Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rumianku- modle się oto bys miała racje.... już nie wiem co robić....ale się zle z tym czuje, nia mam w ogole apetytu;/ nie wiem co ze soba robic.....]]::((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiu takiego bobaska i Ty bedziesz kiedys miala, a moze i dwa albo wiecej :) strasznie dlugo u Ciebie ten remnot, wspolczuje bo to najgorszy okres. ciagle brud, pyl itd. ale potem za to bedzie pieknie :) moi rodzice wiadomosci o wyjezdzie nie przyjeli entuzjastycznie ale juz sie pogodzili z ta mysla (mam nadzieje) :) rumianku jakis chory ten facet :O w zyciu nie slyszalam glupszego tekstu niz ten, ze nie mozecie sie czesto spotykac zebyscie sie soba nie znudzili. to co, tak 2-3 razy na miesiac to pewnie max? a jak juz sie wezmie slub to trzeba zmniejszyc do 1-2 razy w miesiacu bo to niby na cale zycie to sie dopiero mozna znudzic :O porazka. dobrze zrobilas, ze go odprawilas :) anielko nie stresuj sie i nie schizuj bo nie ma sensu. mi sie ostatnio okres spoznil prawie 40 dni i w ciazy nie bylam :P w zeszlym roku jak byly upaly to jakos 100 dni przerwy mialam :P wiec czekaj spokojnie, wszystko bedzie dobrze :) wypilam dzis pol monopolowego jak nie caly. i co? i NIC! matko, dlaczego ja mam taki mocny leb? tylko mnie suszy jak cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zyje jakoś:) R wraca jutro!!!!!!!!!!!:D:D:D:D jestem wniebowzięta:PPostanowił ze przyjedzie tydzien wczesniej bo tak tęskni:D jest kochany i w ogole i mam nadzieje ze w koncu bede szczesliwa... A Pan D był ponoc w domu nie wiem ja nie widziałam go nie miałam tej przyjemnosci w kazdym razie jest chyba na mnie wielce obrazony i niech spada i tam siedzi wiecznosc.Tylko jego BMW szpanerskie nowe widze jak siostra jego nim jezdzi wiec nie wiem czy on jest czy jej zosatwił w nosie z tym... w ogole byłam kiedys u rodzinki R:P napisze poradnik na temta tesciowych:P zostałam poproszona o bycie swiadkiem na slubie siostry R R jest tez swiadkiem wiec bedzie spoko:) ma fajna rodzinke tylko niech juz wraca:P Steskniłam sie za nim naprawde powiem Wam ze nie sadziłam ze mi go bedzie tak brakowac :) a i kupił mi swieczki jakies zapachowe smieje sie ze na nasz wspolna noc w Zakopcu jasne hehehe:P bo za dwa tygodnie bedziemy w zakopanym cała paczka :) od 1 zaczełam praktyki w urzedzie statystycznym:) fajnie jest nie siedze bezczynnie ale jest duzo pracy i wciaga mnie to:) i mamy fajnego stazyste Krzysia:P:P taki niesmiały ale sympatyczny R nie wie jeszcze o nim:P a tak poza tym to jakos leci chce juz do szkoły pwoiem Wam ze tesknie za nia:P a najbardziej za R :D odbiło mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko kochana moze własnie on sie boi odezwać faceci tacy sa narobia problemów a potem się boją jak nie wiem...a jak wróci to może pogadacie i wszystko będzie dobrze😍 trzymaj się tam nam i wszystko bedzie dobrze naprawde zobaczysz😍 a okres dostaniesz tylko pewnie własnie ten stres i to wszystko i sie spoznia...ja tez tak miałam za nim zaczełam brac tabletki spozniał sie tyle ze łooo a nigdy nie byłam w ciązy dobrze bedzie😍 Rumianku no co za kretyn!!!!!!! Dobrze ze mu pokazałas won jak to mowi moja kumpela niech spada na drzewo z tymi swoimi przekonaniami co za dupek!!!!!! ech faceci sa naprawde niemozliwi grrrrr trzymaj sie nam tam i to była bardzo dobra decyzja😍 napisz coś o tym drugim ;)kurde i jeszcze ten kretyn socjologie studiuje no normalnie zawod moj obraza:P:P:P:P Mufra o kurcze z ta Anglią niezle...hehe ja Ci zazdroszcze takiej głowy:P ja bym juz lezała gdzies połzywa i do domu by mnie z ledwościa zaniesli:P Anusia remont ja tez wiem co to znaczy całe tamte wakacje sie meczyłam z remontem...ale w koncu minie i bedzie ładnie i fajnie:) dobrze że z W oki:) napisz coś wiecej dawno Cię nie bylo:) Gigusia kochana jak to co z Miśkiem mam nadzieje ze macie kontakt ze nic złego sie nie stalo😍 Trzymaj sie tam w pracy😍 Kiguś ja tez chce dziecko:) naprawde nie wiem co sie ze mna poroboiło ale chce takiego małego bobaska:) jeszcze siostra R jest w ciazy ja zwariuje chyba jak ona urodzi na punkcie tego bobaska:D Rybcia my sie chyba poznałysmy:) ale jak nie to ja Magda jestem:) i jakos zdjeciami powymieniałybysmy sie:) Owieczko nasza męzatko szczesliwa:)jak bedziesz miała chwilke wiecej to napisz nam tu cały esej jak tam w małzenstwie i w ogole:) Bombus ja chce te zdjecia w koncu:D:P:D:P Fitness a Ty juz wyjechałas? Przepraszam jesli zapomniałam o kimś mam nadzieje ze nie jak tak to wybaczcie ale zamotana jestem... A faceci zawsze twierdziłam ze do gazu:P no moze pare elementow mozna ocalic ale tylko pare:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze, ze R teskni i w ogole :) po tym paskudnym D nalezy Ci sie :) skonczylam czytac 7 Pottera. cholera, czemu ta kobieta musiala zakonczyc na 7 tomie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko dziekuje za maila, ta tantra daje do myslenia napisalabym cos ale mi sie nie chce, jestem po nocce i caly dzien chodze jak przytumaniona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jestem, zyje, wróciłam.... wczoraj byłam w Szczecinie na zlocie tych zaglowców.... cudowne.... wysle Wam fotki, moze jutro jak sie uda:) A tak to obiajm sie dzis ciut plazowałam, a jutro ide na próbę do sklepu i zobaczymy czy mnie przymą... oby:] chce popracowac troszke:) Fajnie Nalus, ze Ci sie układaaaa i chce duzo fotek z waszych wakacji:)))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uwaga... oczywiscie juz z P dobrze..;P wiem, jestem dziwna i w ogole...zaczelismy o sobie gadac w osobie trzeciej..;)i bardzo milo nam sie gadalo, gadalismy godzine, i nie wiem jaki rachunek przyjdzuie..;P dzis juz dzwonil, i jutro rano tez bedzie dzwonil....;)jak ja juz tesknie za nim..;) Nala jak fajowo ze Twoj juz wraca , ja jeszcze musze poczekac dwa tyg albo i dluzej;/ a tak poza tym wczoraj dostalam okres:D oczywiscie takie bole, ze w koncu wyladowalam na pogotowiu....dostalam trzy zastrzyki w dupe i prezslo..;)ale wolalam to przejsc niz byc w ciazy..;P a dzis zlecial mi powoli dzien w pracy;/od nastepnego tyg jestem codziennie, moja wspolniczka idzie na urlop....jejku nie wiem jak to przetrwam...dzis kupilam nasstpena ksiazke z Claudia..;)juz nie mam co czytac..;P a poza tym nuda...jutro mam probe(tance)dzis sie dowiedzialam, wiec pewnie jakies wystepy sie szykuja.;)zawsze to cos..;)no i prawkko dalej robie...;) buziaki dobranoc nie mam wszystkim meili a chcialam wysłac cos bardzo ladnego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja Jade po Roberta zaraz:D:D:D:D:D Normalnie chyba sie nie wiem co jak go zobacze;D:P:P:P:P:P Fitness ja też trzymam kciuki i wyślij Misku zdjecia:) Anielko a nie mówiłam!!!!!!!!! widzisz wszystko dobrze sie skonczyło:) a dwa tygodnie zleca heh i kto to mowi..:P dobrze bedzie:D oj ale te bole ze az na pogotowiu biedactwo Ty nasze😍 Rumianku pisz co z tym drugim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus jak ja Ci zazdroszcze:) tez bym chciala zobaczyc mojego juz przed domkiem..;) czekam, ma zaraz zadzwonic:D jejkju jak ja sie stesknilam...;) Kocham was wszystkie!!!!!!!!!i dziekuje za to ze jestescie... chyba bym sfiksowala bez Was.... A w szczegolnosci ogromne podziekowania dla Fitness i Mufry..;) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ buziaczki....a ja dzis mam wolne:D i zmykam gdzies...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wrzesnia zostaje w Polsce :D wczoraj dzwonili z Torunia, ze kurs moge zrobic u nich wiec jutro pociag i zostaje do piatku w Toruniu. wieczorem w piatek na Mazury a w niedziele albo znowu Torun albo Warszawa. mam szczera nadzieje, ze bede mogla sobie jakos skrocic ten kurs w sensie, ze zamiast tych 2-3 przepisowych godzin dziennie bym miala tak po 6-7 ale nie wiem czy sie uda. bo tak troche nie chce mi sie siedziec samej w Toruniu... jutro zobacze co da sie zrobic :) w ogole wczoraj rozmawialam z moim ex, z ktorym bylam 2 lata. jakos wyjatkowo dobrze nam sie gadalo (nie jak zwykle-same wypominania i sztywny ton). \"troche\" byl zdziwiony tym, co sie w moim zyciu dzieje bo u niego wlasciwie nic specjalnego. tak stwierdzam, ze milo jest sobie pogadac z kims, kto byl nam kiedys bliski bo duzo mozna sie dowiedziec o sobie i duzo rzeczy przemyslec. Fitness trzymam kciuki za prace :) jaki to sklep? i w ogole Tobie zadnej proby nie trzeba, przeciez wiadomo, ze sie nadajesz :) a ja Tobie pozazdroscilam tego plazowania i w sobote od rana jeziorko, trawka, plywanie, lodka, kajaczek :) ehhh, moj zywiol :) anielko bardzo sie ciesze, ze juz wszystko dobrze, ze Piterem :) po burzy zawsze wychodzi slonce - mialas calkowita racje co do tego :) i nie ma za co dziekowac, naprawde :) rumianku Ty lenichu! :P pisac mi tu juz. jak wroce ma byc cala strona zapisana :P Nala juz widze jak sie rzucasz i obsciskujesz R :) milo, ze sa jeszcze luzie w sobie tak zakochani i tak za soba teskniacy :) to ide sie pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to juz mam zwiezly plan do konca tego miesiaca: - jutro - Toruń - piątek wieczór - jezioro Luterskie - poniedziałek-piątek - Toruń - następny piątek wieczór - dom - kolejny poniedziałek-piątek - Toruń - kolejny piątek - dom - ostatni poniedziałek sierpnia-ostatni piątek sierpnia - Toruń - ostatni piątek sierpnia - dom a potem mam nadzieję, że od 3 wrzesnia do 14 lub 21 - odbieranie Ameli ze szkoły a w końcu jakoś 16 albo 22 września - Wolverhampton powiem Wam jedno: uwielbiam mieć jakiś PLAN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznan po chrzcinach synka kuzyna zyje opalam sie jade jutro do muszyny buziak ps tez was kocham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! przyjmiecie mnie do swojego grona? :) już od dłuższego czasu szukałam jakiegoś odpowiedniego topiku ale nic ciekawego dla siebie nie znalazłam... więc może się trochę przedstawię: mam na imię Kaśka, mam 20 lat (skończone) i mieszkam w Warszawie.. od półtora roku jestem szczęsliwie zakochana w moim R. mieszkamy razem i planujemy wspólną przyszłość.. niestety tutaj w wawie nie mam znajomych, nikogo z kim można by pogadać i wogóle, a naprawdę chciałabym mieć przyjaciół i sama być przyjaciółką :) to chyba na początek na tyle, mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy!!!! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczko, widzę że we dwie staramy się o przyjęcie do grona dwudziestolatek :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już spakowana :) od jutra zaczynam miesiąc na piernikach i zupkach chińskich :P a jak wrócę w przyszłym tygodniu do domu to mam mieć co czytać, bo jak nie, to, to... to same zobaczycie ;) 🌼 Słoneczko, kasiutka - witam Was serdecznie. jasne, że możecie się przyłączyć jeśli chcecie i jeśli wytrwacie :P ja jestem Kasia, mam jeszcze przez 1,5 miesiąca 19 lat. mieszkam pod Warszawą, jeszcze jestem na prawie na uw, ale to ulegnie zmianie bo mam nadzieję być na prawie w wolver :) buziaki dla wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za przyjęcie. Myślę,że uda mi się tu wytrwać i Tobie kasiutka też:) Aha zapomniałam wcześniej napisać ja nazywam się Aneta. Buziaczki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasienka i Anetka:) oczywiscie cieplutko was witamy..;) ciesze sie ze dolaczylyscie do nas:) bo nasz anussie , owieczki, kig, nala, gabi i rumianek cos nas trochje zaniedbuja:( Mam na imie Ania, mam skonczone 21lat. Mieszkam w Świdnicy na dolnym Ślasku..;)w tym roku dostalam sie na studia na pedagogike i prowadzeswoj sklep z odzieza ciazowa:P a poza tym tancze...;) i dziewczyny juz w tym roku mamy pierwszy wystep w w-chu ale chyba na nim nie bede, bo nie mam partnera:( buziaczki dla was.... kocham i tesknie...;) Mufra , wiedzialam ze wszystko nam sie ulozy..;)p.s- jest za co dziekowac..;)dziekuje za to ze jestesxie:) a nasze nowe kolezanki na pewno beda sie tu dobrzeczuly:)piszcie jak najwiecej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę,że spędzimy tu z wami bardzo miło czas:) Może ja jeszcze napiszę coś o sobie. W tym roku zdawałam maturę i obecnie czekam na to czy dostalam sie na studia kierunek turystyka- wyniki maja być w czwarek więc trzymajcie kciuki,żeby się udało. Anielka a Ty juz w tak młodym wieku masz swoj biznes?? Jak Ci sie udało tego dokonać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzewuszki stare i nowe slonko ty z malopolski?? a skd bo ja oryginalnie tez muszyna nieorginalnie poznan a obecnie wolver UK mam 21 lat we wrzesniu bezie studiuje w anglii i zdradzilam narod bo mam chlopaka z indii:P anielka a tam znajdziesz partnera do tanca ...a jak bedzie trzeba to nie tylko do tanca:P ale miejmy nadzieje to nie bedzie potzrebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kig:) Ja z takiej małej miejscowości jestem- Jabłonka się zwie:) Kig gratuluje takiego chlopaka. Ja niestety obecnie jestem sama:( A dlugo juz jestescie razem?? A wogole to długo juz jestes w UK?? Sorki, że tak pytam a le chcialabym się czegoś o was dowiedziec a nie zdążę szybko wszystkiego przeczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kig:) Ja z takiej małej miejscowości jestem- Jabłonka się zwie:) Kig gratuluje takiego chlopaka. Ja niestety obecnie jestem sama:( A dlugo juz jestescie razem?? A wogole to długo juz jestes w UK?? Sorki, że tak pytam a le chcialabym się czegoś o was dowiedziec a nie zdążę szybko wszystkiego przeczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kig:) Ja z takiej małej miejscowości jestem- Jabłonka się zwie:) Kig gratuluje takiego chlopaka. Ja niestety obecnie jestem sama:( A dlugo juz jestescie razem?? A wogole to długo juz jestes w UK?? Sorki, że tak pytam a le chcialabym się czegoś o was dowiedziec a nie zdążę szybko wszystkiego przeczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kig:) Ja z takiej małej miejscowości jestem- Jabłonka się zwie:) Kig gratuluje takiego chlopaka. Ja niestety obecnie jestem sama:( A dlugo juz jestescie razem?? A wogole to długo juz jestes w UK?? Sorki, że tak pytam a le chcialabym się czegoś o was dowiedziec a nie zdążę szybko wszystkiego przeczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera no, bezsennosc mnie wziela :O siedze u Babci i jakos spac mi sie nie chce (efekt lezenia do gory d*** do 12). Słoneczko Ty masz juz skonczone 20 lat? bo wlasnie sie pojawila mozliwosc, ze nie bede najmlodsza :D a na studia sie dostaniesz, spokojnie :) jak to mawiamy: bo kto inny jak nie my? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra chyba jednak jesteś nadal najmłodsza bo ja skończyłam 20 lat w lipcu:) a na atudia dopiero teraz ide bo chodziłam do technikum więc roczek dłużej mi zeszło w średniej:) Wiesz ja mam to samo spie sobie do południa, a rodzinka tylko na mnie narzeka:) Ale coż my na to poradzimy że z nas takie spiochy są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mowi sie trudno i zyje sie dalej :) nadal bede najmlodsza i najwyzsza :P a spanie do poludnia jest najlepsze. przynajmniej teraz budza nas promyki pieknego slonca :) a ja teraz w Toruniu bede miala kurs na 16:30 wiec tez sobie bede mogla pospac :D dobra, koniec dobrego bo jutro wstaje o 7. wiec dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)a moze ja tez sie do Was przylacze?w sumie to juz mam 21lat,ale.... moje imie to Basia(nie przepadam za nim,ale coz....),zaczynam drugi rok studiow w Kaliszu:)uwielbiam rachunkoowsc,zabawe i rozmowy:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×