Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ale we wrzesniu i pazdzierniku bylo jeszcze dosc slonca a ja juz mialam takie objawy jak przy szarowce jesiennej uciekam ,pa,pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wpadlam sie pozegnac bo w pracy jestem :D dobranoc wszytskim :) i spokojnej nocki :D:D:D do jutra ! CmOk CmOk :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! Bardzo duzo napisalyscie przez caly dzien.U mnie dzis bylo ciezki.Wyladowalam w szpitalu na ostrym duzurze. Bylam na wycieczce z klasa corki w Muzeum Etnograficznym.Wlazlam na 3 pietro i nie moglam zlapac oddechu,serce walilo szybko,panika,wypilam troche wody i pomalu przeszlo.nikt tego nie zauwazyl.ale juz caly dzien o tym myslalam i nakrecalam sie.i na wieczor pojechalam do szpitala.zrobili ekg,zbadali.,jest ok,zawalu nie bylo:D.to nerwica,ktora dala nowy objaw-niemoznosc zlapania oddechu po wysilku. Dziekuje za wszystkie maile-Mamo Julki jestes ok.synek swietny,ale corki nie bylo. Rrenka,a skad ty masz takie zabawne teksty i rysunki? Efka,dzieki za piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich i lece spac.Jestem zmeczona dzisiejszym dniem. Dobrej i spokojnej Nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie dobrze nerwuski :) Pipku, mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie spokojniejszy. Odpocznij, odeśpij, a jutro na pewno będzie już lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
no cóż,moje kochane nerwuski,wszystkie już chyba śpicie, a ja dopiero zaczynam funkcjonować.Na emeryturze mam ten luksus,że nie muszę wstawać do pracy,dzieci dorosłe poza domem,chłop na tyle dobry,żenie wymaga usługiwania,więc żyę jak chcę.Najczęściej przesypiam popołudnie a najbardzieh ulubiona pora to godziny nocne-spać chodzę ok 3 w nocy.Jutro zaczyna się nowy dzień - powiem Wam na jego rozpoczęcie kawał - " Małpo co jesz? - małpa odpowiada - banana .Małpo,a dlaczego on jest taki brązowy? - bo jem go po raz drugi." -życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Poooooobudka wstać ! nowy dzień nastał :) Ruszać 4 litery z wyra hehehe Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich:):):). Wczoraj wieczorem ta wredna hadra mnie dopadła myslałam że będę wzywać pogotowie tak mnie męczyła po godzinie dopiero mogłam spokojnie oddychać po tabletce neurolu myslałam że to już koniec a tak dawno nie miałam tak silnego ataku tego draństwa .Dzisiaj jest piękny dzionek słoneczko swieci będzie dobrze mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem na nogach rześka jak skowronek bo slonko swieci i az chce sie wstac!!!!!!!!!! Bede myla okno dalej bo wczoraj deszcz sie rozpadal wiec sobie darowalam Starababo super kawal! pewnie sobie smacznie jeszcze spisz?Wiesz,ja mam podobnie spalabym do poludnia (no dzxs wyjatek)a chodzila spac po nocach ale dzieciaki rano trzeba zrywac do szkoly ale i tak jak uda mi sie isc spac o 123tej to cud zwykle przed 1sza! pipek jak sie dzis czujesz szkoda ze mialas takie przezycia,usciski!!!!! Lidiuszka wiesz ze z N tak jest raz dobrze ,raz gorzej ,olac to i juz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahca pipek pytalas skad mam te rozne smieszne rzeczy co Wam wyslalam ano od kolezanek dostaje nieraz mam tego tak duzo ze nie nadazam ogladac.....bede Wam podrzucac jak chcecie co ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka, taki piękny dzień, to jak może być źle? :) Ja zostałam ciocią dzisiaj w nocy, więc teraz nawet nie mam czasu myśleć o tej paskudzie n. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek pewnie spi ,netka zajeta praca ,Efka i kasia lataja ze sciera po chalupie i sprzataja ,a ja czego tu siedze? ano bo mam lenia ....ale ide tez sprzatac ,narazie ,buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki , dzieki za pocieszenie , zwłaszcza efce43. Byłam u lekarza , dał mi skierowanie na wyniki , morfologia, ob i wymaz z gardła. dziewczyny , ja mam świadomość , że to wszystko co sie ze mną dzieje to nerwica, ale najgorzej jest w to uwierzyc . najgorzej jak odbiorę wyniki , a tam cosik bedzie nie tak.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko , gdzie m,ożna kupić tan L72 i czy działa? pozdrawiam i zyczę miłego dnia. Czas sie chyba pogodzić z tym ,że jest sie hipochondrykiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Niestety,tak jest zawsze - kiedykolwiek jestem z czegoś zadowolona i mam chwilę radości - zaraz coś musi się spieprzyć.Odczuwam bardzo zmiany ciśnienia no i jeszcz w nocy mnie dipadła N. a na dodatek mam kochanego pieska - Pedra - wzięliśmy go ze schroniska jak był malutkim szczeniaczkiem i dostaje ataki padaczki - ja nazywam to nerwicą - no i właśnie w nocy zesztywniał.Ten nasz piesek wyglada zupełnie jak owczrek nizinny - ma super charakter i cierpi tak samo jak ja,też jest na lekach psychotrop.Biedaczek po takim ataku jest osłabiony i wymęczony - nieraz trwa to i parę godzin,wczoraj usnął po jakiejś godzinie.Ot cholerne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dusi mnie w klacie od samego wstania z wyrka :( dobija mnie to, dzis ide na terapie osobista.. moz t przez to,.. wczoraj mialam ata w pracy, bylam sama i mnie zaczelo telepac, dusic, mrowienie w glowie, poracha! zadzwonilam do mojego i tylko sie dobilam bo on juz nie ma na to wszystko sily😭 czulam ze jestem sama ze soba i jak umre to naetw nikt nie zauwazy... nie chce go stracic przez NNN 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dzisiaj pecha tfu tfu tfu ..rano padł mi komputer dobrze że na gwarancji ,potem jechałam samochodem iiiiiiiii miałam kontrole drogowa i co ...i jechałam bez dokumentów ,mandat i jeszcze musiałam szybko jechac na komisariat okazać że je mam,dobrze ze mi nie wzieli samochodu na lawete bo mogli tak zrobić .No co za dzien ,mam nadzieje ze nic juz wiecej sie dzis nie wydarzy ....teraz jestem gościnnie na kompie moich dzieci ,ale to szczescie nie będzie trwało długo córka wraca o12 do domu i koniec ,napewno mnie nie dopusci do swojego komputera buuuuuuuuuuu :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku daszx rade wiesz , ze to tylko tak jest przed wyjsciem ...a jak juz dotrzesz na miejsce to Ci przejdzie!!!!!!!!! Pamietaj na \"chama\" to przeciez skutkuje ,jestes dzielna chodzisz do pracy ,jezdzisz autobusem...mozesz wiele ,uwierz tylko ,ze nic Ci sie nie stanie ,ze atak zaraz minie....nie boj sie go ,jak sie przestaniesz bac to nie bedzie mial po co do Ciebie przychodzxic ...daj mu kopa i olej go!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale pech z tym samochodem i stresik...ale co nas nie zabije.... Ja narazie prasuje posciel ,nie chce mi sie tego okna myc jakos nie mam dzis natchnienia na nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×