Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Enigmuś od soboty cały czas mnie boli brzuch jak na @ i piersi, no i jestem spiąca ale to raczej przez pogodę, dziwnie się czuje ale to może przez to że jest niskie ciśnienie a ja jestem do tego niskociśnieniowcem, no nie wiem sama co myśleć czekam co będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to ja Cie znajde i na siłę zciągne do kibla i zrobisz test:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) no ja mam nadzieję ze lekaze wiedzą co najlepsze jest dla Joannki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Enigmuś, spotakć to sie napewno spotkamy juz tym razem kochana i powiem CI że do weekendu to chyba ja nawet nie wytrzymam i jeśli nie bedzie @ to zrobie tet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli w sobote miałam mieć @, 33 dc więc nie bardzo jakoś narazie się napalam wprawdzie cykle mam 29-30 to dniowe ale jróznie to bywa z tym stresem a było go troche tym razem, fakt czuje się nie za dobrze ale to moze przez pogode i ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, 33 dc ???? to całkiem niezły wynik :) Nie nakręcaj się ale ja bym chyba teścik jutro rano walnęła chyba. Szansa jest no ale ty wiesz sama co jest najlepsze dla ciebie i twojego dobrego samopoczucia :) Wazne żebyś się teraz niczym nie denerwowała a my będziemy trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze do wczoraj nawet nie myslałam o tym powiem, dopiero dziś napadły mnie takie myśli ze może jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wspaniałą nowinkę🌻 a mnie też tak sie spać zachciało, że zastanawiam sie czy sie nie walnąć do łózia💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) słuchaj !!!!! Ty lepiej rób ten test bo: jesli to ciza to trza byłoby jesc duphaston !!!!!!! a jesli to nie ciaza to wyjdzie 1 kreska!!!!!!! A lek napewno przepisze Ci duphaston bo ostatnich ......:( pamiętasz???? Mi gin powiedział zebym nawet duphaston zaczęła brac od 18-19 dc ale ja tam nie wierzę w ciązę aczkolwiek cały czs sie zastanawiam czy nei zacżać brac!!!! Aaa i powiedzial mi zebym zrobiła test w dniu @ i jesli beda 2 krechy to zreć:P duphaston 3X1 tab dziennie!!!!!! wiec Ana..... decyzja nalezy do Ciebie!!!! A kciuk ito i tak trzymac będziemy:) A poza tym ja jak mam stresa to @ przychodzi zazwyczaj wcześniej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie brać duphastonu bez powodu, w ogóle żadnej chemii bez powodu, ja pewnie będę brała po isci bo leki zaburzają pracę jajników ale czytałam ze bez przyczyny lepiej sobie odpuścić, tym bardziej, że badania wykazały że duphaston też moze mieć wpływ na zdrowie maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm ale fakt jest taki ze moze lepiej byłoby wiedzieć czy to ciąża.........dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lepiej Ana, bo możesz zbadać progesteron i w razie czego brać duphaston, jeśli masz obniżony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli... ale ponoc duphaston pomaga w utrzymaniu wczesnej ciazy Ja narazie nie biorę bo jakos nie jestem przekonana ze sie udało ale kto wie moze zrobie w przysłym tygodniu betę ..sama nei wiem.... Moj gin jakos tak dziwnie w tym cyklu sie zachowuje:P drukuje mi wszystkie obrazy z usg ...a wczesniej tego nie robił ,a ja go o to nie prosiłam:P Wczoraj jaj widział to cialko zółte to powiedział ze są b duze szanse ze zaciązyłam.... Hmmm..... Ana najlepiej zrób test i spokojnie powiedz nam : mam 2 kreseczki:P i nie podniecaj sie za bardzo:P:P:P:P hihihihihihi Foli po isci na mur beton będziesz jadła duphaston:) Ja czytam topiki zaciązonych to laski tam w wiekszosci jedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem enigma, bo leki do in viro zaburzają pracę jajników i dlatego, on uzupełnia progesteron i na tej zasadzie podtrzymuje ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś, będę trzymać za Ciebie kciuki,a moze jednak sie udało? czy ty tez do wróżki pisałaś?hihihihihi:-) moze doktorek wie co mówi, a kiedy masz termin@? och ale będzie radośnie jak wy wszystkie nam ogłosicie niedługo wspaniałe nowinki, bardzo bym chciała:-) Joannka, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok i poszłaś do dr innego by to skonsultować, może jakaś szansa jest jeszcze, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnei foli:) jak b za mało progesteronu to ciąza moze ....:( bleeeee Ana:) podjęłas juz jakąś decyzje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektózy po inseminacji biorą progesteron ale mój lekarz uważa, że jak nie ma potrzeby to nie ma sensu się faszerować lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaraz do domku :) najwyższy czas bo spać mi się chce jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika:) terimn mam na 12.04 ale zw wzgledu na pozna owu to dostane pewno ok 14-15. 04 Taaak :P wrózka mi wrózyła ze urodzę pod koniec tego roku:P hihihihiih czyli w tym cyklu:P i nawet rano dostałam od niej smsa ale wywaliłam bo znowu oferowała swoje usługi:P:P:P hihihihihihi Jak dostanę @ to nie będę lamentowała tylko ostro :p zabiorę sie do roboty w przyszłym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja walnęłam se kawkę:) i juz mi lepiej:) dzisiaj po pracy o 18:30 idziemy z męzem pobiegac:) no bo ja wciąz walczę z fetem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś może nie przesadzaj z tym bieganiem, może leżeć powinnaś, oszczędzaj się bo fasolka jeszcze nie wytrzyma tego trząchania i podskakiwania:-) hihihihi a ja zaraz idę sobie poleżec bo ziewam i ziewam ciągle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka5
Czesc Kocane mi po roku przeszlo roku hi sie udalo jestem najszczesliwsza osoba na swiecie chyba :)) pozdrawiam was CIEZAROWKI hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny i oczywiście od razu dam Wam znać....Elżbietko GRATULUJĘ CI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika:) ja tak przez 4 miesiace myślałam ze jestem w ciązy i mało sportu uprawiałam i stad ten fet:P Wiec teraz nie nakręcam sie:) co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżbietko gratulejszyn:) my co prawda jeszcze nie ciężarówki:) ale juz wkrótceeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×