Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Hej Stic:D co z wizytacją:)? Ja zaraz sprawdzę, czy moja się otwiera... a doszedł mail do Ciebie, czy nie? Też nie za bardzo mam czas... roboty dużo, ale jutro wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu... pomyłka. Nic nie knujemy, bo my nie knujki:P Pytaj, a będzie Ci napisane... nawet na maila:) Hercia, przystajesz na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie stic- jak ja dawno maila nie dostłam od ciebie, jak możesz...łobuzie...(wiecie co było dalej?? ...wsadzimy ci ....itd.....):P nowa- maila od ciebie mam tylko tego co wczoraj pisałaś póki co:( zimno troszkę ale juz taka wiosna a to w sumie prawie lato więc może dacie się wyciągnąć na lody...to chyba do panów propozycja w sumie i chyba nie chyba a na pewno do nich...ja stawiam:P (a widzicie zimno jest to nie będzie przynajmniej szoku termicznego dla organizmu) a panie na winko mogę zaprosić:) stic- apropo moich i nowej maili pytaj jak coś chcesz wiedzieć - kto pyta nie błądzi(jakoś tak to było chyba), niekoniecznie otrzymasz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Singielka, nie ma sprawy, polecam się na przyszłość! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to sticu za radosna twórczość? hehehehe a coś mi umknęło...w czym masz = pomagać singielce?:) gdzie mój mail......................:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia, napisze po pracy, bo teraz nie mam czasu:( Pozdro z pracy:) dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ty pracuj koleżanko, pracuj grzecznie ale jutro ma być w mojej skrzyneczcce:) papapa do jutra robaczki, a raczej mróweczki - to takie delikatne pracowitych jak mrówki pracocholików z tego topiku no to zmykam bo już od rzeczy mówię pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... i po reinstalacji systemu... :) Jest tu kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie kto to jest Tamara Beltman i dlaczego do mnie non stop wypisuje o możliwościach powiększenia penisa ??? :P -Sensattional revolution in medicine! -Enlarge your penis up to 10 cm or up to 4 inches! -It\'s herbal solution what hasn\'t side effect, but has 100% guaranted results! -Don\'t lose your chance and but know wihtout doubts, you will be i`mpressed with results! Clisk here: http://acptrucking.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc wszystkim, widze, ze dzis cos sie forum juz rusza... :) Oj Stic, jakie propozycje... Ja dostaje coś z serii Sexual Explicit... ale nawet nie otwieram... :P Najzwyklejszy spam... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej singielka, =, stic stic ---> może te tamarę miałes okazję poznać \"bliżej\" i potym co TAM zobaczyła stwierdziła ze taka oferta z możliwością powiększenia jest dla ciebie jedyną szansąna normalne życie..:P wiesz zawsze to pozytywne ze jednak nie jest tak źle, ze można jeszcze coś z TYM zrobić u mnie też ślicznie ale mroźno, a siedzę przy otwartym oknie i mi rączki marzną bardzo strasznie a dziś mam śliczne, świerzo pomalowane na ciemny brąz włoski na głowce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia - nie dawałem jej maila ;) i teraz nie wiem jak zdementowac plotki że mam \"małego\" :( No ładnie karma mi spadnie i będę musiał się przenieść na \"SONDABLISKIE SPOTKANIA...\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe stic ---> sposób na zdementowanie tej informacji (bo czy na pewno to tylko plotka?;)) jest tylko jeden a poza tym w kazdej plotce rzekomo jest troszke prawdy:P buziaczki dla ciebie gorące robaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam to zrobić aby wyjść z tego z twarzą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie o twarzy my tu rozmawiamy ważne abyś z czym innym wyszedł i odpowiedniej wielkości, bo o tę wielkość się w sumie sprawa rozbija, chyba, czy o istnienie wogóle TEGO?? nie strasz mnie:P!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu - coraz gorzej - nie sugeruj wszytkim na forum że nie mam penisa !!! :D Pomyślą że jestem kobietą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to powiedziałes:P więc kim był ten przystojniak, którego zdjęcia mi przysłałeś na początku naszej znajomości jako swoje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakiś kolo z sieci - znalazłem go na fotce czy czymś tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a ja się tak napaliłam na ciebie, tzn. na niego...moze mi teraz przynajmniej jego numer telefonu załatw! a więc jak to z tobą w końcu jest? co tam chowasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... czy mnie tu jeszcze ktoś pamieta:P....... przejrzałam pare ostatnich stron i np niewidze nigdzie białego_kruka czyzby sie zakochał i opuscił singli? co tam u starje ekipy i nowej? teraz to napewno niedam rady doczytac zaległości:P stic pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lotka no krukodleciał ale tak naprawdę i powaznie to nikt nie wie co się z nim stało ja miałam troszke kryzys depresyjny ostatnio spowodowany odstawieniem depresplantu ale już wróciłam do krainy żywych i szczęśliwych mamy paru nowych singli nastroje generalnie lajtowe tylko coś stic chyba ma kryzys samoświadomości sexualnej i aż się boję jak to sie dla niego skończy a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie rożnie:) nadal singelka:P poznalam pare osob przez neta , ale jak narazie z nikim nic nie wynikło. No i praca sie zaczęła:/ a nawet dwie... wtedy jak tak czesto byłam na kafe to chyba był luty jakos tak miałam sesje i nie pracowałam , a teraz? echhh praca -uczelnia , praca - uczelnia. no niejest łatwo ale jakos daje rade. a i wiosna przyszła , i te słonko jakos tak budzi mnie z tego ciagłego zmeczenia:) przeglądnełam sobie nasze poczatkowe posty ...jak ten ktoś filmiki o nas układał heheheh jak Lotka poszła na zakupy do plusa i wracała z siatami :D:D hehehhe a własnie chodzicie nadal po lidlach:P Pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×