Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

my wstałysmy, poszłam spac z mała, nie za dobrze dzis ze mna Wera, Słoneczko to szybko wyszły. My sie chyba zatrZymalismy z zabkami ;P dzieki za gratulacje:) Asmana witaj:) mam nadzieje ze na pluckach nie bedzie nic powaznego. Zyczonka dla solenizantek:)🌻 Serek nie dobrze ze z tym oczkiem nadal problemy:(, ja swojej małej tez nie moge nic zrobic bo odrazu sie kotłuje. Idziemy jesc:) i kawe pic. Kasika ty tez poległas z synusiem?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powodzenia w odchudzaniu. Od dzisiaj ćwiczę z Wami. Odchudzać się nie mam z czego bo bardzo schudłam. Ale muszę popracować nad brzuszkiem. Przed ciąża chodziłam trzy razy w tygodniu na siłownię a teraz chodzę z wózkiem na spacerki ale to nie daje takich dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza – dzięki za troskę nad Asi oczkiem. Jestem zdecydowana na płukanie tego kanalika. Tylko to jest tak, że teraz mam iść na kontrolę do okulisty za dwa tygodnie. A za dwa tygodnie to jej pewnie ropienie oka przejdzie i udrażnianie kanalika będzie niepotrzebne. I tak jest w kółko. Ropienie nawraca po jakimś czasie i znowu kropelki i po kropelkach przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża--ja nie poległam, jak spał gotowałam obiadek:) Potem spacer, jedzonko i mały znowu śpi, a ja się trochę maluje, bo ma wpaśc koleżanka. Serek--Czemu ci dała do myslenia wypowiedz Aniutki?! Zauważyłaś jakieś objawy? Współczuje problemów z oczkiem, oby było dobrze. Jak chcesz podrzuce ci moje zbędne kilogramy:P Słoneczko--a o nas Gerber zapomniał:D Wera--nie strasz z ta nystatyną, jak narazie widzę poprawę, ale zobaczymy jak bedzie dalej. Jak dietka?? Asmanka-witaj..w domu!:) Róża--wyspałaś się chociaż?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika chętnie wezmę twoje kilogramy i powiększę sobie pośladki bo obecnie mam zanik d…y. W biodrach schudłam 8 kg i obecnie mam 87 cm. Po wypowiedzi Aniutki martwię się o Askę z tej przyczyny, że ona nie wykazuje żadnej inicjatywy do samodzielnego zmieniania pozycji, czy to z leżenia do siedzenia, czy jakiegokolwiek podciągania się. Po położeniu na brzuszku krzyczy i natychmiast przekręca się na plecki, ciężar ciała na rączkach w tej pozycji utrzymuje najwyżej przez chwilkę. Co prawda jak się ją posadzi to siedzi bardzo stabilnie, kręci się na wszystkie strony, skłony robi do ziemi i inne wygibasy no ale sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście bardziej postępowe w żywieniu swoich dzieci niż ja. Ja jestem strasznie ostrożna z tego co czytam. Mam do Was pytanie właśnie o żywienie. Czy jak dodajecie żółtko do zupki dziecka to po wcześniejszym ugotowaniu na twardo czy na surowo łączycie z zupką i dopiero w zupie ono się ścina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny – to znowu ja do Was zaglądam. Szef wyjechał na cały dzień i mam trochę luzu. Chciałam się pochwalić, że moja Asia bardzo ładnie zachowywała się w święta i na sylwestrze i chociaż była w obcym doku to bez problemu poszła spać i spała ładnie a my balowaliśmy. A Mikołaja wcale ale to wcale się nie wystraszyła ale to może dlatego, że w tej roli wystąpił jej tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej co tu takie pustki? Serek pisze sam do siebie ;) Ja Ci nie pomogę z żółtkiem, na razie jej dawałam po pół ale nie w zupce. Smakowało. Co do danonków to od kilku dni mała ma szorstkie poliki, może to od tego? chyba odstawię je na trochę i popatrzę, czy zniknie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) naj, naj dla solenizantek 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Juleczki i 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Roksanki nie miałam dziś czasu zajrzec ale teraz znalazłam chwilkę :) Elizabetka postanowiłam się nie poddawać i po wczorajszym spałaszowaniu wszystkiego byłam dzielna...dopóki nie przyjechała moja kolezanka z pracy...przywiozła pierniczek z cukierni i ciasteczk w czekoladzie :( jak jej powiedziałam żeby zabierała te ciasteczka bo sie odchudzam to nakrzyczała na mnoie że taka chudzina jestem i co ja wyprawiam :( to ja jej pokazałam moje \"chmureczki\" a ona że ma więcej i żebym nie gadała tylko robiła kawę :p zjadłam tylko troszkę :p no i tez za chiny nie zrtezygnuję z ziemniaczków :) nigdy w zyciu :) a to ze późno jen=my to chyba wszyscy mają ten sam problem :( dzisiaj podczas obiadu o 18.00 moja Asia pytała co na kolację :) więc jej uświadomiłam ze od dzisiaj to jest kolacja a póxniej to najwyżej woda albo jabłko :) Kasika to widzę że się na serio wzięłaś :) ja nie mogę się przekonać do czerwonej herbaty no chyba ze w kolorze czerwonym :) owocowy raj albo saga owocowa :) u nas też ostatnio ciężkie noce - Tosiek budzi się 3 - 4 razy i nie wiadomo o co jej chodzi :( Słoneczko witaj w klubie targanych mam :) ja mowię na Tośkę \"binladenka\" :) Roza to fajnie że Majeczka tak gada :) u nas oprócz tego mama bla bla i ba ba doszło ostatnio ta ta i i ti ti :) Asmana no nareszcie :) tu wszystkie z tęsknoty usychaja :) pisz, pisz, pisz jak tam było no i co tam z Izulką Serek nie martw się bo tak naprawdę to jesli już by tak było u Asi jak u Tosi to nie jest nic poważnego a poza tym wcale nie musi tak być bo z tego co usłyszałam to z różnych powodów u dzieci są takie opóźnienia i niechęć do zmiany pozycji - nam ten spec powiedział że najczęściej u dzieci zdrowych przyczyną jest wrodzona wiotkość lub z winy rodziców bo zbyt mało dziecko od poczatku pzryzwyczajali do innych pozycji, nie martw się ale na wszelki wypadek i dla świętego spokoju idź :) no i zdróweczka dla Asieńki bo cierpi z tym oczkiem żółtko czasami dodaję ugotowane ale najczęściej wrzucam oddzielone od białka do zupki i tam się scina :) - wydaje mi się ze bezpieczniej jest dorzucić ugotowane bo wtedy masz pewnosć że oddzielone jest od białaka a tak to może kawałek wlecieć a z tego co wiem nie jest jeszcze wskazane ale się rozpisałam :) nie wiem czy jeszcze mi się uda zajrzeć dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, gdyby nie Ty to te forum chyba by dawno padło :) Jul śpi, super, nie ma co. A o 22.00 rozpiera ją energia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, tyle sie napisalam i szlag to trafil ja dzis zaszalam w sklepach, kupilam sobie krem na brzuch i uda i posladki, jak zadziala to go potem polece:)) za to teraz polecam cos innego. Szykuja sie 13stki wiec, przekalkulowalam ze moge sobie pozwolic, http://img419.imageshack.us/my.php?image=a6w2nl6mt.jpg ten link to do ciwczen, podobno rewelacjynje:)) dzis je wyprobuje a iga tez nie ma gornych zabkow, a dostala dolne jako pierwsza, ciekawe kiedy bedzie miala gorne??:) w rossmannie promocje za 3 obiadki gerbera placicie tylko 2, wiec nakupowalam i to takie ktore iga lubi:)) ide s psem, potem ciwczonka, prysznic i ten magiczny krem:)) anituka jestem z ciebie dumna, nie mozna sobie wszystkiego odmowic, bo wtedy jeszcze bardziej czlowiek jest sfrustrowany i wieksza ma ochote na to cos. to chyba tak jak z nalogiem nikotynowym stopniowo trzeba sie odzwyczajac, chyba bo nigdy nie palilam, wiec dobra jestem w terorii:)) no nic mykam odezwe sie potem nadal jestem dzielna jesli chodzi o moja diete:) buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemoglam sie powstrzymac, to moja 300seta wypowiedz pod czarnym nikiem, jest co swietowac:))) hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam Wszystkich w Nowym Roku. Parę dni mnie nie było bo byłam dosłownie zawalona robotą. Ale dzisiaj jestem. Marcelek przed chwilką zasnął, zastanawiam się tylko czy już do rana bo zazwyczaj zasypia dopiero ok 21, Dziewczyny a co ja mam powiedzieć my jeszcze nie mamy ani jednego ząbka :( , natomiast jeśli chodzi o szarpanie za włosy to myśle że możemy się z Wami na pewno równać :). Chyba się przyłącze do tych ćwiczących i też popracuje nad brzuszkiem , w końcu wiosna już niedługo i jakoś trzeba wyglądać na spacerkach, a po świętach to dzisiaj nie mogłam wcisnąć się w spodnie. Teraz ide się wykąpać a potem tu znów wpadne bo dzisiaj jestem sama w domu bo mąż na imprezie firmowej podsumowującej zeszły rok. Czy wasi mężowie też chodzą na takie imprezy??? Spotkałam się tu na forum z takim tematem że imprezy firmowe nie są najlepsze dla małżeństwa i nie jedno już się przez nie rozpadło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pojechał do pracy, więc mam chwilke by coś srobnąć do Was... Nie wiem od czego zacząć. Pobyt był fantastyczny jednak zdecydowanie za którki... Iza przed wyjazdem byłam na tej rehabilitacji i co mi powiedziano- abym ją jak najmniej sadzala. Bardzo źle układa stópki przy ty, i może mieć potem problemy przy pionizacji... Pokazali mi kilka ćwiczeń i staram się z nią jak najczęściej to robić... Ma już jedyneczke na górze a dokładnie dziurke czyli ząbek lada dzień, umie robić \"pa pa\", i wstaje na nózki przy czym tylko się da. Nawet jak jest na czworakach to STAJE NA NOGI W SZEROKIM ROZKROKU podpiera sie rączkami. Lekarka powiedziała, że w jej przpadku jest to dobre , bo szybciej sobie wzmocni kręgosłup... Sprawdziłam ją juz na wszelkie sposoby nie ma już skazy białkowej podałam jej raz kaszke na zwykłym meku i nic jej nie było, je zupki już tylko takie jak my wszyscy, obiadki też, więc mam mniej kłopotu z jedzeniem niż miałam... Jesli chodzi o Natalie siostra mnie nastraszyła, że ona strasznie kaszle niepokojąco, owszem kaszle od jakiś 2 miesięcy, ale co ide z nią do lekarza to osłuchowo \"czysta\" gardło też i przy tym ma ciągle katar. \\Poszłam dzisiaj do lekarza poprosić o skierowanie na rtg, ale dała mi antybiotyk - nie wiem po co skoro nic jej niby nie jest. Jesli do wtorku nie przejdzie to pójdziemy na prześwietlenie... Dzisiaj zrobiłam jej morfologie- alez była dzielna pierwszy raz miala robioną:) Dostałam tez na nią skierowanie do sanatrotium dzisiaj go wysłałam i mam czekac na termin i z jednej strony się ciesze bo możę troszke sie tam podleczy, ale z drugiej strony mnie to przeraża bo co z Izą?? a jej zabrać nie moge ze sobą i kolejny problem.. a pobyt w sanatorium może potrwac nawet 3 tygodznie.. Co do odchudzania, ja od nowego roku nie jem słodyczy, jem trzy posiłki o mniej więcej stałych porach, i ostatnio o 18 zobaczymy jak długo wytrzymam w postanowieniach.. Teraz cofam się i czyta co naskrobałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana cześć Iza to śliczna panienka, włoski ma takie że jeszcze troche a zaczniesz jej czesać kitki. Mój Marcel jeszcze sam na nogi nie staje ale widze że robi wszystko aby stać więc pewnie niedługo też zacznie stawać , a na razie to nauczył się przekręcać z brzuszka na plecy i odwrotnie i dzisiaj to się tym przewracaniem pewnie tak zmęczył i poszedł spać już przed 20. Nie mogę się nadziwić że te dzieciaczki nam tak szybko urosły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ja jestem :) muszę zaraz tyłek dźwignąć i kolacyjkę mezowi zrobić ma być po 23 , ale z tymi jego powrotami to różnie bywa... Co do imprezek firmowych u mojego męża takowcyh nie ma , więc się nie mam czym martwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiutka 🌻 super że mąż ma nową pracę , mam nadzieję że samochód też fajny ;) Serek 🌻 ja żółtko do zupki dodaje ugotowane na twardo, ogólnie to wprowadzama mało nowości do diety Jędrka. Czasami dam mu coś spróbować tego co my jemy. Kasika 🌻 gdzie te obiecane zdjęcia ? Elizabetaa 🌻 ja od dziś pije herbatkę która polecałaś :) Jędrek też czasami ciągnie za włosy, ale najbardziej lubi gryźć jednej z maskotek odgryzł kite z ogonka i próbował zjeść, ma już osiem ząbków i jego ugryzienia są bardzo bolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka babo bardzo się cieze, że Tomka odnalazła praca no a ten samochód:P Mam nadzieję, że tym razem jak będzie w Olsztynie to przyjedzisz z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja ta herbatke pije juz tydzien, ale efektow nie ma, a wspomagam sie dieta i cwiczeniami:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść:) Ale paskudnie dziś na dworku ,ale my i tak po przymusowym spcerku do szkoły Wczoraj mieliśmy kolęde , ale Martynka nie doczekała bo ksiądz przydreptał dopiero o 19:30 Roza nie martw się ząbakmi napewo wyrosną:) Aniutka ale mnie rozśmieszyląś ta binladenką:D , no to mamy klub targanych mam;) Elizabetka Igusi też pewnie wkrótce wyjda kolejne ząbale:) Rybka witaj w naszym klubie\"targanych\" mam a zabki napewno wkrótce się pojawią:) Asmanka super że wyjazd się udał , super z niej dziewczynka , a Natalia ma super nogi:) a co do tego kaszlu to pewnie jest allergiczny , mój syn tak ma (kaszel najszęściej rano i katar też rano) chociaż nie jest na nic uczulony też czasmi się martwię że już oskrzela zajęte a osłuchowo czyściutko:) A tka wogóle to nie wyobrażam sobie Marynie nie sadzać , gdzie ona juz sam siada jak ma ochotę , to co masz Ize nosić czy kłąść na plecach?? Monika sto latek i zdówka dla Małgosi🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Aniu80 dużo zdrówka i uśmiechu dla Milenki 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Kasika właśnie gdzie te obiecane zdjęcia??:) Wera a co u Ciebie:)?? Zmykam na kawe:) o słodkim nie wspomne żeby nie kuśic pań na dietkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co to jeszcze śpita?:);P kasika nie wyspałam sie bo co rusz oczy otwierałam, wczoraj wogole jakaś bez zycia byłam ojj, ale dziś lepiej. Serek właśnie najgorsze ze do wizyty daleko, nie dziwie sie ze oczko cały czs ropieje, ale nie długo sie wygoi :) Aniuta ojj ciasteczka nie zjadłaś? no brawo brawo łasuchu. Agnes bag ja daje zołtko roznie - zabielam nim zupkę i ścinam na parze. Gotowanego jeśc nie chce:) Asmana to fajnie ze wypad sie udał:) wypoczełaś sobie? mam nadzieje ze po rehabilitacjach bedzie ok :) maja mała tez wygina jedną stopke jak siedzi i lekarz kazał mi ja ustawiac tak jak powinno być. Najgorsze ze nie masz z kim zostawic Izy, bo sanatorium to super sprawa dla natalki. Mysle ze cos wymyślisz:) dzis mam zajecia na uczelni buu nie chce mi sie. miłego weekendu bo juz sie nie nie bedzie. pozdrawiamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza miłego czasu na uczelni albo zrób sobie wagary;) Sama jestem zaskoczona że dziś ja robiłam pobudkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja dzis nie w pracy tylko na zwolnieniu, Iga mi cala noc wymiotowala ( sorry za slowo) , ale tak nad ranem przyjela troche herbatki i teraz nawet piers, pani dr stwierdzila ze to moze byc cos wirusowego albo zjadla jakiego paprocha, bo teraz jak sie przemieszcza to napewno cos znajdzie:), tak mi jej zal, dobrze ze teraz zasnela, dzis ma diete, tylko piers, herbatki, i ewentualnie chrupki kukurydziane. Slina dziewczynka, mysle ze jutro juz bedzie ok, ide poprac wszystko po nocy, bo jest tego taaaaaaaaaaaaaaaaka kupa ;) buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.U nas po staremu Oskar jest marudny nie chce siedzieć w chodziku tylko na rękach ale to też czasami źle a to wszystko bo wychodzi mu dwójka na dole już ją widać.W nocy jest też niespokojny budzi sie tak o 1-2 na jedzenie poczym zasypia,wierci sie rzuca nogami ale wydaje mi sie że to przez księżyc bo jak jest w pełni to tak sie zachowuje już to zauważyłam kilka razy.Odpukać narazie jest zdrowy może ta szczepionka coś pomogła. Co do ziemniaków to też ich nie wykluczam z diety zabardzo je lubie.Pije tą herbatke od 2 tygodni i widze poprawe to znaczy nie schudłam jeszcze tylko czuje sie taka lekka, mam więcej siły i samopoczucie leprze. Asmanka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×