Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

A zeby tak za słodko nie było , to coś wam opisze , bo coś mnie skręca :O Wróciłam z BB i wjeżdżając do naszej mieściny , widze swego w jego combi więc mu mrugam i pojechaliśmy do domku, ale okazało się że flądra z salonu fryzjerskiego zastawiła tak wjazd, że nawet wyścigówką wjechac się nie dało, więc zaparkowaliśmy na podwórku u sąsiada. J poszedł poprosić ja żeby przestawiła swego golfa ! no i lola wydarła na niego ryja, że ona tu pracuje i ze postawi jak jej się podoba :O w końcu po godzinie raczyła zwlec dupsko i przestawić tego rzęcha :P J wjechał swoim samochodem, ja swoim, ale nie do końca, żeby zakupów nie musieć targać przez całe podwórko stanełam blizej schodów ! Zanieśliśmy zakupy do domku i J poszedł przestawić maluszka, zeby nikomu nie przeszkadzał! W tym czasie ten oszołom wtargnął do mojego domu i na mnie z ryjem , że jesteśmy pojebani, że jestem kurwą , ze jej na złośc robimy! Pytam spokojnie o co jej chodzi! Ona, że pojeby z nas i inne epitety :O no i w końcu powiedziała, że ją zastawiliśmy ! Ja zdziwiona, mówię, ze chyba coś jej się pokręciło, bo J poszedł na dół przestawić samochód, a ta pinda, że jestem jebnięta i takie tam, w końcu wkurzona kazałam jej wynościć sie z domu i zamknełam drzwi jej przed nosem ! Powiedziałm J co ten oszołom wygadywał więc on zszedł do niej na dół i jeszcze buzi nie otworzył , a ona do niego, że jest debilem i pojebem i coś tam ! Misiek sie wkurzył i mówi do niej, ze to ona jest pojebem, że mając 50 metrów do pracy przyjeżdża starym rzęchem, zeby kolezankom się pochwlić i to ona na podwórku robi problem z parkowania i a jak jej coś nie odpowiada to, żeby na pały dzwoniła i wrócił do domu. Mineło pół godziny i pukają do naszych drzwi pały ! Więc im opowiadam jak było, a oni do mnie żebym ją ignorowała , bo oni ją dobrze znają i ona ma cos tego nie pod sufitem - słowa policji !!Więc ich poprosiłam żeby jej przekazali, ze jesli jeszcze raz mnie wyzwie to pozwę ją do sądu i takie tam. Policja posżła do niej i kazała jej zamnkąć się i uspokoić i nie nękac przyzwoitych obywateli :D:D:D:D:D:D Bądz co bądz wyprowadziła mnie gwiazda z równowagi tak, ze nawet nie potrafię się cieszyc prezentem danym miśkowi :O:O:O:O:O:O:O Macie jakies pomysły jak takiej loli umilić życie ???? Wszystki pomysły wykorzystam i będe robić jej na złość tylko pomysłow mi brakuje , jak cos wymyślicie to piszcie - plissssssssss pozdrawiam iscie bez nastroju mikołajkowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na jakimś forum ktos podał pomysł wysmarowania kremem nivea przedniej szyby takiego autka , które burak zostawiał nie patrząc na innych ................tylko trzeba to zrobić dyskretnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) dzięki ,pod jej blok mam blisko, bo 50 metrów, wiec lola ma to jak w banku :D:D:D:D:D:D:D:D:D: - dobre oj dobre :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, Ja dalej walczę z busem, ale gdyby on wtargnąłby mi do domu, zadzwonilabym na policję..... Zresztą...ostatnio do sąsada przyjechał transport z meblami i nie mógł przejechać (bus)......a ten sąsiad jest policjantem, oj działo się, działo...... Celi, jak coś....niech Twój Men wstrzyknie jej do rury wydechowej piankę (taką używaną do osadzania okien):P Zobaczymy, co gwiazda zrobi....byleby tylko jej auto nie wadziło nikomu:P Na TV4 jest Gosiewski.....dla mnie kolejny kabaret...gdyby tylko ten kabaret nie rządził:( Ka, ale ty szybko dajesz:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, pamietasz??????????????????? To ja się Wam żaliłam....nie wysmarowanu mu, szkoda na chama nivei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I posypać piaskiem:) Puszczam wodze fantazji...niestety w wandalizmie na tyle mnie stać....co innego w dialogach:P powinnam postawić koło tego ostatniego * * nie dotyczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D tak, od razu na pierwszej randce :P Ja ten numer z kremem też pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, polecała ciasto......:( nie w przypadku tego mojego buraka....to nie zadziała.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) pianka też niezły pomysł :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i chyab to tez jej się przytrafi :O oj juz mi żal biedaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciałabym ba poszłabym na pieszo ...............ale jak wiecie jestem samotną matką 17-latki i musze tez brać pod uwage jej uczucia .............nawet jakbym chciała to nie potrafiłabym jej zostawic w czasie świat Bozego Narodzenia dla mnie to rodzinne święta a w tym roku bedziemy je spędzac poraz pierwszy bez jej tatusia i nigdy bym sobie nie wybaczyła i podejrzewam że ona tez by mi nie wybaczyła gdybym ją zostawiła nawet z dziadkami . Ale jest pozytywny aspekt całej tej sprawy dzisiaj powiedziałm co myslę tym wszystkim i że jezeli jeszcze raz ta sytuacja sie powtórzy to nie będę miała żadnych oporów przed rozmową na ten temat z prezesem firmy . I będe miał w dupie rudego( jego kierownik) i cały ten chory układ w jego firmie ................inni spie...... robotę a on teraz ma to poprawiać ja osobiście dałabym popalic partaczą niech siedzą tak długo az sami poprawią może nastepnym razem innaczej by pracowali- takie mam zdanie na ten temat . Ps. a do tych cholernych Indii zaczynam miec uraz może to jest piekny kraj ale jakos nie bardzo mnie tam ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I trzeba mieć kumatego mechanika, który umie skojarzyć pewne oznaki:P Tłumik tylni do wymiany:P :D:D:D:D:D Celi, a le przecież Ty jesteś Pomysłowym Dobromirem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Groszku jak tam zielona nocka na nowym mieszkanku ???? Ani ;) ale z tym śmietnikiem to pojechałaś i to ostro :D:D:D:D:D:D:D Ka ;) jaki śliczny kubuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, jak będę miała kiepski humor, wkkejaj Ty mi tego miia, buzia mi się cieszy:) Celi:D:D:D Kubeł nie był taki straszny...wiedziałam gdzie go wepchnęłam...ale ludzie mieli miny:D Ja do nich się uśmiechnęłam, pokazałam język...mam tylko nadzieję, że nie maja tam kamer i nie zobaczę sie potem w necie...zresztą ja jak ja, ale polska młodzież:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) to moze święta z córą ;) a sylwester w indiach z ukochanym ?????? Ani ;) - pomysłowy dobromir ma tylko pomysły pozytywne, mściwa nigdy nie byłam , i w takich sytuacjach rozkaładam ręce :O No bo na tego oszołoma to nic nie działa - to jest ta sama lola co od tych praktykantów :O wiec rozumiesz że pomysłow mi bark na kobietę, kóra na dzięń dobry klnie jak szewc pod budką z piwem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzieeeeeeeeeeeeeeeeee.....................wyszło na to, że jestem mściwa......:D:D:D:D:D Na swoje wytłumaczenie mam to, że też pytałam się Was, co zrobić....już jakiś czas temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja:D:D:D:D Gosiewski żali się IV władzy, że media nie rozumieją jego osobowosci...że nerwy mu nie puszczają i jest konsekwentny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ty kochana mściwa nie jesteś ;) ty jesteś kochana dobrą koleżanką , tak jak Whim , pomagasz ;) A ja gdybym sama wpadła na taki pomysł to wyszłabym bym na mściwą babę :P A tak wyjdę na osobę korzystającą z porad :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale ten łumik i tą szybke to ma na bank :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D W końcu nie będzie problemu z parkowaniem na podwórku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiewskiego niestety nie oglądam :O, ale po wczorajszym wystapieniu p. Anety K. w Teraz My , jakoś nie mam ochoty na podziwianie polityków w tv :O im tez przydałoby sie takie smarowanko niveą i ta pianka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obiecałam.....mam dla Was czas:) dziś wieczorkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziałam moje mozliwości ..................na dzień dzisiejszy Delhi odpada byłoby to czyste szaleństwo z mojej strony przy tych cenach biletów .............................jestem szurnięta to fakt ale nie aż tak . Co do babsztyla podejrzewam że nic jej nie nauczy ona uważa , że jej sie nalezy i wszyscy maja robic tak jak ona chce ............a że przy tym jest ordynarna więc wiekszoścludzi woli omijac babsko z daleka dla własnego bezpieczeństwa . Dla niej brak wszelkich zasad i pochamowań jest regułą i na tym żeruje jak hiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam się odchamić :D:D:D:D:D:D :P zażyję kultury ogółu - Na wspólnej :P a co mi tam :P juz gorzej byc dzisiaj nie może :O nadal jestem zdenerwowana -wrrrrrrrrrrrrrrr mieszkałąm w tylu miastach, i jeszcze nikt mnie od kurew i pojebów nie wyzwał :O:O:O:O Oj pianka jutro będzie zakupiona na maxa , nivę mam starą trochę, ale na szybę jej golfa w sam raz :P i zobaczymy jak będzie gwiazdorzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobie skojarzyłam, że też ten typ bywa czasem widoczny również na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie udało poskromić takiego buraka ale tylko raz i nie jest to sposób godny polecenia ......................zrozumiał jak powiedziałam do niego tym samym językiem rynsztokowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam Ci, że miałaś się z nią zaprzyjaźnić..... a byłaś wtedy w szkole??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) co do panny fryzjerki to masz 100% racji :O niestety :O ale co za duzó to niezdrowo ! i musi jej się to czkawką odbić, oj musi , a że ja pomoge czkawce - trudno .................... ktos musi dać jej nauczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ja kiedyś tylko powiedziałam, że moja wrodzona empatia nie obejmuje zrozumienia dla takiego chamstwa, a szkolenia dla troglodytów nie przeszłam...... obawiam się, że nie zrozumiał:( ja naprawdę nie umiem kląć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×