Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Garnierka, chyba celi ma fajną stopkę:P To są ograniczeni i ślepi na dobro rodziny ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, chyba musisz uznać że Twój luby jest sierotą, po prostu nie ma rodziny i już! jakiekolwiek sprawy ich dotyczące to dla Ciebie jak opowieści o sąsiadach z drugiego końca bloku (są ale nie ma sensu sobie nimi głowy zawracać), żal mi Ciebie ale i żal mi jego... trochę niefajnie że nie umie się „postawić” (gdyby mój się nie postawił nie wiem jakby to teraz wyglądało...) ale nie każdy ma wystarczająco dużo siły żeby z własną rodziną walczyć... źli ludzie którzy nie widzą że krzywdzą własne dziecko... i pewnie religijni mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano!! religijni!!1 jasnie Panstwo razem z siostrunia do kościoła chodza co niedziela.... by pokazac jak ładnie wygladają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę musze zakończyć rozmwe z wami bo jednoczesni gadam z 3 urzedami skarbowymi i archiwum, do którego oddaliśmy dokum :O no i żeby byóo smiesznie, to u.s zgubiły dklaracje za pół roku w 2004 r i żaden z us nie przyznaje sie do ich posiadania, a w arciwum babka mam mnie gdzieś :O Zajefanjenie co???:O Ani masz emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek Ty sie nie przejmuj
Pól Biedy że tak to ujmę- Ty Garnierko-ale jak mozna robic to małemu Misiowi którego masz w brzuchu, który jest tak samo synem TPM jak starsze dzieciatko. Jak mozna wartościowac dzieci? Ja rozumiem nie chcieliby zebys byla ale po co te peany i po co Ci to ktos powtarza,na takie historyje potrzeba czasu i jeszcze raz czasu, a wybor dziecka swojego powinni zaakceptowac ze kocha Ciebie i to z Toba bedzie miał nowy dom, nie chce wchodzic na delikatne tematy ale szkoda ze slubu nie bedzie wiem ze to JEDYNIE papier ale dla co niektorych wazny...moze wtedy i eks dałaby by Malca,nie obawiałaby sie zes jedna z wielu.. Ale nic nie bierz do głowy to tylko słowa i czasami nawet nie wiesz kiedy i jak...beda bawic Dziadkowie Twojego Synka a Ty bedziesz parzyla im kawe.. Zycie łatwe nie jest, ale badz dobra i przyjmuj to NA GOŁĄ KLATE.. :-) :-) nie rzucaj sie nie unoś..poczekajcie..samo sie ułozy..Badz tylko fairt wobec siebie. ale rozumiem ze doł po pachy.Pozdrawiam ciepło. I niech On im powie delikatnie zeby przestali bo chyba najbardziej rania Jego-miedzy młotem a kowadłem nie jest chyba komfortowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... czyli trafiłam! „modli się pod figurą a diabła ma za skórą” no to z nimi nie masz co się próbować dogadać! człowiek który tak pojmuje religię i jej przesłanie nigdy niczego nie zrozumie... exia mojego lubego też jest głęboko religijna – taki typ co to na codzień (w tym do pracy) ubiera się w najstarsze łachy a do kościoła chodzi wyfiokowana jak lala! o był numer! my uznaliśmy że ten typ tak samo potraktuje sąd (że „odpicuje” się na rozprawę) i trafiliśmy - na rozprawę ubrała co najlepsze ciuchy (część nowych, futro pożyczone od matki) i jak poinformowała sędziego że klepie biedę i nie ma na chleb dla dzieci to sędzia miał minę jakby chciał zaproponować by to futro sprzedała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, daj sobie na luz, olej ich. Ja już się nie przejmuję rodziną ksieciunia. Wazne że wigilia i swieta razem. A oni niehc się udławią własną nienawiscią. Celi, a wiesz że nie pomyślałam o tym prezencie dla exia... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. i jeszcze jedno. weź tu i zleć chłopu zakupy. Napisałam mu KUP: 2 kg marchwi, 1 kg pietruszki 3 selery 1 pora 3 pomidory 3 kg cebuli Po chwili dzwoni i pyta po co mi 3 selery. Tłumaczę cierpliwie po co. A on na to - a ja kupiłem 2 pory i 2 selery, moze być? Moze ... Rany, jak pewne proste czynnosci potrafia skomplikować! Ale by nie zadrazniać stwierdziłam, ze jest kochany... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) kochanie, moi teściowie tez takie akcje przerowadzali, ale mój kazał im ..... (pip) no............. i przeszło im od razu :D:D:D:D:D:D:D:D:D I nagle nie przeszkadzało im, że my nie mamy slubu :P No ale to było 3 lata temu :O od tamtej pory wiele się zmieniło, ale burak zawsze jest burakiem i my już druga wigilie i świeta spędzamy tylko w swoim dwuosobowym gronie :D:D:D:D:D:D:D:D co mi wcale, ale to wcale w świętowaniu nie przeszkadza ;) Yenny ;) no pomysl, czy wtedy nie miałby powodów do zazdrosci ??? bo na chwile obecną to on ich nie ma :P Ale z takimi akacjami to mój tez wyskakuje :O Oni sa jakoś przeprogramowani :O i jakoś ich nasi exowie strasznie drażnią, ale ich exie my mamy traktowac jako coś najnormalniejszego pod słońcem :O Nooooooooooo , dziewczyny niech żyje moja skrupulatność, i dzieki temu, ze swego czasu wszytkie dok. kserowałam, teraz mam problem z głowy, za to urzednicy i w zagłębiu i w małopolsce dostają gęsiej skórki :P bo ja im kseropokię faksem przesłałam i teraz czekam na pieczątkę i nic, ale to nic mnie nie obchodzi, ze jakas tam pani coś tam zgubiła :P Najważniejsze, że ja mam potwierdzenie z poczty i ksero deklaracji :P I jeszce jedno, dziewczyny nigdy nie przemiszczajcie sie tak często jak ja , czy mój, bo dokum. zaczynają sie rozpływac :O albo chociaz tak jak ja kserujcie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ;) ty nie marudaj, bo ja ci napisz eco mój potrafi ze sklepu przynieść :D:D:D:D:D:D i tak oto ostatnio lista : -barszcz czerwony - karton 1,5 l - 1kg cebuli -1 kg schabu -0,25 kg udzca indyk -0,25 kg wieprzowiny - 0,25 kg wołowiny pieprz czarny mielony Oto co dostałam : 0,5 kg marchwi 1kg karkówki 2kg indyka ziele angielskie Yenny i co??????? kto ma lepiej ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A najlepsze jest to że moj na widok karkówki ma odruch wymiotny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co ja zrobię z tym indorem????????? :O chyab na święta będziemy swuwac pierś inyczą i wersjach dowolnych :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D mój też gada mi, żebym mu napisała, co ma kupić...więc mu piszę, ale też dostaję , co innego jogurt ma być jagodowy, kupuje truskawkowy a najlepsze, że jak jedzie \"z kartką\" na zakupy, to dzwoni z 5 razy! czy to na pewno takie...a i tak inne kupuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) a twój tez jest zdolniejszy od mechaników samochodowych tak jak mój ?????? :O Czy tylko ta zdolność kupowania nie zgodnie z zamówieniem na kartce ich upodabnia ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D głowka do góry :D wiecie co? , mie się marzy kiedys mojemu zrobić takie zakupy i pozniej mu z tych moich zaków kazac zrobić obiad :D:D:D:D:D:D ciekawe czy by się spocił ???:D:D:D:D:D:D i tak np zamiast ryby, kupić grzyby :D zamiast cebuli, czosnek lub por zamiast masła olej itp :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mój tez nie naprawia bo się nie zna :P ale jak wzaca od mechanika, to on jest najmądrzejsz, a mechanik to jakiś zanchor z wiochy w XIX wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym zawsze podkreslam ze to madry facet. Tylko w takich zwykłych sprawach jak coś zrobi... Ale leczo robi pyszne! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ;) to chicaz możesz liczyć na pyszne leczo, a ja jedynie na sos czosnkowy :O A z mądrościa mojego .......................... to jest róznie :O ostatnio jest naj naj najmądrzejszy :P no i nawet wie lepiej jak się odkurza :O , więc tu akurat mu nie odpusciłam i wręczyłąm odkurzacz do łapki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no sobie chłopina musiał pozniej poleżec - taka to trudna praca, ale jak to robię - to nic w domu nie robię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Celi, mój się już oswoił z odkurzaczem i czasem wypomina mi, że może ja się, aby zbytnio odzwyczaiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałabym , mój od zawsze wyrzuca śmieci - to taki niepisany u nas układ, zawsze to chciał robić, bo na osiedlu to takie męskie popisy były przed kumplami, jak to oni biedaczki w domu ciężko pracują i nawet śmieci wyrzucają :D:D:D:D:D:D Przeprowadzilismy się i mój nadal biega ze śmieciami, az tu nagle wczoraj jego pracownik czekał na niego pod domem i mój jak zwykle dostał worek ze śmieciami i wiecie co na to jego pracownik - no co ty stary ! śmieci wyrzucasz, a \"twoja\" w domu przeciez cały dzień siedzi i śmieci nie wyrzuci ??:O:O:O:O:O:O:O No i co wy na to??????????????????? mnie ręce opadły i co raz bardziej chce do miasta, bo tutaj na wsi dom prowadzi baba, dzieci wychowuje baba, na domowe rachunki zarabia baba, a facet to połowe pieniędzy ma prawo wydać na co chce , łącznie z wódeczką :O:O:O:O:O:O:O No i niech mi ktoś powie , że Polska to ten sam kraj , bez względu na region ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie....tylko on tego nie widzi... bo jak sama w domu jestem, to on przecież nie widzi:p i chyba zacznę zawsze odkurzać po jego powrocie:P ale wtedy: co cały dzien robiłaś?????:P a ja mu na to, że książkę studiowałam:P to moja praca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx1
Żadna kobieta nie ma prawa do cudzego męża, nawet jeśli jest rozwiedziony, bo ma ślub ze swoją żoną i do niej będzie należał do końca życia. Jest tylu wolnych facetów, po co zatem wpieprzać się w cudze małżeństwo i cudzą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx1
Nie pomysliłam topików i nie powiecie mi chyba, że związek z żonatym facetem jest czymś normalnym? On ma żonę i najczęściej dzieci i nikomu nie wolno rozwalać rodzinnego gniazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×