Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Jem czekolade gorzką chcecie? Moja mama robi w zalewie i odstawia na 5 dnia potem do piekarnika. Babka została przecież taka wielka mi wyszła jak nigdy trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka podziel sie ta wodeczka. Moja Milenka nie widziałą ojca juz 1,5 tyg. wiec sama sie nia zajmuje, tez mam dosc. Dzis byłam na opiece, a tak to jeszce do pracy , ale to dla mnie rzozrywka. Milena ma zapalenie krtani i górne jedynki wychodzą, koszmar. A w dodatku jest taka zywa, ze sie minute niczym nie zajmie. Jej ulubione zabawki to buty i sznurek od zaluzji. Jak wsztanie to zaczyna sie puszczac i czasem to sie konczy katastrofą, no i sama spaceruje po łóżeczku, przy meblach, przy wersalce. Jest szybka jak jej tatuś i jak on nie wysiedzi w miejscu. Mam nadzieje, ze po mnie tez cos odziedziczy. Roza ja tez chce zdjęcia. Aniutka dzieki za meila, niedługo odpisz. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 26 prosze kochana pij ile wlezie bo ja mam smaka a kupiłam tylko 0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka dziękuje, chetnie skorzystam, ajk ta nam sie skonczy to u nmnie w barku tez sie cos znajdzie, nic sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaopatrzone jestesmy Wera zapewne zaraz coś wyciągnie do zjedzenia i będziemy imprezować. Nie wiem jak ługo ja, bo oczekuje męża i nie wiem co będzie pierwsze Jego przyjazd czy mój zgon:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, że Milenka Ci choruje ojj ta pogoda taka do du... moja Izula tez chora tzn. juz końcówka . Iza też od tygodnia tatusia nie widziała tylko co rano przez minute dosłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka powoli bo ja sie dopiero rozkręcam. Musisz doczekac przyjazdu mężusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka, Izula miała antybiotyk? Bo moja niestety tak. A na facetów to szkoda klawiatury marnować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówił, że bęzie po 21, ale wczoraj mówił, że będzie po 23 abył po 19 wiec ja juz nigdy nie wiem co mnie czeka:)) No musze powoli, bo zaniemogę i wtedy mąż się \"zezłości\":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu naszczęście obylo sie bez antybiotyku, ja zawsze robię tak jeśli lekarka zaleci antybiotyk to i tak czekam trzy dni i jeśli nie widze poprawy to dopiero wdrażam go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, ten mąż to ci niespodzianki robi! Czekaj na niego, bo pewnie warto. ja tez od razu nie podaje, raz nie podałam w ogółe, ale tym razem musiałam dac ten antybiotyk bo sie pogarszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko On mnie poprostu sprawdza:):) Jeżeli bidulka musiała ten antybiotyk no to wyjścia nie ma... Weekend wole masz a potem przerwa świąteczna. Czego TY wogóle uczysz bo dobrze pamiętam jesteś nauczycielką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem ja mam koniak no to polejcie. Coś musiałaś przeskrobać ze cie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żeby mój tak zechciał mnie sprawdzić!!! Asmanko ucze fizyki i matematyki. A weekendow nie lubie, jak je musze spedzac sama, a zwlaszcza nienawidze samotnych niedziel, w dodatku nie udało mi sie zrobic prawa jazdy, po prostu jestem w tej dziedzinie antytalent, wiec siedze na dupie w domu i cos mi sie dzieje. Chciałąbym zasnac i obudzic sie jak moje zycie bedzie poukładane. No to polej, bo zaczynam sie nad soba użalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) Ja dopiero teraz wlazam na kafe bo najpierw mąz do południa okupywał kompa potem do szkoły po synka rozmowa z wychowawczynią :) potem obiadek , następnie mąż pojechał po prezent gwiazdkowy dla nas tj. telewizor:D który co prawda prezent będziemy jakiś czas spłacać ale co tam:) w między czasie przyszedł kolega Matiego i razem okupywali kopma:) a ja z Tynią sie bawiłam , tak więc dzionek napięty a Wy jak zwykle się rozpisłyście, ale fajnie bo ja tez jestem happy że topik ożył:) Asmaka lepiej zamiast papierosów poczęstuj sie czekloladka lub babeczka Wery:) Serek zdrówka dla malutkiej Asieńki 🌻 Aniutka fajny chodzik , chociaz my także rezygnujemy z chofdzika przy Tyni chociaż przy synku musze przyznać to był wygodny wynalzek , więc udanych wojaży dla Tośki:) Kasika jak tam posprzątałąś juz to może do mnie wpadniesz troszke pomóc;) Dowa gratulujemy jedyneczek Diance:) Róża a juz planujesz druga dzidzię czy czekasz na więkza róznice między dzieciaczkmai:) Wera ja też chce babki:) Elizbetka widzę że fajnie sobie radzisz z pracą i dziewczynkami - gratulacje:) Aniu zdrówka dla Milenki🌻 moja uwielbia pasek od spodni:) Asmanka a Twoj ślubny to jak ma wolne to zajmuje sie dziewczynkami , bo mój ma urlop ale większość czasu spędza przy kopmie ostatnio mu powiedziłam że lepiej jakby chodził do pracy bo wilekiego pożtyku z niego nie mam A tak właściwie to zblia sie 300 stronka ciekawe kto ją rozpocznie????????????????????????????????????????????????????? Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stary pewnie o 24 bo ma mątaż No to chlup A zaraz zaraz a Kasika to co zapomniała że miała zdięcia pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula użalaj się, popłaczemy sobie może razem ... Wera ja??? przeciez ja taka grzeczna dziołcha jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a znasz prawo oma???? nie wychodz z doma bez loma nie chodz jednym jak mozesz z dwoma cialo puszczone raz puszcza sie caly czas cialo rzucine na loze traci na oporze:))) to tak na rozrywke kupilam sobie piwko dla towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta własnie niedawno uczniowie mnie podszkoli w tych prawach. A 2 lata temu uczniowie jednej z klas wymyślili takw wersje: prawo Ohma mowi nam o tym, ze im wyzej kolan tym opor maleje a napiecie rosnie! No to chlup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie bede uzywac chodzika, Milena zaczyna sama maszerowac, a ponadto za mało miejsca w domu i zbyt wiele negatywnych opini słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dostałam smsa że nie wiadomo kiedy wróci qrwa(przepraszam) ja już rycze:(:( Słoneczko u mnie jest krótka piłak nie ma siedzenia przed komputerem są dziewczynki i one potrzebuja tez ojca nie tylko matki. Zawsze je kąpie obydwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniu, porzadki uczniwie, wiele sie mozna od uczniow nauczyc. Wczoraj dwoch sie spralo na przerwie, ale tak ze krew sie lala, i to na korytarzu pod gabinetem pani pedagog i pani wicedyrektor, wchodze do klasy i sie ich pytaj jak to mozliwe zeby tak, i zero reakcji, na to jeden a to nie wiedziala pani ze pod latarnia jest najciemniej! Cwany. Ale ma racje.:)) Aniu, a pracujesz gim czy LO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja rezygnuje z chodzika, bo mało miejsca i tak sie nauczy chodzic i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×