Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość ale z was świnie...
:D kwiatuszek i że jest ładna-tak własnie zrobiliście:D...podstepne dziady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was świnie...
bo nie zawsze kwiatek starczy...ha,ha dziewcze wpadła się tu pochwalić uroda a wy takie teksty...mi sie podobała,a że głupia była hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was świnie...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was świnie...
mam nadzieje ,ze żaden z was jej nie poprawial na koncu bo-rzeczywiście pisze sie przez ,,rz'' a nie ,,ż'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoński radioamator
Wkładam sobie w odbyt dwie laski dynamitu, po czym skocznym krokiem udaję się do ogrodu gdzie siadam na rozżarzonym grillu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigeryjski skoczek narciarski
W każdy sobotni wieczór zakładam kalosze i stare bikini mojej kuzynki Jeleny z Wołgogradu i udaję się na wysypisko śmieci pod Łodzią, gdzie tańczę gratisowo dla wiernej grupy zbieraczy złomu, z braku rury owijając się wokół własnego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
patelmistrz ciągnę zasuszone wory gorskich kozłów z okrzykiem - iiiyyyhhhaaa ! jestem wiejskim obszczymurem, lubię tłusty żur i jajecznicę na maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytyjski mąż stanu
Z posiadanych przeze mnie 14 włosów na czaszce układam sobie za pomocą lokosuszarki fantazyjne fryzury a`la Don King :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszek wężyk
Ja np.robie wypasiona impreze w domu, tzn. zbieram moich ziomow z Kola Rozancowego i sie razem modlimy, a na koniec spiewamy glosno piesni koscielne (w sezonie takze koledy), przygrywajac sobie na elektrycznych cymbalkach i grzebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nabijaj sie z Don Kinga
bo ci Don King dupe skopie i bratkow nasadzi chloptasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nabijaj sie z Don Kinga
Wczoraj kupiłem w sex-shopie sztuczny tyłek imitujący autentyczny odbyt Dona Konga. Ponieważ jestem dość nieśmiały, na razie nie udało mi się przełamać pierwszych lodów i tymczasowo włożyłem tam gałązkę białego bzu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egipski latarnik
Dwa tygodnie temu odbyłem stosunek analny z prezydentem Iranu, Mahmudem Ahmadinedżadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujowy chlew
oddalam się w celu zebrania sie sobie i odzyskania sił do odbycia takowego stosunku z kopią zapasową prezydenta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perski szachista
Lubię wbijać sobie gumowym młotkiem zardzewiałe gwoździe w głowę. To moja pasja od dzieciństwa i nic mnie tak nie relaksuje, nawet laotańskie masaże odbytu które robi mi sama Grażyna Torbicka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry prosiemy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetański rybak dalekomorski
Krople rzadkiego kału wyciekają z mojej bezradnej odbytnicy i spadają na ważne dokumenty firmowe podczas zebrania Rady Nadzorczej. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie tak
"regularnie napierdalam mojego żółwia żelazkiem po skorupie nie robi to na nim wrażenia szczególnie, że to wcale nie jest żółw tylko mój pusty łeb "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prog.dr.hab.
Dodam jeszcze tylko że mam niesamowitą ochotę na głęboką i agresywną penetrację mojej kakaowej pieczary, wykonywaną przez mojego przełożonego z pracy Andrzeja L. którego tą drogą serdecznie pozdrawiam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
Lubie jak mój krok przyciąga wzrok innych facetów.A na dyskotece to boje sie nawet do kibla pójść, dlatego moje zwieracze są wytrenowane jak triceps Pudziana, a mój pęcherz jest odnotowany w księdze Guinessa, jako największy stuczny zbiornik wodny na Ziemi.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
Dzieńdobry dziewczynki! nie jesteście same,ja zawsze czuwam i ogarniam wszystko swym sokolim wzrokiem.Nie jestem pryszczatym gimnazjalistą i nie chodzę na imprezki bo mnie nudzą (mam 40 latek).Sączę piwko i przygotowuję się do milutkiej masturbacji z udziałem kocyka, z którego ułożę cipkę.Oczywiście wszystko odbędzie się przed lustrem i przy miłej relaksującej łagodnej muzyce.Hmmmm...🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABY STWIERDZIĆ ŻE TO beznadzieja była smyram się bombką świateczną po mymłonie mamrocząc jak mantrę słowa ewa drzyzgi z ostatnich rozmów w mroku, które nagrywam na mojego jamnika, prezent od wuja Waldiego na 11 urodziny :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombardier
Jak codzień srałem dziś pod stodołą. Gdy ujrzałem Ją, złapało mnie zaparcie. Nie mogłem uwierzyć w Jej piękne oblicze. Była taka smukła, szykowna, elegancka i słodka. Wiedziałem, że się nie rozstaniemy. Jednak dziś rano widziałem Ją w objęciach innego faceta. Nie mogłem w to uwierzyć. Życie straciło sens. Nawet nie mam ochoty jeść kupę Proszę o pomoc przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombardier
bo ja też często robię kupę w majtki dla przyjemności. kiedys robiłam to tylko w domu i jak nikogo nie było, ale ostatnio odważyłam się zrobić to jak wracałam z zajeć do domu. tak sobie szłam przez park i strasznie mi sie zachciało, wstrzymywałam ale tylko troche, bo zaraz pomyslalam ze moze jednak zrobic. zrobilam wiec idąc, tak po prostu nie zatrzymywałam się i pozwoliłam żeby ciepła kupa wypełniła moje majtki. miałam na sobie brązowe dżinsy, tylko troche obcisłe więc kupa miała miejsce i w sumie nie było chyba za dużo widać. najgorsze było potem wsiąść do tramwaju i wrócić do chaty. przepusciłam chyba pięć tramwajów, bo były zbyt zatłoczone, wsiadłam dopiero do takiego w którym było wolne miejsce stojące na końcu wagonu. ale uczucie było niesamowite, z tego podniecenia jeszcze trochę popuściłam siku w nogawkę. jakiś gość się gapił na mnie cały czas ale chyba nie wiedział o co chodzi, pewnie głupio wyglądałam, taka rozpalona z podniecenia. Mysle, ze kiedys powtórzę to w środku samego zatłoczonego tramwaju, żeby było czuć, ale żeby nikt nie był w stanie zobaczyć że mam pełno w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×