Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
Pełna a obecny gin nigdy nie kazał Ci zbadać prolaktyny? Ja miałam wynik 36 chyba w 4dc, a Ty dzisiaj który masz dc? Biorę 1/2 tabletki bromergonu i jak po 2 m-cach badałam prolaktynę to miałam 5,26. Prolaktyna ma duży wpływ na zajście w ciażę. Natomias ja nie miałam baanej po obciązeniu ponieważ już normalna wyższła mi podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Poza prolaktyna jakie badałaś hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ja zastanawiam się nad zrobieniem tsh, fth 3 i fth4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja mam dziś 19dc, obecny mi nie kazał badać, bo skubaniec mi powiedział że mam owulacje książkowe i nie tzreba, no kurde, a tu po MTC wzrosła az 10- krotnie, zrobiłam to na własna rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
progesteron 17,6 ng/ml - chyba ok P/c anty - TPO 28,8 IU/ml - norma 0-35 DHEA S 161,64 ug/dl - dla kobiet 21-30 lat norma to 18-391 ug/dl dziś ok 7 dni po owulacji a hormony tarczycy robiłam w czerwcu i są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dobzre ze zrobiłas natomiast nei wiem jak prolaktyna ma sie do dni cyklu. progesteron rowneiz zbadalas dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
zbadaj tą tarczycę, dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
DHEA miała okolo 340 ale rowneiz mieszzce sie w normie, peogesteron wskazuje ze mialas owulacje w tym cyklu bo jest wiekszy niz 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
no to git że owulacja była, a wiesz o czym świadczy to DHEA-S? i czy lepiej jak jest wyższy czy niższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Szukalam bardzo duzo o DHEA s04 ale niewiele znalazłam chodziło chyba o guza przysadki. Już nie pamiętam były duże rozbieżności pomiędzy odpowiedziami co to za abdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
kurde- pisza że pierwszym objawem do zbadania prolaktyny są nieregularne miesiączki i problemy z jajeczkowaniem a ja zawsze regularne miesiączki i owulka...ale ci lekarze to mnie wkurzają, żeby na własną rękę robic badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna a skąd wizęłaś tabletkę żeby zrobić prolaktyne po obciążeniu? Bo ja też chciałam ale ten lek jest chyba na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
w labolatorium mi babka dała :) kurde zawsze coś :/ podwyższona prolaktyna to jeszcze nic tragicznego, ale ten 10-krotny wzrost to mnie przeraża :/ no nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Asiu ja też właśnie szukałam o tym DHEA i mało piszą, cos o nerkach chyba czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
spoko, nie martwię się tym DHEA, ale ta prolaktyną...ten 10krotny wzrost.. coś piszą o gruczolaku przysadki ,ostatnio nowotwory mnie nie odstępuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
nie przesadzaj!!! opanuj się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
:) oki juz nie kombinuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Podobno w obecnych czasach lekarze odchodzą od badanie prl po obciązeniu. Dlatego tak mało dzewczyn dostaje skierowanie na badanie prl po obciązeniu co się slyszy to wszystkie badają normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna ja zawsze przed @ mam 2-3 dni plamienia, a teraz czysciutko. Nie nakrecam sie, ale nie mogę:) przed 28 tak ok 3 dni zaczeły pokłówać mnie cycki wiec myslałam ze na @ ale tez robia mi sie przed @ pryszcze a teraz nic. Moj M kupił mi test ciążowy AMIL , zrobie jutro rano, podobno o czułości 20. Jeju jakie to wszystko jest skomplikowane, boje sie ze znowu jakies problemy z tym @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna moja gin nigdy nie kazała mi robić prolaktyny po obciążeniu i nigdy tez nie mówiła żeby dzień cyklu miał jakis wpływ na wyniki, tylko to że rano trzeba zrobić. ja badałam w różne dni cyklu. Ania zrób test rano i jak możesz to zrób tez sobie bete to juz na 100% będziesz wiedziała co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
dzięki Asiu :) dzięki dziewczyny Aniu - idź jutro na betę, jak masz mozliwośc , bo ten test o czułości 20 to też może nic nie pokazać , :) trzymam kciuki za 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki :) ja za Was tez trzymam kciuki, codziennie Was czytam :) jutro nie dam rady pojechac na bete. Ale w przyszłym tyg pojade napewno jak sie nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najbardziej martwi mnie to, że włosy mi strasznie wychodzą. Wiem,że jesien ale one zaczeły mi wyłazic jak zmieniłam witaminy. Wczesniej brałam Centrum Materna po niej było dobrze nawet bardzo dobrze, ale ze mam problemy z tarczycą i nie wolno mi jodu z powodu nadczynności , musiałam zmienic witamine na Elevit Pronatal. Wsumie biore je od poczatku lipca i jest okropnie. A podobno przy ciąży cebulki sie wzmacniaja. Przy pierwszej mojej ciązy też mi wychodziły włosy, siostra moja stwierdziła ze to nie dobrze i że cos się dzieje niedobrego. I sie sprawdziło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna musisz koniecznie wyciagnąc od gina jakies tabletki na zbicie prolaktyny, bo wysoka prolaktyna to tak jak naturalna antykoncepcja. Ja też miałam regularne miesiaczki a jednak miałam podwyższoną. Na mnie na szczęście bobrze zadziałał bromergeron i już po miesiącu z 50 ng spadła na 8 ng. Więc głowa do góry gto akurat nie powinien być wielki problem. Ja też naczytałam się o tych guzach i się wystraszyłam, ale nie ma co panikować. Zostały mi dwa pecherzyki na polu walki, 20 i 22 mm. dostałam dzisiaj pregnyl i jutro IUI..... Leti po IUI to juz chyba niedlugo bedzie mogla bete robić. Kiedy sprawdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti trzymam mocno kciuki za powodzenie, Justa moje gratulację dbajcie o siebie, Pełna nie panikuj będzie dobrze mi też wyszła podwyższona po obciążeniu i że była nieznacznie dostałam lek ziołowy Castagnus bez recepty( 13,91 ng/ml po obciążeniu 136,7 ng/ml), Ania trzymam mocno kciuki żeby @ nie przyszła, Justynka trzymam mocno kciuki za lepsze wyniki, Pioszka powodzenia na pewno się wszystko ułoży, Słońce trzymam kciuki za twój cykl i życzę wszystkim powodzenia. Ja testuję za tydzień w piątek rano i się okaże czy się udało, na chwilę obecną jak się nachodzę to czuję pobolewanie jajników i bolą mnie cycki jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam rozpiskę z kliniki jakie hormony w którym dniu cyklu: 1-3 LH testosteron 3 dc FSH 11-12 estradiol, prolaktyna 20-22 progesteron Niezależne od dnia : tsh, ft3, ft4, anty tpo, anty tg, amh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×