Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Si, tak mi przykro.... dziękuję za kciuki i za Ciebie też mocno trzymam! ktos jakby poczytała nasze forum i marzenia o zaciążeniu w 2006 r. to by pomyślał, że na becikowe polujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esteella trudno powiedziec wcześniej gdy moje Kochanie było w Polsce ok 4 cykli teraz wiecej Go nie ma niz jest wiec to bedzie 1 cykl a przed rokiem ok 6 cykli cały czas myślałam o dzidzi chodziłam jak nakręcona każda @ to płacz przestałam myśleć i sie udało niestety tylko 6 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa to było tak spóźniała mi sie @ zrobiałm test - 2 kreski poszłam do gina wszystko ok po 3 dniach zaczełam palmic znoiwu do gina wszystko ok mi powiedział za 2 dni krwawienie szpital ciąża martwa zabieg krwawnienie przez miesiąc 2 zabieg przyczyna - nieznana ... to tak w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre Si... Ale nie martw się masz naprawdę ogromne szanse, pewnie większe niż niejedna z nas!!! W końcu Tobie się udało zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę współczuję Ci serdecznie i mam nadzieję, że teraz szybciutko się uda i donosisz zdrową ciążę. Ale chyba będziewsz musiała wspomagać się na początku progesteronem, jednak on pomaga utrzymać się ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuej Beti:) bede trzymała za Was kciuki uda sie nam:) pozdrawiam Was serdecznie i dzięki za miło rozmowę nie wiem jak ja wytrzymam do 10 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si , no tak, Ty tak jak ja masz termin niechcianej @ 10 stycznia, oby nie przyszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo Edytko jak tam testujesz może? Odezwij siębo jesteśmy ciekawe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na chwilę musialam wyjśc a tu takie smutki wrrrrrrr. Estela kuruj męża, w I fazie szalej, rób na co masz ochotę, w II się oszczędzaj a ja czekam na Was wszystkie. Druga Estelko- rób z samego rana test i jeszcze szybciej melduj nam o 2 kreskach. :) A teraz porcja wirusków ciążowych ;) ******************************************************************************* ******************************************************************************* ******************************************************************************* ****************************************************************************** ****************************************************************************** ******************************************************************************** ******************************************************************************** Si- zbadaj koniecznie tarczyce, to najprawdopodobniej byo u mnie przyczyną poronienia 7 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, och to roztargnienie ciążwe ;-) ten test to raczej ma robić Edytka nie ja, chociaż marzę oczywiście o sytuacji gdy @ spóźni się tydzień i będzie nadzieja na bobo :-) pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno Ci Asiu samej z brzuszkiem, co? ;-) musi wreszcie któraś do Ciebie dołączyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację Estelko- pomylilo mi się z Twoją imienniczką. ;) I masz rację- do cholery niech ktoś do mnie dolączy - Paula daleko przede mną , Olala już też niedlugo , Ania z Elfikiem też mnie wyprzedzają. A ja co - sama mam tu siedzieć - jak Pazura w psach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wszędzie wilki....;-) Dzieczyny do dzieła! towrzyszyć Asi!!!! a tak na marginesie, czy bolesność piersi w drugiej fazie cyklu bez brania leków jest czymś normalnym, czy warto zbadac jakiś hormonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za pociechę Drogie koleżanki .Ja się piszę na brzuszek ale sprawdzam dopiero jutro - nie dam się namówić na dziś :-) . Poza tym zaraz wraca mój luby z pracy a ja mu nic nie mówiłam że coś mnie dręczy - tak żeby nie zapeszyć. Zrobię rano i gdyby jednak sie udało to przecież muszę się przygotować :-) nie mogę zrobić dzisiaj bo wyskoczę z testem i wałkami na głowie !!!!!!!!!Fajnie by to były okoliczności oznajmienia facetowi że zostanie ojcem :-) Bądźcie cierpliwe !!!!!!! Dzisiaj uciekam bo luby zaraz wraca a nie chcę żeby mnie przyłapał :-) Trzymajcie się dziewczyny i czekam na wiadomości. Jutro się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie trzymamy i czekamy na wieści!! Estelko a TY chyba dziś jakiegoś doła złąpałąś co? Nie daj się!! Ważne że znacie przyczynę i już niedługo będzie ok zobaczysz!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, zbadaj tarczycę, hormony i toksoplazmozę to są zalecanebadania po poronieniu, mam nadzieję że uda ci się szybko zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli wszystkie badania miałam robione, wszystko było ok toksmopla... itp itd wszystko co było możliwe dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki:) no ja juz staję w kolejce za Asia ,hmmm tylko nie wiem czy przed estelka czy po hihihihihihih:P zreztą obojętnie:P foli... az sie usmiałam jak napisałas o tych kompleksach.. .hihihihihi:P Hmmm ..myslę o swoich kompleksach....... juz wiem ..za grube ręce i plecy ,brzuch jak sie nażre:P , nogi ,tyłek oki ..moga byc..... aaa i chciałabym miec wąską talie..ale nigdy chyba nie bede miala bo mam wąską dupę:P:P:P hihhiihihihih:P maklady moj mail to enigmaa@tlen.pl juz gapie czy nowe foty przyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanieńkie
pytacie o granini dziewczynki, a cofnijcie się kilka stron wstecz i powiążcie fakty - kto miał testować w sobotę - były to dwie osoby, potem jednak jedyna z nich wypowiedziała się tylko życzeniami i później pod "pomarańczakiem" napisała, że czekaja na biposję jąder męża I NIE TESTOWAŁA BO I PO CO ??? Nie wiem jak wam ale mnie się zdaje, ze niestety chodzi o granini. Mam nadzieję, że sie bardzo mocno mylę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko i foli dziękuję za zyczenia:):):):0 ale jestem gapa dopiero teraz je zobaczyła,:( dla Was ❤️ ❤️ ❤️ i :):):):):) iskierko ... nie mam fotek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanieńkie
mam nadzieję, ale pisała że jest jedną z was/nas i nie chce się ujawniać ... kurcze ... nieważne kto to, bo to smutne, ale chciałoby się pocieszyć konkretną osobę :( a granini nie ma od kilku dni, a jak się zjawiła, to wspomniała chyba coś o wycofaniu z tabelki :( a może mi się cos plącze ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wracam na to forum:) boli mnie brzuch i czuje sie jak przed @ ale to dużo za wcześnie bo mam dopiero 20 dc ale sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - zdjęcia poszły, mam nadzieję, że tym razem nie wrócą:) widzę, że największe laseczki na tym forum mówią o swoich komplekasach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanieńkie- nie wydaje mi się, żeby to byla Granini. Wiem, że jest w tym tygodniu mocno zajęta i napewno niedlugo sie odezwie. :) A jeszcze nie wiem czy zwrócilaś uwagę na maly szczegól- Jej mąż ma synka, wiec nie sądze, by byla taka róznica w wynikach. A z tego co ja pamietam- to nie Granini pisala o wykresleniu z tabelki tylko \"Kochane dziewczęta\" A Ty Kochana- kim jesteś? Też Cię doskonale znamy? :) Dziewczyny- trzymam za Was kciuki- bo mnie tu wilki samą zjedzą buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cio Wy mówicie o kompleksach???? przestańce z Was to takie laski , że ho,ho,hooooooooo:-))) spójrzcie na Iskierkę...:-p druba i wogólę.....cyce jak donice bleeee właśnie granini , gdzie jestes????? beti , posłałam Tobie fotki:-)))) mój mąz się bawi, a ja siedze w książce he,he,heeee❤️ już po ćwiczonkach, jutro rozmowa o pracę!!!!!mam nadzieje, że tym razem znajde cool pracodawce a nie oszusta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×