Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hej Arkadio!!! Piszę się na ciepłe bułeczki  z dostawą do domu…też padam z głodu, ale z rana będzie zupka mleczna jak zresztą co dzień…Mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewuszki, Boże Święty co za upał, litości :) od 6 rano świeci mi po oczach, jak tu spać :) Moja mama wczoraj przekarmiła mi psa i pół nocy biedny wymiotywał i miał biegunkę. Dobrze, że mama mieszka w domku i szybko go wypuściłam na ogródek, zapaskudził cały trawnik, dziś ma głodówkę. A ja no cóż, nie spałam pół nocy z tego powodu no i jeszscze ta zgaga, fuj, tak mnie paliło, że samej też chciało mi się wymiotować :( No bo chciałam Wam powidzieć, że do końca tygodnia śpię u mamy w domu bo mój mąż na nocki chodzi a ja sama w mieszkanku nie chcę już byc :) Od 1 sierpnia mężuś ma urlop hurrrraaaa. Ewcia z tą zupą mleczną to super pomysł, zaraz sobie zrobię, ale w sumie jakaś bułeczka też by się przydała :)))) Carlaa, fajne to z grupami krwi, hihihi moje małe bedzie mieć albo O po mnie albo B po Łukaszu(tatusiu) :) Też przyszła mamo, moc buziaków i całusków, abyś szybciutko i bezboleśnie urodziła swojego skarba. Szkoda tylko, że tak długo musisz leżeć w szpitalu :( pewnie strasznie tam nudno. Iwka, ale masz upartego synusia :) Ale przynajmniej dotrzymujesz nam towarzystwa, a jak widzisz my też powoli się rozdwajamy więc może synuś się zlituje, ja chyba bym zwariowała tyle chodzić po terminie, ale skoro mu tak dobrze w brzuszku :)))))))) Dominisia, Nesia, całusy dla dziecioszków Puzaaaaaaaaaaaa co z Tobą, tęskinmy ❤️ Fioneczko, na razie się trzymam do sierpnia ostro będę walczyć :))) No miłego dnia moje Kumpelki :) Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :) buleczki juz leca ewcia :) UWAAAAZAAAAJJJ!! AUUUAAAAAAAAA!! o kurcze!! mam nadzieje ze nie bolalo za bardzo :) ja tez chce zdjecia!! wysylaj i do mnie!! odwdziecze sie na pewno :) ... a biegania co dzien na 4te pietro nie zazdroszcze... ja tylko raz , chyba w osmym miesiacu , wchodzilam z siatami do siebie na 6te... ojjjj!! bylo ciezko!! zmachalam sie jak po jakims maratonie :) Rika!! ja tez mam czasem wrazenie , ze mam obcego w brzuszku ... nawet nie bardzo jestem w stanie zidentyfikowac , co mi tak wystawia na pokaz... ale ksztaltow moj brzuch nabiera nie raz niesamowitych :) zawsze mam przy tym niezly ubaw :) w sumie uwielbiam jak mi sie tak giba w srodku :) oby czesciej.... ...na temat szczepien niestety nic nie wiem :( Iwka!! a jak tam u lipcowek bylo?? mialy przed porodem takie bole jakby menstruacyjne?? bo ja mam od paru dni... i nie wiem o co chodzi :) dzielnie sie trzymasz kochana :) jeszcze troszke ... Dominisia!! ale ci zazdroszcze!! spacerek.... ehhh!! szkoda ze nie moglam was chociaz zobaczyc... no i tatus :) ... to niesamowite patrzec na ten blysk w oku , prawda?? ja to uwielbiam... chociaz moj kicius na razie moze sie tylko brzuszkiem zachwycac... i porozmawiac z dzidzia tylko przez brzuszek... ehhh!! rozbraja mnie zawsze w takich momentach :) ...ciekawe co sie badzie dzialo za troszke , jak juz niunia bedzie z nami ... carlaa!! cudna ta przypowiesc ... lzy mi w oczach stanely... hehehehehe!! mezu tez przyszlej ammy :) to bylo dobre :) mam nadzieje ze cie nie uraze , ale ubawilam sie przednio :) cos tam twarde i sie nie rozwiera , tak?? :) hehehe!! ci nasi mezczyzni... i jak tu ich nie kochac... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla ciebie tez przyszla mamo!! trzymamy mocno kciuki :) i czekamy na pierwsza dziewczynke dla naszych chlopakow :) ehhh dziewczyny!! ale sie narobilam wczoraj!! buuuuuuuuuuuuuuuuuu!! bylo wielkie prasowanie... koszmar!! ponad dwie godziny stania ( a po jakims czasie siedzenia ) przy buchajacym para zelazku!! NIEEEEEEEEEEEEEEEEE!! to juz nie dla mnie!! a dzisiaj jeszcze musze sie wziasc za ciuszki dla malej.... RATUUUUNKUUUU!! nie wiem jak przez to przebrne... CALUUSS DZIEWCZYNY :) piszcie!! piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
WITAJCIE MAMUSKI I BRZUCHATKI:):):) DZIS NOC MIALAM W MIARE SPOKOJNA CHOC RANO ZLAPAL MNIE TAKI SKURCZ W NOGE ZE MYSLALAM ZE JAJKO ZNIOSE A MOJ MISIAK WYSZEDL JUZ DO PRACKI I NIE MIAL KTO POMASOWAC MUSIALAM RADZIC SOBIE SAMA:):):) ARKADIO JA TEZ MAM TAKIE BOLE MENSTRUACYJNE I LEKKIE SKURCZYKI.......MYSLE ZE MOJE MALENSTWO CZEKA NA TATUSIA JAK POJDZIE NA URLOP A TO JUZ 1 SIERPNIA I WTEDY SIE ZDECYDUJE:):):)BO TEN OSTATNI TYDZIEN MA TAKI ZAWALONY ZE TYLKO PRACA I PRACA A JA NAWET NOCKI BIEDNA SAMA SPEDZAM NO ALE DZWONI CO CHWILE:):):) DOMINISIA JAK MASZ FAJNIE JUZ SOBIE NA SPACERKI BRYKASZ :):)TEZ PEWNIE JUZ BYSMY WSZYSTKIE TAK CHCIALY POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Fiono dzieki za wczorajsze pozdrowienia. Ja rowniez Cie i Was wszystki serdecznie pozdrawiam. Fam co z Toba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🌼 Nie pisałam, bo czułam dokładnie jak to Fiona napisała spory niesmak po tej sprawie, ale tak miło napisałyście, ze nie mogę Was przeciez zostawić❤️ Carla piękne...już to czytałam u lipcówek:) Rika ta moja to też rasowy leń. Jak sobie przypominam synka w brzuchu to istny rozrabiaka (jak teraz).Ja nic nie wiem o tych szczepionkach. Dominisia jezeli należy Wam się zasiłek na dziecko to razem za poród powinniście dostac 549 zł., przy czym 500 zł. jest jednorazowo. Potem dodatkowo z ubezpieczenia, w zależnosci gdzie jestescie ubezpieczeni,np.PZU wypłaca 800zł, jednorazowo za poród. Tyle co wiem:) Tez przyszła mamo trzymak kciuki. Mam nadzieję, ze śpisz dobrze w szpitalu:) Myślami jestem z Tobą. Będzie dobrze, zobaczysz❤️ Iwka, ale długo Cię trzymają. Mnie chca już dac do szpitala w dniu terminu jak do tego czasu nie urodzę...a ja tak niecierpię szpitali:( Fiona juz się nie draznie;);) Ewcia, Skye wiem co znaczy piesek Arkadia bułeczki też dla mnie:p U mnie pada, leję własciwie i fajno:):):) Muszę lecieć, bo zaraz mam gościa, moją koleżankę z synkiem 8 miesięcznym:) Zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Puza- niedobra kobieto, już chciałam na policje dzwonić !!!!! Ale skoro jesteś to się bardzo ciesze.Forum jest ogólnodostepne i niestety każdy może przylesć i napsuć krwi ale postarajmy sie nie reagować a będzie po staremu oki? Ewcia-czy ja dobrze pamiętam?Jesteś z Wrocławia prawda? dziewczyny Niech się żadna nawet nie zabiera za prasowanie w taki upał.pamiętacie jak było ostatnio?Jeszcze mi która padnie albo zacznie rodzić .............a wiecie że nie wolno , umowa była na sierpień i tej wersji prosze się trzymać!!!! Absolutnie !!!!!! I nie ma to tamto. Pozdrawiam Kuleczki Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie :) gratulacje dla mam ktore się już rozdwoiły:). u mnie w końcu pogoda taka jaka powinna być, chłodek, deszczyk rano, aż miło spać.jak nigdy przespałam całą noc . ja jeszcze na tabletkach choć one mi mało pomagają i to jest dziwne bo wcześniej brałąm po połówce a teraz biore całą tabletke i mi nie pomaga.ale do poniedzialku juz blizko, w niedziele odstawiam tabletki i czekam :).jak wytrzymam do środy to na koejnej wizycie dowiem sięczy rozwarcie poszło na tyle, że muszę się sama zgłosić do szpitala. czas na jakieś śniadanko i leżenie . buziaczki i pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Hallo Mamuski.... ❤️ Ja Wisla , ja Wisla..., odbior... !!! Grab slychac Cie ale nie widac.... ;) Ewcia dzieki za zdjecia ... no no no ... sliczniutkie... ale Ty sie fajnie usmiechasz hmmmmm .... :) :) :D :D :D Arkadio... dzieki za buleczki ... juz mam w brzuszku hihihihih ;) Ewcia wiesz u mnie swieci slonko ale nie jest za cieplo co mnie baaardzo jka narzie cieszy.... hihihihi ;) Ach Ci nasi.... ❤️ Ja Partyka musialam dzisiaj tez pare razy ... dobudzac... Skye ... to teraz jestes pod opieka mamci .... hihihih ona pewnie dopilnuje zebys wytrzymala do sierpnia hmmmm .... fajnie ze mezus bedzie mial urlopik.... nocki 😠 a co do grupy krwi nasz niunius bedziedzie mogl miec wszystkie mozliwe :D hihihih Iwka ... a moze by go tak pospieszyc hmmm ... male co nieco z mezulkiem ;) hmmm slyszlam ze pomaga :D :D :D :D :D Arkadio napewno dasz rade z ciuszkami dla dziecka robi sie wszystko jak sie okazuje... prawda mamuski hihihihi PUZA no .... ja wiem wiem wiem wiem ale to topik od podstaw sa tu jakies podwaliny ... niesmak niesmakiem ale my tu jestesmy.... Tez przyszla mamo ... napewno tam o Ciebie dbaja prawda ... nie martwisz sie ... iszybko zleci Ci tam kazdy dzien... juz nie moge sie doczekac jak napiszecie hihihihihi 🌻 🌻 no widze ze Fona wrocila... a ten tekst skad ja go znam ... i tej wersji bede sie trzymal ... hmmmm hihihihi pozdrwaim 🖐️ 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... aaaaaaaaa wiecie napisala Pszczola gorace pozdrowienia od niej... dla Was.... Serdecznie pozdrowienia dla Dominiki Nesi i Ani oraz ich pociech... maly wazy 3100 ... narazie ulozony miednicowo wiec pewnie bedzie miala cc... remont prawie na ukonczeniu... tylko teraz pozostaje jej czekac ... Dalka to co trzymam kciuki .... wszystko bedzie dobrze dasz rade .... 🌻 Ja po dzisiejszej wizycie u pani ginekolog... widoczne skurcze... glowka nisko..rozwarcie na 1 cm miekka szyjka lezec na lewym boku maly prawidlowo ulozony... i diagnoza ... jak tylko zlapia Pania skurcze zaraz Pani urodzi... Patryk taaaaaaki zadowolony hihihi teraz pozostaje nam czekac ... czekac czekac... powiedziala ze moge pochodzic po schodach skakac ... i poprzytulac ... ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ do mezulka ... 😘 😘 😘 😘 😘 😘 oczywiscie Patryk wytulamczyl mi to tak ze mozemy uprawiac dziki i namietny sex... to maly zaraz sie urodzi hihihihi.... juz niedlugo niedlugo ... buziole dla Was 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Dębski
To znowu ja ;) I nowe fotki Adrianka i szczesliwej mamusi :D Pozdrawiam - Jacek http://www.toya.net.pl/~jacool/a1.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a2.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a3.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a4.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a5.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a6.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a7.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a8.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a9.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a10.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a11.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/a12.jpg Jak juz bedziecie mialy mnie dosyc to napiszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie jestescie :) rzucalam buleczkami na wszystkie swiata strony :) mam nadzieje ze wszystkie lapalyscie :) pyszniste prawda?? ja juz po prasowanku... ohh Fionko!! jeszcze nie urodzilam , ale jestem mokrusiuenka... brrrrrrrr!! zar z nieba... zar z zelazka... to bylo straszne... zaraz ide pod prysznic :) Carlaa ma racje!! gdyby nie mysl ze robie to dla mojego skarbka , to cisnelabym tym w kat po pieciu minutach ( pewnie z niezla wiazanka na dodatekj ;) ) a tak... dobrnelam dzielnie do konca... umordowana , ale szczesliwa :) skye!! odpoczywaj kochanie... ciezka noc za toba... a tak swoja droga to niezly lasuch z tego twojego pieska... tak sie zalatwic przez lakomstwo :) ( to suczka?? moze jest w ciazy co?? :) ) Puza!! dobrze ze juz jestes :) Dalka!! jeszcze troszke... dobrze ze chociaz pogoda ci sprzyja... bo u mnie gorac jak diabli ;) JA TEZ CHCE ZDJECIA!!! WYSYLAJCIE I DO MNIE PODLUCHY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne zdjatka Jacku :) chyba sie pobudka malemu Adriankowi nie bardzo podobala :) kurcze... a my mozemy sobie jedynie wyobrazac jak wygladaja nasze dzidzie... ehhh!! jeszcze troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
hejka babeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 WLASNIE WROCILAM ZE SKLEPIKU ZROBILAM ZAKUPKI NA SZYBKIEGO I PEDZILAM JAK STRZALA DO DOMKU BO ZOSTAWILAM POSCIEL NA BALKONIE NO I OCZYWISCIE PECH CHCIAL ZE ZACZOL DESZCZ PADAC NO I POSCIEL ZMOKLA:(:(:(TAK PEDZILAM ZE AZ MNIE SKURCZ ZLAPAL NO MOZE MALUTKI SIE WTEDY TROSZKE POSPIESZY:):) CARLA MASZ RACJE CHYBA MUSZE MEZULKA PRZYCISNAC:):):) JACKU FAJNIUTKIE ZDJECIA SLODZIUTKI TEN WASZ ADRIANEK:):) :) IDE PRZEKASIC ARBUZKA:)BO NA COS MAM OCHOTKE:):):)ZARAZ WROCE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, IWKAAAAAA zapłaczę się przez Ciebie, ja też chcę arbuzika, buuuuuuuuuuu 😭 no daj troszkę proszzzzęęęęęęęę, mniam mniam Arkadio, mój pies to pies, tzn ON i faktycznie jest strasznym obżartuchem, dziś ma głodówkę heheh :) Ja bym nie dała rady prasować, u nas dziś chyba z 40stopni na dworze, ja wysycham, ratunku!!!!!!!!! Jaki ten Adrianek ładny, super zdjątka, dziękujemy :) Carlaa, to super, że malutki już powoli się szykuje :) niedługo ważny moment przed Wami, tylko nie przesadzaj z tymi schodami i skakniem bo nie zdążysz do szpitala :))))) PUZA dobrze, że jesteś, ufffff Dalka my już wszystkie czekamy na ten wielki moment :) a dzieci i tak same zdecydują kiedy wyskoczą :) ok idę dalej leżeć, zaraz się roztopię bleeeeeeeeee, Całusy i pozdrowienia, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka, bo troszkę przytyłam :PPPP TABELA I *************************************************************************************** Dominisia Krzysiu❤️......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm NesiaMateuszek❤️........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm Ania69x2Adrianek❤️.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec................... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....TATO JACKU .... maly Adrianek .... tak sliczny i blondynek hihihih moze zostana mu te niebieskie oczeta hmmmm .... ciekawe jak nasze maluszki zareaguja na to za kilkanascie lat ze tak ... je hihihi ;) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D podgladano .... a mnie czeka wlasnie prasowanie tylko... ze u mnie nie ma takiego upalu.... IWKA... to bieganie moze Ci popmoze ... hmmm tylko uwazaj na siebie... no i przycisnij mezulka ;) ARBUZIK kusicielko... ja jem moze ostatni raz pomarancze.... Skye hihihi no ja nie ma zamiaru skakac hihihih moze w ten sposob uda nam sie co zaplanowac... bo to nie sprawiedliwe ze maludy wiedza kiedy beda kiedy sa gotowe a my nie... ja bede miala nawet niespodzianke z waga i dlugoscia ... bo dziisaj tak tylko wewnatrzbadaniowo... 😘 Carla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
SKYE OCZYWISCIE ZE SIE PODZIELE ARBUZIKIEM ŁAP....................................:):):):):):):):):):):) NIE ZAZDROSZCZE WAM TEGO UPAŁU ......NAD MORZEM PADA:):)JAK DLA MNIE FAJNIUTKA POGODA BO TE UPAŁY MNIE WYKANCZALY WIECZNOSC ZMACHANA DUSZNO:(:( ZAPOWIADAM LADNA POGODE JAK JUZ MALUSZEK ZDECYDUJE SIE WYJSC:)TO BEDE MOGLA BRYKAC Z NIM NA SPACERKI JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
JESZCZE ZOSTALO POŁ ARBUZIKA WIEC ŁAPCIE:):):)........................KTO ZLAPIE TO JEGO A MOWIE WAM SLODZIUTKI:):):) MUSZE PRZYZNAC ZE FAJNIE MI TU Z WAMI:):):)BO U LIPCOWECZEK PRAWIE WSZYSTKIE ROZDWOJONE WIEC TAM JEST TEMAT KARMIENIA PRZEWIJANIA I.T.D.A TU JEST JESZCZE SPORO CIĘZAROWEK:):):):) OJ.......SKURCZYK ALE SIE MALENSTWO NAPIELO:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jak dobrze, ze znowu jest u Nas tak miło:):):) prawda:) zaraz mogę się zrelaksować przy waszym wpisać i ślicznym Adrianku:):):) U mnie skwar, nie do wytrzymania...cała jestem mokra;) Arkadia podziwiam Cie kochana...prasowanie w taki upał... Mnie też coś tam poboluje brzuchol, pokłuje coś, brzuch nisko,rozwarcie mam na 1,5cm, szyjkę miękką,upławy bałe i co i NIC,duzo latam, biegam, a dla porównania z synkiem:brzuch wysoko,szyjka twarda, rozwarcia zero, bóli zero, ciągle leżałam i urodziłam tydzien przed terminem. Ja juz straciłam nadzieję, ze jak coś poczuję, ze to może zwiastowac poród. Chyba to norma, ze coś tam nas zaboli czy zakłuje...i chyba nie ma sposobu, zeby urodzić szybciej, czy później, oczywiście nie mówiąć o wywoływaniu porodu przez lekarza;) Takze kochane tak sobie myślę, że to od dzidzi zależy, a my możemy sobie skakać ile chcemy;) oczywiscie piszę o normalnie i dobrze przebiegającej ciazy;) Ale za to nerwowa jaka jestem,hoho. jeszcze trochę, ale mi się ciągnie ten czas, a ta moja malutka leniwa w tym brzuszku. Ledwo co się odezwie kopniaczkiem, a co dopiero ma sie ruszyć do wyjscia;) mam dzien marudzenia, ktoś się przyłączy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem laseczki!! Widzę, że trzy miejsca na podium już zajęte.. Gratuluję mamuśkom i trzymam kciuki za resztę... Ja wczoraj byłam u doktorka- cisza jak makiem zasiał, wszystko pozamykane.. Zaczynam się bać, że będę przeterminowana. A nie mam już siły w te upały, masakra! Przesyłam wszystkim gorące buziaki... Skye, Carlaa, Puza.......... (w kropki prosze się wpisać!) Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka arbuza świgaj:p Nie mów, ze Ty nad morzem mieszkasz...kobieto kochana ja kocham morze..nawet jak pada, grzmi i w ogóle piorunami trzaska...Ale Ci zazdroszczę;) Ale mi dzis ślamazarnie komp chodzi...zaraz nerwa załapię;) Carlunia dzięki za wiadomości, dopiero teraz zobaczyłam co mi napisałaś❤️ i wielki buziak;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka arbuza świgaj:p Nie mów, ze Ty nad morzem mieszkasz...kobieto kochana ja kocham morze..nawet jak pada, grzmi i w ogóle piorunami trzaska...Ale Ci zazdroszczę;) Ale mi dzis ślamazarnie komp chodzi...zaraz nerwa załapię;) Carlunia dzięki za wiadomości, dopiero teraz zobaczyłam co mi napisałaś❤️ i wielki buziak;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka arbuza świgaj:p Nie mów, ze Ty nad morzem mieszkasz...kobieto kochana ja kocham morze..nawet jak pada, grzmi i w ogóle piorunami trzaska...Ale Ci zazdroszczę;) Ale mi dzis ślamazarnie komp chodzi...zaraz nerwa załapię;) Carlunia dzięki za wiadomości, dopiero teraz zobaczyłam co mi napisałaś❤️ i wielki buziak;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za wcześnie zaczełam chwalić pogode, robi się duszno. Puza co do narzekania to dobrze, że szwagierka wychodzi pojeżdzić z moim synkiem na rowerach, bo bym im tu narzekała aż by mnie wygonili :). Jeszcze dziś tabletki nie brałam, sukces :D , ale jeszcze pół dnia przedemną.oj posiedziałąbym sobie w basenie cieplutkiej wody i żeby tak chłodny wietrzyk wiał sobie leciutko :) :) ale to marzenia. Teściowa znowu na mnie krzyczała, że chudne zamiast przytyć, ale to nie moja wina poprostu samo to tak wychodzi :). Chyba się zrobiłam ostatnio trochę marudna, zaraz zadzwonie do siostry, żeby przyszła mi zrobić kilka pasemek może humor się poprawi i będe ładnie wyglądać w szpitalu :) :D Co do arbuzika to ja proszę o kawałek bo sobie smaka narobiłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworniy upał !! :( Chyba poprosze o założenie klimy w mieszkanku, w końcu jak juz mam przymusowy remont to za jednym zamachem można zrobić i klimę. Problem tylko w tym ze nie mam ochoty szukać firm zajmujących sie tego typu sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworniy upał !! :( Chyba poprosze o założenie klimy w mieszkanku, w końcu jak juz mam przymusowy remont to za jednym zamachem można zrobić i klimę. Problem tylko w tym ze nie mam ochoty szukać firm zajmujących sie tego typu sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworniy upał !! :( Chyba poprosze o założenie klimy w mieszkanku, w końcu jak juz mam przymusowy remont to za jednym zamachem można zrobić i klimę. Problem tylko w tym ze nie mam ochoty szukać firm zajmujących sie tego typu sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworniy upał !! :( Chyba poprosze o założenie klimy w mieszkanku, w końcu jak juz mam przymusowy remont to za jednym zamachem można zrobić i klimę. Problem tylko w tym ze nie mam ochoty szukać firm zajmujących sie tego typu sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×