Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

:) Foli ❤️ ja przezywam Twoj brak @ jakby to był mój brak:P:P:P hihihihihhiih:) Iskierko:) często jest tak ze pracownik wygrywa sprawę jesli pracodawca chciał cosik wycfaniakować A ja cosik nie mam apetytu po tej histeroskopii wczoraj jadłam tylko sniadanie i dopiero po 22 zoriętowałam sie ze nic nie jadłam Ale z 2 strony to dobrze:) bede laską:P:P:P:P hihihih dzis idę biegać a potem siłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foli trzymam kciuki
Czytam Was od początku. Mam dwoje dzieci, które poczęły się w pierwszym m-cu starań, takich starań bez liczenia dnia cyklu, bez myślenia itp. Po prostu zachodziłam w ciążę od razu gdy przestawaliśmy się zabezpieczać. Dopiero po przeczytaniu Waszego forum wiem jakie miałam szczęście. Chciałam Wam powiedzieć, że modlę się o Wasze dzieci codziennie, chciałabym oddać Wam tą łatwość zachodzenia w ciążę. Trzymam kciuki za Was wszystkie i codziennie o Was myślę. Foli jestem z Tobą i modlę się o cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzieqczyny fajnie jest mieć z kim o tym wszystkim pogadać, wyżalić się i pomarudzić. Nadzieja nadal jest :) Ja też modlę się o ten cud. dziękuję za ciepłe słowa :) to rzeczywiście jest szczęście mieć dwójkę dzieciaczków :) bez zadnych problemów, badań itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra ❤️ a dlaczego nie mozesz podejsc do inseminacji? Moze jednak ???? mnie chyba tez to czeka a jesli i to zawiedzie to pewnie pojade do Łodzi ..ale narazie mam nadzieję ze uda sie naturalnie:) Do powyższej pomarańczki:) Bardzo wzruszyły mnie Twoje słowa:) Zyczę Ci szczęscia:) Jak dobrze ze są jeszcze takie miłe pomarańczki:):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takich nam osób najbardziej tu trzeba, Ty która się za nas modlisz, która nas podczytujesz:-) bardzo dziękujemy ci za to że nas rozumiesz🌻 aż mi bardzo bardzo miło sie zrobiło❤️ wszystkie będziemy szczęśliwe z maleństwami:-) zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ❤️ a ze tak zapytam...w ktorym dniu było figofago?:P pamiętasz??? przed owu czy po????? Bo jestem bardzo zniecierpliwiona :):):):) i czekam na .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra jeśli tak czujesz, że lepiej zmienić klinikę to zrób to. Rzeczywiście nie ma co czekać tylko podjąc decyzję o in vitro, ty sabra kwalifikujesz się do tego nowego in vitro, które w novum robią. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma od 10 dc codziennie do 20 dc w 1 dzień tylko odpuściliśmy bo byłam zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Foli :P nie znałam Cie z tej strony:D:D:D:D:D hihihihihihihi:) no to trza zacząc zastosowac tą \"nową metodę\" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu to była nasza ostatnia szansa :) my się raz pokłóciliśmy i myślałam że nic z tego ale pogodziliśmy się szybko :) ze względu na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli....❤️ hmnmmmm........ a czy napewno to figofago było z jednym partnerem:P:P:P:P:??????? hihihihihihihih i czy On jeszcze żyje?:):):):) :D:D:D hihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, bez leków, pobierają ci komórki niedojrzałe i hodują w laboratorium przez dłuższy czas, bo na początku masz dużo drobnych pęcherzyków, potem wygląda to tak samo jak stare, to jest wskazane dla osób z pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki spadam:) hmmmmmmm foli a jakies stosowałas afrodyzjaki?:P nie badz taka zdradz tajemnice:P odezwę sie wieczorkiem:) buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra jak dla mnie to powinnas choć raz podejść do inseminacji, Asia miała wrogi śluz i jej się udało za pierwszym razem przy inseminacji, a słabym nasieniem sie nie przejmuj bo w Novum potrafią tak podkręcić plemniczki że chodza jak w zegarku :-P (tak mi dr powiedziała, że są przypdki że bardzo kiepskie nasienie a dzidzia jest)a przy PCO to clo i pregnyl powinien pomóc, z resztą jesli trafiłaś do novum to w dobre ręce, ja tez tam chodzę do dr Starosławskiej:-) jest bardzo fajna, ale teraz na 5 miesięcy mam odpoczynek od staranek i biorę tabletki anty by uspokoić jajniczki :-) a potem hmm, kto wie:-)co sie wydarzy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje żyje :) ja też wrócę wieczorem bo idę na obiadek do knajpki, a co w ciąży gotować nie będę:) Mezuś mnie zabiera :) Może się boi że jak będziemy w domu to będę chciała powtórzyć maraton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, jak jest słabe nasienie poniżej 1 mln ruchomych to nic nie są w stanie zrobić. tylko in vitro Sabra, nie powiedział ci bo tylko w novum stosują to i niedawno pierwsza kobieta w ciażę zaszła z pco. poczytaj wstecz forum są linki do artykółu na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, niestety w e-mailach które od ciebie dostaję nie ma żadnych zdjęć, nie wiem dlaczego jakbyś ich w ogóle nie dołaczałą, może któraś z Was ma zdjęcia od Iskierki to ja chętnie obejrzę prosze o przesłanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra powinien ci może dać gonal lub puregon w zastrzykach zamiast clo bo to jest silniejsze ale może u ciebie to bardziej skomplikowane. Musze uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie Sabra❤️, ważne że wiedzą co jest przyczyną a dobrze że trafiłaś do Novum bo oni się już Tobą zajmą, u mnie jest gorzej bo nie wiadomo co tak naprawde jest przyczyną, wszystkie badania porobione i była tylko ciut wysoka prl(od 1,5roku w normie) i nic, poczekamy zobaczymy, ważne że mają przyczynę - uda się bądź dobrej myśli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ja chyba z nerwów o Foli urodzę :) Jak się nie czyta na bieżąco to potem te kilka stron dłuży się niemiłosiernie, szczególnie w przypadku, kiedy ktoś czeka na testowanie .... Modle się aby Ci sie Foli udało, ale jak nie, to pomyśl, że jesteś już bardzo blisko. U mnie wszystko na razie \"po staremu\", tzn Dzidzia nadal sobie siedzi w brzuszku, a mały klocek ma już 3200! Pozdrawia Was goraco, na pewno jutro zjrzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×