Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

{MyszorPodajeRybceKawkęZuśmiechemNaUstach] :D ciacho by sie jeszcze przydało, ale jakiś niesłodkie, bo ja czekoladę zjadłam (ciiiiiiiii, może moje biodra nie usłyszą :P ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, no nie dogadamy się w tej sprawie. Nie musisz kończyć małżeństwa, nie musisz kończyć romansu, ale całe życie będziesz stała w rozkroku, aż w końcu ktoś Ci podstawi nogę i wywalisz się z całym impetem i wtedy, jak będziesz się musiała tłumaczyć wszystkim dookoła, mężowi, dzieciom, to sobie powiesz, że to było głupie i nie warte tego wszystkiego. Nie ma słońca u mnie, dajcie trochę, jak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka , zostawmy to.... nie przekonamy sie nawzajem i nie o to przecież chodzi.... Laurka miłego spacerku Słońce rozdzielam !!! u mnie jest go pełno - samochód pewnie o 16.00 będzie jak piekarnik :-) Stokrotka, chętnie bym z Toba pogadała tak po babsku ,żeby nikogo nie denerwować... ja wiem,że temat kontrowersyjny,ale... no właśnie a jak takie kwiatki sie sadzi? może dla Wlniętej byśmy jakis ogródeczek? Myszor - dziękuje pięknie za mleczko - kawa choc zimna smakuje całkiem całkiem :-) szanuje ludzi którzy pomimo różnic potrafia się uśmiechnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie wkurzać ta kafeteria Rybka, ja to wszystko przecież wiem. Tylko Ty na przykład na topiku o maltretowaniu dzieci też byś się wpieniła, tak jak ja tu przez ostatnie 3 godziny ;) Postaraj się, Rybko, tylko o to, żeby dzieciom się nie stała krzywda. Ja chcę dużo słońca, bo zasnę tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, to dobrze Rybka trafiłaś. takiej tolerancyjnej jak ze świecą szukać :D w \"przebudzeniu\" A.de Mello fajnie o egoiźmie pisał - coś w tym stylu, że prawdziwym egoizmem jest wymagać od innych ludzi by żyli tak jak nam się wydaje :) zgadzam się z nim w zupełności. może dlatego, że sama nie cierpię kiedy ktoś próbuje oceniać sposób na życie - tego nie toleruję. Wtrącania nie zniosę. Wręcz mam satysfakcję kiedy mogę pokazać, że można życ inaczej niż się komuś wydaje :) (spotykam na przykład na swojej drodze ludzi, którzy oczy wybałuszają na moją niewiarę. Bo dla nich jest nie to nie do pojęcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Halinko , wiem, że chodzi Ci właśnie o to dlatego tym bardziej dziękuje za to co powiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie serek wiejski z bułką - na obiad właściwie, bo w domu obiadu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie serków jesteśmy, widzę, więc zadam pytanie wczoraj widziałam reklamę jakiegoś takiego serka Philadelphia, ma być bardzo kremowy, a ja lubię kremowe, czy któraś z Was już może zakupiła i spożyła, i może mi powiedzieć, czy dobre to jest? fajne to jest? :D:D:D i te mazy? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie w piątek po pracy idę połazić po sklepach (niestety większośc z nich w centrum jest czynna do 18 więc będzie to sprint :P ) mąż na służbę..żona na zakupy :D zachorowałam na sweter brąz. w ogóle brązy mi w głowie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam połączenie brązu z niebieskim. zachorowałam parę lat temu w szkole średniej z powodu bardzo prozaicznego: jedna z bohaterek serialu "przyjaciele" była w jednym odc. ubrana w brązowe gatki + brązowo-niebieski sweterek właśnie :D i tak mi się spodobało, że podoba mi się do dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, no ja też płaszcza na jesień szukam. Zimowy mam, z takiej brązowej wełny. Ale na jesień i właściwie na wiosnę nie wiem, tzn. właściwie nie wiem tylko, jaki kolor, bo wiem już, że zwykły klasyczny płaszcz chcę, taki do kolan, tylko nie wiem, czy jasny, czy ciemny. Albo kupie jeden na jesień czarny, a potem na wiosnę drugi - jasny, tylko za co :D :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , jeden z mioch ulubionych tematów - ciuszki :-) robiłyście sobie kiedys testy jaki typ urody prezentujecie? Ja generalnie jesień - Wy chyba podobnie bo te kolorki to wszystkie moje , a turkus z brązem bardzo mi sie podoba choc jeszcze nic turkusowego nie mam ;-) Płaszcze lubie długie , takie milusie i do tego koniecznie ogromny szal dający wrażenie przytulności . Ważne tez są butki ,kiedys tylko botki ale w zeszłym roku mąż mnie namówił na takie wysokie kozaczki do kolana na szpilkach - cudo ( zakładając ,że wiele sie po śniegu nie chodzi ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem, jaka jestem pora roku, powiedzcie mi naturalne włosy jakie mam, to ciężko określić, bo nie jest to czarny, ani nie jest to brązowy, powiedziałabym, że to jest lekko wyblakły czarny, ale nakładam barwy maskujące w kolorach właśnie brązowych :D oczy mam niebieskie, brwi i rzęsy też taki lekko wyblakły czarny cerę jasną, zawsze najjaśniejszy fluid czy puder z palety wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, według horoskopu chińskiego jestem Psem. Ale czy dokonuje się tu rozróżnienia ze względu na płeć? Bo jeśli tak, to znaczy, że jestem Suka 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani halinka- moim zdaniem zima:) gdybym cie zobaczyla to wiedzialabym na pewno:) witam po dluzszej przerwie wszystkie mile kolezanki ja sie zastanawiam jakim cudem wy sie tak tu udzielacie, dzis napisalam dwie wielkie epistoly (mniej wiecej to samo) i jedna i druga mi wcielo, kafeteria slabo chodzila czy co, probuje odtworzyc ta druga bo ja zapisalam w pracy i przeslama mailem na skrzynke ale znowu mam jakies problemy, ogolnie bardzo pod gore a wwy tu sie udzielacie niemozebnie kilka razy na dzien postaram sie bywac czesciej i to nawet pisac cos do was (ale czy to sie na tym mocno awaryjnym forum pojawi to za to nie recze):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze wam cos powiem jak juz sie do glosu dorwalam, bylam dzis u fryzjera, a jakze, niestety spoznilam sie 15 min a on juz mi łaske robil ze mnie obcial bo nastepne klientki czekaly, a kiedy sie chcialam wlasnie do niego zapisac na listopad to laska w recepcji znowu problemy robila bo niby nie bylo grafiku i takie tam!!! generalnie bardzo trudno dostepny koles, cholera, zamiast walczyc o klientki to klientki musza walczyc o niego, paranoja jakas! musialam sie wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem pierwsza :D strzałeczka dla wszystkich :D czy jest tu kto? hop hop hoooooooooooooooooooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Myszor remis? Właśnie myślałma o Tobie ,że zawsze tu juz jesteś jak wchodze a dzis patrzę i oczom nie wierzę :-) ae jednak siępomyliłam - miło ,że jesteśmy juz dwie :-) Poznań chyba najwcześniej sie budzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak :D ja na 9 przyłażędo roboty :D ależ jestem głodna, jak zwykle z rana z resztą. lecę bułeczkę przekąsić. p.s. a wczoraj na wieczór pół paczki ptasiego mleczka wtrąbiłam 😭 ale było pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam. ale jakoś mi mało :P Halinka rzeczywiście zaczęłaś wcześniej wstawać :) i ode mnie dla Walniętej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Halinka, wczoraj miałam CI napisac ,ale mi wywaliło net - możesz określic swój typ urody w necie są takie testy i potem komplet informacji jakie kolory, makijaż itp. jak znajde to podeśle CI linka :-) Walnięta 🖐️ czy każdy dzień wydaje CI się piękniejszy od poprzedniego? juz połowa tygodnia lezakowania za Tobą - wracaj szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, wolę teraz się przez tydzień pomęczyć, aż się w końcu przestawię, a tak, to jakbym z dnia na dzień wstała nie o 11, a o 7, to chyba bym umarła :D a tak to o 8 budzą mnie wiadomości w radio, jak się dźwignę, to włączam dwójkę, bo akurat dają o tej porze Czterdziestolatka i się budzę :D mam tu serek ze szczypiorkiem i zaraz go wtrąbię w charakterze śniadania Nieśmiała się pojawiła wczoraj, wyobrażam sobie, jakiego wkurwa (aj low yt :D ) złapała, jak jej tak ciągle ta kafeteria się psuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, Nieśmiała napisała wczoraj, że jestem zima, a ja jej odpisałam, że nie dość, że zima, to jeszcze suka, ale mi kafe zjadła wpis :D a o ten link to poproszę, może znajdę tam jakąś wskazówkę, bo usiłuję od jakiegoś czasu dobrać sobie róż, ale nic mi nie pasuje, w każdym wyglądam jak porcelanowa lala :( , skończę na pudrze 3 tony ciemniejszym od mojego chyba 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×