Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam cieplutko w piękny,słoneczny poranek :) coś się tu dziwnie pusto i cicho zrobiło ;) zaraz ide troche popracowac ;) i znowu wolny weekend :D a swoją drogą ten tydzień był wyjątkowo krótki ,bo pracowalam tylko 3 dni :):P pogoda u nas bajeczne,na twarzy widać pierwsze oznaki opalenizny ;) ...ech! wiosna ! miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ponieważ nie posłałam wam zyczeń światecznych, to zycze Wam na po świętach: pogody ......(ducha również), samych szczęsliwych dni i spełnienia marzeń :) U nas pogoda dzis taka nierówna, raz słonce, a raz chmury, ale nie pada i mam nadzieję, ze juz nie bedzie :) Cały czas urządzam ogród, ale wczoraj z pasja ogrodniczą wygrała pasja żeglarska ;) Co prawda jeszcze nie pływałam w tym sezonie, ale byłam przygotować łodke przed sezonem. Jutro wodowanie :), a za tydzien otwarcie sezonu :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bierz tylko tyle ile potrzebujesz, dawaj tyle ile tylko możesz"-fajne:) takie cosik wyczytałam właśnie na onecie pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) tez coś w tym stylu : \"człowiek nabywa rozumu z wiekiem...tylko najcześciej jest to wieko od trumny \" myśle że coś w tym jest :):P i jeszcze: " spieszmy się kochać mężczyzn...tak szybko głupieją "no tu zgadzam sie w 100% :);) buziaczki ze słonecznego Gdańska :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciłam z weekendowych wyjazdów. Weekend pełen silnych kontrastów - w piątek pogrzeb, a w sobotę pojechaliśmy z Postrzeleńcem na wesele - jako przedstawiciele rodziny. W niedzielę powrót, jakbym sama miała jechać, to bym nie dała rady, tak byłam zmęczona. W sumie zrobiliśmy około 850 km. Obie uroczystości w zachodniopomorskim i obie dostarczyły silnych wrażeń - tak piątkowa oczywiście większe. A dziś - cóż, praca, tak trochę na pół gwizdka, ale powoli się pozbieram. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli z tego pamiętam to życzenia były mailem do wszystkich :D a ja dziś miałam kiepski dzień :( dziwnie się czułam i bolała mnie głowa :O 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Horoskop tygodniowy 20-26.04.2009 Wodnik Wyznaczysz sobie ambitne cele. Nie będziesz tracić czasu na dyskusje, załatwisz mnóstwo ważnych spraw. Tydzień sprzyja realizacji poważnych planów finansowych, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. 🌻 miłego tygodnia ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi już się sprawdziło, bo księgowa wypłaciła mi delegację hehe ... Zawsze parę groszy się zwróci za paliwo na dojazdy na zajęcia indywidualne. A reszta - się zobaczy ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda piekna,ogród kolorowy a ja smigam do pracy,wiec milego dnia wszystkim życze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też było pięknie, jakkolwiek na błękicie nieba pojawiały się niewielkie chmurki. Zobaczymy, co się z tego wykluje. Najważniejsze, że pranie wyschło na dworze. Poza tym moje doniczkowe magnolie, kupione w Intermarche, zaczęły wypuszczać liście :D Co do jednej miałam wątpliwości, czy ruszy, bo były to dwa badylki, ale wczoraj zauważyłam maleńkie listeczki. Oczywiście pochwaliłam ją, że tak pięknie zaczęła rosnąć ;) Na noc wstawiam je do domu, żeby nie zmarzły, a weekend był jednak zimny. No cóż, pozdrawiam ciepło i miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie od wczoraj deszczowo...zazieleniło się wszędzie cudnie,wiosennie.Ja jednak liczę na zwyżkę temperatury i to znaczną zwyżkę!:D pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie. Pusto :( U nas narazie nie padało. Nic, zero deszczu. Szkoda, bo ta zieleń się już trochę przykurzyła .... Pozdrawiam również 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez pozdrawiam:) i tez swieci mi slonko! oby jak najdluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Znowu troszku mnie nie było ale chyba mocno nie tęskniłyście, zawsze zostają zdjęcia z Czech aby sobie odświeżyć me oblicze :P Gofra co do córy to się nie martw. Przywyczajona jesteś, że jej nie ma, więc dużej różnicy nie będzie. Może nawet będą mieli więcej czasu dla was niż wcześniej, ponieważ odchodzą \"samotne wekendy\". Ja do moich rodziców to codziennie potrafię zajechać. Tata ma mnie wtedy dosyć i rzuca zwrotami typu \"a ty swego domu nie masz?\" albo środowiskowe chce brać, bo mu świeże powietrze zabieram :) A jak już bardzo chcą się mnie pozbyć to psa na spacer wyganiają na zasadzie: \"oj kochany piesku jak ty dawno nie byłeś z Pauliną na spacerze\", i nie ważne, że był dzień wcześniej :D Za mną pierwsze ognisko takie z nocną nasiadówą do drugiej w nocy, później się już zimno zrobiło. Ale po 1. kiełbacha była, 2. piwo było i po 3. ziemniaki z ogniska tyż :D Moja męża zaczełą dziś pracować, co prawda w Bydgoszczy, ale chyba się opłaci, jeszcze nie wrócił więc mam jeszcze chwilkę. Jutro prawdopodobnie kupujemy drugie auto, bo straszny leń się ze mnie zrobił i komunikacją miejską nie będę jeździć, nawet końmi by mnie nie zaciągnęli :P Poza tym w takiej sytuacji na wszelki wypadek (tfu, tfu...) drugi samochód musi być. A najgorsze jest, że chce mi wcisnąć forda focusa, a ja chcę coś zadziornego :P i nie możemy się dogadać, ech... te problemy ;) Trzymajcie się ciepło i poręczy :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc w Gdańsku cieplo i slonecznie.deszczu ani sladu,:) pozdrawiam i milego weekendu życze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
w Wawce ciepelko, tyz slonko swici:D mam chec na goraca kumbache z grilla i zimne piwsko:P milego!! a to bylam ja, wodniczka szuwarka:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) O której Wy wstajecie, dziewczyny?? W sobotę oczywiście, bo w dzień pracy, wstaję troszkę tylko później. Szuwcia, po Twojej wypowiedzi widać, że czujesz się świetnie :D jeszcze trochę i zaspokoisz swoje apetyty ;) bo urodzisz dziecko hehe, które od samego początku woła o kiełbachę i zimne piwko ;) Miłego dnia zatem życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i milego dnia zycze :) pogoda na weekend dopisała :) bylo cieplutko i słonecznie.W sobote zaliczyliśmy pierwsze w tym sezonie pieczenie kielbasek przy ognisku :) w niedziele pochłonęła mnie lektura \"Protokół Sigmy\"Roberta Ludluma przedtem czytałam \"Program Hades \"tego autora i muszę przyznać ze fajnie się czyta :) siedziałam sobie na leżaczku i czytałam bo w ogrodzie kolorowo od tulipanów,hiacyntów,żonkili i prymulek :) I zakwitła magnolia ! :D ...ta najmniejsza :P ma piękne ciemno rózowe kwiaty :) pozostałe dwie mają już pąki :) wczoraj moja córka przywiozła nareszcie swojego kotka do domu i jest zachwycona :) miłego dnia i zmykam do pracy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.Nietoperz spędziłyśmy podobnie weekend:) My też robiliśmy inauguracje sezonu grilowego u rodziców na działeczce.Też był leżaczek i lekturka pt"Sekret":) Cieszy oczy widok bzu i piękny zapach rozlega mi się teraz po całym domku...uwielbiam to! Zaraz muszę lecieć do urzędu komunikacji by zarejestrować przyczepę camp.i już włos mi się jeży na ilość petentów pewnie...Dobrze chociaż ,że pobiera się bileciki z numerkiem kolejki to można tak "pi razy drzwi" obliczyć czas i go wykorzystać.Choć z drugiej strony urząd mieści się w takim miejscu,że wszędzie nie po drodze:( Noo zobaczymy jak to sprawnie pójdzie.Po urzędzie pojadę do galerii w tesco kupić buciki:) Upatrzyłam je wcześniej ale wczoraj "dojrzałam" do zakupu:D.Życzę milutkiego dnia wszystkim wodniczkom! Jaki zapowiada sie ten tydzień w gwiazdach? Gosiu wiesz coś?;)-buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Oznajmiam wszem i wobec, że się już opalałam :) Od razu sie lepiej poczułam. Zaliczyłam dwa razy grilla w ogródku i popijawę :P na polanie niedaleko straży pożarnej :) chodzimy tam ze znajomymi wieczorkiem, my pijemy napoje dla dorosłych, a pies lata i wygania nieproszonych gości ;) Samochodu jeszcze nie kupiałm, ale w piątek ostatni rzut okiem i na 99,9 % decyduję się na Rover 25 :) i nikt mi już nie zarzuci, że rowerem nie jeżdżę :P Propo tego tygodnia co do prognoz, to coś mi się wydaje, że zmiana pogody idzie, bo wariaci zaczynają przychodzić. Dzisiaj na około 10 osób zaszłych do mego biura naliczyłam 7 odbiegających od normy. Miłego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek kończę kurację oliwą z oliwek :D postanowiłam coś zrobić, a że oliwa po ręką to się długo nie zastanawiałam :D mój organizm dziś został totalnie przeczyszczony :O :D :D :D polecam ;) 🌻 Horoskop tygodniowy 27.04-3.05.2009 Wodnik Będziesz spokojniejszy niż zwykle. Twoją uwagę zaprzątną myśli o pieniądzach. Przepytasz rodzinę z dochodów i podejmiesz ważne decyzje dotyczące wspólnych zakupów. Po 30.04 zastanowisz się, jak szybko awansować, a nawet zrobisz listę swoich talentów i zalet. 2 i 3.05 możliwe są niecodzienne spotkania i ciekawe propozycje zawodowe. Możesz wtedy liczyć na pomoc i sympatię otoczenia. 🌻 miłego tygodnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Taa, horoskop, nader trafny hehe ... Paula zamyśla kupić autko, Gofra buty kupuje, my też przymierzamy się do pewnego zakupu, tak więc wszystko się zgadza ;) Niedawno znalazłam w necie taką stronę, odnośnie własnie internetu : http://stopcenzurze.wikidot.com Poczytajcie sobie :o Myśmy sezon rozpoczęli nie grillowaniem, ale wycieczkami rowerowymi. Trzeba się troszkę rozruszać :D Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie nadal slonecznie i super cieplutko :) kwiatki kwitną az milo patrzeć :) na ten dlugi weekend już mamy plany...ognisko,grill,kielbaski i ...oraz zabawa do bialego rana w 8 osób ;):P:) Gosiu co z tą oliwą? to się pije?:O ... czy od tego się może chudnie? ;) Kigano szykuje się zakup?...czyżby wymarzony dom?! ;) jeśli tak to życzę powodzenia bo to super piękna sprawa!!!!:) Gofro jak tam buciki?kupione?...to musisz je teraz rozchodzić coby pieknie tańcować calutką noc ! :):D właśnie zaczelam nową książkę Ludluma \"Klątwa Prometeusza\" i mam nadzieje że będzie taka fajna jak te dwie poprzednie :) Kicia już rozrabia a moja córka jest zachwycona ;)...zięć jakby mniej :P miłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie!Pięknie za oknem! Nietoperku,tak buciki w końcu kupiłam,a wcale nie było łatwo,bo ja zupełnie,ale to zupełnie nie chodzę na obcasie:D A takie plaskate to ciut mało eleganckie...no i kupiłam takie pośrednie.Ładne,nawet bardzo,ale i tak muszę się trochę uczyć chodzić.Tańce mi nie grożą,bo wesela nie ma:)(jest przyjęcie ślubne) więc myślę ,że na tyle opanuję chód:D:D Mają ładny kolor bo taki brudny róż noo i całe fajne,ale zdecydowanie preferuję tzw "jezuski":D;) a teraz mykam to ,może uda mi się zarejestrować na usg.pozdrawiam i miłego dnia życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gofro, musisz godnie się prezentować, jako matka panny młodej :D więc żadne klapki nie wchodzą w grę ;) Też nie chodzę na co dzień w butach na obcasach, ale czasem, jak trzeba zakładam moje wyjściówki. Na swoim weselu wytrzymałam chyba do 2-giej w ślubnych, a potem założyłam klapki. Moja kuzynka, która niedawno wychodziła za mąż, nie wytrwała w swoich nawet do północy. Nietoperko, to racja, że taki kotek potrafi wnieść dużo zamieszania do domu. Ale jak towarzystwo rozrusza !! A jak jeszcze są dwa ... nie mówiąc o trzech !! Szaleństwo po prostu, każdego rozruszają: bo człowiekowi śmiać się chce, jak się na nie patrzy. Co do naszego zakupu --- to ciepło, ciepło, ale narazie nic nie mówię, bo wszystko jest w planach, które być może zaczną się krystalizować - w końcu. Hamak, magnolie dwie i choinkę już mamy :D Miłej nocki 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was na porannej kawie.Częstujcie się-świeżo parzona. Wczoraj udało mi sie zarejestrować na usg,do poradni naczyń i ginekologa i to nie za wiek cały tylko już maju-jestem pod wrażeniem!!;P:D A dziś jestem zaproszona do domu Kombatanta na akademię:)Nie byłam jeszcze na takowej imprezie i chętnie zobaczę.:)Na 11 godzinę ta akademia.:) Cieszę sie na wolny jutrzejszy piątek,sobota niestety pracująca jak dla mnie.Ale za to niedziela wolna!:D Może namówię rodzinkę na taki jednodniowy wypadzik np do Karpacza albo na Ślężę..zobaczę.Chociaż jak córka przyjeżdża do domu to występuje tzw konflikt interesów:D,bo ona właśnie chętnie w domu siedzi...A gdy my sami gdzieś się wypuścimy to tylko powitać się i zaraz pożegnać wychodzi...A na ten weekend to już po raz ostatni przyjeżdża ot tak sobie wolna...jako panna:),bo kolejny przyjazd to już na ślub. Jestem już "dopięta" na ostatni guzik:)Jeszcze młodszej córce buty sprawię i finisz:D,ale to przecież już same przyjemności.Chociaż całość "otoczki" odczuwam jako przyjemność.Ale nie ukrywam,że i pozytywny stresik temu towarzyszy.Ale dziwne by było gdyby nie. AAaa mam pytanie-czy ja jako mama,tzn my jako rodzice mamy kupować młodym kwiaty?Jak to u Was było? pozdrawiam ciepło i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×