Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

...no to jeszcze nam brakuje henny, manicure, pedicure, ew. tipsy, solarium... dorzuci ktoś coś jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heroinko, milczeniem... w estetycznym smakowaniu (obustronnym), tych wszystkich poświęceń, jakich się dla nas podejmujecie... :) Kiedyś znajoma wypróbowała na mojej łapce swój wosk, wątpliwa przyjemność! :P Biedne kłaczki... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no moja była tak twierdziła... miło poznać odmienne zdanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne kłaczki - hahahahahaha :) Czekam aż się tu Śliwka pojawi ze swoim słojem cukru :) Zaraz dałaby nam popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---> to ja już dla ciebie mój dupilatorek odpalam:P prsote ze robimy to dla siebie, faceci przychodzą i odchodzą a ze sobą jakoś trzeba wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co facet może zrobić dla siebie ?? Chyba tylko sobie \"zwalić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i wcale nie będziemy potrzebni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic dla siebie mozesz też dbać o siebie golic się, kapać, chodzić do fryzjera, dobrze się ubierać, czy to by była nowośc dla ciebie? ouuuuuuuuuu:P i dla siebie mozesz się jeszcze ze mną umówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczywiście po to abyś wiedział na przyszłość jakich kobiet unikać jak ognia dla własnego dobra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę poznać Twoje portfolio ;) Wtedy podejmę decyzję czy unikac takich jak ty jak ognia czy raczej nie - zresztą każda kobieta jest inna i wierzę w teorię indywidualności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po pracy:) Sama radość, wiosna za oknem i... to juz nie jest śmieszne: realna perspektywa wizyty szefunia z centrali... oj, będzie sie działo, będzie: żale, pretensje, kazania, może być i krzyk... chyba szklanę martini wypiję z rana zamiast sniadania, potem prozac, podwójna dawka.. a moze poczwórna ziół na uspokojenie i przeżyję:P... To narka i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello stic ---> ja nie mówiłam o unikaniu mnie ze względów .......yyyyyyy..... estetycznych bo chyba nie jest tu tak źle:) umów się z moim agentem w celu obejzenia moich fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hercia >>> Ekhm, znowu coś mi się popirdzieliło - cierpie na rozdwojenie jaźni - to nie pisałem ja tylko moje drugie ja - tzw \"antystic\" (łoooo brzmi jak Antychryst) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ----> tłumacz się teraz, tłumacz:P a ja nawiasem mówiąc też mam rozdwojenie jaźni, spowodowane albo tableteczkami i innymi dopalaczami albo wiosną może......? mam takie wachania nastroju ze szok, od idealnego humoru po doły tak głebokie,ze szok.... więc moze twoje rozdwojenie guaranka spowodowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po guaranie się budzę w nocy i myslę że jest dzień - daje kotu jeść i kładę się spać ... serio mam takie schizy a jest środek nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---> to trzeba leczyć! na poczatek mogę cię umówić z moim terapeutą, nie wiem czy jest skuteczny w leczeniu ale przystojny, a jak całuje...........ummmmm..... aż się rozmarzyłam, och lecę zadzwonić i umówić się na następną wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Wszystkim:D Hercia--> piękna stopka, całkowicie oddaje mój klimat:) Pozdro wszystkim, bardziej odezwę się po 16-tej, bo teraz praca... błeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiekli, cinkie bolki :P Leszczynki, miętuski. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyyyy, Sticu, kto wymiękł, kto? Ci najlepsi nadal czuwają, ale czsem też pracują... Noooo bez takich mi tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa szkoda ze cię nie ma bo ja tylko do 15.30 co u ciebię?:) no ta stopka niestety oddaje też mój klimat... stic ---> z tego co zauważyłam to ty wymiękłeś równierz, pracujesz i pracujesz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia:D czemu niestety... odnośnie klimatu? Nic w życiu nie jest tak ważne, jak bycie soba i prawda... patetycznie to brzmi, ale tak mam... nie lubię fałszu, plastiku i udawania, bo na tym sie mozna zawsze przejechać. Co u mnie? Ogólnie Oki, ale w sczególe to dupa, najbardziej w pracy.... poza tym wiosna. To narka, bo praca, a do końca tygodnia mam bagno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ---> mój klimat oddaje ta część stopki która mówi o stracie, czasem ciężko się pogodzić ze coś tracimy, ktoś ważny odchodzi...i zostajemy czasem jakby sami z całym światem stic, robaczku ---> gdzie jesteś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dycham ale jakoś tak sapię, charczę rzęsiście. Och starość nie radość :( Dobijają mnie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia... ale sama wiesz, ze czasami musi boleć... a potem...:) Stic!!!! Ty na kobiety nie marudź, bo sam sobie Wrocek pozwiedzasz:P Czymze byłby świat bez nas...:)??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×