Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Madziusiek dla mnie tez zawcześnie szpital wybierać, ale lubię wiedzieć coś na ten temat i może gina sobie znajde właśnie z tego szpitala w których chciałabym rodzić. Endi, nie ma sprawy zawsze do usług :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najważniejsza to położna, bo lekarz to co cc albo na koniec porodu przychodzi i też cieżko trafić, żeby akurat był na dyżurze jak Ty przyjedziesz, a nie każdy jest na telefon chętny. Ale damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no własnie a lekarz gin może być też położnym/ą? ja się nie myle to u mojej aktualnej gin jest, że ginekolog położnik i endokrynolog. To znaczy, że też odbiera porody, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położnik to chyba to, że prowadzi ciążę i porody, ale samo prowadzenie porodu to z teco co wiem ale mogę sie mylić to położne robią a lekarz za wiele się tam nie napracuje, no chyba że są komplikacje.A tak to do szycia przychodzi.. A położne to się poznaje w szkołach rodzenia i najlepiej chodzić przy szpitalu, w którym chcesz rodzić do tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
aha no to wszystko rozumiem, dzięki Madzia :) To szkołe rodzenia mam przy instytucie Matki i Dziecka to chyba zostane przy tej opcji i będzie najbliżej i najproście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio koleżanka mówiła, że jak ona rodziła we wrześniu to położna kierowała porodem, naprowadzała lekarza co i jak trzeba robić. A planujecie rodzić naturalnie czy cc? Bo mi gin mówi, że przy mojej budowie ciężko mi będzie urodzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
chciałabym naturalnie, biodra mam szerokie dosyć i kiedyś pierwszy gin u którego byłam powiedział, że będzie mi łatwo, a cc to jednak operacja, a ja się skalpela boje i różnego radzaju znieczuleń. Ale jak będzie trzeba to i to przeżyje :)A Ty nastawiasz się na cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiam się na cc bo też się boję znieczulenia i cięcia i tego wszystkiego. Ale ja mam jakąś wąską budowę nawet nie bioder tylko jak mnie gin badał to mówił o jakimś sklepieniu że niskie czy coś takiego i podobno poród może baaardzo długo trwać. Ja to mogę się pomęczyć (ha ciekawe czy tak samo powiem po 17 godzinach rodzenia hahah), ale jeśli dziecko miałoby się niedotlenić to wolę cc. W każdym razie jeśli wszystko będzie ok to będę próbować naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek, a może my w ciąży (takiej podświadomej) skoro juz na takie tematy rozmawiamy. hehe :) A mnie brzuch od rana boli, mam nadzieję, że nie od pączków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko nie urojonej:) Mi to nic nie dolega a już 23 dc, jakoś szybko ten cykl zleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
coś ty, my takie realistki nic napewno sobie nie uroimy :D mnie od wczoraj to brzuch boli, dziś to tak nawet dokuczał i dokucza mocniej, a mam 25dc i 3 dzień wyższych temperatur, czyli mój cykl sie trochę wydłuży, bo późno była owulacja i biorę dupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch bolał kilka dni temu, dwa dni miałam skurcze jakieś ale przeszło i teraz nawet piersi nie bolą, a zawsze bolały. Dupka nie biorę bo mi znowu nie chciała dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
może nie potrzebujesz poprostu, to po co się faszerować chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zobaczcie co znalazłam: http://ww.fertilityfair.com/ Międzynarodowe Dni Płodności w Warszawie 9-10 marca w hali expo - pod honorowym patronatem naukowym Prof. dr hab. n. med. Sławomira Wołczyńskiego. TO TEN PROFESOR CO JUTRO DO NIEGO IDĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramalutka
Cześć dziewczyny :) Jak się dzisiaj czujecie? ja czekam na 3 monitoring cyklu (pon). Wcześniejsze bezowulacyjne. Dla przybliżenia może napisze coś o sobie :) Mam 27 lat, od 9 miesięcy staram się o dziecko. W ramach postanowień noworocznym poszłam do lekarza by sprawdzić czy wszystko ze mną ok (wcześniej stosowałam kalendarzyk małżeński) i zaczęło się... TSH za wysokie, prolaktyna za wysoka, LH za wysokie. To jest mój drugi cykl z bromergonem i Euthyrox n50. Ale z Wami jakoś jestem spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramalutka bo w grupie razniej , jest komu sie wyzalic a tutaj są fajne dziewczyny które potrafią zrozumieć pocieszyć. Mi tu dobrze:) sama to już bym dawno chyba zwariowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja już też dupka nie rozumiem. Co cykl to inaczej Kiedyś brałam samego dupka ale to tylko raz na jakiś czas i było ok a teraz jakoś tak dziwnie. Tylko wezmę dupka od razu jajniki mnie kują do tej bory piersi miałam bolące i nabrzmiałe w tym cyklu nic takiego sie nie dzieje. Dodatkowo mnie wysypuje na twarzy oczy mnie pieka (ale nie wiem czy to od tego) i miałam raz z dupkiem przesuniecie okresu o 7 dni> biorę go od listopada i na prawdę każdy cykl inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramalutka badalaś ft3 ft4 aTPO aTG żeby wykluczyc hashimoto ? Ja teraz biorę euthyrox 88 i prolaktyne mam w normie, jak tarczyca nie jest wyregulowana to zazwyczaj prolaktyna też jest za wysoka. U mnie to jest tak że jak mam dobry wynik TSH to i prolaktyna się normuje i odwrotnie jak TSH podwyższone to i prl. ponad normę i wtedy mnie piersi bolą a teraz tzn. od miesiąca jak mam wyższą dawkę euthyroxu to nie wiem co to ból piersi a tak to cały cykl praktycznie mnie bolały nooo i glowa mnie tak często nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek to pochwal się nam jutro ile wizyta kosztowała, oby okazał się wybitnym specjalistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh :) szkoda, że nie jestem z wawy, bo bym się na targi przeszła :) u mnie taki ciężki tydzień w pracy, że wczoraj to pomyliłam czwartek z wtorkiem i się zbłaźniłam... u mnie 22 dc i luteina 2 tabletki na noc dopochwowo... jakoś się strasznie nie nastawiam w tym cyklu, ale a nuż będę mieć niespodziankę na walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia u mnie to samo w pracy, jeszcze jutro muszę pracować, dodatkowo ta wizyta i jeszcze goście wieczorem, nie wiem jak ja dam radę:( Jestem przemęczona:( Marysia życzę Tobie tej najsłodszej Walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marysia i Madzia gdybyscie widziały moj tydz w pracy ...no coment:( wybieramy sie słuzbowo w ten czwartek na Wyspy Kanaryjskie,bede tłumaczyc wwazne negocjacje dostalismy materiał który ja przeczytałam ,popracowałm nad nim i jest ok,ale moj szef który sie zmienił kilka tyg wczesniej i nie zna zadnego z jezyków w którym bede tłumaczyc upiera sie przy tym abym ciagle go czytałą i jeszcze lepiej sie przygotowała. W koncu po 3 dniach szarpaniny powiedziała mu ze nie ma pojecia o mojej pracy i ze to ja jestem profesjonalista a on burakiem bez wykształcenia,powiedziałam to przy wszystkich i liczyłam ze pewnie mnie zwolni a on zamknał sie a potem co prawda nie przeprosił ale dał mi wolna reke:) no wygadałam sie haha ale teraz jest weekend:) luuzik ,robie gołabki,sprzatam ,zakupy spokojne domowe zycie:):):) buuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellus to Ty odwazna jestes... ladnie walnelas temu szefowi... ale rozumiem Cie bo tez nienawidze jak ktos mowi co mam robic choc kompletnie sie na tym nie zna... ale szef tez specyficzny... malo kto przelknal by taka zniewage... na jego miejscu chyba bym prace zmienila... przeciez to totalne podwazenie jego autorytetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ;) chociaż nic nie piszę to czytuje Was codzinnie i czekam z niecierpliwością na dużo podwójnych kreseczek w walentynki ;) Bella czuje że przepowiednia szamana się sprawdzi... Trzymaj tak dalej i nie daj się szefowi. Justa czy Ty też mialas tak wielkie obawy spowodowane brakiem objawów? Ja chyba się zestresuje strasznie kolejna wizyta ;) dziś mi się zaczął 9 tc i zakupilam 4 kremy przeciw na rozstepy Mustela. Jeszcze nikomu nic nie powiedzieliśmy choć niektórzy się domyslaja. Pozdrawiam i życzę Wam udanych ostatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka moj szefu to prostak któremu załatwiono ta prace,i w momencie jak ja otwozyłam buzie ,wszyscy zaczeli powoli pokazywac mu jego miejsce w szeregu,chyba długo tu nie pociagnie Jestem fit ciesze sie ,ze sie pokazałas:) widze ze wszystko dobrze u Ciebie:):) ja tez czekam niecierpliwie na przepowiednie szamana i na dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka77
Witajcie nie wiem jak to sie dzieje ale biore bromergon od pazdziernika i nic sie nie dzieje w zwiazku z zajściem w ciąże, owszemy cykle mam regularne jak nigdy ale dzidziusia nie widac na horyzoncie, jak długo jeszcze musze sie tym bromkiem faszerować?? myslałam ze 2 3 cykle i juz a tu konca nie widać :( poradzcie czy tez tak miałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka witamy coz ja bralam 6miesiecy i nic .....wiec odstawilam wiec ciezko mi pomoc w tej sprawie,ale odstawilam i poszlam na kolejne badania i tam sie okazalo ze ureoplasma przeszkadzala mi zajsc w ciaze,tak wiec nie tylko bromek pomaga ale musisz wiedziec czy cos innego nie przeszkadza Ci zajsc w ciaze,jakir badania robilas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemfit ja tak samo codziennie czytuje i trzymam kciuki choc niewiele sie wypowiadam :) Juz mam ustalony termin do kliniki na 20 marca ciesze sie bo myslalamm ze bede musiala czekac owiele dluzej:) i mam nadzieje ze wszystko stanie sie jasne , na razie pozostaje mi czekac. Pozdrawiam was dziewczyny i tez mam nadzieje ze ujrzycie upragnione 2 kreseczki:) ps zaczelam cwiczyc z Ewa Chodakowska choc jestem szczupla to mam oponke:P czytalam ze cwiczenia fizyczne moga pomoc w zwiekszeniu mozliwosci naprawy moich niedomagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×