Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Ana, no to czekamy na efekty :) i trzymamy kciuki :) Andzia, nie martw się będzie ok, zobaczysz serduszko, ja panikowałam bardzo wczoraj ale jest ok :) Do mam pytanie, widziałam zarysy nóżek i rączek, oczywiście nie był to wyraźny obraz ale ogólny zarys widać no może nie można zobaczyć dokładnie gdzie jedna nóżka się zaczyna i kończy ale widać że są:) Nóżki podobno zawsze gorzej widać. Nie martw się dużo zależy od sprzętu od usg, ja wiem, że tam gdzie byłam sprzęt jest b. dobry. dodam że widziałam zdjęcie synka mojej koleżanki robione w 8 tygodniu i niewiele było widać a wszystko jest ok Jestem w 8 tygodniu a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuje Foli żeby nie zapeszyć.....Andziu wszystko bedzie dobrze nie denerwuj sie na zapas kochana.....do mam pytanie to normalne że sie martwisz ja pewnie tez bym sie martwiła, ale wszystko będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) Denerwuję się trochę ale to chyba normalne. Od 4 dni strasznie mnie męczą mdłości, wczoraj cały dzień bolała mnie głowa, no i strasznie denetwują mnie wszelkie zapachy, czuję wszystko chyba 100 razy bardziej, nawet to co pachnie mi przeszkadza:( No ale nie mogę przecież narzekać bo sama tego bardzo chciałam:) i pociesz mnie że jednak organizm odpowiednio reaguje i mam nadzieję że dzidzia się rozwija:) Jutro pod wieczór będę już wszystko wiedzieć. ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, napewno się rozwija, fajne uczucie widzieć to na monitorze a zabierasz męża ze sobą? Mój to się tak śmiał do monitora wczoraj, ze aż miło popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowej części, właśnie wróciłam po urlopie, ale nie chce mi się pracować. Cieszę się Foli, że u ciebie ok, pozdrawiam wszystkie dziewczynki. Za kogo teraz trzymamy kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, a jak się czujesz? daleko byłaś na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie... nie denerwuj się, tak jak pisała Foli dużo zależy od sprzętu, ale też przecież dzidzia jest jeszcze bardzo malutka i ma dużo miejsca i wystarczy, że przemieści sie pod tylną strone macicy i juz gotrzej widać. Nie martw sie na pewno Twoja dzidzia ma wszystko to co potrzeba. Pamietam jak ja panikowałm w ciąży i wymyślałam tysiace róznych rzeczy. porównywanie zdjęc z usg, albo wielkości dzidziusia w danym tygodniu to najgłupsza rzecz jaką robią cieżarne kobiety (teraz to wiem), bo przecież kazda dzidzia rozwija sie inaczej, jedna szybciej druda wolniej, tak jak my dorośli ludzie róznimy sie od siebie tak te malutkie fasoleczki mają prawo róznie sie poukładac w brzuszku, albo mają prawo nie być tej samej wielkości w danym dugodnui ciąży. Ja sie bardzo martwiłam bo moje dziecko z pomiarów usg miało zawsze o 2 tygodnie większa główke w stosunku do reszty ciała i bałam sie ze to wodogłowie, ba nawet to sobie wmawiała, ale potem wszystko sie wyrównało w wielkości a Mateuszek urodził się śliczny, silny i zdrowy i w sobotę zaczął juz 8 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli mój maż też ze mną jedzie:) powiedział że mi nie popuści i że musi to zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, a od którego tygodnia robią usg przez brzuch? pamiętasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka foli super, ze dzidzia sie prawidłowo rozwija..... Enigma halooooo dzisiaj Twój wielki dzień, jak tam objawy ciązowo-małopwe????? odezwij sie.... AnA trzymam kciuki oby ten miesiąc przyniósł owocny plon..... u mnie po staremu, juniorek Eryczek strasznie szaleje i nie daje spac nad ranem, widac jak prostuje nóżki a mój brzuch staje się bardzo napiety z widoczną z boku nóżko-niesamowity widok.... popadłam w wir kupowania dla małego ubranek, wszystko już mam dla niego przygotowane typu łóżeczko, przewijak itp.ale jeszcze nie stoi w sypailni, czeka z utesknieniem złożone.... zostało mi 87 DNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie i wielkie buziaki dla Was..... a teraz czas na małe co nieco.....łykajcie.... ******************************************************* ****************************************************** ****************************************************** ***************************************************** ***************************************************** ***************************************************** pa🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, ja jadę w 12 tygodniu to może już też przez brzuch będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mnie trzymajcie kciuki:) za mnie:) Moja @ przyłazi zawsze ok 12 w południe..... Ana:) nie wiem czy mam objawy na @ czy nie ,czasem wydaje m isie ze pulsuje mi głowa i szyja... a u mnie to taki objaw @ - taki reumatyzm jakby ale nie wiem czy to sobie wmawiam czy tak czasem czuję...... Tempki rano nie mierzylam.... bo nie chcialam sie stresowac gdyby miała byc niższa... hmmm... wogole nic w tym cyklu nie robilam..... Jedyne co to strasznei sie pocę:( co mnie bardzo dziwi bo nigdy sie nie pociłam ,nawet na silce..... no ale moze to przez te upały..... Wydaje mi sie ze chyba jednak dostane tego @piszona ..bo jak ruszam głową to cos mi strzela w szyji:P ale jak przyjdzie to stawię jej czola:P wkońcu to ja kiedys musze wygrać:P a bez walki sie nie obejdzie:D:D:D:D I powiem wam szczerze ze nawet nie mam ochoty na kupowanie testu..... zgłupialam czy co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, objawami @ się nie przejmuj, moje były dokładnie takie same jak na @, nawet mi w brzuchu burczało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...........
dziewczynki kochane!!! dzieki za pocieszenie, wierze, ze skoro lekarz zdiagnozowal ze wszystko jest git, to tak jest!!! Wszystkie przyszle mamy sie martwia, potem jak wezma swoje malenstwa w ramiona to tez sie martwia i tak juz zawsze bedzie, kiedys przeczytalam ze wraz z dzieckiem w sercu kobiety (mezczyzny tatusia mysle ze tez) rodzi sie lęk o to dziecko, ktory towarzyszy juz przez cale zycie ;-) pozdrawiam Was serdecznie, zycze wszystkim starajacym sie szybkich efektow dzialan, noszacym swoje skarby pod sercem, aby wszystko bylo w porzadku, mdlosci nie meczyly a maluchy rosly zdrowo.... Wszystkiego dobrego, tworzycie fajną ekipkę, do ktorej czasami zagladam i zawsze wiem, ze jak o cos zapytam, to nie pozostanie to bez odpowiedzi... DZIEKI serdeczne raz jeszcze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś trzymam kciuki za Ciebie moze jednak wstręciucha nie przylezie....tak właśnie myslałam sobie o Tobie Enigmuś ze w tym miesiącu ogłosisz nam dwie kreseczki, takie jakieś przeczucie hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli jak dobrze sobie przypominam to teraz czeka Cię przeziernosc karkowa u maluszka wiec to badanie usg bedzie jeszcze takie jak do tej pory....:-):-) ale już kolejne przez brzusio..... Enigma trzymamy trzymamy i mamy nadzieję, ze nie zawita ten wstretny małpiszonek do Ciebie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś prosze o zdjątka Zabajonka bo Ty masz a do mnie nie dotarły (Zabajona chyba nie bedzie mieć nic przeciwko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Ana juz wysyłam:) do mam pytanie.... zapraszamy do nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma zaciskam już kciuki , ja byłam w małej podlaskiej wiosce, cisza, spokój, nic nierobienie. Była bardzo fajnie. Foli mnie też od czasu do czasu pobolewa brzuch, jutro mam wizytę, zobaczymy co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia, podobno tak ma byc, ze boli trochę :) Enigma, a tobie jak teraz się nie uda (oczywiście życzę ci zeby sie udało i mam taką nadzieję) to przyjadę osobiście i cię na test PCT zawlokę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli u mnie gin dosyć długo robił dopochwowo, bo przez brzuch to nigdy nic nie widział, co mnie zawsze stresowało. Chyba dopiero ok. 12 tygodnia zdrbił mi normalne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli popieram, gdyby co, to ja pomogę ja dostarczyć na ten test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki suzinka, tak mi się wydawało, że teraz to już przez brzuch będzie Pedagog, no to enigma nie będzie miala wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhiihihihihihihi:) ja to juz 2 razy dzwonilam do Provity i pytałam o ten test. Tylko jakoś nie wyobrażam sobie aby jakiś obcy facet= czytaj gin:P:P:P:P gmyrał mi tam..... i to az w szyjce ......:( bleeeee masakra:P Moj gin to juz chyba więcej razy widział moją cipidrynkę niż mąż :D:D:D:D:D:D:D NO ale OBCEMU ;p to ja nie dam:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, ktoś zapożyczył pomysł Twojego nicka, widziałaś? Troszkę zmieniony (przestawione litery), ale kojarzy się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo widziałam genewa:) az mi gula skoczyła:D:D:D:D:D HIHIHHIHIHIHIIHIH:D ESTELKO :) dziękuję za zdjęcia:) Muszę Ci powiedziec ze bardzo ładnie wyglądasz:) jakos wyładniałas:) taka radosna i rozpromieniona:) i bardzo do twarzy Ci z tą grzyweczką:) Ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Enigmuś za zdjatka.....Aśku za CIebie tez cały czas trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×