam klawiature na pamiec,potrafie znalezc akordy do prawie wszystkiego,nawet pasaze mi wychodza...wiec mnie kusi,ale to za duzo! Dzis cwiczylam ,,Everything I do I doing for You ,,Briana Adamsa...jeszcze kilka godzin i dopracuje na tip-top,tylko czasu brak ,a po nocach grac nie moge:( Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley:) No wygladal na fajnego faceta ten DJ:) Ejsa super prezent:)Co za gest:)Tez bym chciala zeby ktos zaplacil za moja np kosmetyczna szkole,fajnie by bylo:P Prezentow sie nie odmawia takze musisz przyjac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esja: a powiedz mi moja droga na czym polega dieta kopenhaska? to chyba nie jest kompletna glodowka, co? elfik: a znalazlas juz jakas szkole w okolicy? supcio by bylo jakbys otworzyla wlasny salon pieknosci. Moglabys go nazwac Rivendell... wiesz, od krainy elfow... hihihih... rany ale mi sie nudzi!!! moj T wlasnie zadzwonil, ze maja z wspolpracownikami kolacje i pozniej wroci. kurcze.. w tv nic nie ma... NUDY NA PUDY!!!! chyba sobie pojade do Books a million...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja ja nie potrafie grac ze sluchu z kolei. Za to nutki to fajna rzecz. I latwa. Nauczylam sie od podstaw sama w szkole podstawowej i praktykuje do teraz. ;) Moim marzeniem bylo isc do szkoly muzycznej, ale finansowo moj ojciec nie wyrobilby. Chodzilam wiec na prywatne lekcje do znajomego mojego wujka i placilam niewiele. Po kilku latach mialam lekcje za darmo. Zaczelo sie od keyboardu poprzez gitare elektryczna skonczywszy na spiewaniu. Hmm klawiatura, to znaczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladam Was zza skanera :D siedze juz tak od paru godzin i mam juz dosc a konca nie widac buuuuuuuuu :( maz wrocil do domu, cmokna mnie w policzek, szepna moja zapracowana kobietko i zabral sie na gym !!! a ja zostalam sama z robota i kotem, ktorego dzisiaj cos opetalo i warjuje :( ale pocieszam sie,z e to tylko tak w tym tygodniu bo przeciez chce wszystko skonczyc i miec tydzien nastepny wolniutenki :) ale czy to wogole ma sens ? jejku przeciez tutaj w depreche mozna wpasc, zaraz sobie po winko pojde, napije sie kto ze mna ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia-klawiatura nazywam wszystkie klawisze w pianinku(a teraz mam w domu Röslera),jezeli chodzi o nazewnictwo fachowe to ze mnie glupol straszny(a jakbys nie wiedziala ,to te dzwignie do przydeptywania w pianinku to hamulec,sprzeglo i gaz) .W liceum sobie zarabialam kase spiewajac na roznych imprezach okolicznosciowych w zespole mojego kuzyna,to byly czasy(czasy fajnej kasy)ale przed matura przestalam ,bo bylo troche nauki,a potem to juz sie wyprowadzilam pod biegun itp...Pianinko stalo w domu od zawsze,ale ze plumkalam dla przyjemnosci to na zadne lekcje sie nie wybralam ,zreszta mialam 3 razy w tygodniu prywatnie angielski i to pochlanialo pieniadze.Wiem tyle ze spiewam altem.Gitary w zyciu nie tknelam.Keybord jest ok ,ale wole jednak pianino. A co do prezentu ,to czuje sie zaklopotana.To jest naprawde za duzo. Squirley-dietka kopenhaska to 2 tygodnie scislego rezimu ,po ktorym trace zazwyczaj ok 8kg,i przez pol roku jest ok ,nie mam jo-jo a potem sie dzieje tak ,ze powoli przybieram na wadze(przed zima)ale ja mam straszna slabosc do chleba i czekolady....W pierwszym roku pobytu tutaj bardzo przytylam ,ja mysle ze to byl stres ,zmiana miejsca i zero znajomych ,wiec z nudow sie jadlo.Chcialabym miec znowu 67kg ,jak w 2001....moze powoli mi sie uda.Niewiem jak u Ciebie ,ale tutaj naprawde co 3cia osoba ma ogromna nadwage.Typowa islandka ma naprawde na czym usiasc,ale sa tez takie laski ,ze glowa mala(full solarium i biale wlosy hi hi) Jutro Benny ma koncert w szkole ,skomponowal pare fajnych kawalkow na syntezatorze i jest to jeden z punktow programu,on niesamowicie reaguje na muzyke,mimo swego uposledzenia..po prostu ja czuje calym soba:) tam podeslalam jakies fotki,doszly? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??? poszlabym na dyskoteke,wlasnie sciagnelam kilka kawalkow Kate Ryan (dance po francusku,zeby bylo smieszniej) ale mnie nosi ,no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa fajnie Esja. Ja nie zarabialam pieniedzy, ale mialam z grania wielka przyjemnosc. Mialam swoj maly zespol, wygralam kilka konkursow, mam kilka pamiatek. Nie mowie, ze jestem kims wielkim. Gralam na malych koncertach (ostatnio dwa lata temu), a teraz jak mam zaspiewac czy zagrac przed mezulkiem, to mi glos drzy. ;)CHcialabym jeszczeisc do szkoly muzycznej. Moze kiedy sie spelni moje marzenie z dziecinstwa. A jezeli chodzi o Ciebie i o szkole muzyczna, to ja bym sie nie wahala. :) Sama chcialabym, zeby mi ktos oplacil cos takiego. W koncu pieniadze nie ida w bloto. Dostalas moja fote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko-dostalam fotki ,dzieki serdeczne:) zauwazylam...zauwazylam ,ze prawie wszystkie jestescie mezatki:) to chyba tylko ja sie tu paletam w wolnym stanie hi hi hi ale to tak jest...ja odstraszam facetow,serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja przyjdzie i na Ciebie czas. Nie martw sie. ;) Kiedys znajdzie sie facet, ktorego nawet sila nie odstraszysz. A jeszcze probujac go odstraszac, bedziesz przyciagac blizej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)) tak wlasnie siedze sobie sama w domku...juz nie wiem czym mam sobie czas wypelnic:)) znudow zrobilam porzadki w dwoch szfach..poukladalam zdjeci ktore lezaly od bardzo dawna w pudelku teraz to ja sie chyba winka napije:)) juz sie nie moge doczekac weekendu:)) Esja ja tez nie jestem mezatka:)) i w Polsce szkonczylam szkole muzyczna w klasie skrzypiec....oj ile ja sie nasluchalam przezwisk od Tekli poczawszy:)) ale to byl super czas:)) teraz juz nie gram poniewaz nie pozwolono mi wywiesc z Polski skrzypiec bo na lotnisku kzykneli mi taka oplate celna ze poprostu malo na zawal nie padlam:)) Marzenusia dzieki za swiateczne zdjatka bardzo mi sie podobaja:)) Squirley a ja mam prosbe ..prosze zmien to moje zdjecie na swojej stronce bo ja tam jakos dziwnie wyszlam haha:)) Kokus kiss i dziekuje za maila:)) o to co dalej robimy???? Piwonia ja sie juz pzylanczam z tym winkiem do Ciebie;)) zdrowko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Ewulek. :) Kurcze Wy macie winko a ja nie. :( Ale kupie sobie jutro i bedziemy razem popijac. Mniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi...ja na Islandie przylecialam z 15kg bagazu:)jak sobie przypomne,smiac mi sie chce ,teraz bym musiala wynajac jakis maly kontener ,same ksiazki to chyba z 300kg:P Namietnie kupuje slowniki.A wszystkie meble sa do zlozenia(przeprowadzek to tu mialam juz z 6)Rzeczy trzymaja w miejscu,niestety. Marzenusia-znajdzie ,nie znajdzie...masz racje ,przyjdzie czas.Ale fakt faktem,jak rozmawiam z jakims facetem ,ja widze normalnie ,jak jest zestresowany...to naprawde dziwne uczucie...hmmmm i tego ,no...aha ...nie spie kolejna noc z rzedu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych, pogodnych i radosnych Swiat. Szczesliwego Nowego Roku 2005, dla WSZYSTKICH POLAKOW w swiecie, xxxxxxx danusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka slij slij bo ja bardzo lubie ogladac:))) a zobaczymy co z sobata wyjdzie to moze sie wprosze z winkiem do Was:)) a jak nie to przy najblizszej okazji sobie wypijemy:)) ja pracuje w nastepny poniedzialek ale po Bozym Narodzeniu to sie zjawie napewno:)) ciesze sie ze choinka Ci sie podoba a te swieczki co kupilysmy w Ikea teraz sie pala u mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyzsze zyczenia sa z goracej Australi, buzka xxxxx D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja moze rozmawiasz z niewlasciwymi? Moze jestes za inteligentna dla tych, ktorzy sie Ciebie boja? ;) A ja przylecialam z jedna torba. Mialy to byc tylko wakacje. Ale coz, zostalam... z czego sie bardzo ciesze! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek super. Wpraszaj sie! :) A bombki z ikea sa super. Choinka tez. Nawet Franiowi sie podba. A swieczki tez juz pale. W sumie nie pachna tak jak myslalam, ze beda pachniec. Moze dlatego, ze takie malutkie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja ja tez przyjechalam do stanow z jedna walizka a teraz podobna sytuacja jakby sie trzeba bylo znow przeprowadzac to katastrofa:)) nie mam pojecia jak to sie wszystko nazbieralo:)) ja mieszkam w Schaumburg ponad 3 lata i to byla 6 przerowadza w ciagu 5 miesiecy:)) i mam narazie tu jeszcze dlugo zostac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×