Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja niestety nie posiadam już tak duzej ilości pokarmu jaką Patryk potrzebuje i muszę go dokarmiać sztucznym. I też oczywiście dopajam go herbatką z kopru włoskiego ponieważ są takie upały że nie mam serca męczyć dziecka i między posiłkami dostaje butle z herbatką. Glukozy w ogóle nie chce pić. Ja w ogóle stwierdziłam że nadaję sie do klubu wyrodnych matek ;), ponieważ nie wyparzam dziecku po każdym karmieniu butelek ani smoczków tylko myję pod gorącą wodą - tak samo z zabawkami, jak mi się nie chce to ciuszków nie prasuję - chyba że mam jakąś większą partię to co innego ale dla dwóch body nie opłaca mi się włączać żelazka ;) mały w te upały we wózku jeździ bez czapki tylko w samych body i skarpetkach. A dzisiaj do szczepienia przyszła dziewczyna z dzieckiem w wieku Patryka - mały ubrany w ciepłą czapkę body z długim rękawem, leżał na poduszce we wózku z podniesioną budką i do tego przykryty kołderką!!!! Zaznaczam ze dzisiaj u nas upał był powyżej 30 stopni!!!!! Patryk po szczepieniu ma tylko lekką gorączkę i nawet nie jest marudny. Grzeczniutki i nawet nie ma prblemów z zasypianiem. Pozdrawiamy was gorąco z upalnego Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to w takim razie dołączam się do klubu wyrodnych matek, ja też nie wyparzam po każdym karmieniu butelki ani smoczka tylko myje pod bieżącą wodą a jak robie mleko to na koniec poleje smoczek wrzątkiem i mój Tomek nigdy nie miał ani żadnych pleśniawek ani zadnego wirusa i w ogóle jeszcze nie chorował :) a co do prasowania to też nie zawsze prasuje bo stosuje płyn do zmiękczania tkanin i te ubranka są mięciutkie i się nie za bardzo gniotą :) Dzisiaj byłam z Tomkiem na szczepieniu dostał szczepionkę przeciw żółtaczce i się ździwiłam bo myślałam że szczepionki skojarzone są cały czas a tu dzisiaj jej nie musiałam kupywać i dopiero zrozumiałam dlaczego tak jest :D a tak to mój brój ma 72 cm i waży 8100g i co się dowiedziałam to że on mieści się w normie ale dla tych grubszych dzieci czyli jest po prostu tłuścioch :D :D :D i powiedzcie mi gdzie w nim ten wcześniak za którego go wszyscy mieli w szpitalach, teraz to jest różnica kiedyś w ciągu 6 tygodni przybrał mi tylko 150 gram a teraz to w ciągu 6 tygodni przybiera po 1600 gram, ciężki się zrobił jeszcze trochę to będę go dźwigiem wynosić z domu :D :D :D co ze mnie za matka zeby tak mówiła o swoim dziecku??? Żartuję ta perła zaczęła się ostatnio psocić i rzucać zabawki wnet przez cały pokój i do tego się śmieje w głos, najlepiej to jak się z nim tańczy albo jak mu się tańczy wtedy to się cieszy, acha no i chciałabym ogłosić że zaczęłam już oglądanie bajek, nie które to znam już na pamięć :D włączam mu MINI MINI tam są fajne i ładne bajki a Tomaszka ulubione to Zakątek sezamkowy czyli ŚWIAT ELMO I BAWMY SIĘ SEZAMKU :D :D :D :D :D :D :D :D ludzie ale mi się teraz śmiać zachciało jak pomyślę jaką on ma radochę jak to ogląda :D dobra kończę bo się rozpisałam Andzia - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ Asiulek - Czekam zniecierpliwością na datę cc jak powiedzą że 02.08 to się chyba napiję z wrażenia wtedy będzie Sandrunia miała ciocię forumkę urodzoną w tym samym dniu :D uważaj teraz na siebie bo teraz to najcięższe ale za to najpiękniejsze chwile, czasem myślę sobie jak to było jak miałam przed sobą brzuszek ale mało pamiętam teraz jakoś Tomek przyćmił mi cały świat i nie pamiętam albo też nie chcę pamiętać, tak samo z porodem teraz nie potrafię przypomnieć sobie tego bólu :) Dobra spadam bo nigdy nie skończę :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia jeżeli chodzi o poród to ja niestety pamiętam wszystko i nie potrafie zapomiec choć bardzo bym chciała. Jeżeli chodzi o wagę to mój Mateusz jest 5 dni młodszy od Tomcia, bj jest z 22.12. i waży 8900g i mierzy 82cm, ale lekarka mówiła, że to w normie, poza tym nie widac po nim tej wagi, za to ja ją czuję w rekach :) Ja rzeczy przestałam prasowac ok. 2 miesiąca, butelki za to nadal przelewam wrzątkiem, jakos boje się, żeby nic mu nie było ze strony uk. pokarmowego, choć np. jak je kaszkę z miseczki, to miseczka jest normalnie myta płynem i wodą, łyżeczki tez, więc nie przypuszczam, aby mucoś było. Wstawać śpiochy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Andziu, gratulacje wielkie. Przepraszam, wczoraj jakoś mi to umknęło... ❤️ Pamiętam jak pisałaś, że nie masz internetu, ale nie myślałam, że to było tak dawno w styczniu :) Kobitki, to ja też nieźle wyrodna jestem... Może jakiś klub założymy ;) Butelki wypażyłam tylko za pierwszym razem jak były nowe, teraz myję. Ciuszki... Prasuję, jak tego wymagają bo materiał się gniecie, a ponieważ większość jest bawełniana to sobie prasowanie daruję. A ubieranie... Mały jest albo w pampersie i koszulce, albo w body z krótkim rękawkiem. Oczywiście mam zawsze przy sobie czapeczkę i skarpetki, ale raczej z nich nie korzystam. A dzisiaj czekamy na kuriera, bo zamówiłam malemu leżaczek (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=114909379). Pomału zaczyna chwytać, że coś się przed oczyma rusza, więc będziemy tę sztukę pogłębiać. No i dodatkowo oglądać świat z innej perspektywy niż łóżeczko ;) Ech... Odezwę się później, bo właśnie się budzi i pewnie będzie się chciał ze 2 godzinki \"pobawić\" ;););) Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie wy się dzisiaj podziewacie?? Czyżby wszystkie nagle na wakacje pojechały???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Ania,Suzinka,Oczekująca i wszystkie czytające....u mnie dziś pada od rana troszkę sie ochłodziło i mam wreszcie czym odychać, dziś ze względu na pogode robimy przerwe od rowerka z meżem bo ostatnie popołudnia i wieczorkie jeździmi codziennie w przyszłą sobote przed nami wesele więc kondycja sie przyda....reszta chyba żeczywiście na wakacjach hihihihihihi (złośliwców pomaranczowych szkoda komentować !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! Jakie puchy!! Wczoraj byłam na badaniu prl ale nie mam jeszcze wyników, a tak to spokój u mnie. Myszko jak tam @?? Cos nie piszesz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) AnA działka jets na Pechniku, coś mi się wydawało, ze coś Cię łączy z tamtymi okolicami, ale chyba się pomyliłam :( pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog nic CI sie nie pomyliło kochana, mój rodzinny dom jest ne Pechniku i pracuje w tej okolicy (więc byłaś blisko) ale teraz z męzem mieszkamy na Warpiu i myslałam ze tam masz działaczke hihihihi tak czy inaczej byłas bliziutko....Hej Beti...właśnie Myszko jak tam ???? pisz nam tu szybciutko oby nie przylazła !!! FOliku jak sie czujesz? Aśku co u Ciebie daj znać? Oczekujaca nie ma sensu sie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-D Widzę, że z samego ranka kafeterię opanowały głównie mamuśki :-P Sysia i Suzinka - niezłe te Wasze maluszki ❤️. A myslałam, że tylko mój tak szybko rośnie i przybiera na wadze. Łącze się z Wami w \"bólu\" mięśni ramion :-D Ja tam może aż taka wyrodna nie jestem :-P ale jak były te upały to małego wszędzie woziłam tylko w pampersie i kapelusiku. Jak chodziłam z małym na rehabilitacje to lekarze mnie chwaili, że nie przegrzewam dziecka. Smaruje go tylko kremem z filtrem ale i tak ma buźkę delikatnie opaloną. Aniu- mam taki sam leżaczek :-) Uratował i nadal ratuje mi zycie - mały jak juz znudziło mu sie leżenie a nie umiał jeszcze sie obracać i chciał więcej widzieć to w tym leżaczku był przeszczęsliwy :-) Leżaczek \"chodził\" ze mną po całym domu - łącznie z łazienką :-D W końcu mogłam sobie spokojnie sie popluskać w ciągu dnia. Jakoś nie możemy się zgadac na spacerek - ja teraz mam w domu remont - będę miała dwupoziomowe mieszkanie :-) . Tylko kasy idzie tyle, że szkoda gadać :-O Ana - fajnie masz z tym rowerkiem. Też bym sobie pojeździła ale małego to bym musiała chyba na rame dawac :-D U mnie na razie przerwa z ćwiczeniami - rehabilitant pojechał sobie na urlop - ja z chęcią równiez sobie odpocznę :-) Mały jak tylko wchodzilismy do szpitala to zaraz ryk. Pewnie będzie miał uraz do szpitali i ludzi ubranych na biało :-D Ale postepy są - tylko, że u nas jak jedno wyćwiczymy to pojawia się coś nowego. Na innym topiku na którym piszę z dziewczynami które maja maluchy w tym samym wieku to ich dzieci już raczkują -a Pawełek to nie chce nawet leżeć - tylko stać :-D On się chyba nie nauczy raczkowac tylko od razu zacznie chodzić :-) Całuski dla Foli, Zabajonka, Andzi, Żabki, Silve i ich małych słoneczek w brzuszkach. I dla przyszłych mamuś tez 👄 👄 👄 Spadam na spacerek - dzisiaj jest już chłodniej i jest czym oddychać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie ma to jak rozmowa z własnym synem... Nie śpi od 8 i dopiero teraz zaczął być śpiący... A tak- trzeba do niego mówić, czasem podotykać, pogłaskać. Noooo, jakbym nosiła, to byłoby super, ale jestem twarda :) Dzwonił już kurier, że koło 14 przywiezie leżaczek, więc może też sobie dłuższą kąpiel urzadzę ;) W sumie to się tym naszym maluchom nie dziwię. Ile można leżeć i sufit oglądać... Ja czasem rozkładam koc na podłodze, żeby Junior popatrzył sobie na mieszkanie, bo z łóżeczka to niewiele widzi... Aga, u mnie remoncik prawie skończony. Zostały jeszcze szczegóły, na które zabrakło czasu i trzeba będzie w wolnych chwilach pokończyć. Teraz ze spacerkiem nie da rady, bo wyjeżdżamy do Poznania, ale po powrocie... nie wiem, ile u Ciebie remoncik potrwa, ale mam nadzieje, ze w końcu uda nam się spotkać. Ech, znowu jakieś pomarańczaki nas odwiedziły? Nie zdążyam poczytać, bo chyba się nimi ktoś zajął. Jaka szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nudzi sie komuś strasznie !!!! hej dziewczyny jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Beti @ już przylazła i to w środe wieczoram jak zaczełam sie łudzic oczywiście i marzyć hahahha kiedy ja sie naucze ..... Wczoraj badałam prl i zołza pięknie wzrosła wyniki: 12,80 a po obciazeniu :280!!!! masakra, całe szczęście mój dr kazł mi brać bromek po pól tablety na noc + clo 1x.Zobaczymy jaki bedzie efekt, ale wreszcie ktoś sie za ta prl u mnie wziął. A wczoraj miałam tez bardzo stresującą wizyte u innego dr bo mojego nie było wkurzył mnie strasznie wręćz sie pokłóciliśmy na temat prolaktyny wrrrrrrr Ale bylo minelo olewam to nie moj dr całe szczęście ufff Poprawiam tebelke niestety :( TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice Silve26...........03.06.......30-?.....po01.07.....14 m-cy.......? AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) I ja na chwilkę. Jestem po wizycie u gina - szyjkę mam już gładką , a więc w poniedziałek ( o ile się nic wczesniej nie wydarzy) na 9.00 mam się stawić do szpitala. To tyle o mnie - pozdrowienia dla wszystkich , najprawdopodobniej odezwę się jak już będę po - bo wczoraj zamienilismy się z teściową na mieszkania chwilowo , a tam nie ma netu. Buziaczki 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Aśku czekamy niecierpliwie na CIebie i Sandrunie !!!! Myszko przykro mi że ta wstręciucha przylazła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no to trzymamy kciuki!!!!!!!!! A kiedy będą Cie ciąć juz w poniedziałek czy może dopiero we wtorek?? Nic sie nie bój kochana, na pewno wszystko pójdzie jak po maśle i juz za kilka dni zobaczysz swoją córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, powodzenia :) trzymam kciuki i nie mogę się doczekać zdjęć Sandry :) odezwij się tak szybko jak to będzie możliwe Rzeczywiście dużo tu mamusiek dzisiaj ae to fajne, że w natłoku zajęć znajdujecie czas, żeby pogadaćz nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja opiekowałam się w Grecji dziewczynką 11-miesięczną i ona wcale nie raczkowała, jej rodzice mówili że u nich dzieci od razu chodzą a nikt nie uczy ich raczkowania, więc chyba nie ma w tym nic złego Myszka a co ten lekarz mówił na temat prolaktyny, bo z tego co wiem są dwie szkoły, z których jedna mówi, że tzeba ją zbijać a druga, że tylko wtedy gdy wpływa na owulację bo leczy się skutek a nie wynik i nawet jeśli jest podwyższona a nie wpływa na cykl to nie należy jej ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, trzymamy mocno kciuki. Daj od formowych ciotek buziaczka Sandruni, jak już ją zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wpadłam na chwilkę z sąsiedniego topiku i mam pytanko. Czy któraś z Was korzystała może z usług Kliniki Leczenia Niepłodności \"Provita\" w Katowicach??? Macie jakieś opinie albo coś słyszałyście ??? Może któraś z Was zna jakąś inną, dobrą Klinikę tego typu na Śląsku??? Czekam właśnie na @ i czuję że nadejdzie, niestety... To już 9 m-cy starań i to chyba już czas żeby udać się po pomoc do profesjonalisty... Powoli tracę nadzieję, ale nie jedna z Was też zna to uczucie więc nie będę zanudzać:) Buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malina ja tez dopiero sie wybieram, ale Myszka moze Ci cos powiedziec na ten temat, poczekaj az sie pojawi to na pewno CI odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ana:) W takim razie proszę o pomoc Myszkę:) Już mam tego wszystkiego dość, co miesiąc rozczarowanie... Chociaż teraz jeszcze na 100% nie mogę powiedzieć bo czekam na @ - termin na poniedziałek/wtorek, ale jakoś mam złe przeczucia... Bo niby czemu miałoby się teraz udać skoro tak długo się nie udaje ??? We wrześniu czeka mnie HSG a potem przymierzam się właśnie do Provity... Pozdrowionka:) Foli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko grunt to sie nie załamywać i nie tracić nadziei, tez swoje przeszłam więc wiem jak to jest....życzę Ci zeby tym razem nie przylazła @ i zebyś nie musiała wybierać się do kliniki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×