Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Witajcie własnie wstałam i piję kawę ................i głeboko rozmyslam nad planem dnia dzisiejszego. Nie powinnam tak długo spać ................ale spałam snem spokojnym i niczym nie zmąconym ostatnio to wielka rzadkość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, piszę do Ciebie emilka. Niestety, teraz dugo nie trafi mi sie wyjazd w Twoje strony, ale klątwa na odległosć moze być. Jakaś laleczka voo- doo??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bambinko bedzie łaskawe i dzisiaj płec swoja ujawni wreszcie...o 11 sądna godzina:) plis plis dziewczynka :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka wlasnie wywołałas usmiech na mojej twarzy.................przypomniało mi sie moje usg i stwierdzenie pani doktor ...............że nie powie bo to pierwsze i nie ma to znaczenia najwazniejsze że jest zdrowe .........tylko nie przewidziała że nie bedziemymiec imienia dla dziewczynki bo miał być Miłosz koniec i kropka .............tylko ogonek nie było i jest Paulina hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała w lipcu kończy 18-lat jak to szybko mineło te sukieneczki kokardeczki ....................a teraz Kubuś imprezy ,nocne pogaduchy z przapsiułką przez internet ( eraz mieszka z mamą w Londynie )...........no i ja dojrzała po przejściach ale z bardzo młodą duszą i szalonymi pomysłami nawet nie wiem kiedy te lata mineły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, odpisałam....Yenny ja raczej nie zabiłabym, bo to nie wpłynęłoby jej na rozmienienie.... ALe jest bezdennie głupia i wredna, po prostu ZERO! Normalnie popastwiłabym się nad jej \"empatią\" może by sie w końcu uczłowieczyła, bo na razie to durne zwierzątko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni :O:O wchodze rano na skrzynkę, patrzę emilek od Garni o temacie żart juz sie ciesze na następną głupotkę , a tu........................., szczęka mi opadła na podłogę, i chęć kopnięcia owej panny :O Garni ;) słoneczko, trzymaj sie cieplutko ;) A o padalcu zapomnij :O Chociaż w pierwszej chwili miałam podobne odruchy do Yenny, jakiś instynkt morderczy się we mnie odezwał, jak przeczytałam ten żart :O Ide napić się melisy :O - Garni tobie radzę to samo :) Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny boli mnie już trzeci dzień głowa .................jadę na ketanolu ale nie wiele to pomaga . Jestem coraz bardziej rozdrazniona całą sytuacją i kazdy dzień dłuży mi się . Takie ćwiczenia mojej cierpliwości na nie wiele się zdają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie.Whim,współczuję, ja- jako stara migreniara jade w takich momentach tylko na nabojach Diclofenac 100, albo dozylnym Tramalu, nic innego nie dziala, moze spróbuj nabojka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :D Nadrobiłam prędziutko dwie strony i oto jestem. Garnierka nie wiem o co poszło ale nie daj się. Omijaj z daleka bo jak ruszysz gó***o to śmierdzi. I napisz nam któż to w Twoim brzuszku zamieszkał. Yenka, dziekuję Ci za przepis - na pewno wykorzystam jak tylko wyposażymy kuchnię w miski, miseczki itd :) Póki co czuję się jeszcze zakręcona i chyba oboje potrzebujemy czasu żeby zadomowić się, bo póki co czujemy się jakbyśmy spędzali weekend razem ;) Dziewczyny, mamy tam sieć ale póki co nie za bardzo wiemy jak podłączyć, bo mimo prób oraz pomocy mojego fachowego brata wciąż nie działa w moim kompie :( J. szwagrowi działał normalnie, więc jest nadzieja. Jak tylko dowiemy się co i jak, znów będe mogła z wami pisać z domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i zapomniałabym... jak już pisałam mój wie o forum i o każdej z was :) Jedna z was nawet nagrała mu się na sekretarke w telefonie :P Wiadomość była przezabawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, czyli już wprowadzona? Powodzenia. Garnierka - czekamy na wiadomosć. Ani, moze i by nie wpłyneło na jej rozum, ale tego pozal sie rozumku nie byłoby na swiecie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, wczoraj nasłuchałam sie jak ja to w necie siedzę i zaniedbuję biedactwo ;-) no i mam tajemnice. I jak wypaplałam (o ja glupia) ze coniektórzy panowie mają dostep do topiku to sie prawie obraził ze on nie. No i na koniec powiedziałam nu, ze skoro nie lubi babskich gadek to po co mu wiedzieć co piszemy na forum? I ze my o zupkach, sałatkach, kluskach itd, a o nich na prive. I odpuścił, ale zły na mnie za net sie robi. Tylko jak wczoraj siedział 3 godziny na allegro to było ok. Taka kurna sprawiedliwośc. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) -Gratulacje !!!!!!!!!!1 Yenny emilek pojechał do ciebie zrobił Brum Brum i już jest u ciebie razem z pomysłem na prezent ;) dla wiadomej osoby ;) Garni (ty tez masz emilka)koniecznie napisz czy to Jagódka czy synio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny dzieki za przepis ;) A mój tez marudzi, że za długo przesiaduje z wami , i takie kity że my tylko o przepisach na jedzonko , i o kolorowych skarpetkach też mu wciskam, ale on cos bardziej podejrzliwy i ciągle dopytuje, że skoro my tylko o takich pierdołach to dlaczego na takim temacie :O I że to napewno ma jekieś drugie dno :P A nich se myśli co chce, i tak za dużo aby to wszytko przeczytał , więc, nawet jeśli doczyta ostatnie pół roku , to i tak mu się dalszej lektury odechce, a jak zacznie od poczatku, to nawet na dobre nam to wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, zaraz poczytam. Ale mam dzis dołka, nie wiem dlaczego tak naprawdę ,ale jakoś tak od rana dziwnie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki, Też nie wiem co naszej Garnierce zrobiona za przykrość , ale domyślam się ,że ktoś nie potrafi dobrze dobierać słów, lub może jest tak słaby ,ze woli innych pogrążać by jego gupota była usprawiedliwiona. Garnierko , Ty bądz spokojna i ciesz się dzidzią i Waszym związkiem a inne sprawy nie są teraz ważne. Mój to o tym naszym forum raczej nie gada, ale przeczytał jak coś dziewczyny pisały o kluskach śląskich i takich tam dobrych obiadkach, może rosłach i mi powiedział, że moje koleżanki z kafe to porządnie gotują a on to cały czas jest głodny przy mnie, bo ja to tylko bym gotowała pizze, tarty, zapiekanki, makarony. Yenny....... maila z tą sałatka jeszcze dziś napiszę do Ciebie. Mój po raz kolejny robił wczoraj fochy i dosłownie robił nie tyle na złość mi co samemu sobie szkodził. Powiedziałam mu ,że zachowuje się jak rozkapryszone dziecko i na niego takie metody , które stosuje niania super niania trzeba by było stosować. Cholera ja tych jego zachowań kompletnie nie rozumiem. Miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa nie boli .................wiem że to był wynik stresu przez to zablokowane konto . Dzisiaj zadzwonił i bardoz mi ulzyło że powiedziałam co zbroiłam i jaki mam problem . Troche pogadalismy o róznych rzeczach w tym o sylwetrze i świetach ale i tak nic nie wynikło z tej rozmowy bo dalej nie wiemy kiedy wraca zaczyna mnie ta sytuacja bawić .............spróbujcie zaplanować święta i sylwestra to jest poprostu niewykonalne nawet mnie to już niedrazni tylko rozbawia . Chyba mam skrzywione poczucie humoru ................ ale lepsze takie niz żadne.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja wiem że za wolny elektron robię i niesystematycznie bywam ale... pomocy potrzebuję, dobrego słowa, wsparcia... pojutrze rozprawa! boję się... mój luby chodzi jak chmura gradowa, co chwilę żremy się o wszystko (ja przecież też jestem „do rany nie przyłóż bo amputować trza będzie!”), na przemian jesteśmy dobrej myśli że będzie dobrze i bezboleśnie a po chwili że trzeba się szykować do wojny (na materace jak w ojcu chrzestnym), przy czym te nasze nastroje mijają się zwykle... normalnie jestem optymistką ale jak na niego patrzę to boję się że następnej rozprawy on mi nie dożyje! powiedzcie, jeśli wiecie, jaka jest szansa, że jeśli ona nie zmieni zdania i nadal będzie chciała się od niego uwolnić, a on nie będzie dyskutował na temat wysokości alimentów to przy rozbieżności jedynie na temat widzeń z dziećmi jest szansa to zakończyć na pierwszej, góra drugiej rozprawie? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenny lub celi czy ani przeslijcie jak macie mozliwosc groszkowi i ninke tego mailika \"zart\" byłam u lekarza... no i gdzie ta cholerna sprawiedliwość??!! kurna...o jagódce to moge pomarzyć....nawet lekarz stwerdził ze nie ma szans ani sposobu by to była dziewczynka... CHłOPAK czyli ......ale to juz było..... i yenny wie o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd mi zawsze buźki niezaplanowane wchodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aana..jesli na pierwszą rozprawę przyjda swiadkowie którzy odpowiedza odnosnie dziecka na paerę pytan to moze jest szansa na pierwszej by się skonczyło. u mojego najpierw w sadach mniejszych rejonowych były sprawy o widzenia i alimenty więc juz kwestia \"ich\" była rozstrzygnieta na pierwszej rozprawie...potem na drugiej ty;lko swiadek przesłuchany co do dziecka... i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera! miód mi lejesz na rany (tak to było?) świadek na okoliczność sytuacji dzieci jest i to wg mnie cudownie dobrany bo to nauczyciel uczący oboje dzieci i będący znajomym obojga rodziców, nie wierzę że pan sędzia będzie potrzebował rozmowy z kimkolwiek innym! jakby było cudowanie...!! dzięki za otuchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, a to może Jagódek:P Groszku, czyli teraz macie miesiąc miodowy:) A co żarty mu sie nie podobały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem Garnierka, oj wiem. Ale gratulacje z okazji chłopczyka. Też radosć, tylko by zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×