Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

kurować sie nie mam z czego, bo katar jest co jakiś czas tylko gorsze to swędzenie i kichanie:-) ale może przekwitną te leszczynki to przejdzie, zawsze tak mam raz w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszka - trzymam kciuki 🌻 Enigma, na głowę nasikała???????? o rany!!!! ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelkaaa
A ja bardzo Ciebie Foli polubiłam ;-) Tez jeżdże na rolkach. Wydaje mi sie, że w realu bylybysmy fajnymi kumpelami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćKochane :) Dziś powinnam być cały czas uśmiechnięta bo mam urodzinki. Chłopcy pozwolili mi pospać do 9:30 i obudzili mnie z ogromnym bukietem. Prezenty podobno wieczorkiem. No ale ja sobie w prezencie idę umyć kolejne okno...hmmm a może nie bo chyba cosik chmury nadciągnęły i będzie padać. Zobaczę jeszcze. Trzymam kciuki za Wasze dwie krechy. Enigma :) AnA :) Zamieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK !!!!! dużżżżo uśmiechu, zdrówka, radości i spełnienia marzeń kochana....przytulam Cię !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ wszystkiego naj naj naj!!!! a w ogóle jak mnie tu nie było to założyłyście nowy topik:D:D:D ale znalazłam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zwłaszcza tego najważniejszego :) Carmelka, dzięki :) na rolkach uwielbiam jeździć, dzisiaj też mam zamiar. A ty też się starasz o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G ❤️ R ❤️ A ❤️ N ❤️ I N ❤️ I ❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:):):):):):):):):):):) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Spełnienia Marzeń:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini❤️ słońce dla Ciebie, a okna, co tam okna dziś masz urodziny , okna nie uciekną:-) całuję serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku odezwij sie jak już nedziesz mogła.....Joanka co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolki to świetny pomysł. Właśnie na ostatnich zakupach zastanawialiśmy się czy sobie nie kupić. Tylko najpierw Qbę trzeba nauczyć, żeby mógł z nami śmigać. Przejaśniło się... umyłam 2 okna i balkonowe od jednego pokoju a jeszcze zostało 5 - idę. Ale 4 na jutro zostawiam :) Miłego dzionka - wieczorkiem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Joance, jak przeczytałam to mi łezki polecialy, musi byc jej cholernie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam nadzieję ze przed zabiegiem zrobią Joannce expresowo betę jeszcze raz.....!!!! Bzoe cos za szybko podjęli taka decyzję:( tym bardziej ze była to wczesna ciąza:( ja pamietam jak niusia pisała to Ona czekała długo napewno ponad tydzien czy jakos tak:( i potem okazało sie ze jednak ciąza sie rozwinęła....:) zresztą mamy za przykład ;) szanowną moonik:):):) no własnie monikkkkkkkkkkkkk co z Tobą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelkaaa
znowu jestem przy kompie i odpowiadam. Tak zaczynam starania o dziecko od maja/czerwca, bo tak sobie pomyslalam, ze najlepiej urodzic na wiosne, ale wiadomo, ze natura lubi byc przekorna i nie wiadomo jaki final bedzie. Na razie cwicz, rolki, basen jak mam czas, zeby kondycje poprawic i w ogole "dla zdrowotności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelkaaa
mialo byc "na razie CWICZE>>>"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, znalazłam to o szczepieniu na żółtaczkę ale za wiele informacji to nie ma w necie: Czy wskazane jest szczepienie kobiet w ciąży i w okresie laktacji? Nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu szczepień przeciwko WZW typu A i B na płód, przebieg i rozwiązanie ciąży. Z tego powodu nie zalecamy szczepienia kobiet w okresie ciąży. Uważa się, że inaktywowane szczepionki wirusowe nie stanowią istotnego zagrożenia dla płodu. Nie zostały ustalone przeciwwskazania do szczepienia kobiet w okresie laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu dopadła mnie senność i zmęczenie buuuuuuu a tu szef siedzi i nie można się poobijać.....mam nadzieje że u Joanki wszystko się ułoży, martwie się o nią....Zabajonku jesteśmy z Tobą !!!...i ciekawe co u Monik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie
@ zbliża się wielkimi krokami...(: i co zrobić kolejny raz nieudany... straszne to jest... ciekawe ile wystarczy mi sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ... mi gin powiedzial wczoraj ze raczej ze szczepieniem sie wstrzymac ale jesli beti zaszczepi sie i owu bedzie miała po ok 2 tyg to spoko ,wazne zeby potem ewentualnie ide nie szczepic i poczekac do rozwiazania -tak na wszelki wypadek:) Ana :) jak tam? jakie masz objawy?:) i na co?:) Pamiętacie JANĘ juz zafasolkowała ..podczytuję ja na listopadówkach:) A mi chce sie spac:( 💤 i boli mnie kosc ogonowa aaaa i w nocy mam znowu jakies koszmary.... bezsensowne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie...?? a Ty kto?:) Ana :) Joannka chyba wieczorem Nas juz nei czytała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, mi też tak się wydaje, że lepiej się wstrzymać tym bardziej że jak czytam o tym to pisze, że robiono badania tylko na zwierzętach a nie na ludziach wiec po co ryzykować. Najlepiej odczekać trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się wydaje ze Joanka nie czytała, już jest w szpitalu. Kurde moze lepiej, żeby nie czytała jak wróci bo będzie się zastanawiać czy nie lepiej było zaczekać a ostatnie co jej potrzebne jest to wyrzuty sumienia, a przecież nie ma powodów do takich wyrztów. No ale w takich sytuacjach różne myśli przychodzą do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×