Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

:) wszystko ok z bambinem...ino płeć się skryła :( ale ważne ze rozwija sie prawidłowo i waży i mierzy prawidłowo sosos..... no i teraz troszke optymizmem mnie pogłaskałaś...choć czy to dobre...ważne ze sa nadzieje i szanse na spokój.... pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Garnierko.......niech Twoja historia podobnie się zakończy jak historia SOSOS i bądzcie szczęśliwi. Już tak jest ,że raz jest lepiej raz gorzej . celi .....jak też do mieszkania w bloku się nie nadaje. Yennyfer......jakie Ty masz zdanie nie temat dzieci? Jest nas już tu tyle ( i fajnie:) ) ,że ja gubię się czasami kto jest kto . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety! U mnie smutno, mojego biedaka od trzech dni głowa boli i boli i boleć nie chce przestać i on sam przez to taki marudny i zrezygnowany:( U niego takie bóle to przecież bardzo poważna sprawa, a żeby zrobić rezonans musi jeszcze czekać miesiąc :( Pieprzona służba zdrowia!! Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Ninke - puść mi @ na mój adres z profilu, napiszę Ci o co mi chodziło. Ani, celi, Groszku - potem postaram się skrobnąć co u mnie. Teraz praca, niestety znów stos papierków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś dzień domowy, a czwartek wolny za 11.11:P Juuuuupiiii, normalnie urlop:P Yeny, oczekuję:) Wszystkim poranne uśmiechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc babeczki, milutkiego dzionka zycze wszystkim, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napisalam do was- zbiorczo, bo musze brac się do pracy. Pozdrawiam jeszcze raz-potem zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos dzis mam ponury dzien... wahania nastroju sa......uhhhhhnie mozemy znalezc zadnego sensownego mieszkania, chce zeby było w miare blisko mojej mamy aby mogła mnie odwiedzac- bo zdana sama na siebie moge pasc pokonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w słoneczny dzień. Yennyfer.......wysłałam Ci @ Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) garnierko masz@ - może poczujesz sie lepiej jak przeczytasz, że nie tylko ty masz pod górkę ? ;) Yenny zaraz zaczynam pisać do ciebie ;) Dla pozostałych masa buziaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, odpisałam. Celi - Tobie później albo dopiero w czwartek, nie mam siły już - ale zapieprz dziś. Padam. Do czwartku dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) A ja się dziś opindalam w pracy :P Cały dzien oglądałam strony Ikei, bo w czwartek wybieramy się na zakupy po dodatki i pierdustójki do domu :D Kawał drogi bo aż do Poznania i chyba byłoby bliżej nawet do Berlina. Buziaki dla wszystkich, a szczególnie dla Garnierki. Trzymaj się dzielnie mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny nie ma sprawy ;) Garnierka masz@ ;) troszkę pomysłów mi przybyło ;) A co z Ani ???? chora ??? czy u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, pozwoliłam dziś na dużo mojej fryzjerce i jestem bardzo zadowolona. Ciekawe, jak z moim zadowoleniem będzie po myciu:P Yeny, chyba masz młyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani zrób zdjęcie i pochwal nam sie swoją fryzurką ;) Yenny chyba faktycznie pracuje za cały wydział , a nie tylko za siebie ? ;) Ani a kawusia dobra była ??? I widzisz co narobiąłś? narobiąłś mi smaka na kawę idę sobie zrobić :P I zmykam do kuchni bo czeka mnie jeszcze dzisiaj dużo roboty ten nieszczesny sos staropolski pikanty i dotego ziemniaczne roladki z pieczrkami :O że ja tez sobie zawsze na kolację coś takiego wymyślę, że pózniej pół dnia klnę :O papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja dziś poszłam na łatwiznę, obiad zjadłam u babci i jeszcze for my husband dostałam odpowiednią wyprawkę:P Trzeba sobie radzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byleby Emilek nie zaspał i czekamy na niego:) Yeny, a do Ciebie doszedł mój??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszedł, ale nie odpisałam niestety. teraz wysłałam - znów do Was trzech. Ani, wiem ze jeszcze trochę nerwówki przed nami, sprawa na pewno nie bedzie łatwa. Zobaczymy. W razie co - wniosek o zmianę sędziego, są podstawy - sędzina pytamojego min. o przynależność do partii politycznych. Ale już berecik moherowy na głowie exi jej nie przszkadza. O, w mordę... Pozatym roboty trochę ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Celi napisz mi przepisy na te swoje specjały - mam w domu i pieczarki i kartofelki się znajdą i jakieś mięsko tez jest. Moze pokombinuję jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu Yeny, ale pani sędzi ma tupet. A jak wyda niekorzystny wyrok, taką rzecz podnosi się w apelacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ani,wiem. To się nazywa apolitycznosć i bezstronność polskich sądów. ;-) Celi, gdzie przepisy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×