Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Mój mąż wcina wapń-magnez-cynk, taki preaprat Walmarku podobno jeszcze wit C by się przydała, no i A+E róznież - zresztą dla kobietek też bardzo wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wit c żeby cynk się wchłaniał, ja mojemu robię sok z grejfutów lub sałatkę z pietruszki (wit.c)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haj
mam pytanie che zrobic dzisiaj test ciażowy jaki mi polecacie jako najskuteczniejsz od razu mówie że już mi się okres spóxnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) haj- ja nie moge Ci nic polecic bo wszystkie testy jakie robiłam wyszły negatywne;) ale ponoć Bobo test jest dobry. Foli , Estelka przykro mi z powodu testów ale uszy do góry w końcu się uda❤️ Przyznam się szczerze że nie czytałam dokładnie co pisłyście bo niestety ostatnio nie mam czasu i mój komp jest stale wyłączony. Chcę tylko napisać że mam już w końcu akta ze sprawy i wreszcie wszystko się skończyło:) @ nadal nie ma :( byłam u mojego gina który przepisał mi tabletki na wywołanie no i oczywiście dalej kazał brać te tabletki które moim zdaniem w ogóle nie pomagają. Długo się nie zastanawiałam i poszłam do innego gina.Ten mi powiedział że te tabsy na wywołanie mogę brać ale o spironolu i metformaxie pierwsze słyszy i mam ich absolutnie nie przyjmować. Dzisiaj mi pobrali krew na badanie hormonów i tym oto sposobem zaczynam wszystko od nowa i bardzo się z tego cieszę:) Znów nadzieja zawitała w moim sercu:) pozdrawiam Was gorąco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, cieszę się, że masz już akta, mam tylko nadzieję, ze wszytko po Twojej mysli. całuski gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goniu:) Tak na szczęście wszystko po mojej myśli:) muszę jeszcze tylko zapłacić mojemu nieletniemu,byłemu szwagrowi 1700 PLN i koniec:) Mogę zacząć żyć nowym życiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się bardzo, teraz mozesz spokojnie odetchnąć, to sprzyja starankom, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku właśnie byłam na stronce Wiki - jest śliczna - gartuluję ci pięknej zdrowej i dużej córeczki :):):):) niech rośnie zdrowo :):) i nie płacze za dużo mamusi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie znaleźć informacje o klinikach niepłodności w Białymstoku pomóżcie? Zaraz jak zrobiłam test i jak wyszedł negatywny to się załamałam. Widocznie już się odstersowałam bo za godzinę dostałam @. Muszę znależź jakieś opinie o ginekologach z Białegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli. Już troche poczytałam i mam dylemat. Kribank jest podobno dobry ale drogi, a klinika Szamatowicza ok, tylko ten lekarz mało przyjemny. Ok, ale teraz mam inne pytanie. Znalazłam w moim miescie laboratorium, które robi badania. Powiedzcie co mam zrobić a z wszystkimi wynikami pójdę do gin potem. Jutro będę miała 2 dc. Chyba powinnam zrobić estradiol? Co jeszcze? Prolaktyne badałam i jest ok. Toksoplazmozy też nie mam. Dziewczyny powiedzcie co mam jutro zrobić? Ale się ucieszyłam, że jest to laboratorium....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym ci nie pomogę ja robiłam testosteron ale mój lekarz powiedział, ze niepotrzebnie, jak masz nadmiar owłosienia lub trądzik to chyba wtedy można zrobić, ale nie znam sie na hormonach, robiłam też przeciwciała tarczycy bo to ponoć ważne. A co do lekarzy to o moim prof. też pisali ze nieprzyjemny cham itd a ja mam zupełnie inne odczucia, tam głównie piszą osoby niezadowolone z jakiegoś powodu np dlatego bo sie nie udało, osoby zadowolone się mniej udzielają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie rano i wieczorem biorę rutinoscorbin - czy to szkodzi przy staraniach? albo już w ciązy? dość często biorę też panadol extra - na ból głowy, 1-2 razy w tgodniu - czy to ma jakiś wpływ? całe szczęście, że nie palę, to nie musze się ograniczać, i alkohol piję bardzo sporadycznie;) mój nałóg to słodycze;) życzę Wam bezstresowej nocki 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wieczorkiem :-))) Dzień mialam obrzydliwy - nawet nie było kiedy do was zajrzeć, a teraz nie mam sił na nadrabianie lektury :-( Maklady - ja nawet będąc w ciąży od tygodnia łykam rutinoscorbin bo jestem przeziębiona - zalecenie gina - więc chyba nie ma z tym problemu :-) co do reszty nie wypowiadam sie, bo nie wiem Paula, jak się czujesz kochanie ??? Gosiaczku - wpadaj kochana częściej, zauważamy cię - ucałuj Wiktorynkę od ciotki w jej cudowne piętuszki :-))))) UciekaMY spać bo nas juz ścina z nóg - pozdrawiam was mocno - miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady ja nie wiem czy to szkodzi ale lepiej nie łykać jak nie ma potrzeby, może lepiej owoce i warzywa też uodparniają zwłaszcza te z wit. c. eklfik, ty masz wypoczywać a nie mieć ciężki dzień. Wiem czasami trudno tego uniknąć. Dbaj o siebie :) Ja też miałam ciężki dzień, ogólnie tak.Może jutro bedzie lepiej a plamienia teraz to prawie czarne mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczerze przerażona tym co dzieje sie z moim organizmem, plamienie, klucie nigdy tego nie miałam, a tak cieszyłam się na listopad, na badanie i inseminację. Myślałam że plamienie ustanie a jest coraz większe. Zawsze się musi cos spierdolić. Chyba umrę ze strachu u tego lekarza zanim powie co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
wpadłam tylko obwieścic dobrą wiadomość JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!! chyba się jednak nie wkręciłam (dwa testy pozytywne!!!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć iwonko foli kochane nie wszystko udało mi się przeczytać z dnia wczorajszego. ale zajrzałam by się z wami przywitać. zdecydowałas coś już iwonko, jest mi przykro z powodu dnia wczorajszego?ja nic ci nie mogę doradzaćjestem laikiem,sama prosze czesto o pomoc dziewczynki foliku co z twoim plamie przechodzi powoli czy nadal to świnstwo jest? basienka gratulacje ale wczoraj coś złego się działo u nas,ale dobrze ze już burza minęła.zawsze była życzliwość i ciepło.ktoś starał sie zmienić atmosfere i mu sie nie udało,a kysz podrzegacze od nas!my nie potrzebujemy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×