Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli I tak Ci zazdroszczę. Ja skończyłam angielski i siedzę w szkole i użeram się z dziećmi. Ale mam czego chciałam.... No a na miejscu Twojego męza to byłabym zazdrosna. Światowa kobietka, laska kolacje. Wiem, że to tylko praca, ale jaka ... No i jedziesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojedzie ktoś inny, powiedziałam że nie mogę zmienić planów, ale męczy mnie to a mój mąż nie jest wcale zazdrosny albo po prostu tego nie okazuje wcale ale on chyba wie jak ja go kocham i że nie musi się martwić Iwona, ja przez znajomość angielskiego dostałam tą pracę w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, no i dobrze, że nie jedziesz - b owiesz wiosna się budzi, kwiatki rosna, ptaszki ćwierkają, zajączki kicają, boćki przylatują :-) budzą się zmysły, robi sie miło, itd, itp :-) no, poprawiłam sobie humor - poszłam do solarium, do kosmetyczki na manicure :-) i kupiłam winko na wiczór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, to podobnie jak ja nie czuję kompleksów, ani zbytniej zazdrości, i nie powiem, ze mój meżuś to jakiś brzydal, hmm, całkiem niezły z niego gość:-)🌻 Dziewczyny to wy laski jak ta lala, to ja 55kg ważę przy wzroście 160-163cm(już dokładnie sama nie wiem), ale nie mogę powiedzieć że widze grubasa jak spojrzę w lustro, nie nie, aż tak źle nie jest:-) foli, a w jakiej branży pracujesz?, ja niestety przez to, że j.angielskiego uczyłam się tylko 1,5roku-niewiele umiem więc(pochodze z małej miejscowości gdzie uczyłam się tylko rosyjskiego i niemieckiego, gdzie Pani od j. niemieckeigo sama robiła sobie wagary,więc niczego nas nie nauczyła), to nawet nigdy nie szukałam pracy - gdzie angielski teraz trzeba perfekcyjnie umieć. nic dziwnego ze masz dobrą pracę, w Warszawie znasz j. angielski i komputer to znajdziesz fajną dobrze płatną pracę. dlatego ja pracuję w rodzinnej firmie, ale kurs j. angielskiego rozpoczynam od października więc mam nadzieję, że wszystko da sie nadrobić -mój meżuś mówi, że mam talent do języków, (on umie perfekcyjnie i kiedyś mnie przepytywał troszkę, mówi że mam dobry akcent nie książkowy, bardzo miękki i dobrą pamięć) . Ja pracuję w branży projektowej-budowlano-instalacyjnej(ciepłownictwo, ogrzenictwo wentylacja, gaz takie tam rysunki i obliczenia), ale zawsze chciałam miec większy kontakt z ludźmi więc może jak rozpocznę nowe studia-humanistyczne tym razem to będzie fajniej. Ja bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, a sama praca przy kompie nie zawsze jest fajna:-)🌻 dziewczyny gdzie sie podziałyście? aaaaaaaaaaa słońce i te sprawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Estelka, ale zaszalałaś:-) hihihihi, ja też do fryziera idę w piątek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam twojego zdjecia Estelka, miałam kiedyś ale mi komp padł i poszły w niepamięc zwszystkie zdjecia Iwonki, Pauli, Agi też nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emik, a co będziesz robiłą z włosami? masz jakiegoś fajnego fryzjera, bo ja jakos nie moge trafić na takiego, od którego wyjde zadowolona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam też idę do fryzjera w środę, ale sama się boję. Znowu podetnę włosy. A w tygodniu pójdę do innego fryzjera i zetnę włosy. Emika zaraz coś podeślę. Ale, Ty mi też możesz coś rzucić. Estelka, jak masz coś nowego to mi też prześlij. Estelka b. dobrze zrobiłaś. Ja chyba jutro też pójdę na paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namotałam z tymi włosami. Oczywiście u drugiego fryzjera je pomaluję hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, nie mam nic nowego niestety :-( a nie możesz u jednego i podciąć i zafarbować? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Estelka, w małym mieście jednak jest beznadziejnie. Albo jeden dobrze scina, albo drugi dobrze farbuje. Wolę nie ryzykować tylko u jednego. Tylko czasu mi pewnie to trochę więcej zajmie. Ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ja pracuję w firmie koperacyjnej, ale jej główną działalnością są wyroby z blachy do medycyny, do przemysłu maszynowego, do telekomunikacji, przemysłu meblarskiego np. biurka, obudowy do dystrybutorów na stacje benzynowe, sejfy, skrytki na broń, skrzynki pocztowe, obudowy do maszyn, szafki na statki. Estelka mi też to zawsze humor poprawia: fryzjer czy kosmetyczka a najbardziej winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja mieszkam w dużym mieście i też nic nie mogę sobie dopasować :-( jak miałam osiedlową fryzjerkę za 25 pln, to i włosy dobrze się układały i szybko rosły i podobało mi się. Ale już tam nie pracuje. No to poszłam do innego za 40 pln - wciapał mnie strasznie, więc poszłam do Salonu Loreal Proffesionel podciąć grzywkę - ja bym sobie prościej obcięła - dwa razy mi poprawiali. To stwierdziłam, że nie pójde do fryzjera, zapuszczam włosy. Ale , że moje włosiny są strasznie marne, więc poszłam znów do Loreala, ale innego salonu, no nawet mogło być, ale jak poszłam za kolejne 3 miesiące tam, poprzednia fryzjerka wyjechała na szkolenie, a mnie ciapnęła inna - wyglądałm jakbym pod kosiarkę wpadła :-( odczekałam jak troszkę odrosło, poszłam do sprawdzonego przez koleżanki fryzjera, obciął ładnie, równo, ciut za krótko, ale było ok. I teraz znów poszłam do tego salonu i ten mój fryzjer też pojechał na szkolenie, przyjął mnie więc jego kolega, który mi tak poszarapał i powycinał włosy, że sama zdecydowanie lepiej bym wycieniowała sobie włosy i krzyknał za to siedem dyszek :-( nie mam siły do tych fryzjerów i teraz boję się gdziekolwiek iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kosmetyczka za mną, a teraz czekam az mąż wróci i będzie winko :-) ja uwielbiam winko, gdybym nie obawaiał się, że wpadnę w nałóg i podupadnie moje zdrowie, piłabym codziennie ;-) a kosmetyczka polecała mi zabieg czekoladowy na twarz, mniam, mniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeździłąm do takiego chłopaka do innego miasta 25 km ale wyjechał do Londynu, potem do chłopaka u mnie w mieście ale wyjechał do Niemiec no i teraz do dziewczyny, ktora mnie obcięła jak: patrz zdanie estelki o kosiarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka , zagadaj do mnie na gg to podam Ci email, nie chce podawac na forum a co do włosów i fryziera, ja tez nie miałam zaufania do fryzierów, jak mieszkałam na mazurach to kiedyś mama do mnie mówi, idź do fryziera (przed wyrobieniem dowodu osobistego- a potem od razu do fotografa), niech ci fajną fryzurkę zrobi, no i poszłam, tylko aż sie popłakałam jak zobaczyłam zdjecie, mając 18 lat wyszłam jak 35 bym miała, na szczęście dowód zmieniłam na nowy a tamten pocięłam:-) ja chodzę do Jean Louis David, mam już swoją ulubioną fryzierkę jest bardzo fajna, co zechcę to robi i świetnie jej to wychodzi:-), ścinać nie będę bo zapuszczam, ale pomaluję odrosty, nałożę super odżywkę, jakiś rytuał zrobię, wymodeluję troszkę by było wiosennie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie chodzisz Davida, do Galerii Mokotów? ej, chyba nie, to zbyt daleko od Ciebie właśnie koleżanka mnie namawia, żebym poszła do Davida w GM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę, zrobić kolację do męża, co prawda kolacji nie jadamy, ale co tam przy winku nie odmówi ;-) ale i tak będę podpatrywała co tu skrobiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię białe winko, ale bardzo sobie cenię białe , a białe i różowe martini hmm, ostatnio pijamy likier kawowo-śmietanowy(taka butelka - dwie w jednej ),🌻ale ja jestem przeciwieństwem nałogowca, nic sie mnie nie trzyma-nałogi odbijają się odemnie jak od ściany, wszystkie koncerny tytoniowe i alkoholowe mogłyby przy mnie splajtować:-) Estelka, a gdzie chodzisz i za ile na robienie manicure? ja raz poszłam niby mam ładny profil (francuski) paznokcia, a tak mi babka poszarpała skórki że przez parę dni czułam jej zabiegi, więcej nie poszłam a zapłaciłam 80zł za fryziera aż boję się Wam powiedzieć ile płacę:-(, ale się opłaca póki co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione centrum handlowe to Galeria Mokotów, ale rzeczywiście narazie odemnie do niej daleko(może jak sie przeprowadzimy będzie bliżej), choć często z mężusiem za zakupki tam jedziemy, najlepszy wybór butów tam jest, ja chodze na wileńskim, ale był moment gdzie chciałam pójść do GM:-), moja koleznka z koleji jak poszła do tego salonu na ul.Nowowiejskiej to strasznie niezadowolona wyszła od nich i rzeczywiście dziwnie wyglądała, ale ja jak patrzyłam jak oni innym robię fryzurki to fajne im to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki fajny mały salonik, niedaleko bloku, tu chodze do solarium - zawsze czyściutko, super łóżka, często wymieniane lampy, tu też chodzę na czyszczenie twarzy, hennę, manicure, pedicure...jest przede wszystkim kamerlnie, sypatycznie, czysto, niezłe kosmetyki , chociaż manicure robia inglotem. Za super wycięcie skórek, moje już były w bardzo opłakanym stanie, masaz dłoni, franch z małym zdobieniem na palcach serdecznych (a co, zaszalałam ;-) ) tylko 29 pln, ale naprawdę zrobiony jest ślicznie! aaa, ale przecież tu jest fryzjer, a może zaryzykuję i tu pójdę, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, lubisz Galerię Mokotów? :-) a ja pracuję przy samej Galerii, no prawie, ale mam kawałeczek, 5 minutek z pracy na piechotkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dobrze a ja do Wawki na zakupy muszę się specjalnie wybierać. Wczoraj byłam w oulet factory i Wola park no i nieźle poszalałm. A co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz temat kosmetyczny - kobitki zawsze sobie znajda cos do poplotkowania :-P Ja mam fryzjerkę zaraz koło domku - wyjde z bramy i juz u niej jestem :-) Na razie mi tylko ścina włosy - pytałam sie jej o te pasemka, na które mnie namawiacie , ale ona powiedziała, że raczej tego nie robią, bo ja mam dość ciemne włosy i trzebaby pigment z nich ściągać a to bardzo niszczy włosy :-( Na razie skupiam sie na tym by te włosy w ogóle mieć, bo wypadaja mi okropnie. Teraz juz lepiej - był jednak taki okres, że były dosłownie wszędzie, zwłaszcza u małego w rączkach - namiętnie mi je wyciągał. Nawet nie musiał szarpac - same wychodziły ... Emika - Ty naprawde nie masz żadnych moich fotek? Ostatnio Ci cos chyba wysyłałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika w takim razie prześlij mi na maila swoje zdjęcie to wtedy Ci odeślę moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak tylko na chwilkę - woda we wannie już na mnie czeka. Mam nowe fotki ale niestety coś mi poczta padła i nie mogę wysyłać - odbierać jak najbardziej, ale przy wysyłaniu serwer odrzuca mi wszystkie adresy mailowe. Jutro ma przyjechac kumpel i mi to naprawić - takze jak tylko będe mogła to wam powysyłam. Buziaki miłej nocki - ja idę się kąpać żeby zdąrzyć na \"Na Wspólnej\" 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, tak lubię GM a ty nie?:-) Iwonka ale ja nie mam twojego emaila:-) hihihi chyba że cos przeoczyłam bo czasem gapa ze mnie Aga, mam jedno zdjątko twoje z dzidziusiem, nie mogłam poczatkowo jego otworzyć, ale powiem, że ja na twoim miejscu bym nic nie robiła bo ty masz piękne włoski, a tylko wystarczy skrzyp polny wcinac lub inne witaminki na włosy, raz w tygodzniu oliwe z cytrynką na włosi kłaśc, jakies inne odżywki, ty masz piękne włoski, piękny kolorek i ślicznie w nich wyglądasz:-) a teraz wstawiam ciężko znalezioną tabelkę z kontaktami: TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×