Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja myślałam że Ty sama przez pomyłkę chlapnełaś i że Ci głupio że wsszyscy już Twe imie znają ale jak to nie Ty to niech się świnka ujawni co to ma być na czerwono !!! tchórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naprawde nie wiem o co chodzi ,ale czułam się tu fajnie teraz czuje że ktoś tu oszukuje... Laurka powiedz otwarcie do kogo wysłałaś maile i czy wcześniej kiedykolwiek mówiłaś jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam - wpisujesz w googlach i masz odpowiedź, więc na przyszłość dziewczyny nie piszcie tu swoich opisów. No i Laurko - popatrz na to co Bella napisała, komu będzie się chciało to czytać ?? Może nikt nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja może tak byc ,że to z opisu choc nie uspokaja mnie to wcale ;-( szkoda ,że ludzie sa tacy tchórzliwi :-( nie maja nic do powiedzenia? Ja tez wysłałam podobnie jak Laurka ... nawet mój optymizm tu nie pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie - bez nerwów i paniki - chyba ktoś nam chciał \"przysługę\" zrobić. W końcu jesteśmy dość wysoko w spisie i ktoś wszedł, zobaczył o czym gadamy, i dalej już wiecie. Laurko przykro mi, że tak wyszło, ale inne dziewczyny - nie macie się czego bać. Chociaż nie powiem, też się trochę przestraszyłam, ale nie dajmy sie przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że Kropeczka ma rację. czasem zdarzały się pomarańczowe wpisy, choćby wtedy gdy serwer się popsuł i ktoś się pytał który topik ma czytać - stary czy \"nowy\". tak więc ludzie czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Laurko i wierzę ,że to nie Twój dowcip Kropeczko wierzę ,że masz rację i oby tak było ale głupi kawał swoja drogą ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczęta, nasz klub jest popularny - ciekawe co na to Halina powie, albo Walnięta :-) W życiu bym nie pomyślała, że komuś chce się nas śledzić i sie nie odzywać !!!! Ja zawsze omijam takie topici, no bo to nie moja "banda", to co będę czytać :-) Dzięki za maile, mam nadzieję, że nie zrazi was to (znaczy sie pomarańczowy pseudopomocnik) ani do topicu, ani do poznania swoich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko - powiem Ci coś w tajemnicy - chciałabym poznac Twoje imię, ale przeglądać 111 stron topicu, to mi się nie chce. Myślę, że raczej każdy się zniechęci. No marna pociecha, ale mnie skutecznie odstrasza czytanie topików od początku. No i nie uciekajcie mi tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym się nie spodziewała, bo i ja takie zorganizowane tasiemce omijam. zresztą ostatnio to całą kafe szerokim łukiem omijam. ale nic to, ktoś ma teraz ubaw. swoją drogą ciekawe co inni widzą interesującego w naszych pogaduchach. niedługo idę do domku, może zdołam dziś jeszcze zajrzeć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - przypomniało mi się coś - Laurko Ty powinnaś to zrobić - napisz na topicu Śmietnik do moderatora/moderatorki prośbę o skasowanie tego pomarańczowego wpisu, i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Laurka. uff, ciśnienie nam się na moment podniosło. ale tak to jest jak ktoś bruździ we własnym \"domu\" :D lecę. pa dziołchy, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kończe na dziś i wiecie co - hasło nie dajmy sie skłócić wydaje mi sie ok szkoda by było .... pa pa dziewczyny z czarnymi nickami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka też sie zastanawiam czy nie za dużo tu napisałam ale co tam jak ktoś jest podglądaczem, czyta wszystko a odezwać się boi to nie ma co na niego/nią energii tracić i się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powinno to sprawę załatwić :-) I teraz Laurka ma małą nauczkę :-P mam nadzieję, że zupełnie nieszkodliwą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Bella - jak komuś chce się to czytac i tylko czytac, to....ech....szkoda czasu. Dziewczyny trzymajcie się, nie bójcie i nie dajmy się zwariować :-) Ale coś mi się wydaje, że tu wieczorem będzie pusto - a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka oby się Twe słowa nie spełniły bo ja rano do kawki lubię sobie to i owo poczytać :-D :-D a mnie nie będzie na 100 bo netu w domu nie mam :-( rybka, myszorek, kropeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bella, ja to tradycyjnie już śniadanie i dzień w pracy rozpoczynam od Was, ale mam nadzieję, że chwilowy niepokój minie, i Panie z II zmiany coś też napiszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka mnie się wydaje że to nie prawdziwa herbata bo w sumie za co miała by się akurat na Tobie mścić albo stokrotce której tam w ogóle nie było to jakaś czytaczka z kompleksami piszesz do moderatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja też tak uważam co to za różnica że ktoś zna Twoje imię nie do końca mając pewność że podałaś właściwe a nawet jeśli to pełno kobiet ma takie imie trzeba więc czerwonego tchórza olać co też niniejszym czynimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, no proszę. zacięta bestia. a kysz a kysz. ja wróciłam do domu a tu miła niespodzianka - twój styl w skrzynce, zupełnie zapomniałam, że przed rozwiązaniem umowy z plusem wykorzystałam punkty i sobie półroczną prenumeratę zamówiłam :D mąż też już z pracy wrócił, zaraz na małe zakupyidziemy. wieczorem zajmę się lekturą i nudnym serialem. jutro będę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszorku ja też mam telefon w plusie i o punktach nic nie wiem a TS kupuje za własne ciężko zarobione pieniążki :-D (za to że z Wami tu gadam też mi płacą ;-) :-D i bardzo chętnie usłysze jam można od Polkomtela chociaż prenumeratę wyłudzić więc będę wdzięczna za info jak to załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę strasznie długo w tej robocie siedzę ale wiecie ja mam problemy ze wstawaniem jak mi się uda o 7:30 zwlec to cud jest więc w pracy zwykle około 9 jestem no to trzeba przynajmniej do 17 posiedzieć a i zaległości są bo się muszę (wyższa konieczność) :-D w kafeterii udzielać pa pa 🌼 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przytargałam laptopa z roboty sama (a jest to nie lada wyczyn :-d) ustawiłam sobie połączEnie przez modem siadam (winko w rączce) a tu żywego ducha :-) no skandal ZGŁASZAM OFICJALNY PROTEST DO 2 ZMIANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×