Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość chyba że chodzi oooo
Tempy is a locality in Victoria, Australia, located approximately 136 km from Mildura...but wtf???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
to ty wróc do podstawówki- najwidoczniej nie wiesz co to jest frazeologizm. W słowniku frazeologicznym figuruje określenie "tempy", także odpierdol się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
ostatnia tempota umysłowa idzie z turasem do łóżka i się ośmiesza a potem ryczy na forach..a ja,,jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman dobrze gada
dobrze gada polać jej :P też jestem zdania kobieta powinna mieć honor i godność a szczególnie Polka , no chyba ,że jest typowym tępakiem (nie tempakiem jak lolo...coś tam twierdzi)i spała na lekcjach historii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg__
Przestrzegać tak- a nie wyszydzać i nie obrażać. Dlatego mogłabyś nie pisać "ciapaci" o Muzułmanach, też zapewne nie chciałabyś żeby o Polakach używać obraźliwych słów. Dyskusja będzie fajna jak nikt nikogo nie będzie obrażał i oceniał. A dlaczego nikt nie przestrzega przed związkami z Żydami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam tępaka jak już
no to pokaż ten słownik i gdzie tak pisze , tępaku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam tępaka jak już
definicja ze słownika proszę : tępak obraźliwie: człowiek ograniczony umysłowo, mało bystry; głupek, matoł, osioł, tuman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam tępaka jak już
tępak: rzeczownik, rodzaj męskoosobowy (1.1) pot. obraź. osoba tępa, głupia, mało inteligentna, bezmyślna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czepiliście się tej "tempoty" i teraz biedna lolo... (co to za nick?) Będę się zwracać pod prawidłowym ok? i teraz biedna Simit lata po słownikach i oderwała się od wyzywania mnie. Nie przerywajcie jej pierdołami. Może jak się wyżyje raz a dobrze to zejdzie z niej ciśnienie i będzie spokój. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra chyba tak sie pisze
rzeczownik tępak synonimy: kołek, tępak rzeczownik tępak synonimy: głupol, kiep, kołtun, matoł, pacan, przygłup, tępak, tuman, idiota, kretyn antonimy: mędrzec, osoba mądra rzeczownik tępak synonimy: bałwan, baran, bęcwał, błazen, cep, ciećwierz, ciołek, cymbał, debil, idiota, kapuściana głowa, matoł, półgłówek, tępak, tłuk, jełop, osioł antonimy: mędrzec, osoba rozsądna rzeczownik tępak synonimy: głupek, idiota, głupiec, ignorant, kiep, kretyn, nieuk, matoł, prostak, tępak, matołek, down, niemądry antonimy: mędrzec, inteligent, mędrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra chyba tak sie pisze
wyrazy pokrewne: przym. tępy rzecz. tępota f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greg__ znowu ten od Żydów. Zapamiętaj sobie raz a dobrze nie interesuje nas Palestyna. Może nie mówimy o Żydach bo to temat o Turkach? Turcy to Żydzi? nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg__
Dwie formy są poprawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznacz jeszcze że antonimy to są wyrazy o przeciwnym znaczeniu. Bo zaraz będą mnie tu od mędrców i inteligentów wyzywać. Swoją drogą zbyt dużego jej materiału dostarczyłaś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipaty to hindus jak już
Turek to szmatogłowy jak już go nazwał Jan III Sobieski .A te panny co mają mokro w majtach przy Turkach powinien straszyć po nocach i diabłów posyłać.... kpina z ojczystej historii i tradycji :( Ciapaty to chyba od tego hinduskiego pieczywa tak mi się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam taką definicję
Hasło tępak gamoń 2. matoł, tuman 3. nie grzeszy inteligencją 4. ciężko myślący 5. nie grzeszy rozumem 6. tępota , matoł , głupi 7. głupol , głupek , głupiec 8. przygłup , przygłupek , tuman 9. gamoń , półgłówek , półgłupek 10. bęcwał , głąb , cymbał 11. kołek , ciołek , pacan 12. tłumok , tłuk , cep 13. cap , trep , młot 14. dureń , bałwan , idiota 15. kretyn , imbecyl , debil 16. muł , baran , osioł 17. jełop , jełopa , czub 18. świrus , palant , patafian 19. bezmózgowiec , wolnomyśliciel , pomyleniec 20. pomylony , świr 21. posp. szajbus , wał 22. wulg. kutafon 23. kiep , ciemna masa , ciemny żłób 24. zakuta pała 25. kurzy/ptasi móżdżek 26. boże/głupie/marynowane cielę 27. barania/kapuściana/ośla/pusta/tępa głowa 28. posp. barani/kapuściany/ośli/pusty/tępy/zakuty łeb 29. ograniczony umysłowo 30. tuman, głupek 31. ma "ciasną" głowę 32. matoł 33. baran na dwu nogach 34. człowiek mało zdolny Kategoria: rzeczownik, liczebnik lub nazwa własna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Linki a co ty wiesz o Turkach? Rozmawiałaś chociaż raz z Turkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz lololoki
ile masz imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki nawet dwa razy wyobraź sobie. Tak poszalałam. A teraz moja kolej na pytanie. Jaki masz prawdziwy nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Linki
też mi się wydaje ,że sporo materiału ;) ale niech sim... czy jak jej tam sobie poczyta , tak sobie myślę z cipska do oczu kawał drogi..a ta wiadomo czym myśli ;) może przeczyta ale nie zrozumie , bo myśli nie tym organem co trzeba:P logika 2 wartościowa 0 i 1 :D 0- sucho w majtkach i 1- kisiel w majtkach , jej Turas nawet nie musi jej długo tresować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Co wy z tym Sobieskim? Przecież idąc takim tokiem myślenia. Polacy nie mogliby się wiązać z Francuzami, Hiszpanami, Rosjanami, Duńczykami, Szwedami, Ukraińcami, Japończykami, Niemcami, Austriakami, Czechami, Litwinami. Przecież to czysty debilizm powoływać się na historię. Tym bardziej wypominać wojny i bitwy sprzed kilku wieków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Mikołaj. O co chodzi z tymi nickami? Wszędzie widzisz "podszywaczy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
"Tak poszalałam" To że ciebie jakiś turas wyrolował, to nie znaczy że wszyscy tacy są:D. No i wyszło szydło z worka- ciągle cię to boli...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny inteligent od analizowania :] G... z daleka omijam. Po co sobie buty brudzić. Potem trzeba czyścić podeszwę kijkiem. Bo jak nawłazi to się odczepić nie chce. Jaki jest twój prawdziwy nick? No dawaj przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Uspokój się człowieku. Widać cie coś boli, że siedzisz tutaj tak często:). Jak zapytałem cz kiedykolwiek rozmawiałaś z Turkiem- odpowiedziałaś, że "zaszalałam". Ale nie martw się- czas leczy rany. Serce się niedługa zagoi i już nie będziesz musiała opluwać cały naród Turecki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Dwa razy porozmawiałaś z Turkiem i już zaszalałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
To łatwa jesteś jak po dwóch rozmowach już "poszalałaś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaleństwem było że nie jedna rozmowa a aż dwie. Ale wiem wiem. Ironii tłumaczyć nie ma sensu. Vannilaa to ty? Ty tez nawalałaś przy ironii. :) teraz udajesz faceta? O ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaci to gówienka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę bo widać Simit zbiera siły i teraz ucichła. Jakbyś wróciła z nową porcją epitetów (masz dużo materiału) to wal śmiało. Lepiej jak człowiek z siebie wszystko wyrzuci. A jak znów zajrzę to obiecuje że postaram się przeczytać abyś nie poczuła się olana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×