Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss, Triada miała dobrą wersję...też bym chętnie poleciała do ... Alhambry...napisz,jak się dowiesz....ja nie wyruszyłam nigdzie, bo znów ta cholerna mgła! Nosi mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Witajcie,Dostalam oferte z Swiata Ksiazki,place za przelot i mam 7 dni pobytu w hotelu vero klub paraiso verde z wycieczkami przez 5dni.W marcu lub kwietniu,Przelot koszt1000zl klub zalatwia bilety.nie wiem moze sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Alanya,zastanawiam sie jeszcze,zobaczymy,moj facet dostal dzis a ja naleze tyle samo czasu wiec mysle,ze tez dostane.Jak sie chce to mozna wykupic caly pakiet za chyba449zl wstepow lub nie,nie ma wymogu.Wiec,jak dostane i ja to tym sposobem moge2osoby brac,bo to jest z osoba towarzyszaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
jade1go lipca do hotelu Club Paradso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, gdzie się podziewasz???? jakie nowiny? Dostałam odpowiedź z wakacje pl. w sprawie Teneryfy, są m-ca. Na pocztę przyszły mi nowe oferty, min. Kenia i pierwszy hotel mi spasował...brakuje mi tylko kasy!!!! ta cholerna kasa! bo jechałabym jako singiel ,więc dopłata...ale może Ty sprowadzisz mnie na ziemię, bo tak mnie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już :) Sama sie sprowadzilam na ziemie po tym jak zobaczylam cos co Triada nazywa First Minute. Tragedia. Same terminy kwietniowo-majowe ewentualnie czerwcowe. Hiszpani nie ma w promocji poki co. Nawet mi nie wyskakuje na easygo.pl Wszystko inne ceny z kosmosu plus oczywiscie sto ukrytych dopłat. Ale czego ja sie mogłam spodziewać? Takze Alhambra odpada. Jak juz to bede polowac na gazetki promocyjne, ktore daja co tydzien i moze tam znajde objazdowke za jakies rozsadne pieniadze. Ciekawe co Rainbow bedzie mial. W tym roku w styczniu mieli objazdówke z pobytem na Costa del Sol za 2.750. Jak dla mnie bylo to do przełkniecia, ale mojej kolezance było za drogo. poza tym Triada ma pobyty tylko na Costa Brava a ja wolałabym del Sol. Ale teraz to juz i tak beznadzieja :O Musze czekac dalej. Tarlusia co to za oferta ze świata ksiązki, to z niej skorzystałas do Paradiso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia--> extra!!!!!!!że nadarzyła Ci się taka okazja-wg mnie oczywiście;) ohh ile ja bym dała,żeby tak trafić i móc...jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam;) ....oczywiście dla całej reszty gorące selamlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Tarlusia ja tu czekam na szczegóły, skad oferta ?za ile? itd. Widziałas moje linki do Paradiso? Fajny hotelik. Lece Wam skrzynki zapchac....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuuuuuuu, jak Wy dużo piszecie....parę godzin mnie Tu nie było, a tu tyle lektury ;) to dobrze :) :):) A ja tez się pochwalę...albo pewnie juz sie chwaliłam, lecę za tydzień do Portugalii, w sumie nie na urlop, ale może uda mi sie coś podglądnąć to Wam opowiem. Pariss widzę, że masz już już na oku Bodrum...to dobrze, mam taką prośbę lukaj również na oferty z wylotami z Krakowa lub Katowic. Pozdrawiam Was cieplutko w ten listopadowy wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia fajnie masz. Portugalia jest piekna (wiem ze zdjec :D ) do jakiego miasta lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz spakowana i gotowa do podrozy. Jeszcze tylko musze przezyc poranek w pracy i potem jazda na lotnisko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek w skrzynce masz prezent ;) O której wychodzisz z pracy? Zameldujesz sie jeszcze? Jak nie, to życzę Tobie udanej zabawy, wielu wrażeń i wolno płynącego czasu. Rób zdjęcia młodej i gościom żebyśmy zobaczyły jak tam sie bawią. Trzymaj sie 👄 Ja juz tez lece , paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, miłego pobytu :) uff ja wróciłam z basenu i sauny i czuję .. błogość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku czekamy na Ciebie tutaj;) wykorzystaj ten czas jak najlepiej...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin!!! Kwiatuszek spokojnej podróży i wielu wrażeń. Trzymaj się 🖐️ 👄 Tarlusia napisz cos wiecej..... Milego dnia Turkomaniaczki! DLugi weekend bede miec za kilka godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszku, dobrej zabawy Ci życzę! 🌼🌼 Pariss, długi...a ja to mam myślenice wyjazdowe...czekam jeszcze na maile.. Pozdrawiam Wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Witajcie Turkomaniaczki :) Specjalne pozdrowienia dla BoBo63 i Pariss. Droga Pariss dzięki raz jeszcze za muzę :) jesteś nieoceniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Witajcie,witam cieplutko bo zimmmmmnnnnoooo.Wykupilam wczasy z ecco,Club Paradiso na7 dni desperacja mnie dopadla jak sie bawic to w 5ciu gwiazdkach,hotel ma dobre opinie.Super dla moich dziewczyn.A ja mimo to kozystam z okazji i w kwietniu lece za1000zl do Turcji na7dni do hotelu 5gwiazdek na obiazdowke.Place za samolot hotel gratis a wstep oplacam sobie ten ktory chce.W sumie nie jest to jakaS REWELACJA.Oferte dostal moj facet z klubu Swiat ksiazki za staz u nich.ja tyle samo naleze wiec licze,ze tez dostane.Gdyby tak bylo to dwie osoby mozemy brac.(mam na mysli kogos z forum)jak dostane to na reke podam wiecej szczegolow.Hotel i hb od klubu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
pariss link na paradiso mnie zmotywowal i jade.....dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dzisiaj NIC nie robię :) Koniec pracy! CO prawda pewnie z środę posiedzę dłużej po weekendzie ale poki co ciesze ze to juz koniec i mam 4 dni laby !!! Tarlusia ciesze sie, ze Paradiso Cie zmotywowało. Nie bedziesz żałować. A ta promocja ze Świata Książki świetna. Korzystaj bo nic dwa razy sie nie zdarza. Dziewczyny to beda nie zadowolone a wniebowzięte! :D TEż pozdrawiam wszystkie bez wyjątku i pędzę do fryzjera roboć sie na bóstwo :p .....a wieczorem moze kawka na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem wybywam na game night :) moja szkoła językowa organizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też już wolne!!!!!!!!! Hurraaaaa :) do środy, chyba zwariuje z nadmiaru wolnego ;) Pozdrawiam Was Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×