Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Inga 🖐️ BRAWO -> dzielna z Ciebie dziewczyna i proszę jakie postępy robisz - dziewczyny z Ingi należy brać przykład :D 🖐️elffik nie Bartuś nie (i nie chodzi tu o samo imię) to tak nie bardzo dać na imię dziecku ja ex faktycznie mógłby pomaść w euforie, a i znajomi mogli by gadać, że może tak jest z miłości do ex - nie stanowczo nie (ale zrobicie jak uważacie :D ) a wybrałabym z podanych imion w tej kolejności Dominik, Konrad, Ernest :D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartek!!!! pliiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzz!!! ten mały potworzasty zasmarkaniec - siostrzeniec toma tak się wabi (bakuś...yhhhh)...może michałek, albo mikołaj :) albo ..tomuś, albo krzyś...albo wojtek :), staś, antoś, adaś, jaś ewentualnie petroniuszlub klemens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez przymierzam sie do prawka :) ingus mnie tak zacheciła...tak sie cieszyła że az miło! nawet jakies tydzień temu na placu buraczanym w pewnym miasteczku przez pół godz kręciłam ósemki :) i tylko dwa razy tolek mi zgasł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś BRAWO 🌻 jesteśmy z Ciebie dumne :) milunia - no ja właśnie tak tłumaczę miskowi .... to jego typ a nie mój ...... ale do niego nie dociera !!! i gada \"toniech sobie pomyśli\" faceci czasem wolniej myslą ...... ma-dzik :P nio ale klemens i petroniusz to przesada :D poza tym - mam swoje typy :P a Mikołajek to będzie na drugie - jeśli dzidzia zrobi niespodziankę i urodzi sie w terminie wyznaczonym przez doktora :) czyli w mikołajki ..... no i o ile bedzie chłopczykiem :) bo dziewczynka bedzie Gabrysią lub Kornelcią :) była brana pod uwagę jeszcze Julka - ale stwierdziłam, ze zbyt popularne ostatnio :) o ile mi się nie odmieni przez te pozostałe 23,5 tyg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech Dominik bedzie..............chociaz mi sie z pizzą kojarzy...konrad trochę ze smutnym wallenrodem, a ernest z pewnym komediowym głupkiem :) Dominik bedzie ok! tylko nie bartek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Elficzku jak to milo slychac jak wybierasz imie dla dzidzi....bosssssiu:):):):)....mysle jednak tak jak Milunia:)....nie nazywaj go po bylym...bo po co dawac glupia satysfakcje...skoro mieszkacie blisko i mozecie sie spotkac.....eeee... Madziku...moj kofany...kidy mam sie stawic i wykonac desant z wysoka na ex Toma?:):);)...ostatnio przytylam....jak sie na nia zuce......i jak ja rozwale....hehehehehe...zostanie krawawa masa:):):).... Tylko szybko sie decyduj bo ide na diete;););) Leticia slonko...co sie dzieje od czego dolki????beeee brzydkie dolki....zaraz je przepedzimy...Madusiek...dawaj swoja prywatna miotle;);)...gonimy doly...raaaazzzz❤️🌻👄 noooo Robalku...trzymaj sie w tym szpitalu i nie daj sie...:):) Milunia jak to sie nie liczy???:):):D:D liczy sie...:D:D Ingus...buzka❤️ Malutka ❤️...gdzie ty?? Behemotko❤️...odezwij sie:):) Taniuszka❤️ grrrrr...ale mnie jedna baba w@#@$#%$%# buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik, ja chyba bym obstawała przy zdaniu Miluni, bartuś ładne imie, no ale rzeczywiście ze względu na Twojego ex to troche nie bardzo, a pozostałe imiona to w takiej kolejności jak podała Milunia. A Michałek tez mi sie podoba. Letticia nie smuć się, napewno wkrótce wrócisz do zdrowia i do swojej doskonałej dawnej formy, no przydałoby sie żebys wróciła, bo jak bym sie wybierała po dyplom na uczelnię, to mogłybyśmy gdziesik razem wyskoczyć. Głowka do góry i proszę o usmiech :D Kurna chyba na jutrzejsze weselicho dopadnie mnie co miesięczna przypadłość 😭 😭 😭 A co do samochodku to tez jestem dumna i dlatego się tak chwalę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelcia :) a może klementynka? moja bedzie albo marysia albo wlasnie klementyna :) hmmm a co tam! bedą dwie!!! i do tego jeszcze tomus jr, może jeszcze pawełek i wojtek :) to mam juz koedukacyjna druzynę hokeja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara-dziku fiku-miku! dawaaaj! skocz jej na kosciste plecki! poznasz ją po srebrnym - wiesniackim czepku! buraczana czereśniara! w dodatku jest wenerologiem i pewnie znosi mi do mojego baseniku jakies syfilisy! ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssu...ale ja jestem okropna...ale az mnie nosi ja ja sobie wspomne! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZKA DLA WSZYSTKICH NA POWITANIE :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D U mnie jeszcze gorzej niż wczoraj, dobija mnie ta alergia zupełnie, a jeszcze inne kłopoty po drodze.Nigdy nie podejrzewałam, że to świństwo tak będzie dokuczliwe buuuuuuuu, a na dodatek od kilku dni jestem sama, bo Miśkiem znów w delegacji. Jest mi smutno i źle, a do domu dalekooooooooo. No po tej porcji żali, stwierdzam, że moje samopoczucie się troszkę poprawiło. Inga, milunia- jutro balujecie, więc nie połamcie obcasów w trakcie tanecznych wygibasów. 🌼🌼🌼🌼 Dla wszystkich dłuuuuuuuugiego, miłego weeeeeeeeeeeeekendu :D:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[ Letica.kaarani,elfficzek, malutka,madusia-ma-dzik,taniuszka,Cleo, Behemotek,effciusia,milunia,Inga, no i oczywiście nasz rodzynek Robal Jak kogoś pominęłam to kłaniam się nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly witaj slonko...bez smutaksow....zabaw sie i udawaj ze masz urlop od wszystkich..jak mojego miska nie ma a rodzicow tez mam daleko...to robie sobie suuuper wypoczynkowe weekendasy....maseczki, spacerki, ksaizki, glupie romansidla w tv....mowie ci jestem wypoczeta...ehhhh.... Madusiek szykuje sie:):):D:D jeszcze ze dwa ciasta i skaaaaacze na ta wenerolozyce;););) buziaki dla wsio ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - jestem ... wiecie co robiłam przez ten czas co mnie nie było ? Walnęłam się na łóżko i spałam ... chyba mi to dobrze zrobiło na samopoczucie , choć jakaś senna teraz jestem ... 😭 W dodatku rzęsy mi wypadają ... bleee........ Co do imionek - na pewno nie polecałabym Ernesta , jak dla mnie dziwne imię , sama nie dałabym na imię Krzyś ( ale moje własne złe skojarzenia ... ) ; Pawełek , Wojtek , Michałek , Piotrek , Mikołaj i Tomek == Jak najbardziej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dziku , trzeba było powiedzieć wcześniej , to też bym na nią skoczyła - z nogą w gipsie ... pomyśl , co by się działo :P PS grzej się do prawka ... jeszcze trochę i całe Dołkowo będzie na kółkach ;) Ingusiu , znakomicie !!! Oby tak dalej ! Praktyka czyni mistrza :) Postaram sie juz więcej nie smutkać :) Karusiu - mój dołek ucieka przed Wasza miotłą :D Molyy , 👄 zdrówka życzę :) i dużo radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam niezłe motto, a zwłasza dla wszystkich zdołowanych: DO STOSOWANIA \"Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie... \" Polecam, to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly idz za radą kaarani ja też czasmi jak mam nudasy-domasy to sobie robie dzień dla siebie, to naprawdę pomaga czuję się wtedy taka zadbana, świeża, a przede wszystkim mam zajęcie na cały dzień albo i więcej, bo a to piling ciała, a to paznokcie u rączek i nóżek sobie modeluję i maluję, a to maseczka na twarz, ato jeszce tamto śwamto i owamto :D:D:D 👄 i dla wszystkich inny też 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia, chyba nie przeczytałaś mojego przedostatniego postu, bo zadnego odezwu na moją propozycje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja mogłam .....przeoczyć ....? Inguś ....jejku ....sorki wielkie .... troszkę jeszcze śpiąca jestem ... no pewnie !!!!!!! A jak !!!!!!!! Chcę :) Tylko , czy do tego czasu będę no wiesz ... sprawniutka .........? A kiedy mniej więcej będziesz ją odbierać ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopak sztuk 1 – mam problemos :D jak wiecie idę na wesele, koleżanka dała mi sukienkę (mogę ją od niej pożyczyć lub odkupić jak wolę) sukienka jest ładna i mi w niej dobrze ale nie wiem czy jest odpowiednia na wesele (do kościoła idę w garsonce – później bym ja przyodziała) wygląda następująco -> jest czarna krótka (mini) pod biustem ma doszyty tiul czarny, ciniusi, przezroczysty ale no właśnie na dole tego tiulu są pióra czarne duże (typ – szal boa) do ego ma szal tiulowy zakończony piórami (szal może zostać w szafie) a MÓJ PROBLEM TKWI W TYM CZY PIÓRA PASUJĄ NA WESELE nie wiem czy nie będę wyglądała jakbym imprezy pomyliła (mam na myśli sylwestra). PROSZĘ NAPISZCIE BO MNIE TO GNĘBI I MĘCZY niby chciałabym ją założyć bo wyglądam w niej ładniusio ale nie chciałabym wyglądać jak struś... ....zaś moja sukienka ta co w niej miałam iść jest następująca na ramiączka, ścięta na skos, z jednej strony do kolan z drugiej do kostek, ma czerwoną podszewkę, a na nią czarną koronkę także czerwień przebija ale nie razi :D POMOCY!!!!!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem juz jestem i do wypicia czegos bezalkoholowego zapraszam np. Red-Bula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wolę coś z alkoholem a redzika nie chcę bo jak będę latała to mi się fryz zniszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :( inga chyba zaczne sie stosowac do tego motta.........:( kochani w poniedzialek czeka mnie punkcja zatok :0 zabieg jest bardzo bolesny, lecz niestety konieczny...... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany taniuszka, bilucio Ty nasza co też Ci oni za okropieństwa będą robić ale jak mus to mus ...może jakoś to przeżyjesz :D a teraz choć ciuteczkę się uśmiechnij :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany taniuszka, bilucio Ty nasza co też Ci oni za okropieństwa będą robić ale jak mus to mus ...może jakoś to przeżyjesz :D a teraz choć ciuteczkę się uśmiechnij :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widziałem ajajajajaj;) Wszystko pasuje co sie komu podoba i dobrze sie w tym czuje ,a ludzmi sie nie przeymuj;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa! dziewuszyny i robaliny! ide ku domku! a raczek na basenik, potem do domku, potem na piwko, a potem sie obaczy...może more piva? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa! dziewuszyny i robaliny! ide ku domku! a raczek na basenik, potem do domku, potem na piwko, a potem sie obaczy...może more piva? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to papatki tobie🌻 Inga gdzie jestes łobuziaro pełno Cie wszedzie a tu niet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście,że mnie tak pocieszacie....a ja nawet nie mogę ukoić nerwów sposobem, o którym pisze Inga. Ale to bardzo praktyczne i czasem pomaga.....:) Inga- niedługo to nam mistrzem kierownicy zostaniesz, szosuj bezpiecznie po drogach Leticia- jak nauka do egzaminów, odpocznij troszkę w weekend 🌼 ma-dzik- bądź dzielna na basenie 👄 ellfik i nasze elffiątko- zalecany wypoczynek na świeżym powietrzu :D:D milunia i Robal- udanego weekendowego spotkania :D:D:D:D:D:D:D cleo- zaglądaj tu do nas częściej i naskrob parę słów o sobie Całusy dla wszystkich: malutka, Taniuszka,Behemotek, effciusia,kaarani MAMY WEEKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×