Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Ani, alez podobały się :D Garnierko - chłopczuk będzie ukochanym synkiem mamusi. Zobaczysz, jak będziesz spostrzegać jego podobieństwa do taty :) Ja mam teraz taki kocioł w pracy, że hej! W końcu został zaprzysiężony nowy Prezydent więc przygotowania do Sylwestra ruszyły pełną parą. Spadam kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak Wy sobie fajnie rozmawiacie, czytam Wasze wypowiedzi, nie bardzo wiem, która z czym walczy, ale jakos mi razniej z Wami... Nie bardzo mogę wdac sie w rozmowę, gdyz nie znam waszych spraw, jedna chyba jest w ciąży, aana ma sprawę rozwodową >>> kazda ma problem...tak jak i ja... jakas jestem smutna, czy moge do którejs z Was napisac meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aana pisz do mnie ;) właśnie siedze pod netem , to pociesze jak trzeba ;) Garni zaraz rozsyłam twojego emilka o temacie żart :O mnie tam po nim do śmiechu nie było :O a widocznie ja mam inne poczucie humoru niż ta .... (pip) (pip) pozdrawiam ;) Yenny , a jak pomysł???? ciepło?? czy zimno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Lete :O ale jak aana chce to też może napisać ;) to wszytko przez to znieczulenie :O - nastepny dzień u zębisty za mną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem raczej nie w towarzystwie a obok... ale jeśli chcesz (rozumiem że nie za bardzo chcesz się wywnętrzać publicznie, sama mam opory) to pisz, jeśli będę mogła to pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lete.....do mnie napisz..... ; ) Groszku, garni-gratz!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celixx- Dziekuję, chetnie bym napisała, zrobie to jutro, bo zaraz uciekam do obowiązków :))))))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz celi że czasem mam wielką ochotę, bo to często jednak za dużo się w człowieku miesza jak na pogaduchy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, pomysł nawet niezły. Ja juz przesłałam emilka Groszkowi i Ninke. spadam do sklepów na zakupy. Całuski. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garniery
Moja droga, musze cię trochę pocieszyć:) Mojej córci koleżanka miała 2 synków no i zaszła w 3 ciążę. Wszyscy wokoło oczekiwali, żze wreszcie będzie dziewczynka. Lekarz, co miesiąc od pierwszego usg mówił, że na 100% dziewczynka. Ostatnie udg, 3 dni przed porodem - 1000000% dziewczynka - więc wszystko pod dziewczynkę pokupowane, sukieneczki i te rzeczy. Bach = poród i co? TRZECI CHŁOPAK. Jeden wielki szok dla całej rodziny. Tak więc jesli u ciebie było pierwsze usg pod kątem określenia płci, to może pępowinka się zawinęła albo co? A potem może jednak się okaże, że Jagódka... czego życzę z całego serca:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilki tez przesłałam :O Garni 🌼 wiesz co, a moze to nie takie złe że będzie synio ? szybciej sobie poradzi z jędzowatością ciotki :D:D:D:D:D:D:D:D:D A Jagódka za rok ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh rozprawi sie z ciotką :P ale juz widac było na poprzednim usg chłopca tylko pepowina zasłaniała i mogły by byc błędy tym razem było idealnie....boy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny trzeba przechodzić na priva i po kłopocie ;) Jak tylko będe mogła pomóc to, to zrobię ;) Moje namiary są w profilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej zarzucona papierami, teraz innymi...ale ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni , chyba nie wątpisz w to , ze synio usadzi ciotunię :P Ja tam w niego wierzę ;) Bądz co bądz trochę ma jej krwi i będzie wiedział gdzie kopnąć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka........Gratuluje chłopca, najważniejsze ,żeby było zdrowe a imię jeszcze śliczne wymyślicie. Dziewczyny przesłały mi \'\'żart\'\'. Brak słów. Ale niech to nie powoduje konfliktu z Twoim mężczyną. On na pewno też się tym zdenerwował. W głowie sie nie mieści . Dzięki dziewczyny za przesłanie . Lete.......pisz tu u nas o radościch i smutkach a będzie Ci raźniej i tak jak nas wciagnie Cię ten topik i będziesz stałą bywalczynią tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też opoweim historię, korzystająć z faktu że wciąż jeszcze siedzę w pracy i mam tu neta :) Mojego brata dziewczyna ma 24 lata i ma dwie siostry w wieku 17 i 16 lat. Jej mama zaszła w 4 ciążę, bo cała rodzinka marzyła o chłopcu. Usg nie robili, bo chieli mieć niepodziankę. Do samego końca nie byli pewni czy kolejna dziewuszka czy może upragniony chłopiec. I udało się :) Pawełek ma obecno miesiąc :D Jeszcze Ci junior nie jedną, chwytająca za serduszko niespodzianę zrobi. A szansa na córeczkę zawsze jeszcze będzie :P Widzisz, niektórzy wyznają zasadę - próbować do skutku :D Miłego wieczora moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko gratulację .........no i co że chłopczyk że ma ogonek hi hi , teraz to jabym nie zamieniła mojej małej na zadnego chłopczyka ( a tak bardzo go chciałam).Najwazniejsze że jest zdrowe :-). Lete jezeli masz taka potrzebę to pisz do mnie bedzie mi miło ............. co do nas tutaj to kazda ma jakiegos mola co ja gryzie ale w kupie łatwiej a i radości mozna dzielić na wiele osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, przeczytałam maila. Phi - głupia jakaś :P Niech Twój z nią poważnie porozmawia. To on w końcu nosi spodnie, prawda? I on jest odpowiedzialny Was troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zmiatam do domu.... Padam.....padam...i to wcale nie jest piosenka Edith Piaf:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi......:):):) przeczytałam Twojego maila:) Ale Ty masz sposoby:) Humor mój taki był byle jaki a jak przeczytałam Twój plan na mojego to aż się na głos śmiałam i już nie smutkam się. Muszę wprowadzić w życie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, \"jagódek\" też będzie cudny, ważne, że Wasz, zdrowy, śliczny z 10 w skali Agpar:P I będziecie cieszyć się rodzicielstwem, a później, już na \"mniej wariackich papierach\" sprawicie sobie dziewczynkę:) Spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane mądralińskie ..............macie tyle pomysłów na każdą przypadłość to wymyście cos żeby mój wrócił chociaż na Sylwestra , bo mnie czaem nachodzi taki smutek że nie potrafię sobie z nim poradzić. dzisiaj juz nawet moja córka powiedziała że bedzie mu wdzięczna jak wróci bo może mama znowu bedzie sie smiać na głos - po tym stwierdzeniu mnie zamurowało ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na jeszcze mnie na pustyni nie widzieli ...............a po za wszystkim leciec 9 godzin zdecydowanie wolałabym żeby to on wróci moge nawet obiecać że będę grzeczna ( przynajmiej na poczatku) i pozwolę mu spać niech odeśpi różnice czasu ma poprostu być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, na jet leg\'u jest się nieźle zakręconym:P Whim, może być miło, czy tu, czy tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ..................ale jestem samolubna i chce tu. Wakacje chce miec później z dwóch powodów córka ma wyjechac do wujka do Bristolu musze troszke finansowo stanąc na nogi bo ostatnio trochę są rozdygotane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×