Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość kgrenn13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
ja dzisiaj mialam 4 dzien 6w i narazie nie boli mnie brzuch..ale tuz po cwiczeniach mięsnie czuje ;) troche boli mnie kark w pierwszym i drugim ćwiczeniu..;/ macie może podobny problem? noo..zobaczymy kiedy będą efekty :):) pozdrawiam i życze wytrwałości!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwcia
dzis 4 dzien.........w sumie to nie wierze w to że bede miała drabinke, ale podjełam próbę. najgorsza jest w moim przypadku motywacja. Cwieczenia sa bardzo meczące!Chciałabym sie odchudzic i wyrzeźbić ładnie ciałko!mam 177 wzrostu i 67 kg wagi. Moje marzenie to 60 kg. Ale nie wiem czy dam rade!w diety cud raczej trudno mi uwierzyć, zwłaszcza ze kilka razy próbowałam i zaraz po skonczeniu nie mogłam odwrócić wzroku od jedzenia!wiec dodatkowo przytyłam 2 - 3 kg. Poza tym mam dośc spory cellulitis co bardzo mnie wkurza!Moze znacie jakis sposób na pozbycie sie tego problemy?prosze o radę!-zimny prysznic na przemian z goracym nie jest dla mnie...............próbowałam................Nie wytrzymam tego:)pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
1 tydzień za mną :)) jeszcze tylko 5 ;) obyśmy wtrzymały - ale co my nie damy rady? :)) Co do bolu karku- szyi - staraj się jej nie zginać, tzn nie ciagnac podbrodka do klatki, tylko całym tułowiem do gory i patrzec sie w sufit , a przed cwiczeniem krotka rozgrzewska - krecenie glowa , powinno być ok powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg, te cwiczenia mnie zabijaja. zrobilam 2 powtorzenia (12 cwiczen razem) i leze. leze i kwicze. siedzacy tryb zycia pozbawil mnie kondycji. mozna robic przerwy miedzy powtorzeniami? np. 2 rano, 2 po polodniu, reszte wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
Pijana werter - niestey nie :( kluczem do efektu jest wykonywanie cwiczen jednej serii po drugiej a potem i 3 bez przerwy pomiędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaakkkk
a mam do was wielka prosbe :p jak mam zrzucic boczki ? :/ :p ogolnie nie jestem gruba ale boczki to mam ogromne ! i tak chce je zrzucic:p bo juz mam dosyc kupowania bluzek o rozmiar wiekszych zebyu je ukryc :/ prosze pomozcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia123
do kasiaaaakkkk po prostu 6weidera!!!! spróbuj! zejdą i boczki i to w megatempie gwarantuję (jeśli poprawnie wykonasz ćwiczenia) Jestem po 12 dniu, schodzą nie tylko boczki ale i udka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek12345
witam wszystkich. od dzis zaczynam 6 weidera i mam kilka pytan do was. chodzi mi konkretnie o to, czy jak bede cwiczyla to spali mi sie tluszcz by wyrobi brzuch, bo bardziej chodzi mi o spalanie, bo mam troche tluszczyku, troche to chyba balo powiedziane 170cm 69 kg:/ masakra:/ i czy 6 weidera bedzie odpowiednim cwiczeniem na brzuch. oprocz cwiczen strosuje jeszcze diete. moze wiecie cos na ten temat. czekam na wasze odopwiedzi... pozdrawiam ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tych powtórzeń
dziewczyny, mam pytanie odnośnie powtórzeń - dziś 5 dzień a się zaczęłąm zastanawiać, widzę ze filmik z you tube nie działa już, dlatego pytam was - chodzi mi o ćwiczenie 1, 3 i 5 - gdzie raz jedna noga, raz druga - i teraz pytanie - czy każda noga 6 razy jest podnoszona do ćwiczenia, czy obie razem 6 - czyli jedna tylko 3 razy??? jak to jest? ja ćwiczę po 6 powtórek na każdą nogę - czyli w sumie 12 razy podnoszę tułów i po 6 każdą nogę osobno.. czy to jest tak jak ja robię? proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
ja robie po 3 na każdą nogę ale w sumie nie wiem czy to jest dobrze..:P dziewczyny jak to jest? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zachecilyscie mnie cwiczeniemai 6 weidera.Ale en filmik mi nie dziala.Bardzo prosze niech ktos mi z Was przesle filmik na 6 weidera.Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
Ćwiczymy raz jedną nogą,raz drugą i to jest pełne powtórzenie.Czyli każda noga jest 6 razy podnoszona do ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia86
Witam!!! Jak to jest z tymi ćwiczeniami?? Można je robić wieczorem przed snem czy nie bardzo?? I czy ważne jest żeby robić je mniej więcej o tej samej porze dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracula
kochane a moglybyscie byc tak mile i podac jakiegos linka do tych cwiczen?chetnie bym sobie je wyprobowala...coz o brzuszek trzeba zadbac.Z gory dzieki i pozdrwiam was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Witam was ja zrobilem 23 dni i wymieklem tzn nie tyle ze nie moglem tylko ze sie stalo to strasznie nudne i monotonne i juz mi sie odechcialo tego :(((( jak myslicie zaczynać od nowa czy jak?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracula
ja dzis zaczelam cwiczyc, ciekawe ile bede wytrwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki.Ale gydby ktos mial ten filmik, to byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Witam! Ja dzisiaj miałem 2 dzień! Wczesniej już to robiłem ale tylko 15 dni bo ćwiczenie stało się nudne, ale teraz mam nadzieję wytrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
ja dziś mam 8 dzień...no zobaczymy jak długo wytrwam:D mam wrażenie, że jak zacznie sie 18 powtorzeń to już będzie zbyt ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Wydaje Ci się nie będzie ciężko jak robiłem to najciężej mi było do 8 dnia, a potem coraz lżej. mówie Ci przynajmniej ja tak miałem potem jest lżej tylko że ćwiczenie się nudzi, a masz już efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Spinny, a ile masz lat? I ile wzrostu i przy jakiej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
17 lat, 165cm wzrostu i 50-51 kg a coo?? ;> no mam nadzieje, ze ja bede miec tak jak Ty-że 8 dzien będzie najcięższy, bo dzisiaj lekko nie było :P a to byl wlasnie 8 dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Heja Radzio nom ja robilem to przez 25 dni i zmieklem:( :/;/ strasznie mi sie nie chcialo nuda masz racje pozniej to nie jest ciezko ale strasznie nudne bo tych powtorzen tyle i wogole sie nie chce a u Ciebie jakies efekty po 15 dniach byly czy jakies sa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
11 dzień za mna (1/4 :)) ) i nadal jest ok, nie jest cięzko ja mam problemy z liczeniem (bo licze jeszcze te 3 sekundy napięcia ) i czesto juz nie wiem ktore powtorzenie robie :) wiec robie tak ze dwa wiecej i tez jest ok troche zaczyna być to nudne ale jeszczę ciągnę i mam zamiar dotrwac do konca :)) efekty - coś tamu już chyba widac (gorna cześć brzucha) ale raczej minimalnie , mam nadzieję ze po kolejnych tygodniach będzie fajny efekt :)) roxaaa - ciagle cwiczysz, mam nadzieje ze sie nie poddalas :)) razem zaczęłysmy to razem musimy skończyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaaaaa
tak jest dalej cwicze i nie odpuszczam! tyle, że juz nie widze tak znaczacych efektow jak na poczatku :P a szkodaaa, ale jakby nie bylo jakas czesc juz za nami ufff... twarda i zacieta - cwiczysz rano , tak? ja właśnie czasem rano czasem wieczorem, nie wiesz może czy ma to jakieś znaczenie ? A tego hulahop jeszcze nie kupilam kurcze :P pozdrawiam ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchowisko
hello! dzis mój pierwszy dzień walki z brzuchowym potworem. Zobaczymy co z tego wyniknie :D A co do pytania powyzej, wiekszosc cwoczen sportowych powinno sie wykonywac wieczorem, bo wtedy, nawet gdy juz grzecznie lezymy w lózeczku, mięsnie pracuja i tluszcz sam sie spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
cwicze zazwyczaj rano - bo fajnie miec je "z głowy" juz rano moge powiedziec ze dzien - zaliczony :) wieczorkiem jeszcze hula i tak godzinka dziennie się schodzi, jak sie pracuje 9 godzin (1 godzina na lunch) plus 40 min do i z pracy to nie ma sie tego czasu wolnego za duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×